PDA

Zobacz pełną wersję : Dom A. Gates [BRAK ZDJĘĆ]


Trykuu.
02.01.2011, 16:55
Witam was wszystkich :)
Postanowiłem że spróbuję dodać mój pierwszy dom na to forum
Dom zamieszkuje przyszła gwiazda Amanda Gates . Mam dopiero 2 gwiazdki no ale uda mi się na pewno :P
Nie bede przynudzac przejdźmy do zdjęć :) :

ZDJĘCIA BRYŁY!:


Proszę o subiektywną oraz sprawiedliwą ocenę.
P.S: Nie wiedziałem że jak ma się 2 gwiazdki sławy to ludzie już proszą o autografy ; o.

EDIT: A gdzież są moje zdjęcia bryły ? ; o
Przepraszam że mój płot może przypominać płoty jakie robił LOBO , bardzo mi się podobały dlatego ich tu nie pokazałem w całosci aby nie było że plagiatuję :)

@Gingers: Pozwoliłem sobie dokleić zdjęcia bryły do pierwszego posta - będzie wygodniej oglądać :)

.mirror
02.01.2011, 18:01
Bryła, bryła!

Kuchnia - ugh, brudny talerz. Wieża stereo? Zły wybór.
Korytarz - podłoga - fuj. Schody też nie pasują.
Łazienka - fuj, Maxis + prysznic z neta (wiszący w powietrzu tak poza tym...). Jakaś taka... dziwna.
Salon - Fajnie, tylko ja bm raczej dała telewizor zamuiast obrazu.
Ogród - no, no. Fajny, tylko te maxisowe krzesła i stolik tu nie pasują. Psują cały obraz.
Sypialnia - Biurko! Albo czerwone, albo czarne, skoro taka jest kolorystyka! Mogłoby być jeszcze z jasnego drewna, ale by nie pasowało. Maxisowe stoliki - wyglądają nowocześnie, czym psują klimat.
Łazienka - umywalka zakrywa lustro - fuj. Prysznic nie pasuje, jak Maxis, to Maxis. I po co jej dwie łazienki skoro mieszka sama?

Czekam na zdjęcia bryły.

Trykuu.
02.01.2011, 18:31
Ale mnie zjechałaś :<
To teraz poodpowiadam
Co do kuchni: to ty nie masz stereo? A brudny talerz to wina mojej leniwej sprzątaczki :P
Łazienka: Nie rozumiem o co chodzi z wiszącym prysznicem :O
Salon: Ale to jest telewizor ;) Tylko tak dziwnie wygląda
Sypialnia: Ohh powiedzmy że biurko jest po babci :)
2 łazienki są po to że jedna jest tylko mojej simki a druga jest dla gości :P
Mam problemy z imageshackiem nie długo dam zdjęcia :P

.mirror
02.01.2011, 18:57
Mam stereo, ale nie w kuchni, no błagam.
Prysznic zamiast wisieć na ścianie, wisi w powietrzu. No, chyba że jakimś magicznym sposobem oślepłam.
Telewizor? 6-częściowy?
Ohhh, jasne.
Na co gościom prysznic, skoro nie ma pokoju gościnnego? :)

Czekam.

Trykuu.
02.01.2011, 18:58
Jeśli nie wierzysz z telewizorem mogę dać link do downloadu.
Aj przyznam że z prysznicem masz racje <poker_face>

kovalenko14
03.01.2011, 16:06
Hmm szkoda ,że nie ma bryły ;(
-kuchnia ...no cóż podoba mi się ,lecz jednak wywalił bym kwiat doniczkowy z neta ponieważ wygląda strasznie sztucznie...brudny talerz mi nic nie robi... wiem jak to jest ze sprzątaczką dlatego polecam dla bogatszych simów kamerdynera (pojawia się w dodatku Gwiazda) dywan lekko nachodzi na mebel? lub odwrotnie aczkolwiek wygląda to głupio
co to stereo nie mam nic ponieważ moja ciocia mieszka w domku 1 rodzinnym i też ma w kuchni stereo i wygląda to normalnie tyle ,że ona ma małe jakby radio nie takie duże stereo...8/10
nie wiem jak nazywa się pomieszczenie na fotografii 2 ale domyślam się,że przedpokój
tu nie pasuję mi jedynie telefon i schody ,które źle się prezentują na tle mebli nowoczesnych ...7/10
łazienka1 nie podoba mi się ściana i podłoga nie pasują do mebli i same meble się ze sobą gryzą chodzi mi tu o prysznic np ; z toaletą ...6/10
łazienka2 tak jak wspominała mirror. umywalka zasłoniła lustro oraz szafka zasłania okno wgl to nie wiem po co takie duże okna do łazienek żeby ją fanatycy fotografowali jak bierze prysznic? ;D ...4/10
salon nie pasuję mi tu tylko rozmieszczenie dywanu 9/10
sypialnia tu nie pasuje biurko i dywan reszta jest dobra 8/10
na dworzu źle umieszczona ślizgawka w basenie i źle zrobiony basen chodzi mi o jeden błąd jego wykończenia ;p a tak to jest super 9/10
no i wejście do domu... ") fajny pomysł szkoda ,że dla samochodu nie ma garażu.. ale to mało ważne 9/10
a co do ,któregoś prysznicu to nie widzę aby któryś był w powietrzu ...no ale na wzrok mi jeszcze nie pada ;) Suma:60/80 to jest jak 4+ :D jak na 1 raz to super ...

