PDA

Zobacz pełną wersję : Brak możliwości postawienia nowego mebla..


avertos
27.12.2010, 19:03
Witam,
Pierwszy raz spotykam się z grą The sims 3. Można powiedzieć więc że jestem nowy. Z ciekawości chciałem zobaczyć jak będzie się grało. Zaciekawiła mnie grafika i duże możliwości, jednak to wszystko na początku podczas tworzenia postaci. Gdy doszło do uruchomienia i wybrania domu gra dostała ode mnie negatywną opinie, własnie z tego mojego problemu. Mam dodatek Po zmroku. I pierwsze zadanie jakie dostałem to że mój sim chce miec jakąś nową sofe. Kupiłem mu więc lecz nie moge nigdzie jej postawić bo piszę że nie moge postawić mebla na zewnątrz. O co tu chodzi? Jak więc wejść do tego domu i postawić tam tą sofę? Niestety zawiodłem się i gre wyłączyłem po 5min. A zapowiadało się tak pięknie. Brakuje jednak jakiegoś poradnika dla nowych. Wszystko ładnie, mimo że po polsku to i tak nie zrozumiane na początku. Gre mam oryginalną, cd-key i wszystko jest oryginalne. Powie mi ktoś czemu nie mogę postawić tego mebla?
Z góry dzieki..

Björk
27.12.2010, 19:20
Może wybrałeś mieszkanie w apartamencie, a tam można stawiać meble tylko w wyznaczonym pomieszczeniu. No i nie można wystawiać mebli poza granice działki (jeżeli wybrałeś dom.

avertos
27.12.2010, 19:25
A skąd miałem wiedziec który dom to apartament a który nie. Mam taki dom z basenem. Uruchomie jeszcze raz tą gre i sprawdze wszystkie miejsca żeby postawić tą sofe.

A takie pytanie. Jak zmienić dom? BO jakoś ten co mam mi się nie spodobał. Da sie jakoś cofnąć wszystko do kupowania domów?

Kamis
27.12.2010, 19:32
Noż toż chyba wiadomo jak wygląda apartament, a jak dom? O_x

Klikasz na wyposażenie sima [taka ikonka z plecakiem] i tam jest telefon. Klikasz na niego i wybierasz opcję 'przeprowadź się'.

hellraiser
27.12.2010, 19:52
No to może nie stawiaj tej sofy na zewnątrz, tylko spróbuj w domu.

brzos
28.12.2010, 09:39
Klikasz na wyposażenie sima [taka ikonka z plecakiem] i tam jest telefon. Klikasz na niego i wybierasz opcję 'przeprowadź się'.

ewentualnie komputer-> przeprowadz sie. skoro tak to moze sprobuj zamieszkac w jakims malym domku z tej okolicy prostokatnych takich, malutkich [sunset valley], w sumie tylko one pokazuja sie po zrobieniu rodziny, bo fundusze sa jeszcze male, wiec chyba kody poszly u ciebie w ruch..... noale. a skoro o kodach: moveobjects on? :3

Vanitas
28.12.2010, 11:37
Być może nie ustawiłeś ścian na niskie i faktycznie wstawiasz sofę na zewnątrz?