PDA

Zobacz pełną wersję : Lunine dziwadła


Panna Lu
10.03.2011, 17:38
..........

Chryzantem Złocisty
10.03.2011, 17:47
te piksele są urocze :3

"Jak łatwo się domyślić, w tym temacie pojawiać się będą moje simy."
naprawdę?! :O

simka ładna,ALE
jeśli kreujesz ją na gospodynię średniowieczną,to CO U LICHA ZNACZĄ TE PAZNOKCIE?!
I TEN MAKIJAŻ?!rozumiem,że sobie jakieś zielone błocko w powieki nawcierała,ale błyszczyka nie ogarniam (może jakiś świński łój,żeby się błyszczało?).
zrób ją w wersji nude albo natural look i będzie git majonez.

Panna Lu
10.03.2011, 18:02
Paznokcie. No tak, szczerze mówiąc je przeoczyłam. x3 Znalazły się przez przypadek na jej modelu, stworzonym w BodyShopie i teraz za każdym razem, kiedy wprowadzam ją do gry, po prostu je usuwam. Tym razem zapomniałam. :D

Co do makijażu, to pozwoliłam tu sobie na pewną swobodę i przymknięcie oka na całe zgrzebne warunki - Brielle ogólnie rzecz biorąc to typ osoby, która "na pobliskim targu kupuje przeróżne specyfiki kosmetyczne, sprowadzane przez kupców z dalekich stron", nie boi się nowości, a i dostęp do tego typu niewystępujących normalnie w jej okolicy rzeczy ma - mieszka w mieście, które w dużej części żyje z handlu.

"Jak łatwo się domyślić, w tym temacie pojawiać się będą moje simy."
naprawdę?! :O
Jakoś zacząć trzeba było. Mało odkrywcze stwierdzenie, zdaję sobie sprawę, aczkolwiek rozwinięte o treść po przecinku jakiś sens sobą przekazuje. C:

Chryzantem Złocisty
10.03.2011, 18:04
aaaach rozumiem.ale dziewczynę z gospody stać na takie kosmetyki?może gdzieś dorabia po kątach? :P
zrób jej jakiegoś mena - księciunia i pokaż :D

Saheli019
11.03.2011, 08:08
Trochę lekcji makijażu. Średniowieczny błyszczyk? Miód lub tłuszcz zwierząt. Kobiety gryzły usta by naołyneła do nich krew i smarowały miodem lub tłuszczem by wyglądac na zdrową i kuszącą. Cienie do powiek to nie błotko,ale pogłybyć to oczywiście jaknapisała Panna Lu kosmetyki ze wschodu,ale racja gosposi na takie cuda nie stać-mogła więc sama je robić. Mieszając kolorową korę,glinkę,węgiel,suszone rośliny z tłuszczem,że wychodziła gęsta masa,którą nakładano na oczy.


A żeby nie było,że nie na temat. Simka mi się baaaardzo podoba,jej oczy przyciągają. Napewno jakiś bogaty kupiec na nie poleci:)

rudzielec
11.03.2011, 10:49
aaaach rozumiem.ale dziewczynę z gospody stać na takie kosmetyki?może gdzieś dorabia po kątach? :P

pewnie ciągnie już kasę z jakiegoś księciunia :D:D:D

co do samej simki, to dosyć ładna, kocham rudy kolor <33 :D
no i te zielone oczy, takie duże, można się w nich utopić :P

a do robienia fotek polecam program fraps, jest nawet poradnik u nas na forum :)

Master of Disaster
11.03.2011, 14:24
No, poza tymi tipsami to bardzo ładnie, choć ja zauważyłam jeszcze maxisowe brwi. Ale w jej przypadku to specjalnie nie rażą. Ładna.

Panna Lu
12.03.2011, 18:02
Dziękuję wszystkim za komentarze - co do brwi, to jakiś czas temu stwierdziłam, że może warto by jej je zmienić - jak dotąd nie znalazłam żadnych, w których by mi się podobała. :D

Continue.
13.04.2011, 15:57
Jest bardzo ładna, tylko z tym zielonym makijażem to trafiłaś jak kulą w płot. Ten zielony w ogóle nie pasuje.
Dam ci 9/10 :D