PDA

Zobacz pełną wersję : Mój sim ma tylko głowę!!


mmi80
05.01.2011, 14:38
Witam
Ściągnęłam z internetu parę skinów i gotowych simów. Jednak w grze, gdy idą się kąpać (tzn kiedy są nadzy) mają tylko głowę. Nie rozumiem czemu tak jest. Jest tak u kilku simów obydwóch płci. Mężczyzn, których ściągnęłam to atleci, nie wiem jak zrobić by byli tacy w grze, ale kobiety były normalne.
Drugi mój problem tyczy się gry z kodem. Gdy tylko wpisuję kod boolProp.... non stop wyskakuje okienko, że wystąpił błąd i są trzy opcje do wyboru: cancel, reset i delete. Strasznie to uciążliwe. Jak pozbyć się tego problemu, oczywiście chciałabym nadal używać kodu.
pozdrawiam:))))

Owl Finch
05.01.2011, 15:51
Co do pierwszego problemu to jest to zwyczajny błąd ściągniętego z internetu dodatku. Co do drugiego - tak się niestety dzieje, chyba jest to spowodowane jakimś modem z internetu.

Björk
05.01.2011, 16:21
A co do pierwszego problemu poszukaj takich skinów z dopiskiem "showerproof"

ultraviolence
17.02.2011, 18:18
Drugi mój problem tyczy się gry z kodem. Gdy tylko wpisuję kod boolProp.... non stop wyskakuje okienko, że wystąpił błąd i są trzy opcje do wyboru: cancel, reset i delete. Strasznie to uciążliwe. Jak pozbyć się tego problemu, oczywiście chciałabym nadal używać kodu.
pozdrawiam:))))

Niestety Cię nie pocieszę, ale będziesz musiała przeinstalować grę. Wieki temu, kiedy jeszcze używałam boolPropa (nieumiejętnie, muszę przyznać; było to jednocześnie moje pierwsze zetknięcie z dwójką), miałam identyczną sytuację. W tym wypadku zwykła reinstalacja nie przyniesie skutku. Dodatkowo zalecam wyczyszczenie rejestru z pozostałości odinstalowanej gry. Dopiero wtedy będzie można brać się za ponowną instalację... Jednak jeśli nie masz pojęcia, jak to zrobić, radzę zwrócić się do kogoś o pomoc, bo możesz nieźle namieszać w systemie. Grzebanie w rejestrze przez osobę niedoświadczoną choć odrobinę, może skończyć się katastrofą.