PDA

Zobacz pełną wersję : Dom By Kovalenko [BRAK ZDJĘĆ]


kovalenko14
01.02.2011, 22:03
Hej chcę wam przedstawić moja nową odsłonę ;)
zapraszam do oglądania
Bryła;

Miejsce do grillowania z cudownym stawikiem (oczkiem) ;)

Tył domu czyli basen i miejsce rekreacji dla rodziny i znajomych;

Taras pod tarasem zadaszenie na pojazd;

Wnętrze domu a konkretnie przedpokój;

łazienka;

kuchnia;

jadalnia;

salon;

sypialnia rodziców;

pokój nastolatki;


To wszystko proszę oceniać ;)

dirty_job
02.02.2011, 16:19
Podoba mi się jak wszystko pasuje do siebie kolorystycznie.
Nie podaba mi się:
- sercowe łóżko w pokoju nastolatki
- klockowata bryła
Razem 6/10

Probs
02.02.2011, 17:54
No fantastycznie. Nawet bym nie pomyślał że to the sims 1 bo niepodobne.
Super dodatki z neta ^^
A z zewnątrz też bardzo ładnie wygląda i wszystko jest dopracowane jak dla mnie.
Za dużo różu - trochę się zlewają te elementy.

Brutus
02.02.2011, 18:18
To prawda, sercowe łóżko zdecydowanie nie pasuje do nastolatki, ale rozumiem, że pasowało kolorystycznie do tego pokoju, więc może być. Ogólnie to pokój nastolatki jest troszeczkę za różowy. 9/10

Natomiast sypialnia rodziców stanowi kwintesencję tego domu. Najbardziej podoba mi się tam pościel w ciepłym odcieniu czerwieni, krzesełko w kształcie serca i lustro na biurku. 15/10

W salonie jest trochę za mało miejsc do siedzenia. Rodzina jest trzyosobowa, a jak przyjdą goście to gdzie usiądą? Ogólnie to w salonie jest wszystko co być powinno. 7/10

Podoba mi się podłoga w jadalni. Ogólnie to jest w niej trochę pusto 6/10

Kuchnia bardzo mi się podoba. elegancka i stylowa. W moich ulubionych kolorach 15/10

Fajne lustro w łazience :D 10/10

Przedpokój to nuda, chociaż ciekawa :D Przydałoby się tam coś, co przełamałoby te jasne kolory. Czarny dywan? Egzotyczne dodatki? 6/10

Tak w sumie to taras jest pusty. Oprócz ławki są same dekoracje. A garaż jest bombowy. Takie najbardziej lubię. 8/10

Ogród podoba mi się, a najbardziej miejsce do grillowania. Gdyby było jeszcze osłonięte od ulicy to byłoby super. Ogród z tyłu tez niczego sobie. 9/10

Bryła troszeczkę klockowata, ale ujdzie w tłoku ;) 9/10

Ogólnie to 94/100

kovalenko14
02.02.2011, 19:49
Wszystkim Dziękuje za ocenki
A najbardziej tobie Roy bardzo się rozpisałeś i wyjaśniłeś jasno co ci się podoba a co nie ;)

Brutus
02.02.2011, 20:29
Dałem Tobie normalnej długości komentarz! Zawsze takie daję i nie rozumiem dlaczego wszystkich to dziwi, bo nie jesteś pierwszy, który dziękuje mi za długi komentarz ;)