PDA

Zobacz pełną wersję : Ach, ci paparazzi...


Natix
19.01.2011, 17:59
Jak w temacie. Może to głupi pomysł, jak tak uważacie, to zamknąć i już.
Więc tu piszemy wszystkie żale na 'tych okropnych paparazzi'.
Na moją simkę Sarę polowali od 2 gwiazdki, ale niejaka pani Inga Rush, zrobiła zdjęcie córce Sary, Scarlett, gdy ta zdradzała męża i jeszcze wszystko perfidnie ubarwiła. Mało tego, nie chciała 500 simoleonowej łapówki! Skandal! xD
Generalnie jednak zdarzały się im zabawne wtopy, kiedyś mój sim załatwiał się w publicznym WC, to oni robili zdjęcia z każdej strony, jakby chcieli tą toaletę do gazety dać...

Połówka
19.01.2011, 18:05
według mnie temat fajny. można się dowiedzieć o nowych skandalach ;D . a więc raz byłam moją simką, która jest wampirem w "Plaźmie" . Zrobiła się śpiąca, a więc zeszłam nią na dół i kazałam spać na wampirzej trumnie. I ona tak śpi i lewituje, a zaraz przychodzi paparazzi i robi jej zdjęcia i opisuje ją ;d w gazecie nic się nie pojawiło :c , chociaż stał tam z 2 simowe godziny, póki nie obudziłam mojej simki :p raz zaatakowali moją simkę, która miała 3 poziom gwiazdorstwa po rodzicach, a była dzieckiem. Że niby grzebie w śmietnikach po nocach -.- (chyba najczęstszy, fałszywy skandal)

ddo bwayo
19.01.2011, 18:08
o mojej simce napisali, że zbiła kogoś : ( a to nieprawda Dx

Rainbow
19.01.2011, 18:41
Ja często mam fałszywe oskarżenie o to,że 'Sim X oddał mocz w miejscu publicznym' :D

Natix
20.01.2011, 15:23
Mi się jeszcze zdarza jak wampir gryzie w miejscu publicznym, potem jak używa wrednych interakcji i jest coś w guście :
Znana simka X kłóci się publicznie!

Chatoyant
20.01.2011, 16:44
prawdziwe: bójka, bara-bara w miejscu publicznym, bara-bara z wampirem (simka zrobila to z nim w jego domu podczas imprezy :D), tylko tyle pamiętam :)
fałszywe: u jednego sima, który w ogóle nie imprezował itd, ale miał 3 gwiazdki (po rodzicach) z 5 razy miałam, że oddawał mocz w miejscu publicznym :(, częste też jest grzebanie w śmieciach i bójka. W ogóle to zauważyłam, że najczęściej paparazzi zmyślają na temat simów, które są już trochę znane, ale przestały "bywać", tak było właśnie z w/w simem. Gdy siedział w domu co tydzień w gazetach rozpisywali się o tym, że gdzieś znowu oddał mocz, a gdy zaczął chodzić do klubów, rozdawać autografy itd. to nagle przestali :| ale może to przypadek...

BaXx
20.01.2011, 21:45
Eeeeeee tam nie mamy się nimi co przejmować.Na skandale jest dobry sposób
idziemy do biórowca ,wchodzimy na dziennikarstwo dajemy 5tys paparazzi i mamy spokój z oskarżeniami. Możemy też zrzucić skandal na kogoś innego,ale to nie zawsze skutkuje.A jeśli już to musimy okarżyć naszego przyjaciela, wtedy nasze kontakty nieco się psują :(

Vallentina
20.01.2011, 22:43
Moją simkę ciągle oskarżają o to że wdała się w bójkę ... Raz się pobiła i chyba z 4-5 razy ją o to oskarżyli a po za tym dwa razy miała że oddała mocz w miejscu publicznym i chyba coś o śmieciach ;D

hellraiser
21.01.2011, 13:47
Eeeeeee tam nie mamy się nimi co przejmować.Na skandale jest dobry sposób
idziemy do biórowca ,wchodzimy na dziennikarstwo dajemy 5tys paparazzi i mamy spokój z oskarżeniami. Możemy też zrzucić skandal na kogoś innego,ale to nie zawsze skutkuje.A jeśli już to musimy okarżyć naszego przyjaciela, wtedy nasze kontakty nieco się psują :(

A nie lepiej iść do ratusza pozwać za zniesławienie? To przy 5 gwiazdkowej celebrytce kosztuje ok. 2400 simoleonów, jak wygrywasz sprawę to dostajesz ok. 8500 minus koszty, czyli jesteś 6000 na plus. A tak tuszując sprawę w biurowcu jesteś 5000 na minus, a przerzucając uwagę paparazzi tracisz dobre kontakty z sławnymi. Moim zdaniem lepsza droga to droga sądowa.

Pierwsze słyszę o skandalu takim jak "X oddała mocz w miejscu publicznym". To co, celebryci to jacyś dziwacy, siusiać nie mogą? ;/

@down: To możesz zawsze do skutku się sądzić, ale i tak będziesz na plus.

