PDA

Zobacz pełną wersję : Historia sławy


Czyniąca_Hałas
28.12.2010, 17:12
Siema. W tym temacie nie ma czegoś takiego, ale pomyślałam sobie, że może warto byłoby coś takiego zrobić. Chodzi mi o historię sławy Waszych Simów, o to, jak do niej doszliście, ile Sim miał publicznych kompromitacji, i o jakie sytuacje chodziło.
Moja Simka Dot Smith miała trzy kompromitacji, jest Osobistością i wampirem. Raz robiła bara-bara w windzie w Plazma 501 z Mistrzem Zastawą, raz zemdlała z nadmiaru słońca, a raz miała nieślubne dziecko, i oto są te kompromitacje. Liczę na Wasze historię.

hellraiser
28.12.2010, 17:35
No to taki "krótki" wstęp najpierw.
Dnia 29 października 2010 r. spod ręki mojej i CAS wyszła Simka Antonia Jones. Była to zwykła, szara Simka, marząca o wielkiej sławie i pieniądzach. Jej głównym celem życiowym było zostanie świetną aktorką. Dzięki jej pierwszemu mężowi, Michaelowi Bloodworth (miejscowy w Bridgeport, poznany w wysokościowcu), zdobyła pierwsze dwie gwiazdki sławy. Michael zmarł porażony prądem, Antonia została wdową. Jako że wybiła się ku sławie z jego nazwiskiem, postanowiłem nie zmieniać go już, a nawet ładnie brzmi :)
Teraz, po około 150 latach simowych, statystyki się nieco zmieniły. Antonia była 7-krotnie zamężna, jest 5 gwiazdkową Osobistością oraz wampirzycą przez dłuuuugi czas. Spełniła swe pragnienie życiowe i jest Aktorką Supergwiazdą. Na koncie ma około 16 skandali, z czego 1 jest nieprawdziwy. Głównie kompromitacje dotyczyły kąsania innych Simów w miejscach publicznych. Pamiętam jeszcze, że był skandal, że się rozwiodła, albo że zrobiła sobie bara-bara z ochroniarzem Jasnoty. Więcej jej grzechów nie pamiętam ;)

Pinezka
28.12.2010, 20:27
Gdy Roksana Dox zawitała do Brigdeport, nikt nie spodziewał się, że już wkrótce stanie się niezwykle rozpoznawaną osobistością. Z natury flirciara marzyła o bara bara w 5 różnych miejscach z różnymi simami, jednakże zatrzymała się na trzech simach. Od początku wzięła się za simów znanych, usiłowała im imponować, przekupywała wykidajłę, aby mieć możliwość wejścia do popularnych lokali. Po paru przelotnych znajomościach poznała Matthew'a Hamming'a, którego dość szybko udało jej się uwieść. Miała wtedy około trzech gwiazdek i chrapkę na kolejne. Uczyniła Hamminga ojcem swojego dziecka -pierworodnej Julii. Nie zamierzała jednak na dłużej się z nim wiązać. Poznawała kolejnych simów, brała udział w wielu okazjach, aż udało jej się zdobyć upragnione pięć gwiazdek. Wtedy wiedziała, że może mieć każdego. Właściwie czuła się spełniona, dostawała mnóstwo prezentów od fanów, wszędzie chodzili za nią paparazzi. W tym momencie zrozumiała, że musi zmienić swoje życie. Za partnera życiowego wzięła sobie Devina Ashtona, wzięła z nim krótki, kameralny ślub i urodziła mu Stellę. Devin zdradzał ją, ale ona nigdy nie zwracała na to szczególnej uwagi, chwilę była zła, a później wszystko wracało do normy. Obecnie Roksana Ashton jest emerytką, ma dorosłą córkę - Julię, nastoletnią córkę - Stellę i męża miksologa - Devina. Trzeba przyznać, że nigdy szczególnie nie interesowała się swoimi dziećmi, nie była im matką, zapewniała im tylko wszelkie kosztowności.

