PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3-Najlepszy dodatek


Damian
17.02.2011, 13:22
Hej !:)
Myślę że takiego tematu nie ma, bynajmniej ja znalazłem tylko podobny temat Najlepsze akcesoria.
W tym temacie możecie napisać który dodatek do The Sims 3 jest najlepszy, oczywiście napisać też dlaczego.

Moim zdaniem najlepszym dodatkiem do The Sims 3 jest dodatek Po Zmroku, gdyż dodaje wiele do gry kluby,wampiry oraz duże apartamenty.
Podoba mi się w tym dodatku oczywiście życie sławnej osobistości, która zmaga się z paparazzi.
A waszym zdaniem który dodatek jest najlepszy ?:D

patryk916
18.02.2011, 12:37
Moim zdaniem każdy dodatek jest super,bo każdy daje nowe możliwości dzięki którym gra jest co raz bardziej realistyczna.

Lolita_ (-_-)
19.02.2011, 19:00
mi tam się wszystko spodoba co EA wyda do the sims 3

Jamniczka
19.02.2011, 19:05
Stanowczo Po Zmroku.... tak, tak, stanowczo... dwa wielkie minusy: 1. wampiry nie mogą dosłownie ZAATAKOWAĆ Sima, aby zdobyć krew 2. w wieżowcu może mieszkać tylko 1 Sim, a nie więcej, mimo iż jest więcej mieszkań

Ale i tak rządzi XD

Damian
21.02.2011, 15:14
2. w wieżowcu może mieszkać tylko 1 Sim, a nie więcej, mimo iż jest więcej mieszkań


Przecież w wieżowcu może zamieszkać więcej niż tylko jeden sim, chodzi Ci o to że w wieżowcu jest mało miejsca ?

hellraiser
21.02.2011, 15:34
Kariera, najdłużej się nią podniecałem, najdłużej chciało mi się w nią grać, są ciekawe kariery zawodowe. Wprowadza fajne otoczenie z bagnami, na których, jak gram w Twinbrook, mieszkam. No i oczywiście, wprowadza nowy rodzaj śmierci, który ubóstwiam <3
Wymarzone Podróże też są fajne, ale nie tego oczekiwałem. No ale przynajmniej takie podróże to coś nowego, ale nie na dłuższą metę. Mogliby dodać jeszcze jakieś otoczenie do leżenia plackiem na plaży i opalania się.

Lolita_ (-_-)
21.02.2011, 19:27
mi tam sie wszystko spodoba co wyda EA :)
ale teraz to po zmroku :)

Truskawkowa Marihuana
07.03.2011, 16:50
Wszystko jedno.
Popieram Nightfall co do Wymarzonych Podróży.
Te dodatki mnie nie rozwalają.
Chyba lepsze są do sims 2.
Mogliby np. dodać zwierzaki, a kariera?
Nie mam tego dodatku, ale coś mi się zdaje, że nie można być ani piosenkarzem, ani modelem prawda?

theqatrick
14.03.2011, 15:20
Lepsze do The Sims 2? ;) Wg. mnie The Sims 3 ma bardzo dobre dodatki, szczególnie TS3: Kariera i bardzo rozbudowane Wymarzone Podróże.

Arisane
04.07.2011, 19:35
Pokolenia. Takie bajeranckie, w ogóle takie bryki dla chłopów dochodzą, że ło-ho-ho! :D

Angelka_96
04.08.2011, 10:51
Ja w sumie nie mam żadnego dodatku, ale szykuję się do kupna i wybiorę po zmroku, bo z tego co czytałam jest bardzo dużo możliwości, a na drugim miejscu uklasyfikowałabym dodatek "kariera". :)

Searle
04.08.2011, 11:16
Do tego tematu przydałaby się zdecydowanie ankieta.

Ja najbardziej lubię Karierę - wydaje mi się najciekawsza z dużą ilością nowych rzeczy i opcji.