Jakub
21.01.2011, 15:50
A nie lepiej iść do ratusza pozwać za zniesławienie? To przy 5 gwiazdkowej celebrytce kosztuje ok. 2400 simoleonów, jak wygrywasz sprawę to dostajesz ok. 8500 minus koszty, czyli jesteś 6000 na plus. A tak tuszując sprawę w biurowcu jesteś 5000 na minus, a przerzucając uwagę paparazzi tracisz dobre kontakty z sławnymi. Moim zdaniem lepsza droga to droga sądowa. ;/

Tylko że czasem sie nie udaje.
Raz mój sim wampir miał w informacje, że pobił kogoś w miejscu publicznym choc przez 2 tygodnie siedział w domu i sie uczył.
Albo raz mój sim miał fałszywe oskarżenie i przegrał w sądzie to mu 1 gwiazdka spadła.

Natix
25.01.2011, 09:50
BaXx, my się nie przejmujemy, w końcu to tylko Simsy :)
No, ale po prostu zdarzają się tak żenujące sytuacje (np. z tym 'oddawaniem moczu' ), że aż normalnie ręce opadają... Ja czasem mam "Wampiry znów atakują!"
Co ciekawe, w reszcie dodatków zawsze pod nagłówkiem było dużo tekstu, np.

Rodzi się brykający chłopiec!
Rodzina X cieszy się, że dołączył do nich zdrowy, ważący 3,5 kg chłopiec o imieniu X. Mama i dziecko wygodnie odpoczywają w domu.

Czy coś takiego a u mnie pod nagłówkiem, jest może z 1 zdanie a raz to tylko taka króciutka informacja.
Jak jest u was?

Edit : czy za zmienienie w wampa kogoś w klubie mogą napisać?
Bo b. chcę, bo Scarlett chce wywołać skandal.

Madelaine
05.02.2011, 15:02
Dlaczego o mojej simce w ogóle nie piszą? Moze źle szukam. Wgl o żadnych gwiazdach w gazecie nie piszą.
Moja simka ma 5* i papparazzi robila jej zdjęcia.

anie_1981
05.02.2011, 18:59
Bo to nie jest, że w gazecie, przynajmniej u mnie. Po prostu dostaję informacje, że ktoś rozpuszcza plotkę. Ja dwa razy skarżyłam o zniesławienie, raz wygrałam, a raz przegrałam. Byłam zbulwersowana, że można przegrać, przecież mojego Sima nie aresztowano (taka była plotka)... :(

Nie wiecie, czy nie ma jakiegoś moda na wyłączenie Paparazzi? Ja nie mam Simów gwiazdorów, po prostu znają połowę miasta, ale nigdzie nie pracują. Wnerwia mnie to, że żeby być sławnym wystarczy znać połowę miasta. A co z talentem i osiągnięciami..? Wygląda na to, że nie są w ogóle potrzebne, według twórców gry... Wpienia mnie to, że ci paparazzi stoją na podwórku, lub pod bramą (jeżeli ją zablokuję). Simy mają przed domem jacuzzi, chciałabym, żeby hmm... zabawiali się w jacuzzi, a tutaj Paparazzi, więc już się nie da. To samo, jak Jacuzzi jest na tarasie, na piętrze. Paparazzi i tak by ich nie zauważył, ale oni nie chcą. A mają tak mało czasu dla siebie, bo jak dzieciaki są w szkole, a młodszych dzieci nie ma, to jest to świetna okazja do małego co nieco w wannie z bąbelkami...

pensivelane
06.02.2011, 18:00
moje ulubione publiczne upokorzenie "ma nieslubne dziecko!" <3

Sheila
06.02.2011, 18:21
Paparazzi są strasznie denerwujący -,-` Ja raz miałam fałszywe oskarżenie że niby twierdziłam , że matka sima Jakiegośtam jest lamą xD

Chatoyant
06.02.2011, 18:55
Gdy sim powroci na poprzednie stanowisko to moze pojawic sie 'x ma problemy w pracy!' :P

muffindance
10.02.2011, 22:44
raz moja simka simka zemdla ze zmeczenia (3*) w klubie sportowym i napisali o niej, ze sie upila do nieprzytomnosci :P

тяυѕкαωкα
11.02.2011, 07:48
raz moja simka simka zemdla ze zmeczenia (3*) w klubie sportowym i napisali o niej, ze sie upila do nieprzytomnosci :P

U mnie też tak było :3
Trzeba zacząć używać :
1.Testingcheatsenabled true
2. Shift+skrzynka+potrzeby statyczne/dynamiczne(czy jakie tam :d)
3. I na miasto! xD

Aperlaxive
12.02.2011, 11:52
Moja simka X została aresztowana.
Albo jak moje wampiry się całowały (ona sławna on nie) To fotografowało mnie aż 3!

Podacie mi listę kompromitacji i oskarżeń?

@Ilona-nie pisz proszę dwóch postów pod rzad,używaj opcji edycji posta

anie_1981
12.02.2011, 11:56
Sim został aresztowany
Sim "załatwiał się" w miejscu publicznym
Sim ma nieślubne dziecko
Sim wziął rozwód
Sim wziął udział w bójce

Reszty nie pamiętam, niech się też inni wypowiedzą.

hellraiser
12.02.2011, 12:27
A nie można było napisać tego tutaj?
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=59117
Można było przeczytać powyższy temat. Tam są wypisane skandale.
Naprawdę, wystarczy się choć trochę wysilić i poszukać. Od tego głowa nie boli.

Aperlaxive
12.02.2011, 16:17
Mam gwiazde 2 gwiazdki i ani jednego paparazzi dlaczego?