Natix
08.01.2011, 17:52
Ach, mam już grę...
Więc małżeństwo Sara i Jerediak (wiem, boskie imię...) Burnwhat zamieszkało w domku na przedmieściach Bridgeport. Jerediak był nieśmiałym lekarzem a Sara zajmowała się domem, zawsze jednak marzyła o klubach i sławie, jednak kiedy raz w nocy wymknęła się do spelunki "U Gieńka" Jerediak zrobił jej awanturę.
Potem jednak wpadła na doskonały pomysł. Zatrudniła się dorywczo w sklepie i po kilku dniach (specjalnie) zrezygnowała z pracy, nic nie mówiąc o tym mężowi.I tak na kilka godzin szalała w klubach (choć głównie tanecznych). Gdy po tygodniu kłamstwa wyszły na jaw, Jerediak wytknął wszystko Sarze. Wtedy zaczęły się regularne kłótnie i w końcu nieśmiały Jerediak nie wytrzymał i zerwał z żoną. Do dwóch dniach cierpienia Sara wyprowadziła się do apartamentowca a Jerediaka uśmierciłam w basenie xD
Sara nawiązała romans z bodajże ochroniarzem w Banzai (1 kompromitacja) który okazał się wampirem. Nie było problemu z prośbą o ukąszenie i po ok. 3 dniach Sara została wampirem. Rzuciła ochroniarza i zaczęła romans z tym Ashtonem (2 skandal) któremu gra już wcześniej sprezentowała żonę i córkę. Wtedy została Osobistością . Devin (bo chyba tak mu było na imię) sam odszedł od żony i zamieszkał z Sarą. Na jego prośbę Sara go ukąsiła. Postarali się o dziecko, Sara urodziła bliźniaki Jamesa i Jacoba (małe wampiry). Potem zachciało jej się bara-bara w windzie (3 skandal!) i Devin zrobił jej awanturę (tzn. był w aktywnej rodzinie i to wszystko było ustawione ) i zerwali ze sobą.
Potem Jamesa i Jacoba wsadziłam do jakiejś rodziny i całkiem nieźle sobie radzili a Sara zaliczyła swój 4 skandal (coś ze słońcem, była dalej wampirem) i 5,6,7,8 (wszystkie dotyczące ukąszeń w klubach). Potem zrobiła sobie dziecko z jakimś obleśną gwiazdą. Niedługo ma urodzić...
Cd. nastąpi...

patryk916
09.01.2011, 11:01
Dorota Rus była typową kujońską nastolatką.Pewnego pięknego dnia odważyła się pójść na dyskotekę.Zawarła parę znajomości.Po pewnym czasie jako dorosła upiła się i wyważyła bramkę do domu Toma Worda(czytajcie:za pomocą kodu usunęła bramkę i ogrodzenie).Potem spotkała go na podwórku i zaczęła go całować(kody poszły w ruch).Potem już bez kodów zrobiła z nim bara bara i otrzymała dwie gwiazdki osobistości.Zaręczyny i ślub a potem CIĄŻA!Tom ja porzucił i została szczęśliwą mamą...

