PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3 - Pokolenia - przedpremierowe dyskusje


Strony : [1] 2 3 4 5 6 7

Vanitas
11.03.2011, 19:58
Temat dotyczący oczekiwanego dodatku do TS3 - Pokolenia. Tutaj (http://www.youtube.com/watch?v=VGiPU37187s) jest trailer.

αγάπη
11.03.2011, 20:52
A ja się cieszę, widzę że dojdą nowe interakcje, studniówka w amerykańskim stylu. Na pewno kupię, przecież zawsze to jakieś urozmaicenie :)

Połówka
11.03.2011, 21:01
myślę, że kupię. Ale nie w dniu premiery - jak już stanieje. Bo sądzę, że nie jest to jakiś świetny dodatek, żeby na niego wydawać kupę forsy ;D . Zresztą zobaczy się jeszcze po premierze zdanie innych ;)

hellraiser
11.03.2011, 21:16
studniówka w amerykańskim stylu.

Skoro studniówka, to może i studia? fajnie by było :)
Nie no, ja wiem że tego dodatku nie kupię, ale zagram (tutaj pozdrawiam Chryzię), na próbę. Może nie będzie to jakaś totalna klapa, może czymś nas zaskoczą ;)

sebi27
11.03.2011, 22:21
No i dobrze fajnie będzie ciekawe czy do szkoły będzie można wchodzić itp. Super :D

Ilona
11.03.2011, 22:32
może czymś nas zaskoczą ;)

ależ oczywiście...masa nowych błędów

patryk916
12.03.2011, 06:44
Nie bądźmy tacy pesymistyczni.

A tak w ogóle to raczej kupię.

edit:Gingers,twój trailer nie działa.

muffindance
12.03.2011, 08:14
raczej kupie, ale nie w dniu premiery. no i studniowka! : D to chyba najbardziej mnie przyciaga, no i jeszcze te domki na drzewie. :3

Vanitas
12.03.2011, 08:35
Nie bądźmy tacy pesymistyczni.

A tak w ogóle to raczej kupię.

edit:Gingers,twój trailer nie działa.

Już poprawione. Wystarczy wpisać w wyszukiwarke 'The Sims 3 Generations Trailer'.

Co do samego dodatku to mimo, że nie wprowadza zbyt wiele (przynajmniej tego nie widać) to chyba będzie dobrym uzupełnieniem podstawowej wersji gry. Na pewno kupię :]

Meggie
12.03.2011, 08:37
O co chodzi z tą studniówką? o.O

hellraiser
12.03.2011, 08:38
ależ oczywiście...masa nowych błędów

...to by właśnie nie było zaskoczenie ;) ale myślę, że nic już nie przebije PZ pod względem bugów.

Vanitas
12.03.2011, 08:40
O co chodzi z tą studniówką? o.O

W trailerze widać jakiś bal. Tam gdzie są te białe limuzyny i balony w tle jest szkoła.

Meggie
12.03.2011, 08:42
Aha, no to coraz bardziej się zachęcam ;) tylko skąd na to wszystko pieniądze.. ;D

kalafjor
12.03.2011, 08:52
Łał. No ciekawe, ciekawe. Tylko według mnie to jest bardziej pół-dodatek, ale nie mini pack. Przynajmniej tak to wygląda.

Searle
12.03.2011, 09:47
Średnio jestem zadowolona z tego dodatku. Widać, że postawią w nim na interakcje, a przedmiotów może dojść bardzo mało.

Chiyano
12.03.2011, 10:12
Mi się własnie podoba to, że będzie dużo interakcji. I wózek, kręcone schody... *_*

I kamera, domek na drzewie, takie do ślizgania się, włosy na klacie. xd

anie_1981
12.03.2011, 10:35
Będą kręcone schody!? Ja nie jestem aż tak spostrzegawcza, widzieliście schody na trailerze? Tak się skupiłam na oglądaniu trailera zwierzaków, że te pokolenia potraktowałam po macoszemu. Muszę się jeszcze przyjrzeć temu filmikowi. Jeśli będą kręcone schody, to mi są tak potrzebne do gry, że byłabym skłonna kupić dodatek tylko dla kręconych schodów... No przecież windy w domu prywatnym nie pasują tematycznie, a schody normalne zabierają za dużo miejsca... Gdyby jeszcze dali możliwość normalnego łączenia parteru z piwnicą, gdy dom stoi na fundamentach...

I może się powtarzam, ale zakochałam się w tym facecie grubasku z włosami na klacie... :P Jakbym widziała tatusia...

EDIT:

No faktycznie, są kręcone schody! Na imprezce ktoś po nich schodzi z góry.

sebi27
12.03.2011, 11:07
Z Wikipii czwarty dodatek do The Sims 3. Simowie będą mogli budować domki na drzewie i pojawi się kryzys wieku średniego. Premiera odbędzie się w maju 2011 roku

Vanitas
12.03.2011, 11:14
Będą kręcone schody!? Ja nie jestem aż tak spostrzegawcza, widzieliście schody na trailerze? Tak się skupiłam na oglądaniu trailera zwierzaków, że te pokolenia potraktowałam po macoszemu. Muszę się jeszcze przyjrzeć temu filmikowi. Jeśli będą kręcone schody, to mi są tak potrzebne do gry, że byłabym skłonna kupić dodatek tylko dla kręconych schodów... No przecież windy w domu prywatnym nie pasują tematycznie, a schody normalne zabierają za dużo miejsca... Gdyby jeszcze dali możliwość normalnego łączenia parteru z piwnicą, gdy dom stoi na fundamentach...

