PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze wskaźnikiem nastroju


lawendam
09.01.2011, 19:42
Mam problem z grą po zrobieniu aktualizacji. Mianowicie kryształ nad głowami simów jest ciągle czerwony. Nie zależenie od charakteru sima, od spełnienia ich wszystkich potrzeb ten wskaźnik nastroju jest czerwony. Im dłużej konkretnym simem tym jest gorzej.
Gra przeleżała trochę na półce, zainstalowałam ją kilka dni temu, wszystko działało ok, ale po zainstalowaniu aktualizacji mam powyższy problem. Czy ktoś mógłby mi pomóc? W miarę jasno i przejrzyście bo nie jestem zbyt dobrym komputerowcem:)

Reserved
12.01.2011, 19:26
A czy majstrowałaś coś z kodami ?

Kamis
22.01.2011, 19:01
Właśnie dla mnie zrobiło się tak samo. Nie mam żadnych modów, nie używałam kodów. Nawet jak pójdzie do spa, to ok jest nastrójnik, ale kryształ i wskaźnik nastroju jest czerwony.

Gargamel
22.01.2011, 19:35
Może to jakiś jakiś błąd w aktualizacji? Lawendam, a którą masz zainstalowaną?

Połówka
22.01.2011, 19:37
ja dlatego nie aktualizuję gry :P . a w każdej rodzince tak jest? . myślę, że w następnej aktualizacji naprawią ten błąd.

Gargamel
22.01.2011, 19:41
Ja nie wiem jakie są te aktualizację... W trójkę gram na ps3.

MaTi14191
04.02.2011, 19:08
Ja mam tak samo nie wiem co się stało...

Nadine
05.02.2011, 16:33
ok,mialam to samo, troche sie nalazilam po zagranicznych forach i blad wynika z tego, ze nastrojnik 'wyspany' z tym takim lozkiem psuje nastroj, w sensie, ze po nowej aktualizacji jest zepsuty, wiec mozna sprobowac:
1. spać tylko w drogich lozkach, ktore maja energie powyzej osiem
2. zanim sims sie wyspi szybko go obudzic [zeby nie dopuscic do pojawienia się tego nastrojnika]
3. zrobić nowego save'a, wyjsc do menu glownego i z powrotem wrocic [ale to rozwiazanie tylko na krotsza mete,bo szybko problem wystepuje znowu]
4. sciagnac tego moda z mts > http://www.modthesims.info/download.php?t=432449&c=1&ht=0&page=2&pp=25#startcomments [konieczna rejestracja]

w sumie najlepiej sprawdzic kazda z metod, ja sciagnelam sobie moda, mam spokoj, wiec czekam tylko na jakas nowa aktualizacje, ktora calkiem naprawi problem