Ejak
13.02.2011, 17:51
fankathesims3 Nie wiem, ale wydaje mi się, że to zależy od miejsca, ja mam 2 gwiazdki (wcześniej 1) i zawsze paparazzi wchodzą mi do ogródka i robią zdjęcia...Najgorsze jest jak się zdradza żonę, albo ukrywa się komuś ubrania, jak się kompie nago. Ale ode mnie zawsze biorą łapówkę. tylko raz podałem ich do sądu, ale tylko pieniądze straciłem ;( Ale tak to fajna zabawa z nimi, szkoda tylko, że nie można nimi być.

PS Przepraszam jak napisałem jakiś błąd interpunkcyjny.

Ilona
13.02.2011, 19:02
o mojej simce krążą plotki,ze upiła się do nieprzytomności

revive
13.02.2011, 21:18
A to ja miałam taki skandal( a właściwie 2 skandale);
1.Że moja simka zabiła jakiegoś sima a to nieprawda !!!!
2.Że piłam krew z sima X.

patryk916
18.02.2011, 12:27
Raz się za mną do Chin powlekli :D

Mixy
20.02.2011, 15:15
U mnie było, że ktoś rozpuścił plotkę, że rzekomo moja Simka wdała się w bójkę na mieście :/.Dopiero dzisiaj kupiłam tę grę, a tu tyle niespodzianek

patryk916
20.02.2011, 15:16
Jeszcze po kilka razy pisali że robiła bara-bara w miejscu publicznym i że się rozwiodła(simka)

Lexis
25.02.2011, 17:27
Mnie osobiście wkurzają paparazzi. Moja simka X (5*) miała oskarżenie : ,,Po mieście chodzą plotki, że simka X uprawiała Bara-bara z istotą okulystyczną". Tego samego wieczoru, sam wampir, z którym to się stało ją znienawidził. A byli w sobie tak zakochani...

Truskawkowa Marihuana
07.03.2011, 14:17
Moja Simka wampirzyca, która ma 5 poziom gwiazdorstwa była na wakacjach w Egipcie ( Wymarzone Podróże ) i ugryzła kogoś w rękę w miejscu publicznym. ( zamiana w wampira ).
Później w gazecie pisało, że ona niby go pobiła.
Bić, a gryźć to różnica.
Często miała fałszywe oskarżenia, że grzebała w śmieciach.
Ci paparazzi są wnerwiający.
A na dodatek raz za nią łaził -.-.
Wszędzie! Zaciągnął się do chaty znajomego mojej simki (Egipt).
Nawet przylazł za mną do Sfinksa.

patryk916
07.03.2011, 14:31
Mi raz na bezczelnego wszedł do domu

Łezka
28.03.2011, 23:41
U mnie paparazzi rozpuściło tylko jeden raz fałszywą plotkę na temat mojego Sima Andreasa, który wówczas był osobistością poziomu 4, a mianowicie... Andreas z braku pożywienia grzebie po śmietnikach sąsiadów. ;)

Searle
29.03.2011, 07:16
Nienawidzę, jak przychodzą przed dom moich simów i sikają lub drą się wniebogłosy, bo mają niskie potrzeby. Ostatnio zaczęłam usuwać kodem gwiazdki, by moje simy nie były sławne.

anie_1981
29.03.2011, 21:05
A ja mam już z głowy paparazzich. Wszystkim Simom w mieście ustawiłam sławę na 0 i już nikogo w mieście nie niepokoją.

eyvee
29.03.2011, 21:48
na poczatku paparazzi mnie denerwowaly, zwlaszcza w sunset i bridge, ale w twinbrook jakos mnie nie wkurzaja:) i nawet nie tak czesto sie pojawiaja ^^

Ejak
30.03.2011, 21:30
Ja mam Sima wampira i cały czas się czepiają, że "gryzę ludzi" :D

maciu67
31.03.2011, 13:48
Ja swoich paparazzi trzymam w osobnym domku na mojej parceli

Cynthia
31.03.2011, 16:20
Ja swoich paparazzi trzymam w osobnym domku na mojej parceli

maciu67, jak?

Cynthia
31.03.2011, 16:28
Nienawidzę, jak przychodzą przed dom moich simów i sikają lub drą się wniebogłosy, bo mają niskie potrzeby. Ostatnio zaczęłam usuwać kodem gwiazdki, by moje simy nie były sławne.

Searle, jak się usuwa gwiazdki? Bo jak na przykład kodem sobie znajduję przyjaciół do pracy, to od razu mam kolejną gwiazdkę! To głupieeeee!

Master of Disaster
31.03.2011, 16:57
Jakiś czas temu miałam takie zadanie, żeby pojechać do Egiptu; mój Sim zabrał się ze swą siostrą, ona miała 5 gwiazdek, on 3. Razem łazili po grobowcach, gł. ze względu na to, iż on był mistrzem sztuk walki - wysłałam go, żeby załatwił jedną mumię na przykład... Po jakimś czasie dowiedziałam się, że jakiś pismak rozpuścił plotkę, jakoby mój Sim "wdał się w bójkę z innym Simem" :/ bidak ma nastrójnik "Publiczne Ośmieszenie" czy jak to się tam nazywa.

Tak przy okazji, spytam o radę - lepiej w tej sytuacji pozwać pismaka o zniesławienie, czy spróbować zatuszować? Czy niby ta mumia liczyła się jako inny Sim?

Chryzantem Złocisty
31.03.2011, 17:02
zabij go. znakisraki

Tofik
31.03.2011, 17:53
O.o ja bym spróbował zniesławienie.. Chryzantem Twoja metoda też wymiata ;D Ja paparazzi czasami torturuje ;d

maciu67
31.03.2011, 18:34
napisała Tajemica: maciu67, jak?


