PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zmienic cechy dziecka?


Sabrina:)
30.01.2011, 19:12
No bo w jednej z moich rodzinek urodzil sie chlopiec, akurat w tym momencie babka byla zmeczona, glodna, miala nastrojnik "paskudne otoczenie"(kilka godzin wczesniej byl pozar) i bolaly ja plecy. No i to dziecko urodzilo sie z cechami "latwo sie zachwyca" i "nie cierpi przyrody". Wiem ze to nie sa te "najgorsze z najgorszych", ale przyzwyczailam sie do wyboru... Wiem ze sa na to jakies kody, tylko jakie? Jestem niezorientowana, nigdy szczerze mowiac nie gralam z zadnymi pomocami i nie wiem. Co zrobic, zeby moc wybrac inne cechy? Z gory dziekuje za pomoc.

P.S Jesli byl juz taki temat i zostala udzielona odpowiedz to przepraszam. Chcialabym w takiej sytuacji poprosic o podanie do niego linka, a ten mozna usunac albo zablokowac.

Połówka
30.01.2011, 19:15
wpisujesz testingcheatsenabled true następnie klikasz LPM i wciśniętym Shiftem na dziecko, później opcję "Modyfikuj cechy" czy jakoś tak.

Sabrina:)
30.01.2011, 19:24
Niestety, ale chyba nie... Kiedy wpisuje to w konsole kodow to gdy klikam lewym przyciskiem myszki i z przytrzymanym Shiftem to pojawia sie tylko opcja "wywolaj zmiane wieku"... Nie ma niczego takiego jak Ty mowisz...

Pinezka
31.01.2011, 09:34
W moim przypadku, przy użyciu tego kodu mogę zmienić cechy, wywołać zmianę wieku, zmienić ulubioną muzykę.. Dziwne. Może poczekaj aż dziecko trochę podrośnie..

Połówka
31.01.2011, 10:08
ja mam tak samo jak Pinezka. Niezależnie od wieku. a spróbuj zmienić cechy innemu członkowi rodziny?

Kamis
31.01.2011, 10:10
Nooo jeszcze można wykupić nagrodę szczęścia życiowego 'Kryzys wieku średniego' i zmienić ;)

//a no fakt :\

Połówka
31.01.2011, 10:32
ale ona chce zmienić dziecku, a dzieci jeszcze nie mają tych punktów

Ceasaries
31.01.2011, 10:49
U mnie jest tak że pokazuje się zmiana wieku, cechy i muzyka... może Sbrina u cb chwilowo jakiś błąd wyskoczył... u mnie czasami znika zmiana ulubionej muzyki... Następnym razem jak będziesz grać spróbuj ponownie wpisać i wtedy może coś się uda!

wpisujesz testingcheatsenabled true następnie klikasz LPM i wciśniętym Shiftem na dziecko, później opcję "Modyfikuj cechy" czy jakoś tak.

Mam pytanie z tym LPM? co to jest bo nie mogę sobie jakoś skojarzyć...? u mnie od wpisania testing... i zatwierdzenia, wystarczy przytrzymać shift i na sima kliknąć... wtedy wszystko się pojawia. Więc o co chodzi?

Połówka
31.01.2011, 10:56
LPM - lewy przycisk myszy ;) . a więc tak jak ty napisałaś - kliknąć na sima z shiftem :D
a kojarzy ktoś czy to zależy kim klikniemy? w sensie że np. Sabrina zrobiła simkę Ulę, a Ula urodziła Basię. i czy musimy kliknąć Basią na Basię, czy można Ulą na Basię ? xd . nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć. Sprawdziłabym sama ale nie mogę.

Ceasaries
31.01.2011, 11:00
Dzięki... A i z tego co pamiętam to można tak i tak.., ale właśnie... jak zmieniamy cechy to tam pisze... " Zmień cechy AKTYWNEGO sima... i może to jest to rozwiązanie!! Ja aktualnie jestem na drugim kompie więc nie mam jak sprawdzić... więc jak zagram i dalej nie będzie odpowiedzi to napisze!!

Sabrina:)
31.01.2011, 14:04
Czyli to nie jest normlane? Jak wpisuje ten kod i robie tak jak piszecie to mam tylko "wywolaj zmiane wieku". Probowalam na to kliknac, jednak nic sie nie dzieje... Dziecko nie staje sie starsze. Nie wiem. Jesli chodzi o starszego ludzika, to tez nie ma innej opcji. Ja klikalam kiedy aktywnym simem byla jego matka. Ja zaraz jak wejde w gre to jeszcze sprawdze tak jak pisze Pukami. A gdyby nie dalo nic i dalej ten kod nie dzialal poprawnie to napisze.

Aha, nie mam w grze zadnych modow, sciaganych dodatkow czy latek... To jest sama "gola" podstawka...

Cynthia
02.02.2011, 11:58
Niestety, ale chyba nie... Kiedy wpisuje to w konsole kodow to gdy klikam lewym przyciskiem myszki i z przytrzymanym Shiftem to pojawia sie tylko opcja "wywolaj zmiane wieku"... Nie ma niczego takiego jak Ty mowisz...
Dziwne, mi zawsze działa. Ja w tym kodzie uwielbiam, że jak wcisnę na skrzynkę pocztową to mogę zatrzymać potrzeby tak, że się nie ruszają xd