I może się powtarzam, ale zakochałam się w tym facecie grubasku z włosami na klacie... :P Jakbym widziała tatusia...

EDIT:

No faktycznie, są kręcone schody! Na imprezce ktoś po nich schodzi z góry.

Żeby tylko kręcone schody. Jest też łuk ślubny a tutaj gdzie rzucają jajkami w drzwi chyba widać wózek dziecięcy. Mam nadzieję, że to nie tylko dekoracja.

EDIT: A tutaj gdzie rodzina ogląda film dziecko ma kamerę.

hellraiser
12.03.2011, 11:46
Dobra, teraz ja sobie przeanalizuję trailer Pokoleń:
0:21, 0:37 - widać taki jakby tor wodny, po którym Simowie mogą zjeżdżać :)
0:35 - faktycznie widać wózek dziecięcy
1:02 - na lodówce jest napis "40th dad". Może wprowadzono normalny wiek? :O

+ do tego wspomniany łuk weselny, coś w rodzaju studniówki.

Ciekawe kiedy EA wypowie się nt. tego dodatku, bo raczej o Zwierzakach to nic się nie wspomni..

Chatoyant
12.03.2011, 12:09
oj watpie zeby wprowadzili normalny wiek.

w 0:08, 0:10, 0:16(w tle),0:35 widac wozki,
w 0:13 kamere,
0:51 krecone schody,
0:57 łuuuuk <3,

fragment z wieczorem kawalerskim jest swietny, mam nadzieje, ze simowie naprawde beda mogli tak poszalec. : D

Połówka
12.03.2011, 12:16
Właściwie, po dokałdnym obejrzeniu trailera uważam, iż ten dodatek jest całkiem fajny ;)
a to rzeczy, które mnie zaciekawiły. pomijając takie jak np. obrzucanie domu jajkiem, podkładanie czegoś i podpalanie tego pod domem itp.
http://img821.imageshack.us/img821/4507/ts3pokolenia.jpg

@up - no wieku normalnego dodać, to na pewno nie dodadzą. jak coś to w następnej serii ;)

Chryzantem Złocisty
12.03.2011, 12:20
no,dobra.uznajmy że to połączenie Czasu Wolnego,Rodzinnej Rozrywki i Imprezy :P

Połówka
12.03.2011, 12:22
oo no właśnie ;D . ale kurczę, wózek jest. tylko nigdzie nie widziałam, żeby był używany :c

Chryzantem Złocisty
12.03.2011, 12:24
obawiam się,że jest tylko ozdobą.tak samo jak ta laska dla staruszka.nie sądzę,żeby simowi emeryci na co dzień chodzili o lasce :P

Połówka
12.03.2011, 12:32
ciekawa jestem też tej kamery... ;d

Chiyano
12.03.2011, 12:33
W zwiastunie od 0:43 oni tak fajnie pozują, fajnie by było gdyby wstawili gdzieś te pozy...
http://img860.imageshack.us/img860/7264/pokoleniaxd.png

Chryzantem Złocisty
12.03.2011, 12:37
mogliby dać STUDIA!
albo gdyby ta studniówka (amerykański prom night :P ) była jakaś sensowniejsza.
na przykład dwa dni,albo jeden, przed końcem nauki (przemiany nastolatka w młodego dorosłego),sim mógłby iść na taki bal maturalny.ładnie by się ubrał,pojechał z partnerką limuzyną do szkoły,wrócił nad ranem i miał jakiś nastrójnik.
to nie jest głupi pomysł.

sebi27
12.03.2011, 12:44
To na pewno będzie fajne rozszeżenie gry
:D

Sheila
12.03.2011, 12:52
Tak na 100%. Byle by tych błędów tyle nie było to będzie super. Podoba mi się i trailer i dodatki(najbardziej pomysł ze studniówką i ślubami<3) Kubię na 60% zalezy co inni będą mówić :)

Owl Finch
12.03.2011, 13:23
Ja bym wreszcie chciała sterować simami w szkole. Bo tak to mnie wkurza to simowe chodzenie do szkoły, tylko niepotrzebnie zabiera czas :P
Co do samego dodatku to jest taki... Kojarzy mi się z podstawką dwójki O_O bo wtedy główną atrakcją simsów była właśnie zmiana wieku, że od kołyski aż po grób i takie tam.

anie_1981
12.03.2011, 13:38
A ja tam właśnie nie narzekam na brak kontroli Simów w szkole. Mi to się podoba, że mi dzieciaki na pół dnia znikają i mam je z głowy. Jakbym miała je jeszcze w szkole kontrolować, to podziękuję za taką przyjemność. Ja nie mam pojęcia co robić z dzieciakami w weekendy i nie mogę się doczekać poniedziałku... ;) Wtedy znowu będzie spokój z nieletnimi.

A wracając do "Pokoleń", mi to wygląda na jakiś sensowniejszy podział szkoły, może będą dwie szkoły. Jedna będzie podstawówką a druga liceum. Bo na studia chodzą młodzi dorośli (przynajmniej tak było w dwójce), a na tych filmikach, to ewidentnie nastolatki idą na studniówkę.