Buduje im osobny domek potem kupuje najtańsze rzeczy
i urządzam go na wzór celi
przenosze paparazzich do domku kodem moveobjects
i żyją sobie

Master of Disaster
31.03.2011, 18:53
Muszę się tylko dowiedzieć, co to za pismak rozpuścił takie plotki. Spróbuję się z nim sądzić, jak będę grała, a jak się nie uda, może faktycznie zabójstwo jest niezłym pomysłem. W końcu, to tylko gra. Kill 'im, zabić go, kill 'im!!! =D

lazuryt00
31.03.2011, 20:10
JA mam paparazzi dosyć! Moja simka Ivan Luu miała 5*. Zbudowałam jej 2 razy większy dom od poprzedniego i miałam 1 dziurę w płocie (przez przypadek) i niezamknięte drzwi bezczelność! Przyszedł jeden (pod dom) drugi, trzeci aż ich się 6 nazbierało chyba) i nagle ruszyli w tą dziurę! Ja w seksownej pidżamie stoję w pokoju, a oni mi fotki pstrykają:D A ja uwielbiam robić takie akcję więc w PIDŻAMIE pobiegłam (czyt. uciekłam) na miasto:) Szkoda, że nie ma takiego czegoś jak "Sim X obnażał się publicznie" To by były jaja bo ja zawszę w pidźamie po gazetę wychodzę o 10:00 :)

Master of Disaster
01.04.2011, 15:04
A to jest ciekawe - moja Ranya ma 5 gwiazdek i nikt jej jeszcze o nic nie pomówił. Jej brat Elric - ma 3, i był pomawiany już ze 3 razy albo więcej. Za każdym razem przegrywa proces na dodatek :(( Zaczynam mieć tego serdecznie dość. I dziwi mnie, że Ranyę zostawiają w spokoju, choć jest bardziej sławna. Może dlatego, że ma cechę "Szczęściara"?

anie_1981
01.04.2011, 19:08
Ja raz miałam głupio. Rozpuszczono plotkę, jakoby mój Sim został aresztowany. Nic takiego nie miało miejsca. Oczywiście pozwałam pismaka. I co? Przegrałam... :P

Master of Disaster
01.04.2011, 20:58
No właśnie też miałam to fałszywe oskarżenie. Raz o nim pisali, że wdał się w bójkę z innym Simem - tu mam wątpliwości, bo faktycznie wdał się w bójkę, ale z mumią (było to w Egipcie, nawet tam paparazzi nie dawali im spokoju) - a dwa razy, że grzebie po śmietnikach (on? Nigdy w życiu!) Sądziłam się kilka razy i za każdym razem mój Elric przegrywał. Cóż, na razie odstawiłam trójkę, bo mam tego dosyć.

hellraiser
01.04.2011, 21:04
Ja zawsze walczę z paparazzi w ratuszosądzie, tylko raz mi się zdarzyło, żeby moja Simka przegrała. Tak to jak się wygra, to dostaje się ok. 8000$ zadośćuczynienia* - 2000 kosztów jakichśtam, czyli jest się 6000 simoleonów na plus. Tylko trzeba mieć też moje szczęście i wygrywać sprawy sądowe :P
Ja ogólnie polubiłem gwiazdorstwo, co prawda ci paparazzi potrafią być irytujący.

*Przy 5-gwiazdkowym celebrycie, przy mniejszej ilości gwiazdek nie wiem.

patryk916
02.04.2011, 06:08
1 gwiazdka-około 200$ zadośćuczynienia
2 gwiazdki-około 600$ zadośćuczynienia
3 gwiazdki-około 1000-2000$ zadośćuczynienia
4 gwiazdki-około 2000-4000$ zadośćuczynienia
5 gwiazdek-tak jak pisał Nightfall

P.S.Podane kwoty(od 3 gwiazdki) podane są orientacyjnie i mogą troszkę różnić się od tych w grze

Porando
26.04.2011, 14:51
To mnie denerwuje to,że jak simką byłem w Chinach,rozstawiła sobie namiot i zaczęła spać w Akademii Feniksa (czy jakoś tam,tam gdzie są te drewienka do ćwiczenia kung-fu) to otoczyli moją Alicję i zaczęli jej strzelać fotki dopóki się nie obudziła.Bezczelność ! ._.

Cynthia
30.05.2011, 14:30
ja tam nie cierpię tego, że chcę sobie grać normalną, nieśmiałą simką i tu nagle jej szefowa ma jedną gwiazdkę i trzeba się z nią zaprzyjaźnić.
Jak można usuwać gwiazdki bez moda?

hellraiser
30.05.2011, 15:27
@up, tego bez moda niestety nie da się usunąć :(
Mnie zaś ostatnio rozwalił skandal który wywołała moja Simka, że miała nieślubne dziecko. A miała być intryga i mąż miał się nie dowiedzieć :(( Tępi paparazzi

Natix
02.06.2011, 15:59
A moją simką się przestali interesować. Wywołałam skandal i nic. A ona chce żeby za nią ganiali -.-

Maszka
02.06.2011, 16:21
Mi kiedyś taka simka-wapmir-paparazzi stała pod domem aż nie zemdlała potem poszła se gdzieś i przyszedł inny paparazzi.A jeszcze mnie dobija że one [paparazzi] za moja ganiaja a ona ma tylko 3 gwiazdki!Chociaz w gaztach nic nie piasząą.Jeszcze mnie wikurza to, że jak ona np. gada coś robi z innym simem to ktoś do niej chce robić zdjecie.

