PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wiecznie narzekajaca pokojowka i opiekunka...


Sabrina:)
02.02.2011, 15:40
No bo teraz urodzily im sie trojaczki. Masakra, chyba pokusze sie o ustawienie potrzeb statycznych, bo dorosli sie nie moga przez te bachorki podrapac. Wiec zatrudnilam pokojowke i opiekunke, nie mialam wyjscia, nie dalabym sobie rady. Tylko ze z nimi sie nie da wytrzymac. Caly czas sie dra, musze wyciszac. Ta smarkula od dzieci(przyszla nastoletnia dziewczyna) caly czas mdleje ze zmeczenia a pokojowka lapie sie za brzuch z glodu i i cos caly czas wola ze jest brudna. W dodatku zanim posprzata laskawie to trzeba czekac az sie wyzali... Czemu tak jest? Czy da sie to jakos naprawic? To jest wkurzajace i to bardzo...;/


Dlaczego nie chcecie mi pomoc? o.O

Aperlaxive
26.03.2011, 20:58
Ja też tak miałam jak urodziły si: Natalka i agnieszka + miałam kamila (małe dziecko) zatrudnij lokaja

Narcyz
27.03.2011, 13:36
A próbowałaś zwolnić te i zatrudnić nowe?

Też tak grałam ale miałam czwórkę i u mnie ciągle jakaś inna opiekunka siedziała a ja sobie grałam rodzicami - tak jakby opiekunka wychowywała te dzieci :D

Searle
27.03.2011, 15:04
A może to zależy od tego, kogo się zatrudni? Czyli na simów z jakimi cechami się trafi. Moja opiekunka do dzieci też nie potrafiła się nimi zająć i tylko narzekała, kiedy dzieci się darły wniebogłosy. Wiadomo - simy, tak jak ludzie - jedni pracowici, inni leniwi :)

patryk916
27.03.2011, 15:32
Raz to mi opieka społeczna o mało co dziecka nie zabrała.Matka w pracy,ojciec nieznany,a opiekunka nawala w gierki wideo.

Anastazja
07.07.2011, 10:18
U mnie też tak jest, ale nie do tego stopnia, żeby mdlały. U mnie najbardziej narzeka opiekunka. Cały czas chodzi grać sobie na komputerze albo gra w rzutki, albo jeszcze coś innego. Najczęściej, żeby to zmienić zwalniam ją i zatrudniam inną. Nigdy jeszcze nie trafiła mi się jakaś dobra opiekunka ;/ Macie rację, może to zależy od cech charakteru. Raczej na pewno :)