Carolayn
04.08.2011, 11:19
Najwięcej do gry wprowadza gra Po Zmroku, ale ja wolę Pokolenia. Kariera też jest fajna, ale nie aż tak jak tamte dwa dodatki. Wymarzone Podróże są fajne, ale zadania są takie same i szybko się nudzi. Więc zostaję przy pokoleniach

Owl Finch
04.08.2011, 11:56
A ja najbardziej polubiłam Wymarzone Podróże i tak zostało :P Jakoś wciągnęły mnie te wyjazdy (chociaż szkoda, że tylko w trzy miejsca) i wykonywanie okazji/przygód :D

Meggie
04.08.2011, 16:29
Wymarzone Podróże usunęłam, nie o to chodzi w wakacjach simów żeby wykonywać jakieś głupie okazje, przynajmniej dla mnie...
Kariera - może być
Po Zmroku - super! najlepszy dodatek ;)
Pokolenia - no, prawie że na równi z Po Zmroku ;)

shan
04.08.2011, 20:08
Według mnie Po zmroku- dodaje kluby, wampiry. Wiele wprowadza do gry;)

Narutoman
05.08.2011, 07:46
Ja uwielbiam wszystkie dodatki bo zawsze przynoszą coś nowego. W Wymarzonych Podróżach możemy wyjechać do trzech rożnych miast żeby przeżyć niesamowite wakacje albo wspaniale przygody. W Karierze jest nowe miasto, Twinbrook, dodatkowo teraz mamy 5 profesji i 5 samozatrudnień, a z Wymarzonymi Podróżami jest ich 7. Z Po zmroku dostajemy nowe miasto, Bridgeport, nasz Sim może zostać wampirem lub gwiazdą. Dodatkowo w Bridgeport jest wiele nocnych klubów i apartamentów. Dzięki Pokoleniom nasze Simy są bardziej rodzinne i bardziej przypominają prawdziwych ludzi. A z dodatkiem Zwierzaki w naszej grze pojawia się wiele nowych zwierząt takich jak koty, psy, konie i przychodzi nowe miasto.

Ejak
05.08.2011, 11:20
@Olaf: A po co piszesz to co większość osób wie, nie określając, które dodatek jest dla Ciebie najlepszy ?

Jak dla mnie najlepsze są Pokolenia na chwile obecną, bo jakie jedyne się wybijają, reszta na równi.

Narutoman
06.08.2011, 18:04
@Olaf: A po co piszesz to co większość osób wie, nie określając, który dodatek jest dla Ciebie najlepszy?

Bo według mnie nie ma najlepszego dodatku, wszystkie dodają coś do rozgrywki

Savigge
06.08.2011, 18:30
Po Zmroku - więcej interakcji, kluby gwiazdy i ogólny stan rzeczy do mnie przemawia :). Dodane ciekawe ubrania i fryzury - wprost idealne dla moich simów (eleganckich i nowoczesnych ;))

my name is not Susan
07.08.2011, 15:49
nie dysponuję żadnym z dodatków, ale po zapoznaniu się z różnymi opiniami i tym, co poszczególne dodatki oferują, zdecydowałabym się na "Pokolenia", bo wydaje mi się, że bardzo urozmaiciłyby życie moich simsów. na drugim miejscu postawiłabym "Karierę", bo przydałoby mi się większe pole wyboru zawodów. co do "Po Zmroku", to denerwuje mnie trochę to, że dodano wampiry, bo nie lubię takich nierealnych elementów w grze, ale samo wprowadzenie klubów i dyskotek wydaje mi się ciekawe

Ejak
07.08.2011, 20:06
Olaf: Dobra, ale po co piszesz te rzeczy o dodatkach skoro, wszyscy pewnie o tym wiedzą ,a dodatkowo zawsze lepszy opis mogą znaleźć w internecie.

Co do PZ to jest pełno błędów, i chociażby większe minusy to: wampiry, mała ilość osób w klubach i ilość Simów mieszkających w wieżowcach http://forum.thesims.pl/images/smilies/mad.gif

zuzapets
09.12.2011, 18:54
Każdy dodatek do the sims 3 jest super ale mam 4 ulubione najlepsze dodatki
zwierzaki,po zmroku,pokolenia i wymarzone podróże:)

Rosemarie
10.12.2011, 14:01
Wymarzone Podroże są ok, tylko nudzą się bardzo szybko, są niedopracowane imo.
Kariera niby wiele wnosi, ale jakoś nie zachwyca.
Po zmroku - jest pełno błędów, noale wampiry, kluby, wieżowce... Jednak dodają uroku gry.
Pokolenia - są świetne, możliwość urządzania wieczorów kawalerskich/panieńskich, torty weselne, kamery, nowe huśtawki, ślizgawki, domki na drzewie... I o wiele więcej.
Zwierzaki - no cóż, chyba każdemu brakowało zwierzaków w simsach. :)

Podsumowując, jak dla mnie na rowni najlepsze są Po zmroku, pokolenia i zwierzaki. :)

MiniMous
11.12.2011, 10:53
Według mnie najlepszym dodatkiem są zwierzaki , dlatego , że ... do gry dochodzą zwierzaki !