Cynthia
02.06.2011, 19:07
@up, tego bez moda niestety nie da się usunąć :(
Mnie zaś ostatnio rozwalił skandal który wywołała moja Simka, że miała nieślubne dziecko. A miała być intryga i mąż miał się nie dowiedzieć :(( Tępi paparazzi

szkoda :( ja gram bez modów, bo mi komputer rozwalą - już i tak Po Zmroku mi wszystko psuje, a grafika jest kitowa.
musze odinstalować dwójkę, bo czyham na pokolenia:)
dzięki Nightfall ;)

@up - no, znam to siostro ;D nie moge normalnie simami użytkować!
EA!!

marnios
04.07.2011, 18:48
miałem rodzinkę jeden facet zakochał się w wampirze (miała 5 gwiazdek) ale ona umarła podczas oświadczyn z pragnienia ( moje simy lubią umierać w takich momentach) przeniosłem grób do domu on w między czasie zdobył 5 gwiazdek i kiedy duch wyszedł z robił z nią bara-bara potem był skandal że spał z istotą okultystyczną

suomii
05.07.2011, 11:42
a moja simka poszła do tego parku z pokoleń ze swoim meniem (xd) i zrobili bara bara w domku na drzewie, a mieli chyba po 3 gwiazdki, no i później wybuchł skandal i straciła przyjaciół ;c

Juhas
05.07.2011, 13:51
U mnie jak mój wampir celebryta (5*) postarał się o dziecko z narzeczoną to miał oczywiście o nieślubnym dziecku :( Potem jak się z nią bez ślubu rostał (miała kochanka) to paparazi i o tym pisali. Jak stał się partnerem przyjaciela było o tym że ma nietypowy związek. A teraz jest w związku z celebrytką i ma syna z pierwszego związku. Syn po studniówce ma 2* i paparazi i mu dokuczają :O Ale u mnie oni do domu nie wejdą bo mam bramę z PZ i ogrodzony cały dom. :)

P.S. kiedyś w tym wątku pisano jak usuwać tych natrętów i negatywne nastrójniki. Ja to robię po wpisaniu kodu testingcheatsenabled true a potem z wciśniętymi lewymi Ctrl i Shift klikam na nastrójnik- wtedy znika lub na paparaziego i obiekt a potem usuń :D

Spectrum
05.07.2011, 16:57
Ja nawet lubię jak te paparazzi latają za moim simem
Tylko denerwuje mnie jak idą za moim simem do klubu przecież
w normalnym świecie to nie do pomyślenia ;)
Raz zdenerwowało mnie jak dwa paparazzi zaczęły fotografować z bliska mojego sima pijącego drinka ;p

Juhas
05.07.2011, 17:26
Mnie też to denerwuje :O Moi simowie nawet biją paprazi czasem- ze znanym skutkiem skandalem :D

Spectrum
05.07.2011, 18:53
Paparazzi by mnie nie irytowały gdyby fotografowały mojego sima z jakiejś większej odległosci

Juhas
05.07.2011, 19:07
Paparazzi by mnie nie irytowały gdyby fotografowały mojego sima z jakiejś większej odległosci

U mnie podchodzą na bezczela pod sam dziób sima i pstrykają mu fleszem w oczy lub piszą notatki prawie na jego koszuli :O:D

Electric Shabet
06.07.2011, 13:27
Omg, oni mnie strasznie denerwują. Jak w "Kujonie" moja simka elegancko tańczyła na stole, a paparazzi chyba jej z 5 fotek cykną z każdej strony ;p Potem sobie poszła do łazienki, a tam przed kiblem stoi kolejny paparazzi i się patrzy, a kilka dni później był komunikat, że moja simka "oddaje mocz w miejscu publicznym" :P. I przez to każdy jej nie lubił, a wykidajły nie chcieli jej wpuścić do klubów -.-

Melasa
07.07.2011, 18:53
Przez tycha paparazzi w ogóle przestałam mieć chęci na grę. Jeszcze gdy robiłam celebrytę to ok, niech będzie. Ale naprawdę żeby latać za farmerem z Riverview :((

marnios
07.07.2011, 19:16
Mnie najbardziej wkurza jak stoją mi pod domem mam ogrodzenia ale w cięcie w nim na drzwi .

Trykuu.
08.07.2011, 07:47
Albo jak sobie staną przed toaletą to wyjść nie można >.<

Ejak
08.07.2011, 12:02
Wkurzające jest, jak paparazzi stoją w klubie i blokują wejście/wyjście.

Agnieszka86
25.07.2011, 20:04
hej, a mi ostatnio się tak porobiło że wyskakuje ma skandali 6 pod rząd i trace całkowicie znajomych. Kiedyś wystarczyło utrzymywać kontakty dobre ze wszystkimi i nie mialam tak dużo skandali. ale jak to jest możliwe że z najlepszego przyjaciela zamienia mi sie bez niczego sim w wroga, tak oooo jeszcze przed skandalem. A teraz to chyba bug jakiś bo 6 pod rząd skandali to szok. wrrrr aż mi sie nie chce grać bo mam 40 znajomych--> wrogów

carineesz
25.07.2011, 20:14
A masz tak tylko w jednej rodzinie?