Brutus
03.01.2011, 19:28
Cały dom (widziany na urywkach zdjęć z zewnątrz) sprawia według mnie wrażenie klasycznej willi na przedmieściach w stylu retro, lecz wnętrze jest zupełnie inne nowoczesne i stylowe. Nawet ja w moim (realnym) domu ma radio w kuchni. Moja sąsiadka ma telewizor, więc nie mam nic przeciwko temu. Mógłbyś się pozbyć stołu i krzeseł z kuchni i zrobić jadalnię. Nawet ma pomysł. Zaadaptuj pierwszą łazienkę na jadalnię, bo jest dość duża. Schody w przedpokoju mógłbyś zastąpić tymi metalowymi. Pasowałyby znacznie lepiej. Telefon nie pasuje kompletnie, ale podoba mi się ściana z czerwonej cegły (mam ta w salonie w realnym domu). W pierwszej łazience nie pasuje ta staromodna toaleta, nad umywalką powinieneś zamieścić jakieś lustro, a to duże okno przesłonić żaluzjami (dochodzą w wakacjach). Salon jest dość pusty. Co ona może robić w tym salonie? Siedzieć i patrzeć na obraz? Zamiast obrazu daj telewizor i umieść gdzieś w salonie półkę na książki. Ogród jest uroczy, ale jeden kafelek na rogu basenu jest na wodzie (koło zjeżdżalni). Ten szklany stół krzesła powinieneś zastąpić jakimiś pasującymi do sofy i fotela, albo sofę i fotel dopasować do stołu i krzesła. Po co ta kolorowa piłka? Sypialnia nie pasuje do reszty domu, ale jest oddzielona od reszty domu i stanowi jak gdyby intymne królestwo właścicielki, które poprzez swoje czerwone i czarne barwy emanuje atmosferą tajemniczości. Obraz zza biurka usuń, bo nie dość, że nachodzi na biurko, to jeszcze nie pasuje do reszty pokoju. W drugiej łazience nie podobają mi się trzy rzeczy: za duże, niegustowne lustro, które nie pasuje do reszty i zasłania je umywalka; szafka, która zasłania okno (ponownie zalecam żaluzje); wanna, którą widać z okna. Samochód jest super. Podoba mi się swoista imitacja garażu, którą jest ścianka. Wejście jest przeurocze. 8,75/10

Trykuu.
04.01.2011, 15:01
ROY - dzięki miło to słyszeć.
Postaram sie przebudowac dom , lecz najpierw poszukam odpowiednich mebli.
P.S: To jest telewizor nie jestem taki głupi nie dałbym obrazu.
Ojj chyba musze dać link do downloadu żebyście mi w końcu uwierzyli :/

aneurysm
17.01.2011, 18:01
Dom nawet nawet, tylko pomieszczenia trochę za puste.
Dodałam bym więcej kolorów, albo pomieszczenia w 2 lub 3 ustalonych barwach i dodatki w "gryzących" się kolorach.
No i samochód mi się podoba.
Jednak nie podobają mi się te szpiczaste choinki wokół domu, kilka jest spoko ale ich jest za dużo.

Savigge
17.01.2011, 18:11
To takie "krzewowe" ogrodzenie mi się nie podoba. Jest za bardzo rzucające się w oczy. Prysznic i ogólnie łazienka - chyba zemdleję :O Prysznic - to można nazwać prysznicem ? To coś wisi w powietrzu i ogólnie nie pasuje do koloru ściany. Duży dom, a nie miejsca na dodatkowy pokój gdzie byłoby np. sauna (a jest w łazience :|), miejsce gdzie simy mogą się odprężyć ? Ocena 5,5/10