PDA

Zobacz pełną wersję : By Kovalenko [BRAK ZDJĘĆ]


kovalenko14
27.02.2011, 16:24
Hej przedstawiam wam mój kolejny dom ;) liczę na sprawiedliwe ocenki i komentarze.Tak więc zapraszam do oglądania .W tym Domu mieszka Gwiazda Popu
Edith Mountainer.

Bryła i całość domu

Przedpokój(korytarz jak kto woli)

Salon

łazienka

kuchnia

pokój do wypoczynku(relaksu)

pokój biznesowy (pracy)

sypialnia1

sypialnia2

To wszystko i dzięki ;)

Trykuu.
28.02.2011, 13:20
Pokazałeś na co Cię stać !
Jest niesamowity do niczego się nie mogę przyczepić
10/10 :33

Reminiscencja
28.02.2011, 17:29
zacznijmy od zewnatrz ta fontanna jest kiczowata nie podoba mi sie.
bryla jakas dziwna...
po co w salonie wisi ta zielona zaslona skoro nie ma okna ???
te drewniane schody do niczego nie pasuja.
w ogole ogolnie nie podoba mi sie 4/10

kovalenko14
28.02.2011, 19:14
zacznijmy od zewnatrz ta fontanna jest kiczowata nie podoba mi sie.
bryla jakas dziwna...
po co w salonie wisi ta zielona zaslona skoro nie ma okna ???
te drewniane schody do niczego nie pasuja.
w ogole ogolnie nie podoba mi sie 4/10


Hmm Trochę dziwne wytłumaczenie na tę fontannę (kiczowata) dobra nie skomentuję tego.
Bryła jakaś dziwna :o czyli co może powiesz klockowata ?
W salonie wisi zasłona aby podnieść wystrój a dla twojej wiadomości jest tam okno ;/
Jakie schody byś proponowała ? Te ze stali ??
Nom cóż tak czy inaczej dzięki za ocenę.

przeciętny
28.02.2011, 19:41
kovalenko14, spokojnie, każdy ma prawo dać własną opinię, nawet jeśli byłaby sprzeczna z Twoimi oczekiwaniami.

Jeżeli chodzi o chatę, to trochę mała jak na gwiazdę popu (zwłaszcza, że wykorzystałeś na nią niewielką część działki). Wnętrze wydaje się fajne, tylko znowu za dużo nieoryginalnych dodatków (chociaż trochę mniej niż daje Trykuu), powinny one być dodawane tak w 1/4 całego wyposażenia domu. Jest nieźle, ale czekam na dom wyposażony w większości w maxisowe dodatki. 6+/10

kovalenko14
01.03.2011, 13:59
Bosh Ludzie ale ja jestem spokojny :D A Dom myślę ,że jak na jedną osobę to jest duży nie ważne czy osoba jest sławna czy też nie.

przeciętny
01.03.2011, 17:47
Chodziło mi bardziej o to, że mogłeś inaczej go rozplanować. Niezbyt fajnie się prezentuje na praktycznie niezajętej działce.

sasek9797
01.03.2011, 18:27
Dom jest OK
tylko wydaje mi się , że łazienka trochę za duża .
7/10

Brutus
01.03.2011, 19:10
Cóż. Dom jest idealny. Jak wszystkie Twoje i tego się przyczepię. Jak wspomniałeś, mieszka tam gwiazda, a jest on w sumie bardzo podobny do twoich innych. Gdybym widział ten i twoje inne wśród np. moich, albo kogoś tam innego, to od razu wiedziałbym, które są twoje. Kłopot w tym, że chociaż dom jest wspaniały, nie wyróżnia się niczym od pozostałych, bo kiedy wszystko jest super, to nic nie jest super. Rozumiesz o co mi chodzi?

Mimo to 10/10.

Nie musisz zwracać na tą wzmiankę w przyszłości uwagi. To tylko taki mały szczegół. Po prostu chciałem się mieć do czego przyczepić.

piostrze
05.03.2011, 10:28
Nie do końca podoba mi się z zewnątrz, ale wnętrze jak dla mnie jest niesamowite:), meble do siebie pasują i generalnie jest tak przyjemnie;)