Levkoni
25.07.2011, 21:32
Agnieszka86 Te skandale irytują nieraz, chociaż teraz mi moi simowie, którzy mieli wielu znajomych i skandale które to psuły poumierali a został ich syn, który ciągle jest niesłusznie o coś oskarżany, ale to naukowiec samotnik i nie ma żadnych przyjaciół, więc nic nie traci i tylko bije kasę na pozwach sądowych :D Ale jeśli Cię to wkurza to wpisz testingcheatsenabled true i przeciągnij na pasku kontaktów do odpowiadającego Ci poziomu i po kłopocie, skoro gra oszukuje bugami, napraw to kodem :)

Agnieszka86
26.07.2011, 13:31
tak w jednej ale nie chce zmieniać bo gram w simsy metodą udoskonalania wszystkiego co tylko można wieć moja simka jest wyjątkowa ( pracowałam nad nią 2 miesiące) zaczynać od nowa wszystko bo bugi są to jest nie fer. można zawsze zapisać i wprowadzić simkę do innego miasta ale tracę wakacyjne zdobycze a żeby poraz 30 przejść WP to już mnie wykańcza

carineesz
26.07.2011, 13:46
To może zrób jak radzi Absolem (no chyba, że grasz koniecznie bez kodów) + przekup paparazzi/załóż sprawę w sądzie(ratuszu). Możesz przecież jeszcze usunąć znacznik 'zażenowania'. ;)

Jednak najlepiej z pomocą kodu 'testingu' przeciągnąć pasek ... znajomości (?) między Simami. ;)

Agnieszka86
26.07.2011, 18:51
co 5 minut 45 simów przeciągać pasem znajomości to czasochłonne męczące i beznadziejne. Może ktoś jednak zna sposób aby wyłączyć gwiazdki osobowości

carineesz
26.07.2011, 19:26
Ok. Poszukałam trochę w googlach i jedyne co znalazłam o usunięciu gwiazdek osobistości to to:

http://zapytaj.com.pl/Category/029,014/2,12448276,The_sims_3mozna_usunac_gwiazdki_osobist osci_.html

http://zapytaj.com.pl/Category/029,014/2,12558758,Jak_w_The_sims_3_usunac_punkty_osobisto sci_.html

Użytkowniczka "Canella" pisze, że jest pewien mod na to. Zajrzyj.
Niestety nie znalazłam czegoś, co by wskazywało na możliwość usunięcia gwiazdek osobistości za pomocą kodu, co bardzo przydałoby się także mi. ;)

suomii
26.07.2011, 19:39
NRaasem . ten mod potrafi wszystko :)

Meggie
02.08.2011, 21:09
Dlaczego ja nie mam w grze żadnych skandali? xD I nie piszą o mnie w gazecie, w sensie o mojej simce ;p

carineesz
02.08.2011, 21:59
Może za mało gwiazdek osobistości? Moja Simka ma 1 gwiazdkę i ma na koncie tylko 1 skandal (fałszywy), a gram nią dość długo i nie wymuszam na niej ''tworzenia'' skandali. ;)

Meggie
03.08.2011, 08:09
Mam już od dłuższego czasu 4 gwiazdki, ale w gazecie nic nie piszą o mnie ani o nikim innym o.O

Krzychu
11.08.2011, 23:27
Dam wam drobną radę związaną z sprawami za zniesławnienie kiedy wasz sim ma wyży poziom charyzmy szansa że wygra zwiększa się. a paparazzi mogą być denerwujący chociaż nie zauważyłem żeby psesadrzali z ilośćią fałszywych oskarżeń:D

Trykuu.
18.08.2011, 12:17
Mam pytanie :
Czy to normalne że paparazzi mi normalnie wszedł do domu? o.O

carineesz
18.08.2011, 14:24
Mi tez paparazzi wchodzą do domu, nawet kiedy ich nie witam/zapraszam... Tak czy inaczej, to już się do tego przyzwyczaiłam i dla mnie to już jest normalne.
W końcu paparazzi zrobią wszystko dla fotek, a na innej stronie użytkownicy piszą, że im też wchodzą do domów sławnych Simów. To dlatego w PZ zostały dodane bramy "dla celebrytów". Paparazzi się przez nie nie przedostaną, jesli jest zamknięta. Mówiąc krótko - kiedy nie założę tej bramy to mi wchodzą do domu, a jak założę to nie wejdą za ogrodzenie (jeśli nie jest otwarta)

Trykuu.
18.08.2011, 15:54
Tak tylko że moi simowie mieszkają w apartamentach ... :(

Spectrum
18.08.2011, 21:17
Mi w apartamencie wszedł paparazzi tylko podczas imprezy :)

carineesz
19.08.2011, 08:44
Do mieszkań też czasem wchodzą.

Karel13
20.08.2011, 09:44
Mi raz wszedł do domu jeden paparazzi to go 'moveobjects on' usunąłem, bo nie chciał wyjść.

carineesz
20.08.2011, 20:24
Mi raz wszedł do domu jeden paparazzi to go 'moveobjects on' usunąłem, bo nie chciał wyjść.

