PDA

Zobacz pełną wersję : Punkty?


Psychosis
28.12.2010, 10:07
1.Mógłby mi ktoś rozpisać jakie możliwości daje jakiś punkt "np. taniec i muzyka" ? I jak zdobywa się punkty za które jest aspiracja np. smażony ser?

2.Mortimer ustawił sobie za punkty aspiracji na maxa aspirację wiedzy gdzie była pomoc w wezwaniu kosmitów :eek: dobra, więc zaczął przez najdroższy teleskop wołać kosmitów, ale nie przybyli :/ Jak często oni przybywają?

3.Czy często zdarza się że jeśli 1 ze stron która chce mieć dziecko z kimś ma powójny poród czy jakoś tak, to rodzi bliźniaki ? Są to po2-jne szanse na bliźnięta.Czy da się rozpoznać ciąże z 2 dzieci?

chocolattex3
28.12.2010, 17:09
1. Sorry, ale tego ci nie pomogę, nie wiem o co chodzi. :(

2. Kosmici rzadko przybywają. Ja ciągle próbuję i nic nie wychodzi..

3. Bliźniaki zazwyczaj rodzą się też rzadko. I tego nie da się rozpoznać, dopiero to zobaczysz w trakcie porodu, że na świat przychodzi dwoje dzieci.

+ Można mieć szybko bliźniaki. Wystarczy przy kombinacji klawiszy CTRL+ SHIFT+C wpisać w okienko FORCETWINS. (Kod wpisujemy, kiedy kobieta jest w ciąży)
I po sprawie urodzą się 2 maleństwa.

; ] . Ja zawsze gram na kody , i nie kiedy wpisuje kod. Ale zazwyczaj czasami. I teraz nawet kiedy nie chcę mieć bliźniaków to i tak się rodzą, ten kod już chyba tak został. ; P .