PDA

Zobacz pełną wersję : Ciut nowoczesności [BRAK ZDJĘĆ]


Trykuu.
15.02.2011, 14:26
Czeeść!
Dom który zaprezentuję zamieszkuje rodzina Borys (Adam , Marlena i córka Emilka a niedługo jeszcze mały bobasek ;) )
Marlena jest bardzo oziębłą osobą. Jedyne co przynosi uśmiech na jej twarz to jej garderoba ...
Adam - człowiek mało rozrywkowy kocha nad życie swoją małą córkę.
Emilka - Wie że mama ją kocha tylko nie umie tego okazać ..
Jedziemy ze zdjęciami. (sorki że będą troszkę niechronologicznie)


Zapraszam do ocen!

.mirror
15.02.2011, 15:09
1: Zdjęcia. Zeby prezentacja była estetyczna, wszystkie powinny być tej samej wielkości, ale nie są. Na dodatek na ostatnim zdjęciu widać wiadomość na gg....
2: Za ciemny salon. I w ogóle kolory ze sobą nie współgrają.
3: Ucięło ci schody ;/
4: Na co w pokoju córki znak stop na ścianie? Psuje całe wrażenie. I wieszak wchodzi na drzwi.

Tyle. Nie jest źle.

Trykuu.
15.02.2011, 15:12
I tu Cię zmartwię bo wieszak NIE wchodzi na drzwi.
Jak byłaś młodsza nigdy nie chciałaś mieć znaku drogowego w pokoju? xd ja marzyłem o czymś takim :P

αγάπη
15.02.2011, 20:02
Wchodzi <facepalm>
Wracając do tematu, mi się bardzo podoba, może prezentacja nie jest super idealnie przygotowana no ale .mirror uczepiła się szczegółów (bez obrazy).
Znak jest cool, ale mógłby być na drzwiach jak w amerykańskich filmach lol
Jedyne co mi nie pasuje to te okna jakoś tak pomieszane i dziwnie rozmieszczone :|

.mirror
16.02.2011, 10:36
http://i53.************/2wp1j53.jpg
Taaa?
Jakoś nigdy nie marzyłam o znaku drogowym w pokoju. I nie marzyłabym, gdybym miała taki pokój jak twoja simka, wolałabym nie psuć wystroju.

Mirror się uczepiła szczegółów, bo chce pomóc. Czy to takie trudne do zrozumienia?

MaSims.
16.02.2011, 13:43
Taaa?
Jakoś nigdy nie marzyłam o znaku drogowym w pokoju. I nie marzyłabym, gdybym miała taki pokój jak twoja simka, wolałabym nie psuć wystroju.

Mirror się uczepiła szczegółów, bo chce pomóc. Czy to takie trudne do zrozumienia?



Wchodzi. i co z tego ? A w ogóle to każdy ma inny styl . :) śliczny domek

@Gingers: Nie cytujemy postów ze zdjęciami.

Trykuu.
16.02.2011, 14:21
Faktycznie .mirror masz rację włączyłem gry i sam sprawdziłem.

kovalenko14
16.02.2011, 15:13
OMG aż mi szczęka opadła :D Boski dom cóż można jeszcze dodać faktycznie,może nachodzi wieszak na drzwi ale to nic śliczny ten dom ;) 10/10 niestety ja nie mogę nigdzie znaleźć takich fajnych dodatków aby sobie urozmaicić grę :((

przeciętny
16.02.2011, 16:50
Dom niezły, tylko następnym razem użyj trochę więcej oryginalnych obiektów, bo prezentacja zaczyna bardziej przypominać Sims 2 niż jedynkę. Ogólnie całkiem fajny - daję 8/10

Trykuu.
17.02.2011, 10:23
Koval część dodatków jest z tąd : http://simcredibledesigns.com/index2.html (Płatna stronka)
a reszta jest z nieistniejących stronek niestety. Miałem je na kompie nie wiem jakim cudem :P

Brutus
01.03.2011, 19:20
Na pierwszy rzut oka dom jest idealny. Jednak taki sam jak wszystkie inne. Dopracowałeś już ten styl do perfekcji, to fakt, więc może przerzuć się na inny i zaskakuj nas nowymi projektami.

10/10, bo nie oceniam stylu, tylko ten dom, a jest idealny.

sasek9797
02.03.2011, 18:30
Super
A ta sypialnia jest świetna
10/10

Trykuu.
03.03.2011, 14:36
dzięki Sasek ;)
Brutus@ : niestety inaczej nie potrafię budować no ale zobaczymy w najbliższym czasie może zbuduję coś innego ;)

Brutus
03.03.2011, 15:39
Też tak myślałem, ale patrząc na mój ostatni domek zapewne zauważasz wiele elementów innego stylu.

Trykuu.
05.03.2011, 09:49
Brutus dziś prawdopodobnie dodam dom zrobiony tylko z Maxisa :)