Ja usuwam przez "Obiekt... Usuń" przez boolprop'a. ;)

Przede mną paparazzi uciekają. :D Wystarczy, że kliknę "Przyjazne powitanie" i zwiewają :D (A może dlatego, że moje Simy to duchy? :))

coraline
18.09.2011, 18:16
bara-bara z istotą okultystyczną zawsze brzmi dla mnie świetnie ;D

raz mi się babsztyl władował do domu i robił zdjęcia mojej małej córeczce :( szkoda, że nie można tak jak w życiu, że pisma płacą gwiazdom za możliwość sfotografowania ich dzieci, uroczystości ślubnych i tak dalej ;d jeszcze by się dorobić można, a tak to phiii... :D

Arisane
25.09.2011, 17:17
A wiecie, że paparazzi mają wysoką umiejętność fotografiowania?

BlackRose77
08.12.2011, 15:31
Ehhh...ci paparazzi. Mam dwójke dzieci z 3 poziomem gwiazdorstwa. Nawet nie mogą spokojnie popływać w basenie. Od razu przechodzi jakiś paparazzi i włazi do mojego ogródka. Ale jeśli ktoś ma mod Nraas Master Controller może sobie ustalic poziom gwiazdorstwa. Ja ustawiłam sobie na 0 i teraz żaden paparazzi się koło moich simów nie kręci :)

Anastazja
28.12.2011, 14:19
Ostatnio mój zespół był na koncercie i też im jeden paparazzi robił zdjęcia. Miałam jeszcze inne fotki z paparazzi, ale nie udało mi się znaleźć :( To kiedy indziej ... ;)
http://img585.imageshack.us/img585/5376/screenshot959x.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/585/screenshot959x.jpg/)
http://img207.imageshack.us/img207/7421/screenshot974m.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/207/screenshot974m.jpg/)

theqatrick
28.12.2011, 14:58
Dziwne bo... mam trzeci poziom gwiazdorstwa od około 13 dni simowych i tylko raz było paparazzi pod moim domem. Chodzę do klubów i nic. Nie piszą o moim simie.

ultraviolence
29.12.2011, 19:22
Dziwne bo... mam trzeci poziom gwiazdorstwa od około 13 dni simowych i tylko raz było paparazzi pod moim domem. Chodzę do klubów i nic. Nie piszą o moim simie.

Poczekaj, jak będziesz miał piąty poziom gwiazdorstwa... Jeszcze będziesz ich wyklinał :D Dzień w dzień przyłażą pod drzwi mojego sima i blokują frontowe drzwi, dobijając się do środka. A jak jest na zewnątrz, to wciąż pstrykają fotki... Normalnie zero prywatności :D

theqatrick
30.12.2011, 12:36
Helena - To musi być wkurzające. :P Można wezwać policję? Chyba do 5 gwiazdek mi daleko bo mój Sim jest pisarzem.

Meona
30.12.2011, 15:41
Ja grałam kilka razy różnymi celebrytami i zawsze paparazzi za bardzo za simami nie łazili.. może ze 3 razy ich spotkałam kiedy fotografowali moich simów.. mieli 5 poziom gwiazdorstwa :((

theqatrick
30.12.2011, 17:21
Może powód to słaby komputer. Tak samo jest z Simami w klubach.

ultraviolence
30.12.2011, 18:11
Helena - To musi być wkurzające. :P Można wezwać policję? Chyba do 5 gwiazdek mi daleko bo mój Sim jest pisarzem.
I to jak... Niestety, nasz sim musi sobie radzić sam (za co oni im [policji] płacą, ja się pytam? :P)
Może powód to słaby komputer. Tak samo jest z Simami w klubach.
Właśnie, ile macie simów w klubach? U mnie ostatnio nie jest z tym najlepiej. Przed instalacją Zwierzaków dochodziło nawet do 14 osób, a teraz tylko 8... Lipa.

theqatrick
30.12.2011, 18:22
I to jak... Niestety, nasz sim musi sobie radzić sam (za co oni im [policji] płacą, ja się pytam? :P)

Właśnie, ile macie simów w klubach? U mnie ostatnio nie jest z tym najlepiej. Przed instalacją Zwierzaków dochodziło nawet do 14 osób, a teraz tylko 8... Lipa.

Kiedyś: 6-9 Teraz: 2-4

redmoon
01.01.2012, 19:49
Kiedyś: 6-9 Teraz: 2-4

U mnie i przed Zwierzakami i po instalce w klubach pustka. Czyli 4 simowie w klubie to już dla mnie tłok.
Jest jakiś sposób na to Żeby w klubie były co najmniej 5 simów ?
@down: Dzięki sprawdzę czy działa. :D

Chloé
01.01.2012, 21:16
Jest, oto on: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=60300

Nadine
31.08.2012, 13:58
wiem, że jestem archeologiem i odkopuje, ale rzecz w tym, ze moja simka znalazla sobie niezlego paparazzi, ktory w ogole wczesniej byl wlascicielem parku, no i nie wiem, czy to jakis bug, ale on potrafi sobie wyjsc podczas zwyklej interakcji z moja simka. po prostu rozmawiaja, czy flirtuja, a on wychodzi i gdzies sobie idzie. w ogole, romansuje juz z nim od dluzszego czasu i nie ma zadnej interakcji typu "wprowadz sie", czy "zaproponuj malzenstwo". w sumie zalezy mi, bo to juz trzecie pokolenie, ktorym gram, a w miescie jest wysyp emerytow. da sie cos zrobic : p ? (najlepiej nie ingerując modami)

