PDA

Zobacz pełną wersję : Francuski Dworek [BRAK ZDJĘĆ]


Brutus
19.01.2011, 14:16
Dzisiaj przedstawiam Wam mój kolejny dom. Jest on utrzymany w starym stylu.

Bryła

Ogród

Sień

Jadalnia

Salon

Łazienka na parterze

Sypialnia

Gabinet

Łazienka na Piętrze

Rzut parteru

Rzut piętra

Master of Disaster
19.01.2011, 15:08
Łał, ten dom jest jeszcze lepszy, niż poprzedni. Tym razem nawet nie mam się do czego przyczepić, a wręcz powiem, że jak na jedynkę to wygląda naprawdę świetnie :) 10/10

Liv
19.01.2011, 17:12
Wiesz, że nie mam się do czego przyczepić? :O
Ogród to mistrzostwo świata, a za bryłę powinieneś dostać złoty medal!
Normalnie aż miło patrzeć na taki dom!
10/10 i proszę o więcej!

Brutus
19.01.2011, 19:12
Nie wiem co powiedzieć...
Zawsze trwałem w przekonaniu, że moje domy są niewarte uwagi, aż tu nagle taki sukces.
Nie spodziewałem się, że ten domek tak Wam się spodoba... Robiłem go tak sobie. Trochę ponad godzinę. Myślałem, żeby zrobić fotostory w sims 1 z użyciem tego domku.
Na pewno zrobię jeszcze dużo domów. Na kolejny dom zapraszam jutro.

Dawno temu zbudowałem dom podobny do tego, ale z takim pięknym ogrodem, że ten przy tamtym jest do niczego. Niestety. Komputer nawalił i dom przepadł, ale jeszcze poszukam. Może znajdzie się gdzieś w czeluściach mojego dysku.

EDIT
Domku z super ogrodem nie znalazłem, ale znalazłem coś o wiele lepszego: zamek. Może nie jest on aż tak ładny jak 2 poprzednie domy, bo w zamkach musi być przecież dużo miejsca i duże pomieszczenia i nie ma takiego natłoku meli, bo chociaż zebrałem wszystkie średniowieczne meble, które znalazłem w internecie, to i tak nie było ich zbyt wiele.

Savigge
19.01.2011, 19:21
Yey, to coś <dostał duszności> jest super. Dobrane i wszystko w schemacie, kanonie. Cudeńko, chyba, chyba pożyczę se bryłę :rolleyes:

Brutus
19.01.2011, 19:43
Możesz pożyczyć wszystko, łącznie z umeblowaniem i ogrodem. Prawie wszystkie rzeczy są maxisa.

Owl Finch
19.01.2011, 20:22
Świetny dom. Ogród jest boski, z resztą wnętrze również. Nie spodziewałam się, że dom w pierwszej części simsów może tak wyglądać. 10/10

kovalenko14
20.01.2011, 16:46
Noo ;) Sukces Sukces dom cie wypromował hehe xD nie mam ci nic do zarzucenia bo styl jest jak został napisany poprostu dom marzeń ! Ogród nieziemski ! 10/10
tylko ciekawe na jakiej stronie są te okręgi co w nich są drzewa...

Brutus
20.01.2011, 17:17
http://persimmon.ephralon.de/index.html
Proszę bardzo. Tam są okręgi, gdzie można posadzić drzewa i wiele innych roślin.

Trykuu.
21.01.2011, 15:50
Cudowne! Naprawdę świetny ;)
10/10