PDA

Zobacz pełną wersję : FTS Newsletter 7 [9] - 12.02.2011. KOMENTARZE


Chryzantem Złocisty
12.02.2011, 18:14
Tutaj możecie komentować całość gazetki :)

zolnierz1973
12.02.2011, 18:48
Nie no bardzo fajna! Tylko czemu tam jest Chiński horoskop! A po za tym duży krok do przodu!

Candle
12.02.2011, 19:43
Baardzo duży postęp. Podoba mi się generalnie wszystko. Chryzia niepokonana jak zawsze, ranking nicków niezastąpiony, opowiadanie bezsennej też super. Świat w pigułce interesujący. Wywiad i pogaduchy też są super. Cieszę się, że forumowa gazetka wreszcie jest idealna.
Mam nadzieję, że następna będzie taka a nawet lepsza ;)
Pozdrawiam
Candle :)
(i cieszę się, że innym tak ja mnie podoba się zmiana nicka :))

Charionette
12.02.2011, 20:31
Tylko czemu tam jest Chiński horoskop!
A dlaczego nie? To takie coś innego w tej gazetce ;)

Rocket
12.02.2011, 20:34
gazetka zrobiła ogromny postęp, ogromny! wygląda ładniej, jest lepiej napisana, dłuższa, dzięki podziałowi na dwa tematy lepiej sie ją czyta. pomysł z forumowym opowiadaniem uważam za trafiony w 10 : D

podoba mi się wszystko poza jedną rzeczą:

W temacie Geje i lesbijki jest sonda, w której każdy może w prostu sposób ocenić swoją tolerancję poprzez to, jak reaguje na pary homoseksualne. Nie będę omawiał wyników, mówią one same za siebie. Wystarczy przeczytać: [stan z dnia 10 stycznia '11]

Co o nich sądzicie [gejach i lesbijkach]…?

• Czuby .. do komory gazowej z nimi !!!! – 11,83%
• Nic do niech nie mam – 68,97%
• Lubię homo. – 19,20%

Podejrzewam, że ostatni podpunkt dla tych, którzy nie są zbytnio zdecydowani i chcieli sprawę rozwiązać żartem, albo są fanami yaoi

acha, czyli homo można albo nienawidzić albo tolerować z lekką nutką obojętności i "idźta fhuj", sympatia nie wchodzi w grę. no miłe to nie było.

Gold_Chocolate
12.02.2011, 21:43
Wooo :D Jaka zmiana! I to na lepsze! Rozwalił mnie horoskop, nic co napisane pod moim rokiem urodzenia,do mnie nie pasuje :D Rady Chryzi świetne,opowiadanie też. :D No i bardzo mi się spodobał pomysł z "obgadywaniem" wszystkiego co się dzieje na forum, strzał w 10! :D Czekam z niecierpliwością na następny numer.

αγάπη
12.02.2011, 21:50
jestem zdruzgotany gdyż nie oceniliście mojej zmiany nicka :c
A tak ogólnie to coraz lepiej ten numer to duży krok do przodu. :)

Sheila
13.02.2011, 09:18
Wow, bardzo mi się podoba. Strasznie fajny pomysł z tym horoskopem Chińskim! Dowiedziałam się, że jestem królikiem :P Ciekawy numer i oby tak dalej! :)

hellraiser
13.02.2011, 09:49
Tak jak czytam sobie tą gazetkę odkąd tutaj regularnie wchodzę, to ten numer wyszedł Wam najlepiej.
Jest ciekawy i interesujący, wszystko mi się podoba. Bardzo dobry pomysł to horoskop chiński, jestem szczurem :D
Tylko tak dalej.

muffindance
13.02.2011, 10:21
Lal, bardzo podoba mi sie ta zmiana, oczywiscie na lepsze : D
Od dluzszego czasu pierwszy raz z usmiechem na ustach czytalam gazetke ;) Tylko ominelam Świat w pigułce, za duzo do czytania XD Choroskop chinski bardzo fajna sprawa, jestem szczurem :D XD
Jak zwykle Ciocia Chryzia urzekla mnie swoimi radami ktore uwielbiam! Smialam sie czytajac je :D
No i plotkowanie Gingersa i Centy tez jest bardzo fajnie, dobrze jest sobie odswiezyc pamiec i przypomniec co dzialo sie na forum B)
Z neicierpliwoscia czekam na nastepny numer : DDD

Sandy
13.02.2011, 12:13
No, bardzo fajny ten numer. Szczególnie spodobała mi się dyskusja na temat Starlighta. Właśnie brakowało mi czegoś takiego otwartego na ten temat...
No i jak zwykle niezawodne rady cioci Chryzi ;D
I bardzo miło mi się zrobiło gdy zobaczyłam Billie Joe'go na podium ;D
Świat w pigułce też ciekawy - właśnie zawsze się zastanawiałam jak to było z Atlantydą, tylko nie mogłam dojść do sprawdzenia tego ^^
No i fajny pomysł z tym forumowym opowiadaniem. Ale do horoskopu chińskiego dodałabym jeszcze dodać, że początek roku chińskiego jest ruchomy, ale wypada najczęściej pod koniec lutego. Więc jeśli rok 1994 jest rokiem psa, to osoby urodzone do (nie wiem którego) lutego 1995, który jest rokiem świni, i tak zaliczane są pod psa. Mam nadzieję, że wyraziłam się w miarę zrozumiale ^^