αγάπη
12.03.2011, 13:40
ja bym chciał choroby simów, suwak wysokości, ten dodatek jak na razie fascynuje mnie bardziej niż zwierzaki.

hellraiser
12.03.2011, 13:49
@up tak dokładnie, choroby to coś, czego w TS3 brakuje.
Można byłoby na nie umrzeć, nowy rodzaj śmierci gotowy! I to jaki romantyczny! Ale chyba nie będzie już bardziej romantycznej śmierci niż upadek meteoru.

Chryzantem Złocisty
12.03.2011, 13:52
nawet mi nie mów o upadkach meteoru :((
twórcy starają się w grze pokazywać te dobre rzeczy,a nie złe.moim zdaniem są już wystarczająco durne śmierci (z ognia od lutownicy,kopnięcie prądem od telewizora czy utonięcie na basenie pełnym ludzi),z chorobami już w ogóle nie chciałabym grać.

hellraiser
12.03.2011, 13:56
Dwójka pod względem rodzajów śmierci wymiatała ^^
Ale przecież choroby powinny być, to wkońcu też część realnego życia. A chodzi w jakiejś mierze o to, aby tymi dodatkami urealniać grę. ;) Poza tym, na pewno byłyby lekarstwa na te choroby, więc nie byłoby źle.

Chiyano
12.03.2011, 14:17
I zwolnienia z pracy/szkoły z powodu przeziębienia. : )

anie_1981
12.03.2011, 14:40
Mnie też jakoś choroby nie kręcą. W mojej rodzinie jest dużo chorób i wolałabym nie mieć ich też w grze.

Sheila
12.03.2011, 15:09
A ja bym chciała, żeby coś można było więcej robić zakochanymi simami. Kurczę, przydałoby się :/

maciu67
12.03.2011, 15:31
Na tym filmiku było widać probówkę i szyscy wokół niej wymiotowali
może w tym dodatku pojawi się cos takiego jak chemia
i jeszcze jedno każdy dodatek ma sima specjalnego
kto może być w tym dodatku simem specjalnym

Wednesday
12.03.2011, 15:31
Racja, przydałoby więcej interakcji dla par <3
Domek na drzewie jest ładny :) A jest już dokładna data premiery?

Chryzantem Złocisty
12.03.2011, 15:33
gdzieś w maju chyba podobno ;p

acha,co do tego napisu "Happy 40th Dad" na lodówce,to chyba jest wklejony.w grze jedyny język to simgielski odkąd powstały simy,i raczej tego nie zmienią.

Wednesday
12.03.2011, 15:37
Czyli jeszcze dwa miechy, ja nie chcę czekać ;(
Ja już chcę obrzucać domy jajami :)

anie_1981
12.03.2011, 16:05
A ja muszę dopilnować, by moi ludzie mieszkali w ogrodzonych domach. W dwójce denerwowały mnie sfrustrowane nastolatki wywracające śmietniki, więc te jajka i podkładanie bomb też mnie będzie denerwowało ;) Ale podobają mi się śluby, jakby dali taki funkcjonalny łuk ślubów jak w dwójce, to będę prze szczęśliwa... No i nie mogę się już doczekać okrągłych schodów.

neville
12.03.2011, 18:13
A ja muszę dopilnować, by moi ludzie mieszkali w ogrodzonych domach. W dwójce denerwowały mnie sfrustrowane nastolatki wywracające śmietniki, więc te jajka i podkładanie bomb też mnie będzie denerwowało ;) Ale podobają mi się śluby, jakby dali taki funkcjonalny łuk ślubów jak w dwójce, to będę prze szczęśliwa... No i nie mogę się już doczekać okrągłych schodów.

A będą Schodki ?! To jestem w Niebie :)

Połówka
12.03.2011, 19:00
@up - w tym poście (http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=1372229&postcount=22) dałam link do zdjęcia, w którym "posklejałam" to, co moim zdaniem jest całkiem fajne. Widać też schody. Słabo, bo jest ciemno, ale są

hellraiser
12.03.2011, 19:04
Dzięki za tą fotę, Połówka, bo ja za nic tych schodów nie umiałem zauważyć. Jednak są :P

neville
12.03.2011, 19:19
Poszperałem na SimsFans.de i coś znalazłem : (sorka , że trochę po niemiecku )

Mamy radość życia The Sims 3 Trailer ( News ), z bliska i posłuchać tutaj kilka nowych funkcji , które odkryliśmy w nim:

Nowe działania
- Wyrzuć drzwi z jaj (string)
- Bomba Stink ustawić, aby przejść i zostawić (uderzenie)
- Bag bzdura na zewnątrz drzwi i światła (w meczu)
- Prysznic Champagne (działalność Party)

Nowe obiekty
Schody spiralne, kamery wideo, wózki, domek na drzewie, lornetka dla dzieci, arch ślubu, tort weselny, samochody sportowe, zjeżdżalnia, Sims wiekiem pędów.
Oczywiście, istnieje kilka nowych "normalnych" przedmiotów takich jak zabawki, nowe meble i przedmioty dekoracyjne.

Nowe funkcje CAS
Owłosienie na ciele, kostiumy (księżniczka, dinozaurów, ..) dla dzieci

To, co przede wszystkim uwagę na: Wiele Fanwünsche (wózki dziecięce, schody spiralne, domek na drzewie, ...) są bardzo zadowoleni z dodatku do The Sims 3!

