PDA

Zobacz pełną wersję : Sąsiadki szpilki


Lorette
06.01.2011, 21:47
Coś mnie natchnęło żeby nakręcić serial. Pomysł zrodził się dość dawno, początkowo miało być to fotostory, potem opowiadanie, lecz wyszedł z tego serial. Na razie zaprezentuję wam zwiastun, lecz odcinek pierwszy jest już "w drodze" i będziecie mogli obejrzeć go niedługo.

ZWIASTUN (http://www.youtube.com/watch?v=1YOEWj1WWGQ&feature=player_embedded)

Sandy
06.01.2011, 23:34
Sama nie wiem co o tym myśleć. Ze zwiastunu w sumie ciężko wywnioskować o czym będzie serial. Tak wiadomo; miłość, pożądanie, bezradność bla, bla... Ale nie wiem, czy najlepszą obsługę w mieście mogę rozumieć jako zdradę? Trochę też nie rozumiem związku tytułu serialu z nim samym, ale to zapewne wyjaśni się dopierko gdy pojawią się odcinki. Póki co nie pozostaje mi nic innego jak czekać na pierwszy z nich.
Powodzenia ;)

Searle
07.01.2011, 18:38
Ja też mam mieszane uczucia. Jakoś nie zaintrygował mnie ten zwiastun. Zapowiada się historia jakich pełno. Zobaczymy, co z tego wyniknie.
Mam nadzieję, że jeszcze mnie zaskoczysz.

Kamis
07.01.2011, 19:50
Ja też mam mieszane uczucia. Jakoś nie zaintrygował mnie ten zwiastun. Zapowiada się historia jakich pełno. Zobaczymy, co z tego wyniknie.
Mam nadzieję, że jeszcze mnie zaskoczysz.

Mam dokładnie to samo zdanie.

Lorette
07.01.2011, 19:53
Mam nadzieję, że was zaskoczę, bo sama nie lubię oklepanych historii :D Co do zwiastunu to przyznam, że nie ujęłam w nim wielu rzeczy, które by was faktycznie zaciekawiły, po za tym co chwilę wpada mi nowy, lepszy (mam nadzieję) pomysł na moją bohaterkę, a co z tego wyniknie to będzie można zobaczyć może nawet i jeszcze w ten weekend ;)