PDA

Zobacz pełną wersję : problem z nastolatkiem


kasiienka
09.01.2011, 11:15
jak już wspomniałam w tytule, mój problem dotyczy nastoletniego sima. Dwa razy został złapany przez policje w czasie godziny policyjnej, za pierwszym razem został odwieziony do domu, natomiast za drugim nie i zniknął, nie ma go w "domownikach", natomiast ikonka z jego portretem została w kontaktach, ale nie można do niego zadzwonić ani zawołać, żadnych interakcji. Za kilka simowych dni miał być już młodym dorosłym, trwa to już ponad tydzień i nie wraca. Chyba straciłam go na zawsze :P zdarzyło Wam się coś takiego? co robić?

Połówka
09.01.2011, 11:44
(witamy na forum :) ale to tak poza tematem :P )
ja się z czymś takim nie spotkałam, ale myślę, że mogłabyś spróbować wpisać kod resetsim ... ...(imię i nazwisko nastolatka)

Owl Finch
09.01.2011, 13:30
Już kilka osób miało ten problem. Niestety jest to nieodwracalny błąd, więc straciłaś sima na dobre...

Ilona
09.01.2011, 13:57
spróbuj tym modem go odzyskać http://ts3.tscexchange.com/index.php?topic=4685.0,nie musisz aktywować żadnej funkcji,on jest tak zaprogramowany,ze odnajduje zaginionych simow

kasiienka
09.01.2011, 14:39
dzięki za pomoc :)
również witam i życzę miłej gry, pozdrawiam :D

slony_paluch7
27.01.2014, 10:03
Też to miałem. I nie potrzeba żadnych kodów!!! Wystarczy na chwilę zmienić rodzinę, a potem do niej powrócić. Proste, i bez kodów i modów :)