Z dodatkowych funkcji dodatek oczywiście będziemy informować was na bieżąco!

Wszystkie wydane wcześniej funkcji, informacji, ekranów i innych dodatek do nr 4 można znaleźć na naszej stronie Informacje o The Sims 3 radość

Po niemiecku Pokolenia to Radośc z Życia ? Hmm..

hellraiser
12.03.2011, 19:20
@up weź nie tłumacz tego translatorem, to nie ma sensu
"wyrzucanie drzwi z jaj" hmm

Połówka
12.03.2011, 19:23
to jest skutek tłumaczeniu przez translatora. jeżeli ktoś by chciał, to też by sobie wrzucił. Mogłeś/mogłaś chociaż poprawić później te zdania, żeby miały jakiś sens.

Nightfall - spoko ;) za pierwszym razem też nie zauważyłam, dopiero jak się przyglądałam i robiłam przy okazji screeny to zauważyłam ;)

Chryzantem Złocisty
12.03.2011, 19:25
wyrzuć drzwi z jaj <33333
wszystko mogę zrozumieć,ale o co chodzi w tym?
"- Bag bzdura na zewnątrz drzwi i światła (w meczu)" :|:|:|

Połówka
12.03.2011, 19:29
też się zastanawiam xd . jest tu jakiś znawca niemieckiego ? ;D

Chryzantem Złocisty
12.03.2011, 19:30
chyba Ilona zna niemiecki ale nie jestem pewna

Połówka
12.03.2011, 19:32
W sumie ten maj to już niedługo. Może któryś ze znajomych kupi to ukradnę :P .
zamierza ktoś kupić w dniu premiery/parę dni po?

FakeYourDeath
12.03.2011, 19:33
Ja może kupie w dniu premiery,jak mi się uda

Połówka
12.03.2011, 19:37
to przyjedziesz mi dać :D .

FakeYourDeath
12.03.2011, 19:39
Oczywiście :D

hellraiser
12.03.2011, 19:43
zamierza ktoś kupić w dniu premiery/parę dni po?

Ja zamierzam "kupić" jak tylko pojawi się w "sklepach". ;)

neville
12.03.2011, 19:46
to jest skutek tłumaczeniu przez translatora. jeżeli ktoś by chciał, to też by sobie wrzucił. Mogłeś/mogłaś chociaż poprawić później te zdania, żeby miały jakiś sens.

Nightfall - spoko ;) za pierwszym razem też nie zauważyłam, dopiero jak się przyglądałam i robiłam przy okazji screeny to zauważyłam ;)

Sorka będę się starał poprawiac , jestem tu nowy :D

Połówka
12.03.2011, 19:47
uhuum ;dd . to też zdasz relacje :D

ciekawe jakie umiejętności do tego dodatku dojdą. bo jak na razie to chyba do każdego coś dochodziło :|

Chiyano
12.03.2011, 19:57
'' Bomba Stink ustawić, aby przejść i zostawić ''
fajnie to brzmi. xd
jak uzbieram kase to kupie jak bezie w sklepach. : d

hellraiser
12.03.2011, 20:03
to przyjedziesz mi dać :D .

sorry za offtopic, ale nie mogę przestać brechtać się z dwuznaczności powyższego zdania <hahaha>

ale żeby nie było, to powiem, że mam nadzieję, że nie będzie zabugowany jak PZ i że będzie fajny ;)

Fatumka
12.03.2011, 20:09
A ja... Liczyłam, że następnym dodatkiem będą Zwierzaki... Ale ten też się ciekawie zapowiada... O ile dobrze zrozumiałam trailer - wreszcie będą interakcje w szkole dostępne, a tego mi zawsze brakowało :).
No i te imprezki pod nieobecność rodziców i "studniówka"... Zapowiada się nieźle... Ale poczekam na Wasze opinie i jeśli nie będzie tak zbugowany jak PZ to wtedy kupię ;)

Powoli muszę też zacząć zbierać na zewnętrzny dysk twardy bo przez simy nie mam już prawie miejsca na nic... Kto by pomyślał, że one tak wciągają? XD

anie_1981
12.03.2011, 21:09
Wypalaj płyty z danymi, pewnie taniej niż twardy dysk. Ale taki dysk też jest fajny. Ja mam taki 320 GB i się super sprawdza.

Mnie ciekawi kamera... Nagrałam Simowy film i co..? Simy go oglądają na kompie, może na TV się da..?

αγάπη
12.03.2011, 21:10
A ja miałem tylko 2 bugi w PZ jeden z bąbelkami latającymi po pokoju a drugi z słynną już księgarnią która nie istnieje :D

Połówka
12.03.2011, 21:14
ja właśnie nie mam bugów :| chyba że zlecenie w Bridgeport żeby pójść np. do księgarni, której tam nie ma.

sorry za offtopic, ale nie mogę przestać brechtać się z dwuznaczności powyższego zdania <hahaha>
teraz ja też to zobaczyłam i nie wyrabiam xd dziękuję za kolejny powód do śmiechu i bólu brzucha przez to xd

a co do tematu - brakuje mi jeszcze jednego - chodzenia na randki. o tak. to by pasowało nawet do tego dodatku.

anie_1981
12.03.2011, 22:52
Można się z kimś umówić na mieście, to nie to samo?