Natix
09.01.2011, 13:18
Sara urodziła!!!
Śliczna dziewczynka o imieniu Scarlett urodziła się z cechą śpioch a ja dodałam jej jeszcze leniucha :P Scarlett jest wampirem, po mamie, ta zaś nie chce mieć z jej ojcem nic wspólnego, mimo, że ten ją ciągle odwiedza ( nie pamiętam nazwiska, wiem że chyba reżyser jakiś )
Sprawy się skomplikowały, kiedy Devin Ashton przyszedł do jej apartamentu i zaczął ją podrywać. Nie wiem, chyba myślał, że Scarlett jest jego dzieckiem.
W każdym razie Sara zaczęła go obrażać, wytykać błędy, oskarżać o to, że nią zerwał aż w końcu uderzyła go w twarz. Devin wymaszerował na ulicę (tak po prostu, nie wiem, nie był już w aktywnej rodzinie) a Sara wyleciała za nim na ulicę i kontynuowała obrażanie eks-partnera. Tam sfotografowali ich paparazzi (Sara to Osobistość a Devin ma 4 gwiazdki ). Artykuł ukazał się w gazecie i Sara zaliczyła już 9 skandal. Teraz zainteresowała się gotowaniem i ugotowała ambrozję. Scarlett z racji swoich cech i bycia wampirem najczęściej spała, a jak dostawałam wyrzutów sumienia, że tylko leży, Sara brała ją na ręce i szła na spacer po mieście albo wykonywała jakieś tam interakcje. Sara poczuła pociąg do grania na fortepianie. Ale że apartament przestał jej starczać, przeprowadziła się do tego z jacuzzi i od razu zaliczyła tam wpadkę, bo wykonała bara-bara z jakimś gostkiem.
Scarlett z pomocą tortu zamieniła się w małe dziecko a Sara ograniczyła wypady do klubów do 3 w tygodniu w końcu trzeba by się zając dzieckiem...
Zatrudniłam lokaja, który, wbrew waszym narzekaniom, sam lubił zajmować się dzieckiem (miał cechę rodzinny). Sara nauczyła Scarlett chodzić, mówić i załatwiać się i... wdała się w romans. Gra od czasu do czasu wprowadza ludzi z skrzyni rodzin i u mnie Sara upolowała niejakiego Sama Williamsa.
Byli zakochani jak para nastolatków,Sara została normalną Simką, szybko wzięli ślub, wyjechali do Chin (gdzie kupili tonę fajerwerków i Sara zakochała się w Sim-Fu a paparazzi nie dawali im spokoju) i... rozwiedli się po tygodniu. Nie wiem czemu, ale teraz wszyscy się "podniecają" najmniejszą rzeczą w życiu Sary Burnwhat, więc jej rozwód był ogromnym skandalem.W międzyczasie Scarlett poszła do szkoły, z tym, że będąc wampirem musiała uciekać przed słońcem.
Mi się zachciało romansu i Sara zeszła się z ojcem Scarlett. Ten ją zdradził z żoną (?) Sama, Aimee. Sara w zamian wyrzuciła go z domu a Scarlett umarła :(
Ale to nic dla mnie, Sara ostro wzięła się za ogrodnictwo, wyhodowała kilka kwiatów śmierci i po otrzymaniu okazji w ośrodku naukowym, ofiarowując kwiat, wskrzesiła Scarlett do wieku nastolatki (umarła w urodziny).
Scarlett pokochała grę na gitarze i wraz z nowo-starym kochankiem Sary, uwaga, uwaga... Devinem Ashtonem (perkusja) stworzyli zespół "Wampirze Kły". Wiem, okropna nazwa, ale nie mam innego pomysłu. Wkrótce do zespołu dołączył chłopak Scarlett, Kevin Smile (???) grający na kontrabasie.
Gazety opublikowały 2 nieprawdziwe skandale z nieślubnymi dziećmi Sary.
"Wampirze Kły" podbiły serca mieszkańców Bridgeport, a Devin bez żalu rozstał się z Sarą, by wziąć ślub z eks-chłopakiem Scartett, Kevinem.
Cóż, zrobiła się z tego Moda na Bridgeport xD, a żeby nie zamieszać, powiem, jak w tej chwili ma się moja rodzina.
1. Do aktywnej rodziny należą Sara Burnwhat, jej córka Scarlett a niegdyś należeli : Devin Ashton, Kevin Smile, Sam Williams i dawno,dawno temu Jerediak Burnwhat.
2. W apartamencie przy Portowej bodajże 54 mieszkają Sara i Scarlett.
3. W kapeli "Wampirze Kły" grają : Sara Burnwhat (fortepian), Scarlett Burnwhat (gitara), Devin Ashton (perkusja) i Kevin Smile (kontrabas).
4. Wiek : Sara - dorosła, Scarlett - mł. dorosła, Devin Aston - dorosły i Kevin Smile - mł. dorosły.
5. Małżeństwa : aktualnie Ashton+K.Smile
6. Aha, po wskrzeszeniu, Scarlett została normalną simką.
7. Cd. nastąpi...