Morgana
17.12.2011, 22:20
Ja sama nie posiadam wszystkich dodatków, bo nie jestem aż takim wielkim gaczem, jeśli chodzi o simsy, natomiast grałam trochę u kuzynki, która ma. Moim zdaniem wszystkie te dodatki są niedopracowane, w każdym jest pełno bugów(chociaż w tej kwestii niezaprzeczalnie i tak przoduje "PZ"...). Jeśli chodzi o grywalność to "Wymarzone Podróże", wcześniej wspominane "PZ" i... "Kariera"-na dłuższą metę może staje się nudna, ale na pierwsze kilka tygodni(nie gram w simsy zbyt często)-jest super.

Horsez
18.12.2011, 07:22
Nie posiadam jeszcze Zwierzaków, ale narazie u mnie na 1 miejscu są pokolenia, świetne są!

suomii
18.12.2011, 07:59
Ja nie posiadam Zwierzaków, ale z całej reszty, to zdecydowanie PZ. Pokolenia i Karierę ciężko porównać, bo są rewelacyjne, a WP nie przypadło mi do gustu.

Meona
26.12.2011, 11:07
Ja się wypowiem.

Zwierzaki - no nie wiem po prostu je uwielbiam.. jestem miłośniczką zwierząt.. dużo interakcji ze zwierzątkami, konie..

Po zmroku - wampiry, kluby, gwiazdy (może trochę mniej), zespoły.. to wszystko jest takie fajne :P

Nati_150
28.12.2011, 19:07
Jak dla mnie wszystkie dodatki są fajne ale najbardziej lubie zwierzaki i po zmroku

Hinata
28.12.2011, 21:06
Może zrobię własną toplistę na trzy miejsca.
Więc byłoby tak:
1. Zwierzaki, sama nazwa na to wskazuje.
2. Po zmroku, kluby, wampiry i coś jeszcze.
3. Pokolenia.

Shiver
12.02.2012, 06:47
Mam do Was pytanie. Przymierzam się do zakupu TS3 i jednego z dodatków (na początek). Który polecacie?

Chloé
12.02.2012, 11:55
Zależy w jaki sposób lubisz prowadzić rozgrywkę, ba każdy dodatek coś wnosi. To co zarekomenduje jeden użytkownik, drugi odradzi.
Nie polecam Wymarzonych Podróży i Kariery bo te dodatki szybko się nudzą po wykorzystaniu nowych opcji, przynajmniej mnie. Dużo nowości wprowadzają Pokolenia i Po Zmroku (polecam któryś z tych 2 dodatków), a w Zwierzakach wiadomo co dochodzi. Najlepiej przejrzyj tematy dotyczące dodatków i screeny z gry i wybierz to co Ci najbardziej odpowiada.

Rallenique
14.02.2012, 13:48
Zdecydowanie Kariera.
Podróże po jakimś czasie nudzą się, no przynajmniej mi.
Po zmroku, niby sporo dodają, ale jest mnóstwo rzeczy, które mnie irytują: wampiry, sława i paparazzi, kretyńskie fałszywe oskarżenia, po których traci się przyjaciół, puste kluby, rzadkie zapraszanie zespołów na występy.
Pokolenia? Sama nie wiem, w sumie to można się bez nich obyć, choć nie powiem wprowadzają "rodzinność" do gry.
Zwierzaki? To samo co pokolenia :) , wiem, podniesie się krzyk, że to fajnie jak sim ma kota, psa lub konia, bo zwierzątka są słodkie. Nie zaprzeczę. Ale ja lubię prowadzić rodziny wielopokoleniowe i dodatkowe sterowanie jeszcze zwierzaczkami, po pewnym czasie robi się męczące.
No i najważniejsza sprawa. Wydaje mi się, że Kariera wniosła do gry najmniej błędów, a to niestety istotna rzecz, jeśli człowiek nie chce robić ciągle reinstalacji.