αγάπη
13.03.2011, 07:45
ja właśnie nie mam bugów :| chyba że zlecenie w Bridgeport żeby pójść np. do księgarni, której tam nie ma.


teraz ja też to zobaczyłam i nie wyrabiam xd dziękuję za kolejny powód do śmiechu i bólu brzucha przez to xd

a co do tematu - brakuje mi jeszcze jednego - chodzenia na randki. o tak. to by pasowało nawet do tego dodatku.

Jest taka opcja, faktycznie nie jest ona tak zaawansowana jak w 2 ale jest

zelkam
13.03.2011, 07:58
Kawałek przetłumaczyłam (trochę samodzielnie, trochę translatorem, bo uczę sie niemca dopiero pół roku xD):

Mamy Trailer The Sims 3: Pokolenia. Dokładniej obejrzcie nowe funkcje, które w nim odkryliśmy:

Nowe interakcje :
-Obrzucić drzwi jajami
-Zapalić 'śmierdzącą bombę' i uciec
-Podpalić śmieci na progu (?)
-Szampanowy prysznic ( chyba ze tak leją się szampanem)

Nowe obiekty :

Schody spiralne, kamery wideo, wózki dziecięce, domek na drzewie, lornetka dla dzieci, łuk ślubny, tort weselny, samochody sportowe, zjeżdżalnia wodna, starsi simowie idą z duchem czasu (przetłumaczyłam tak aby było dość realnie, bo wg. tłumacza 'starsi Sims staja się Laski')

Oczywiście, istnieje kilka nowych "normalnych" przedmiotów takich jak zabawki, nowe meble i elementy dekoracji.

Nowe funkcje CAS :

Owłosienie na ciele, kostiumy dla dzieci (np. Księżniczka, Dinozaur).

To, co przede wszystkim zwraca uwagę to : wiele spełnionych życzeń fanów (wózki dzieciece, schody spiralne, domek na drzewie). Będziecie zadowoleni z tego dodatku do The Sims 3 !

O nowych elementach dodatku będziemy oczywiście informować was na bieżąco !

Wszystkie wydane wcześniej funkcje, informacje, screeny i inne dodatki do nr 4 (?) można znaleźć na naszej stronie "Informacje o The Sims 3 Pokolenia"


uff, moze nie idealnie to zrobiłam, ale lepsze niz to co podał Bluszczyk Kurdybanek

anie_1981
13.03.2011, 08:08
To już jest raczej zrozumiałe. Czasami ciężko coś zrozumieć z tych translatorów. My sprawdzaliśmy pralkę na niemieckiej stronie i translator napisał, że ta pralka "Myje ręce" :D (Czyli ma funkcję prania ręcznego).

Oczywiści kupię ten dodatek.

Porando
13.03.2011, 08:09
Teraz bardziej rozumiem tą wypowiedź XD Bluszczyk Kurdybanek (no boże jaki długi nick xd) po prostu to w translator skopiował i sruuu na polski i po prostu se wkleił :P

Połówka
13.03.2011, 08:32
no ja wiem, że teraz można się z kimś na mieście spotkać, ale to nie jest taka oficjalna randka. w 2 była lepsza ;) .

dzięki żelkam. Ty sie uczysz pół roku a ja 7 rok i nic nie rozumiem z niemca ;oo

Fatumka
13.03.2011, 09:47
Podoba mi się motyw bardzo z domkiem na drzewie, tymi przebraniami dla dzieci iiii te spiralne schody!

Co nie zmienia faktu, że chciałabym Zwierzaki... ;)

Sheila
13.03.2011, 10:07
Jej ale mi dzisiaj brakowało tych interakcji dla par :( Dużo bym dała,żeby można by było np. chodzić na randki z prawdziwego zdarzenia <3 Albo inne takie ... I denerwuje mnie to, że spotykam się z simem na mieście, chce usiąść w tym miejscu on siada po drugiej stronie i w ogóle nie robi tego co chcę :( Albo jadę gdzieś to mąż jedzie osobna, żona też.Jakby ten dodatek wprowadził jeszcze moje skryte marzenie trzymanie się za ręce i chodzenie obok siebie to byłabym meega szczęśliwa :>

Aperlaxive
13.03.2011, 11:18
Ja marzę po prostu o wózkach kamerze i studniówce. Dostanę go napewno na urodziny (2 kwietnia) PS> Ile to zajmie pamięci?

Chryzantem Złocisty
13.03.2011, 11:22
to ma wyjść w maju,nie kwietniu.

Połówka
13.03.2011, 11:22
nie wiadomo ale pewnie z 4GB . dopiero później będą takie informacje.

Levkoni
13.03.2011, 11:30
Dodatek zapowiada się Ciekawie, CW w TS2 był jednym z moich ulubionych, myślę, że ten też mi się spodoba. Mam tylko małe pytanie, o co chodzi z tym zwiastunem TS3 na którym są zwierzak pokazane? Bo widzę, że ktoś już umieścił filmik na forum a ja nie wiem o co chodzi, szczęka mi opadła jak zobaczyłem te psy, koty, konia i nawet jelenia jakiegoś o_O ,dwa dodatki się szykują czy jak?