PS: PISZCIE PROSZĘ WASZE HISTORIE, CIEKAWI MNIE, CO ROBICIE Z SIMAMI OPRÓCZ ROMANSÓW I KARIERY!
Edit : dam zdjęcie i na mój gust to na pierwszym zdj. to przypomina to park w Twinbrook.
http://i51.************/hsooj7.jpg
A na tym jeszcze szczęśliwa Sara z Samem Williamsem.
http://i54.************/35m3adx.jpg

Edit : dla rozrywki stworzyłam małą, testową rodzinkę i ze zdziwieniem odkryłam, że w Bridgeport, które zamieszkują, nie ma połowy miejscowych, do jakich się przyzwyczaiłam a są inni...

Natix
13.01.2011, 17:19
Sara urodziła!!!
Śliczna dziewczynka o imieniu Scarlett urodziła się z cechą śpioch a ja dodałam jej jeszcze leniucha :P Scarlett jest wampirem, po mamie, ta zaś nie chce mieć z jej ojcem nic wspólnego, mimo, że ten ją ciągle odwiedza ( nie pamiętam nazwiska, wiem że chyba reżyser jakiś )
Sprawy się skomplikowały, kiedy Devin Ashton przyszedł do jej apartamentu i zaczął ją podrywać. Nie wiem, chyba myślał, że Scarlett jest jego dzieckiem.
W każdym razie Sara zaczęła go obrażać, wytykać błędy, oskarżać o to, że nią zerwał aż w końcu uderzyła go w twarz. Devin wymaszerował na ulicę (tak po prostu, nie wiem, nie był już w aktywnej rodzinie) a Sara wyleciała za nim na ulicę i kontynuowała obrażanie eks-partnera. Tam sfotografowali ich paparazzi (Sara to Osobistość a Devin ma 4 gwiazdki ). Artykuł ukazał się w gazecie i Sara zaliczyła już 9 skandal. Teraz zainteresowała się gotowaniem i ugotowała ambrozję. Scarlett z racji swoich cech i bycia wampirem najczęściej spała, a jak dostawałam wyrzutów sumienia, że tylko leży, Sara brała ją na ręce i szła na spacer po mieście albo wykonywała jakieś tam interakcje. Sara poczuła pociąg do grania na fortepianie. Ale że apartament przestał jej starczać, przeprowadziła się do tego z jacuzzi i od razu zaliczyła tam wpadkę, bo wykonała bara-bara z jakimś gostkiem.
Scarlett z pomocą tortu zamieniła się w małe dziecko a Sara ograniczyła wypady do klubów do 3 w tygodniu w końcu trzeba by się zając dzieckiem...
Zatrudniłam lokaja, który, wbrew waszym narzekaniom, sam lubił zajmować się dzieckiem (miał cechę rodzinny). Sara nauczyła Scarlett chodzić, mówić i załatwiać się i... wdała się w romans. Gra od czasu do czasu wprowadza ludzi z skrzyni rodzin i u mnie Sara upolowała niejakiego Sama Williamsa.