Pink Panther
31.08.2012, 14:09
Spróbuj tak: wpisz kod testingCheatsenabled true i trzymając Shift kliknij na swoim kochanku, wyskoczy Ci opcja "Dodaj do aktywnej rodziny" - wybierz ją. Sim będzie członkiem Twojej rodziny, teraz wystarczy go w sobie rozkochać :)

Nadine
02.09.2012, 23:18
@Pink Panther, wielkie dzięki <3 nie lubię ingerowac w gre kodami, ale tu nie bylo innego wyjscia, w kazdym razie podzialalo, i dzieki jeszcze raz!

kacperprze
03.09.2012, 10:09
Mi kiedyś paparazi wszedł do łazienki gdzie kąpał się mój sim :|:|:|

Levkoni
03.09.2012, 12:24
Nadine polecam Nraas Story Progression, z resztą ja wszystkim polecam tego moda ;p On podmienia przebieg historii od EA na lepszy, bardziej dopracowany i dzięki niemu nie będziesz miał w mieście wysypu emerytów. Bo normalnie simy rzadko zakładają rodziny a jeszcze rzadziej mają więcej potomków niż jeden, dlatego po pewnym czasie grania w mieście od groma jest emerytów. W tym modzie tego nie ma, bo prawie wszyscy zakładają rodziny i możesz ustalić minimalną liczbę dzieci, jakie mają simowie mieć. Jak ustawisz 2 to powinieneś mieć wyrównany poziom. Jak ustawisz 3 jak u mnie, to będziesz miał przewagę młodych. Dodatkowo, jeśli masz dodatek Pokolenia, to tam możesz sobie ustawić długość życia poszczególnych grup. Jeśli ustawisz jakąś małą liczbę dni emerytom to dodatkowo odmłodzisz miasto bo będą szybciej po prostu naturalnie wymierać. Uhhh, to wszystko brzmi jak jakiś chory eksperyment naukowy na ludziach ;)

Aha i dodam, że ten mod nie zepsuje Ci gry, nawet jej nie powinien spowolnić. Ja używam go od dawna, jeszcze nie miałem z nim problemów.

kacperprze
03.09.2012, 12:31
Aha w najnowszej aktualizacji doszła opcja ustalenia poziomu gwiazdorstwa można nawet w opcjach wyłączyć gwiazdorstwo aktywnej rodziny :rolleyes:

Levkoni
03.09.2012, 13:15
Tak ale to chyba po włączeniu kodu dopiero.

Nadine
04.09.2012, 23:26
@absolem, dzięki bardzo! totalnie się przyda, bo mam wrazenia, ze simy z sasiedstwa starzeja sie sto razy szybciej niz ja, nie mam z kim rodzin zakladac i tak dalej; dziękówa <3 !

edit: ściągnęłam, jestem w trakcie ogarniania instrukcji, jeszcze tylko - gdzie moge zmieniac te wszystkie opcje i dostosowac ustawienia do stylu gry? to znaczy, na co kliknac i tak dalej?

Muffshelbyna
04.03.2013, 18:48
Gdy któryś z moich simów kogoś pobije, to wtedy od razu zjawiają się paparazzi xd a oskarżenia mam najczęściej o ,,grzebanie w śmietnikach'' ...

anizali
12.03.2013, 10:10
Ja tam paparazzi to usuwam testingiem...
Ale nigdy nie miałam więcej niż jednego nawet na 5 poziomie gwiazdorstwa o.O

lizzielovesit
16.08.2013, 15:50
Na Luthien krzywo patrzyli w mieście, jak skorzystała z publicznej toalety :rolleyes:

Lorette
19.11.2013, 14:53
w zasadzie męczy mnie to pytanie od paru dni, więc je w końcu zadam - gdzie można sprawdzić co piszą o moim simie? :P

Łezka
19.11.2013, 18:42
Do embrouillé: Sądzę, że o to Tobie chodzi... Czegoś takiego jak sprawdzenie opinii paparazzich na temat Twojego Sima nie ma - według mnie. Paparazzi mają o Tobie dobre zdanie jak nic o Tobie nie piszą, a każde publiczne wygłupienie jest przez nich wyłapywane i dostaje się wtedy nastrójnik (negatywny). Co innego - zapytanie drugiego Sima <Co o mnie mówią> ... Wtedy obcy Sim jak gdyby oznajmia nam jaką reputację ma nasz Sim, ale to jest związane ze związkami, zdradami, wiernością itd.

Lorette
19.11.2013, 18:44
@up,czyli po prostu jeżeli piszą źle o moim simie to pojawia się to w prawym górnym rogu, w tych jakby... komunikatach?

Łezka
19.11.2013, 20:48
Dokładnie tak. Jeżeli Twój Sim zaliczy jakąś wpadkę, a paparazzi to zauważą, to wtedy wyświetli się odpowiedni komunikat w prawym, górnym rogu. Oczywiście czasem, gdy paparazzi nie mają żadnych sensacji, mogą przypisać Twojemu Simowi jakąś plotkę (czyt. fałszywe oskarżenie, które uprawnia Twojego Sima do wszczęcia sprawy sądowej w Ratuszu - opcja - pozwij o zniesławienie). Pozdrawiam D_S

demur_
19.11.2013, 20:53
O, da się pozwać o zniesławienie! Że też nie wiedziałam, jak oskarżyli moją simkę o to, że "jej pęcherz nie wytrzymał w miejscu publicznym"...

Lorette
19.11.2013, 21:14
DS - dzięki Ci bardzo za rozwiązanie moich strasznych problemów, teraz mogę grać : D