Połówka
13.03.2011, 11:33
theground - tak. z tym że pokolenia w maju, zwierzaki dopiero w październiku. Prawdopodobnie zwiastun zwierzaków miał się jeszcze w internecie nie pojawiać. zresztą jest też temat The Sims 3 Zwierzaki (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=59742&page=20) ;)

Aperlaxive
13.03.2011, 11:35
Sorka urodziny mam 2 czerwca A takie pytanko ten wózek i laska to prawdziwe ? :-)

Levkoni
13.03.2011, 11:40
theground - tak. z tym że pokolenia w maju, zwierzaki dopiero w październiku. Prawdopodobnie zwiastun zwierzaków miał się jeszcze w internecie nie pojawiać. zresztą jest też temat The Sims 3 Zwierzaki (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=59742&page=20) ;)

No ja to jestem zamurowany! Nigdy się nie spodziewałbym, że EA, teraz nastawiona tylko na kasę, stworzy konie i inne zwierzaki! Byłem pewny, że będą tylko psy i koty! Dla mnie bomba!

Aperlaxive
13.03.2011, 11:43
Matko ja chce zwierzaki w maju a pokolenia w październiku no cóż

Searle
13.03.2011, 11:59
@up Każdy by tak wolał :)

Ejak
13.03.2011, 12:07
Tak jak Gingers mówi, może nie wnosi zbyt wiele, ale na pewno mi umili czas z Simami.

PS Kupię, ale nie w dzień premiery.

Aperlaxive
13.03.2011, 12:21
@up ja też

Owl Finch
13.03.2011, 12:23
Ja zapewne dostanę na urodziny, bo mam pod koniec maja :P Szczerze mówiąc, to nie mogę się doczekać, bo w mojej grze zaczyna wiać nudą :<

anie_1981
13.03.2011, 13:51
A ja sobie kupię sama, bez urodzin... ;)

Aperlaxive
13.03.2011, 14:33
Łał jeszcze godzine temu chciałam pokolenia a teraz marze o zwierzakach matko kocham zwierzęta a tu dopiero październik ja prosze żeby chociaż w sierpniu :-(
PS. Ciekawe czy będzie ta studniówka. I co nas czeka w kryzysie wieku średniego

neville
13.03.2011, 14:54
Jeśli mowa o kryzysie to może kobiety w średnim wieku będą miały jakąś fobię o swojej wadze albo co :P

zelkam
13.03.2011, 14:57
Albo jakieś ciuchy zakładane niezaleznie od gracza : D
I chęć randkowania, imprez, drogich dodatków ^_^

Aperlaxive
13.03.2011, 15:00
Faceci to napewno samochodziki ciemne okularki modne ciuszki ;) A kobiety waga modne ciuchy zabiegi w SPA Pewnie będą też chcieli drogich rzeczy

zelkam
13.03.2011, 15:06
I do facetów - chęć umawiania się z dziewczynami, które równie dobrze mogłyby być ich córkami

Aperlaxive
13.03.2011, 15:07
No a babki imprezy i fryzury jak dla młodych dorosłych

neville
13.03.2011, 16:45
Odbiegając od tematu znalazłem na Sims True Life Hiszpańskie logo pokoleń , lecz nie wiadomo czy oficjalne

Nie chce mi się w kompa wbic fota , sory :P

zelkam
13.03.2011, 16:51
To po muchomora piszesz .___.
i to nie hiszpańskie, tylko portugalskie :

http://farm6.static.flickr.com/5171/5522412810_8d8f3c26c4.jpg

Chryzantem Złocisty
13.03.2011, 16:56
polskie będzie wyglądać tak samo,tylko z nazwą POKOLENIA.
(nie rozumiem jak można przeżywać wygląd loga czy ikonki,no ale,co kto lubi)

neville
13.03.2011, 17:01
Jeśli kogoś to interesuje to starszych simów będzie można zaopatrzyc w laski

hellraiser
13.03.2011, 17:01
Średnie to logo... No ale nie dla loga gry się kupuje.

Chryzantem Złocisty
13.03.2011, 17:03
a niech sobie będzie nawet sam kryształek i napis z painta - co mnie to obchodzi? :D

theqatrick
13.03.2011, 17:27
Dla mnie liczy się logo i opakowanie prawie tak jak możliwości w grze, no może przesadzam. :p Pokolenia są dość oryginalnym dodatkiem, i prawdopodobnie będzie szkoła :)

Chryzantem Złocisty
13.03.2011, 17:28
eee,wiesz,może Cię to zdziwi,ale szkoła już w trójce jest.szok,c'nie?

Owl Finch
13.03.2011, 17:56
Ty, serio?! Ja jestem w szoku maks, lecę to normalnie sprawdzić, bo jakoś nie zauważyłam, żeby była O_o

hellraiser
13.03.2011, 17:58
Ej no, już tyle grałem w TS3, że nie zauważyłem, że jest szkoła o.O Kurde, dzięki, że to powiedziałeś, bo w życiu bym nie zauważył! :<

theqatrick
13.03.2011, 18:00
eee,wiesz,może Cię to zdziwi,ale szkoła już w trójce jest.szok,c'nie?

