PDA

Zobacz pełną wersję : Czerwone spotkanie i pralnia


Natix
24.01.2011, 13:57
Otóż mam problem. Aktualnie mieszkam w Bridgeport, w którym, ku mojemu niezadowoleniu nie było nowych miejsc pracy, komisu itd. Ale dodałam je.
Potem jednak przypomniałam sobie, że nie ma tu jeszcze pralni i takiej parceli publicznej 'Czerwone Spotkanie'. W końcu jednak i je dodałam z edycji miasta.
W tej chwili mam też drugi save z inną rodziną - w Sunset Valley. Pomijając fakt, że nie było tam klubów (dodałam je) to W OGÓLE w edycji miasta w tej 'skrzyni' nie ma pralni i tego Czerwonego Spotkania. Bardzo mi ich brakuje, to super parcele. Nie wiem, skąd je wziąć.
Dodam, że mam wszystkie aktualizacje, legalną grę.
Z góry dziękuję za jakiekolwiek wskazówki jak dodać te parcele, skoro ich nie ma.

Owl Finch
24.01.2011, 14:52
No właśnie, dołączam się do Natix, bo też mnie zdziwiło, że nie mogę wrzucić sobie pralni do SV O_O

Aperlaxive
26.03.2011, 21:16
Ja też się dołączam brakuje mi zwłaszcza czerwonego spotkania
PS. TO samo mam w rivierew

Narcyz
27.03.2011, 13:42
Nie wiem czy dobrze to zrozumiałam ale z tego co wiem jeżeli graliście przed instalacją Kariery to te budynki same się NIE budują lecz gdy zaczynacie nową grę już w mieście są.
Wyświetla się chyba nawet komunikat z tego co wiem.

Tofik
27.03.2011, 17:28
Macie buga czy co -_- U mnie yszystko jest ;D

Ejak
31.03.2011, 16:32
U mnie też wszystko jest i w SV mogą od razu na początku nowej gry dodać, a w Bridgeport, ze względu na małą ilość miejsc, jest już od razu dodane.

panna_x
17.04.2011, 13:00
Można też zignorować ten problem i dodać do kosza parceli publicznych pralnię i Czerwone spotkanie prosto z Twinbrook (powinna być taka opcja po kliknięciu na budynek w trybie Edytuj miasto. Okolicę, jeśli nie chcecie w niej grać, można później skasować.

Chocolate
28.06.2011, 11:25
Ja miałam rodzinkę, zainstalowałam karierę i jak nią grałam to pytali czy chcę dodać np. komis. Ale pralni chyba nie miałam.

Lubie
29.06.2011, 21:12
Pralnie i Czerwone spotkanie trzeba dodać "własnoręcznie"...

Savigge
30.06.2011, 05:32
Czerwone spotkanie pralnia są w skrzyni domów, przynajmniej ja tak miałem.
Czy przypadkiem nie wstawiłaś już do jednego otoczenia tych parcel ?

Krzychu
04.08.2011, 17:37
Tak jak pisali poprzednicy trzeba dodać własnoręcznie tzn. klikasz na pralnie w edycij miasta i wciskasz zapisz w bibliotece czy coś takiego:D