Połówka
13.02.2011, 13:45
fajny numer i ciekawe pomysły ;) .
zakochałam się w tej piosence! Postaraliście się :)

kokomando
13.02.2011, 16:21
pierwszy raz czytam gazetke bo jestem na forum od niedawna ale wydaje sie ciekawe i będe czytał dalej

corvus
13.02.2011, 17:55
Bardzo mile zaskoczenie, trzeba przyznać. Rady Chryzi, ploteczki, wywiad i horoskop.
Jeżeli następny numer także będzie w dwóch częściach, to tym razem na pewno go nie ominę. Ta gazetka to ogromny krok do przodu <3
Powiedzcie, że te pogaduszki gingersa i centy to nie tylko na jeden numer :C
Piosenka rlz
Tylko poprawcie "Ranking avatarów" na "Ranking nick'ów" w części forumowej, bo tam ocenialiście nicki XD
Buła, przestań wciskać enter

Vanitas
13.02.2011, 18:11
Buło - to na stałe, teraz tylko czekamy na aferki ;D

Połówka
13.02.2011, 18:37
na pewno jakieś będą przez ten czas :D a jak nie, to ja się o to postaram ;d

dżin.
14.02.2011, 09:25
@up: tylko nie przeholuj, tak jak Starlajt ;d

L. edit: poza tym, pamiętajcie, żeby awanturą nie narazić się administracji :P

Iminashi
19.02.2011, 23:53
podobało mi się to że została podzielona na dwie części, łatwiej mi się czytało
z artykułów głównie podobał mi się chiński horoskop, w życiu bym nie podejrzewała że jestem szczurem ^^

rudzielec
23.02.2011, 11:47
No mi również bardzo spodobała się gazetka, podzielenie jej na dwie części było bardzo dobrym pomysłem :)

Nawet ja gdzieś się tam znalazłam :D
obiecuję poprawę żeby więcej nie gościć na miejscu poniżej trzeciego :P

Pomysł na forumowe opowiadanie bardzo fajny i ciekawy, (Jin zabójca na zlecenie, nie spodziewałabym się tego po nim :D:D:D) mam nadzieję, że szybko dowiemy się co działo się dalej i czy Centa wyszła z tego czy nie :D

Monitkowa
27.02.2011, 11:40
Moj kozi horoskop zgadza sie w stu proentach ; oooo

Niezła gazetka jak zwykle : DD

GIngers fajne opko

brzos
28.02.2011, 13:48
Moj kozi horoskop zgadza sie w stu proentach ; oooo




mój nie-kozi też http://www.lo2.wloclawek.q4.pl/PCK/serce2.gif

theqatrick
19.03.2011, 12:56
A ja jestem bawołem i wiecznym dzieckiem. :D

zelkam
19.03.2011, 14:06
ej a to horoskop nie powiniem być napisany samodzielnie ?
bo ten to jest kopiuj-wklej stąd :
http://www.horoskop-chinski.info/

rozumiem, ze chiński to trochę inny, ale spodziewałam się trochę własnego wkładu : <

Charionette
20.03.2011, 18:26
Owszem, ale chiński chciałam pozostawić bez wkładu własnego, bez własnej fantazji itp.
Każdy inny jest pisany samodzielnie.
:)

Searle
29.03.2011, 09:14
Tym razem się spisaliście, trzeba to przyznać.

Pomysł z podziałem na dwie części okazał się strzałem w dziesiątkę.

Jak zwykle podobają mi się rady Chryzi :)

Co do Horoskopu, to jest niedokładny, bo nie liczy się rok urodzenia ale daty np: wąż: 27 stycznia 1990 - 14 luty 1991; 7 luty 1978 - 27 stycznia 1979 itp.

Bardzo podoba mi się pomysł z forumowym opowiadaniem, gdzie każdy z nas może stać się jego bohaterem :)

Cieszę się, że nie zabrakło rankingu nicków.

Jeżeli chodzi o pogaduchy, to nawet fajny pomysł, bo ja nie znam szczegółów afery ze Starlightem, ale chciałabym poznać je obiektywnie, a tu jest to przedstawione (albo mi się tylko wydaje) z sarkazmem.

Ogólnie gazeta jedna z lepszych. Tak trzymajcie!

Chryzantem Złocisty
29.03.2011, 10:16
dziękujemy ślicznie,cieszymy się że nowy pomysł prezentacji się spodobał :)
gazetka wielkanocno-jajeczna już niebawem!