Przepraszam, źle napisałem ;) . Chodziło mi o bardziej rozbudowane możliwości szkolnictwa a może nawet studia :).

revive
13.03.2011, 18:01
Jeżeli wyjdzie,taki dodatek na pewno kupię,spodobał mi się
po prostu do gustu mi przypadł.
Bardzo fajnie że będzie można mieć zdjęcia simów.

anie_1981
13.03.2011, 18:01
Ja mówię co najwyżej liceum, bo te żarciki szkolne to mi do nierozgarniętych nastolatków pasują... ;) No te dzieciaki ze studniówki to na bank nastolatki, więc studia to raczej nie, chociaż kto wie, co twórcy gry wymyślili...

theqatrick
13.03.2011, 18:07
Mi się podoba You:View i możliwość publikowania tam plików wideo.

Połówka
13.03.2011, 18:08
to raczej było zrobione dodatkowo, nie bedzie tego w grze. zrobili to po to, żeby lepiej wyglądało

Chryzantem Złocisty
13.03.2011, 18:12
nie będzie tego w grze.nie przesadzajcie :P

hellraiser
13.03.2011, 18:14
A co to jest to You:View?

zelkam
13.03.2011, 18:19
Wydaje mi się ze simowe Youtube, ze z tych kamer będzie można udostępniać filmiki, czy coś takiego.

hellraiser
13.03.2011, 18:21
Oo, fajne... Ale wątpię, że to będzie w grze.. :(

Połówka
13.03.2011, 18:24
na zwiastunie, jak facet siedzi przy laptopie to pokazują coś a'a YouTube (czyli właśnie ten You View) i ogląda filmik, a raczej w niego wchodzi ? :|

theqatrick
13.03.2011, 18:35
Simowa wersja YouTube.

zelkam
13.03.2011, 18:40
sNq2uPHt0Ds

to jest tutaj, w 0:48

Porando
13.03.2011, 19:08
Simowe youtube...Interakcja w komputerze : Obejrzyj simowe porno. XD

theqatrick
13.03.2011, 19:09
Mi się wydaje, że będzie interakcja publikuj w sieci, albo będzie można położyć płytę na powierzchni a potem połączyć interakcję z TV.

zelkam
13.03.2011, 19:16
Hmm... kawałek po kawałku obejrzałam trailer, i znalazłam troszkę szczegółow :

Tutaj widać wózek, ale trochę inny niż był pokazany wcześniej czyli : A - kilka różnych wózków, B - będzie się dało rozłożyć daszek
http://img851.imageshack.us/img851/5373/wozek.jpg

Tutaj w ramce jest zdjecie sima w todze, takiej jak za zakończenie studiów. Wiec to moze być prawdopodobne, ze będą studia.
http://img830.imageshack.us/img830/5627/szczegol1.jpg

Kryzys wieku średniego - jest grubasek, który ocknął się że już mu stuknęła 40-stka i schudł, wdział kolorowe ciuszki i sprawił sobie sportowe autko.
http://img864.imageshack.us/img864/1955/szczegol2kryzys.jpg

W trailerze ten chłopiec chwalił się medalem i pokazywał na niego - może jakieś zawody dla dzieci ?
http://img845.imageshack.us/img845/5427/szczegol3medal.jpg

Tutaj widać wyprowadzanie dziecka w wózku i o ile mi coś nie padło na głowę, nowy przedmiot na plac zabaw
http://img826.imageshack.us/img826/7268/szczegoly.jpg

co Wy na to ? :|

Chryzantem Złocisty
13.03.2011, 19:17
nie zapominajcie że wiele rzeczy jest dorabianych na potrzeby trailera.

sebi27
13.03.2011, 19:34
Już się nie mogę doczekać jak na razie bardziej jaram się Pokoleniem niż Zwierzakami

Porando
13.03.2011, 19:37
Oj,bardzo dużo xd...Ale EA to dopiero "potrafi" urządzać domy ;p

Meggie
13.03.2011, 20:03
zelkam aleś Ty spostrzegawcza ;D

anie_1981
13.03.2011, 22:36
Ja mogę obejrzeć taki krótki filmik ze 20x a i tak nie zauważę jakiegoś tam szczegółu ;)

eklera123
14.03.2011, 09:01
Podobno będzie można wyjść z małym dzieckiem na spacer w wózku, nakręcić ich pierwsze kroki kamerą video (info. z simy.pl). Czy kupię? Na chwilę obecną, raczej nie. Jakoś mnie zbytnio nie zachęca zwiastun i dotychczasowe informacje. Ale cóż, dodatek wychodzi w maju, może dowiem się czegoś nowego - znacznie ciekawszego. Chociaż, wózek mnie już troszkę zachęcił ;)

EDIT: Więc, przeanalizowałam dokładnie trailer, i.. nawet mi się ten dodatek podoba! Ale chyba i tak nie kupię, a nawet jeśli, to poczekam najpierw na opinie. Więc - studniówka, te schody, kamera, wózek - i jestem w siódmym niebie.