Byli zakochani jak para nastolatków,Sara została normalną Simką, szybko wzięli ślub, wyjechali do Chin (gdzie kupili tonę fajerwerków i Sara zakochała się w Sim-Fu a paparazzi nie dawali im spokoju) i... rozwiedli się po tygodniu. Nie wiem czemu, ale teraz wszyscy się "podniecają" najmniejszą rzeczą w życiu Sary Burnwhat, więc jej rozwód był ogromnym skandalem.W międzyczasie Scarlett poszła do szkoły, z tym, że będąc wampirem musiała uciekać przed słońcem.
Mi się zachciało romansu i Sara zeszła się z ojcem Scarlett. Ten ją zdradził z żoną (?) Sama, Aimee. Sara w zamian wyrzuciła go z domu a Scarlett umarła :(
Ale to nic dla mnie, Sara ostro wzięła się za ogrodnictwo, wyhodowała kilka kwiatów śmierci i po otrzymaniu okazji w ośrodku naukowym, ofiarowując kwiat, wskrzesiła Scarlett do wieku nastolatki (umarła w urodziny).
Scarlett pokochała grę na gitarze i wraz z nowo-starym kochankiem Sary, uwaga, uwaga... Devinem Ashtonem (perkusja) stworzyli zespół "Wampirze Kły". Wiem, okropna nazwa, ale nie mam innego pomysłu. Wkrótce do zespołu dołączył chłopak Scarlett, Kevin Smile (???) grający na kontrabasie.
Gazety opublikowały 2 nieprawdziwe skandale z nieślubnymi dziećmi Sary.
"Wampirze Kły" podbiły serca mieszkańców Bridgeport, a Devin bez żalu rozstał się z Sarą, by wziąć ślub z eks-chłopakiem Scartett, Kevinem.
Cóż, zrobiła się z tego Moda na Bridgeport xD, a żeby nie zamieszać, powiem, jak w tej chwili ma się moja rodzina.
1. Do aktywnej rodziny należą Sara Burnwhat, jej córka Scarlett a niegdyś należeli : Devin Ashton, Kevin Smile, Sam Williams i dawno,dawno temu Jerediak Burnwhat.
2. W apartamencie przy Portowej bodajże 54 mieszkają Sara i Scarlett.
3. W kapeli "Wampirze Kły" grają : Sara Burnwhat (fortepian), Scarlett Burnwhat (gitara), Devin Ashton (perkusja) i Kevin Smile (kontrabas).
4. Wiek : Sara - dorosła, Scarlett - mł. dorosła, Devin Aston - dorosły i Kevin Smile - mł. dorosły.
5. Małżeństwa : aktualnie Ashton+K.Smile
6. Aha, po wskrzeszeniu, Scarlett została normalną simką.
7. Cd. nastąpi...