Shiver
15.02.2012, 06:20
Zdecydowałem się na Po Zmroku i jestem bardzo zadowolony. Wybrałem ten dodatek głównie ze względu na sławę (mój ulubiony dodatek do jedynki to Gwiazda), ale kluby, apartamenty i reszta reż mi się bardzo podobają. Na razie nie zauważyłem żadnych błędów, ale grałem chyba dopiero 4 godziny (no może poza tym, że moja simka na środku ulicy zmienia ubranie, albo śpi w stroju sportowym). Dziękuję bardzo za rady.

Adamsims
15.02.2012, 09:55
Za czasów dwójki, byłem graczem który lubiał: kariera-dom. W trójce przez otwarte otoczenie, postęp historii zaczełem wybierać życie miejskie w klubach jak w Po ZMroku. Bez ekranów ładowania jest to przyjemność.

Olik605
19.03.2012, 18:06
Według mnie wszystkie są super ale najlepsze to: Po zmroku i Zwierzaki

Aperlaxive
24.03.2012, 08:52
Zrobię Moją Mega Top Listę (MMTL) dodatków;)

6. Zwierzaki - Przez błędy z grafiką, występujące u mnie zawiodłam się. BARDZO!

5. Wymarzone Podróże - Także się rozczarowałam. Żeby nie było miejsc wypoczynkowych?

4. Kariera - Pomysł był fajny, wykonanie spoko, obiekty fajne. Ale to trochę za mało

3. Pokolenia - Super! Udany dodatek, ale trochę za mało tu możliwości... To wszystko powinno być w podstawce.

2. Po Zmroku - Achh! Kluby, apartamenty, zabawa! Tylko szkoda, że zwalili "Gwiazdorstwo".

1. Zostań Gwiazdą - Udoskonalone " Po Zmroku". Piosenkarze, magicy, akrobaci. Tego mi właśnie brakowało!

Pink Panther
24.05.2012, 12:00
Ja uwielbiam "Po zmroku", pisałem już o tym w temacie o wrażeniach z tego dodatku. Sława, kariera, bary, lokale, pieniądze... To jest to, co kocham! Ma to też związek z moimi marzeniami... Ale co one kogo obchodzą ;)

Edit:// Moderatorzy, możecie zrobić w tym temacie ankietę? Pokazałaby, jaki dodatek jest najlepszy :)

easey
12.07.2012, 15:54
Po zmroku jest wspaniałe :P Pokolenia też są fajne i zwierzaki.. ahh sama nie wiem. WP są super, ale coś mi się ostatnio z podróżowaniem po..psuło.

Poskacper
10.08.2013, 19:56
Wymarzone Podróże - w ogóle nie przypadły mi do gustu. No może na początku, póżniej to już strata czasu te wyjazdy.
Kariera - fajny dodatek. Nie mam ulubionej kariery. Każda ma "to coś" :D
Po zmroku - wampiry , kluby , wieżowce , sławy , instrumenty i miksologia: ekstra!
Pokolenia - dodatek fajny, ale dla osób które grają wielopokoleniowymi rodzinami.
Zwierzaki - jeden z najlepszych dodatków! Konie, psy, koty, małe zwierzęta, super :)
Zostań gwiazdą - na początku super, ale póżniej te kariery się znudzą, jedyne co najlepsze to miasto.
Nie z Tego Świata - miasto mi się nie podoba. Na dodatek o magii, wnosi też realistyczne elementy jak grzyby, pszczelarstwo, bujane fotele () Najczęściej gram czarodziejami.
Cztery Pory Roku - jak mógłbym nie mieć takiego dodatku?! :)
Studenckie Życie - fajne te studiowanie, nawet jak się skończy wszystkie kierunki to są różnorakiego rodzaju zioła do hodowania, smartfony, 3 umiejęctności, fajny dodatek :)
Rajska Wyspa - te motorówki, syreny, nurkowanie. Super! :)
Skok w Przyszłość (nie wydane) - plumboty, Arcania Landing , przyszłość, futurystyczne meble. Na pewno kupię ! :)

Według mnie: 1 Skok w przyszłość, Cztery pory roku, Studenckie życie. 2 Zwierzaki, Rajska wyspa, Nie z tego świata. 3 Kariera, Po zmroku, Pokolenia. 4 Wymarzone podróże, Zostań gwiazdą.