PDA

Zobacz pełną wersję : Wybieg


Castaway
21.01.2011, 12:59
Mam problem
Otóż gdy idę simką na wybieg to coś się tej babce nie podoba i po tym odejmuje mi pół gwiazdki. Nie wiem co zrobić. Jest jakiś inny sposób by zdobyć 4 gwiazdkę? :q

Liv
21.01.2011, 13:40
Ostatnio mojej Basi wbiłam wszystkie gwiazdki w większości na tych obiektach muzycznych np. studiu nagrań.
Na wybiegu ma się tylko 2 szanse (przy wcześniejszych szczeblach były 3), a tutaj trzeba mieć po prostu szczęście.
Jak nie pamiętasz, co dawałaś, zapisuj to sobie, a potem zaznaczaj, co się tej babce podobało a co nie. Masz większe szanse na "zaliczenie" wtedy :)

Castaway
21.01.2011, 14:34
Dzięki Liv :D

Brutus
22.01.2011, 15:39
Zdarzyło mi się kiedyś, zanim komputer mi się zepsuł, że na wybieg ma się 3 szanse. Nie wiem jak to zrobiłem, bo po awarii musiałem zainstalować jeszcze raz. Jak to zrobić znowu?

EDIT: Nawiasem mówiąc, to udało mi się właśnie zrobić idealny pokaz mody za pierwszym razem, po czym dostałem nagrodę, za wybitne osiągnięcia w świecie mody, a jak wróciłem do domu, to dostałem Nagrodę Simmy, ale moja simka ma 5 gwiazdek :D
Co z tego, że zrobione fioletowym lustrem?

kalafjor
29.01.2011, 11:50
Dzięki Liv.
Myślałem, że wszystko trzeba robić po kolei tak jak głosi poradnik na naszym forum.:)
Denerwowało mnie to. Robię kilka razy sceny w tym szpitalu jakby i nie dostaję trzeciej gwiazdki. Grr.

Paka
15.07.2011, 10:20
a jak w końcu zdobyć tą pierwszą połowę gwiazdki? non toper pozować do zdjęć? ale już długo tak robie i nic :E
z 6-7 lat już nie grałem i nie pamiętam

Electric Shabet
15.07.2011, 17:27
Oprócz pozowania do zdjęć musisz wyrobić sobie przynajmniej 5 poziom inwencji i 5 charyzmy. Ale bardziej skupiaj się na inwencji. Potem idź do do tej Wytwórni płytowej Midklock, czy jakoś tak. Tam będzie scena do karaoke, i tam zacznij śpiewać, najlepiej każdy utwór po kolei. W końcu przyjdzie publiczność, i na pewno będziesz miał tą połowę gwiazdki. Moja Ashley właśnie tak zdobyła pierwszą połowę gwiazdki, a całą pozując do reklamy ;) A jeżeli te śpiewanie nic nie da, to zawsze jeszcze możesz pozować przed paparazzim do zdjęć, albo się popisywać. Ale na tak wczesnym poziomie, paparazzi nie zawsze chce zwracać na simów uwagę ;)