PS: PISZCIE PROSZĘ WASZE HISTORIE, CIEKAWI MNIE, CO ROBICIE Z SIMAMI OPRÓCZ ROMANSÓW I KARIERY!
Edit : dam zdjęcie i na mój gust to na pierwszym zdj. to przypomina to park w Twinbrook.
http://i51.************/hsooj7.jpg
A na tym jeszcze szczęśliwa Sara z Samem Williamsem.
http://i54.************/35m3adx.jpg

Edit : dla rozrywki stworzyłam małą, testową rodzinkę i ze zdziwieniem odkryłam, że w Bridgeport, które zamieszkują, nie ma połowy miejscowych, do jakich się przyzwyczaiłam a są inni...

Cóż, to cud, że jeszcze nie usunęłam, bo zazwyczaj po znalezieniu partnera i spełnieniu pragnienia życiowego to usuwam rodzinę, ale teraz nie...
Sara, jedna z moich najukochańszych simek w dzień swoich urodzin na staruszkę wzięła huczny ślub. Tak, z prawdziwym rozmachem... Zaproszonych było 15 simów, największych celebrytów w mieście. Plus siedmiu paparazzi. Po ceremonii i nałożeniu obrączek i mnóstwu pocałunków zabawa trwała dalej. Zaraz, zaraz, z kim to w ogóle Sara brała ślub.
To przegięcie, powiecie. Ale cóż, Sara ma słabość do Devina Ashtona...
Po rozpadzie homoseksualnego małżeństwa Astona i Smile'a ten pierwszy, już staruszek, zaczął wzdychać do Sary. Ale wróćmy do wesela.
Odbyło się ono w ogrodzie nowo kupionego domu w którym miała zamieszkać cała familia (po drobnych redukcjach) : staruszkowie : Sara i Devin, młoda dorosła Scarlett i ew. nowy mąż Scaarlett.
Ale wróćmy do wesela, ponownie.
Ugotowanych zostało 17 (17!) potraw + te dwa stoły co się kupuje i daje tam jedzenia + 4 kosze piknikowe.
Goście tańczyli do upadłego, neony robiły swoje były 2 bary, i 2 sek... ekhem, to znaczy urocze barmanki, były też te urządzenia bąbelkowe (te co się przy nich siada i sim z nich "pije", były też te co wystrzeliwują bąbelki, mnóstwo światła, muzyka, nie tylko z głośników. Zgrała nowa kapela "Crazy" skład : Matthew Hammnig II - klawisze (syn M.H, świeżo upieczony młody d.), Scarlett Burnwhat - perkusja (dla odmiany :) ), Kevin Smile - kontrabas (trudno znaleźć dobrych kontrabasistów, a Kevina wyszkoliłam, jak kiedyś mieszkał w akt. rodzinie) i Sara Burnwhat - gitara (cóż, starość nie radość, ale zawsze może być :D ).
Cóż, noc poślubna zakończyła się, nie powiem, bardzo interesująco... A za oknem, w ogrodzie w niebo wystrzeliło 3.000 simoleonów, o takim spektakularnym pokazie fajerwerków napisała nawet gazeta. Miasto zamarło z głowami w górze, kluby opustoszały, wszyscy wybiegli na ulice zadzierając głowy. A Sara i Devin, już od kilku chwil staruszkowie (Sara chwilę po ślubie miała urodziny) nieświadomi zachwytu pokazem spędzali miłe chwile w sypialni.
Gdy wszyscy już ochłonęli, posprzątano i w ogóle, Sara obejrzała nowy dom - moją dumę.
Duży, piętrowy, miał 2 łazienki, sypialnię małżeńską, sypialnię Scarlett - z podwójnym łóżkiem - sypialnię gościnną (3 miejsca do spania + trzecia niewielka łazienka gościnna), pokój prób (wyposażony w wszystkie instrumenty, barek i wygodne sofy do odpoczynku), dużą kuchnię przechodzącą w jadalnię na 12 miejsc (na co dzień jadano przy blacie). Z kolei jadalnię od salonu oddzielały ściany ale nie zakończone drzwiami. Salon z kominkiem, dużym telewizorem, sofami, barkiem i innymi najdroższymi i cudnymi rzeczami był największym pomieszczeniem domu. W nim (domu) mieściły się też : biblioteczka, gabinet, pokój dziecięcy i "pokój zainteresowań". Tam były rzeczy które umożliwiały doskonalenie w praktyce każdej umiejętności, nie licząc gotowania, ogrodnictwa, wędkarstwa i muzykowania.
W ogrodzie było oczko wodne z wszelkimi możliwymi rybami, basen, taras, ogródek warzywno-owocowy, huśtawkę itd.
Sara i Devin ( w aktywnej rodzinie, oczywiście) żyli sobie a Sara i jej kapela zrobiły wielką furorę. Sara zaliczyła jako staruszka tylko jeden skandal i to fałszywy.
Za to Scarlett zaręczyła się z Matthew'em Hammingiem II!
Przy okazji zaszła w ciążę (planuję dziewczynkę - arbuzy).
W ostatnim miesiącu ciąży, ku zgorszeniu starych, plotkujących bab wzięła ślub i zamieszkała w domu przy ulicy Nie-pamiętam-jakiej z rodziną.
Zespół zawiesił działalność, bo Scarlett urodziła prześliczną córeczkę, którą nazwałam Etinette ( w skrócie Etin). Małej wybrałam cechy śpioch (lubię ich, bo jako dzieci dużo śpią a to mniej zmartwień) i do tego dałam artystka.
Sara, moja najukochańsza simka, odeszła od nas w zaszczytnym wieku ok. 700 simowych dni (nie wiem czemu tak dużo, grałam nią może przez 100 dni...)
Została pochowana w odległym końcu ogrodu, który elegancko otoczony płotkiem z kwiatami i świecami Scarlett odwiedza codziennie.
Z racji śmierci Sary, zlikwidowałam zespół.
Potem sie strasznie wkurzyłam, bo Ashtonowi odbiło na starość i zaczął flirtować z sek... ekhem, to znaczy uroczymi barmankami, ktore niegdyś robiły drinki na jego własnym staruszkowym ślubie.
Cóż, dla takich drani nie mam litości, Sara się pewnie w grobie przewraca, już dość razy łamał kobietom i mężczyzną serce.
Poniósł straszliwą śmierć w miejskim basenie, a nagrobek wrzuciłam do mauzoleum...
Tak więc w domku mieszka Scarlett, M.H II i Etin Burnwhat.
Scarlett zostawiła opiekę nad małym dzieckiem, a sama bawi się w najmodniejszych klubach w Bridgeport. Mimo, że Matt, to jej największa miłość, mały romansik po drodze tylko ją dowartościował. Właściwie nic wielkiego, bara-bara w windzie i potem kilka epizodów w jacuzzi i po znajomości, ale pewna wścibska paparazzi imieniem Inga
Rush (dziwne, myślałam, że oni nie mają imion...) sfotografowała wszystko. Robiłam cuda, żeby Matt tego nie przeczytał, ale sam wziął gazetę, przeczytał, odłożył i nic...
Ale stwierdziłam, że sprawiedliwość musi być, i Matt "przypadkiem" dowiedział się o zdradzie.
Oskarżył żonę o zdradę, wytknął wszystko, obraził i zrobił coś, czego Scarlett nie mogła przeboleć : nazwał jej matkę lamą. A że była chyba 2.00 w nocy, uśmiałam się wtedy serdecznie, Sara wyszła z grobu (czego wcześniej nie zrobiła) i walnęła Matta w twarz. Potem młodzi się kłócili, Sara trochę poczytała i wróciła do grobu :D
Po ostrej kłótni, Matt spał w starym pokoju Scarlett, zaadoptowanym na gościnny.
Przez dwa tygodnie się unikali, Scarlett nauczyła Etin wszystkich umiejętności i przeczytała z nią wszystkie bajeczki (również zagraniczne) i Etin zachwycona dziecięcymi dzwoneczkami spędza całe dnie, pobrzdąkując sobie. A jak nie , to lubi spać, jest śpiochem, albo bawi się klockami albo z mamą chodzi często do parku i na łonie natury bawi się zabawkami ze skrzyń.
Małżeństwo Scarlett i Matta przeszło kolejny kryzys : Matt nawiązał dłuugi romans z jedną z barmanek.
Żona wiedziała o wszystkim, a on ciągnął swój romans.
Etin rosła, rosła, rosła i urosła na dziecko szkolne. I wściekłam się, gdy biedulka, zginęła w pożarze na imprezie urodzinowej u koleżanki...
CIĄG DALSZY NASTĄPI.
JUŻ W NASTĘPNYM ODCINKU "MODY NA BRIDGEPORT" - CZY SCARLETT I MATT SIĘ ZEJDĄ?

hellraiser
13.01.2011, 21:14
Natix,nie chcę bawić się w moderatora, ale wydaje mi się że przesadziłaś teraz. Perypetie swoich rodzin powinnaś wklejać do tego tematu:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=53425

Mixy
24.02.2011, 17:46
Przedstawiam historię Anahi Puente Portilla :D.

Anahi przybyła do Bridgeport jako zwykła, młoda dorosła.Niedługo po wprowadzce zatrudniła lokaja, kobietę.Zaprzyjaźniły się.Niedługo potem, Anahi wybrała się do Klubu Wodnik.Gdy wykidajło nie chciał jej wpuścić ona przekupiła go i weszła.Spotkała sławnego pianistę.On nie chciał z nią rozmawiać bo była nikim.Udało jej się mu zaimponować bogactwem, i tak Anahi zdobyła pierwszą gwiazdę.Jej życie polega na imprezowaniu.Ma zaliczony jeden skandal.Gdy była na przyjęciu, kąpała się nago, w basenie, i zabrano jej ubrania.Jest również jedna plotka: Anahi, rzekomo wdała się w bójkę na mieście.Aktualnie Anahi ma cztery, gwiazdy popularności.Romansowała, z nowo zatrudnionym lokajem :P.

Simka6584
04.03.2011, 20:07
Historia Ta Zaczyna Się 7 grudnia Simka Jelllie Jollie Była Kujonową nastolatką w końcu po namowie żeby(namówiła ją jej siostra Felllive)poszła do Kujona spotkała tam nie jakiego Beauv Marcika(u mnie ma 5 gwiazdek sławy)i Chodzili ze sobą po zakończeniu studii zrozumiała że nie chce być
dzienikarką tylko mega-aktorką-gwiazdą i dorywczy miksolog(ma 7 punkt)I Zaszła w nim w ciążę.........................
CDN_CIĄG DALSZY NASTĄPI

Truskawkowa Marihuana
07.03.2011, 14:44
Samanta Fox była zwykłą młodą dorosłą o kręconych blond włosach
i zielonych oczach.
Po przyjeździe do Bridgeport nikt jej nie znał i nie chciał znać z powodu jej dziwnego
zachowania.
Po pewnym czasie wyszła do nocnego klubu i poznała tam Martina Rono. (4 gwiazdki sławy).
Zaczęła z nim filtrować i... w końcu doczekała się zgody na bara bara.
Ożeniła się z nim i została gwiazdką (2 gwiazdy sławy). Urodziła im się córeczka Roxana.
Byli szczęśliwą rodziną. Martin był w Samancie totalnie zakochany i nie chciał z nią zerwać. Ciągle z nią chodził. Samanta była zdenerwowana i uciekła z Roxaną z jego domu. Miała dość. Przeprowadziła z córką się do własnego luksusowego apartamentu.
Martin był załamany. Ciągle do niej dzwonił. Nie odbierała.
Później zaczęła filtrować z Robertem co dało jej kolejną gwiazdę sławy (3).
Po czasie postanowiła ożenić się z Robertem.
I tak zostało.
Roxana wyrosła na prześliczną rudowłosą nastolatkę.
CDN

Hefalump
22.04.2011, 16:33
Dobra,glupia historia :(
Skasujcie ten post

Juhas
05.07.2011, 16:34
Roman Cuplet (5*)- miał narzeczoną z którą miał nieślubne dziecko. Potem z powodu zdrady przez nią dokonanej zerwał z nią, tracąc dziecko bo ona się wyniosła z małym Alexem (3*) do kochanka- Romeo Rake'a. Wtedy on w depresji poprosił przyjaciele Rafaella Stikera o przemianę w pana nocy. I tak się stało. Potem Roman zaczął związek ze swoim starszym przyjacielem Matthewem Hammingiem. Jego syn jako nastolatek został wysłany do ojca z powodów problemów wychowawczych. Ojciec zerwał ze swoim partnerem i związał się z piękną celebrytką Stellą Louvisolux. Obecnie syn jest po studniówce i uczy się prowadzić samochód. Roman jest właścicielem i założycielem klubu "Rajska Strefa". Miał dużo przygód w karierze. Był opiekunką do dzieci, potem strażakiem obecnie fenomenem mody. Nie ma talentu do aktorstwa :D :p
Jest świetnym pianistą i grywa w swym klubie :) I to chyba tyle ;)