EDIT 2: Obejrzałam jeszcze raz, i przekonałam się do tego dodatku :D Tylko mnie ciekawi, czy wprowadzą normalny wiek. A tak w ogóle, fajny pomysł z tym simowym "YouTube". No i, wreszcie będzie prawdziwy plac zabaw (na zdjęciu było).

kaka123
14.03.2011, 09:48
Ten dodatek nie ma żadnej fabuły. Nie wnosi nic specjalnego. Kryzys średniego wieku? Przecież w podstawie też jakiś tam niby był. ALE.... jakoś mnie to rozszerzenie bardziej przekonuje. W zwierzakach wiadomo co będzie, a tutaj? Wielka zagadka. Tak naprawdę prawie nic nie wiemy na jego temat. Mogą dodać parę różnych, niezauważalnych bajerów, które bardzo zmienią grę. Przez to, że nie wiem co w nim będzie i przez to, że jest taki nijaki nie mogę się go doczekać.

anie_1981
14.03.2011, 11:16
W zwierzakach nie do końca wiadomo co będzie. No raczej zwierzaki, fakt ;) ale wielu szczegółów trzeba się domyślać. Nie znana jest jeszcze konkretna liczba stworów.

Zgadzam się, że dodatek jest nijaki, ale jestem kolekcjonerką i uwielbiam każdą nowość w grze, no poza wampirami z PZ, ale to osobny temat. Najbardziej mnie ciekawi to czy będą studia lub ogólniak, czy coś, i kamera wraz z tym You: View. Poza tym cieszę się z nowości typu spiralne schody, wózek spacerowy. Zawsze mnie najbardziej kręciły drobiazgi.

eklera123
14.03.2011, 11:45
Mnie też kręcą drobiazgi. Takie małe, a tak uszczęśliwia! No, i w pewnej kwestii, zgodzę się, że ten dodatek jest nijaki, ale też tak jakby na swój sposób ciekawy, dochodzi trochę nowych opcji.. Martwię się o ciuchy i meble. Pewnie będzie ich mało, albo jak będą, takie nieciekawe jak z Kariery. Z Kariery jedynie fryzury mi się podobały, chociaż wyglądały podobnie.

maciu67
14.03.2011, 14:04
miejmy nadzieje że w tym dodatku dojdą studia wtedy obiektów może być dużo
i jeszcze jedno na filmiku, widać na jednym zdjęciu jak sim sunie po jakiejs
slizgawce

Chryzantem Złocisty
14.03.2011, 14:10
ja doszłam do wniosku,że po wyjściu Pokoleń/Zwierzaków zrobię reinstalkę simsów i wywalę Po Zmroku.nie używam zbyt wiele jego opcji,większość mnie wręcz wkurza (moje simy nie są gwiazdami,paparazzi to zło a wampirami już się zdążyłam zachwycić).mam wrażenie że po instalacji Po Zmroku gra mi zaczęła zmulać,a gdy wyjdą nowe dodatki to już w ogóle nie dam rady grać.
jeśli usunięcie PZ coś naprawi,to będę megaszczęśliwa :P
(i pomyśleć,że mam komputer za 3 tysiące,który jest o wiele lepszy niż maksymalne wymagania gry.i naprawdę nie rozumiem w jaki sposób simsy mi potrafią się ścinać.no ale,taka ich magia,że nawet na bajeranckim komputerze nie można sobie normalnie pograć...)

hellraiser
14.03.2011, 15:09
Ciekawi mnie, czy premiera dodatku będzie na początku maja, czy pod koniec. Bo jak pod koniec, to raczej nie zagram jako pierwszy z powodu wyjazdu do Londynu. Więc oby była na początku, bo chcę zagrać w czasie tego pierwszego podniecenia dodatkiem :)

theqatrick
14.03.2011, 15:18
ja doszłam do wniosku,że po wyjściu Pokoleń/Zwierzaków zrobię reinstalkę simsów i wywalę Po Zmroku.nie używam zbyt wiele jego opcji,większość mnie wręcz wkurza (moje simy nie są gwiazdami,paparazzi to zło a wampirami już się zdążyłam zachwycić).mam wrażenie że po instalacji Po Zmroku gra mi zaczęła zmulać,a gdy wyjdą nowe dodatki to już w ogóle nie dam rady grać.
jeśli usunięcie PZ coś naprawi,to będę megaszczęśliwa :P
(i pomyśleć,że mam komputer za 3 tysiące,który jest o wiele lepszy niż maksymalne wymagania gry.i naprawdę nie rozumiem w jaki sposób simsy mi potrafią się ścinać.no ale,taka ich magia,że nawet na bajeranckim komputerze nie można sobie normalnie pograć...)


Po Zmroku? Wg. mnie to ciekawy dodatek, wprowadza wiele możliwości. Jeżeli masz oryginalne to naprawdę nie opłaca się :)

Chryzantem Złocisty
14.03.2011, 15:20
nie mam oryginalnych.i jak dla mnie wcale nie jest ciekawy.jedyne czym się broni,to kluby i drinki,ale i tak gram bez nich,więc jakoś przeżyję.

anie_1981
14.03.2011, 17:10
Mi się PZ podoba i ostatnio nie mam większych problemów w grze. Ścina się delikatnie, ledwie zauważalnie i Simy się na chwilę wieszają przy przechodzeniu przez drzwi i podczas korzystania ze schodów. Ale poza tym nie mam teraz poważniejszych błędów. Trochę było gorzej po instalacji IwP, ale znowu jest OK. Ja jeśli już bym miała się czegoś pozbywać, to tylko Wymarzonych Podróży. Byłam z Simami na wakacjach 2x i absolutnie niczego ciekawego tam nie znalazłam. Grobowce są liniowe, wręcz nudne. Na wakacje najlepiej, żeby jechała jedna osoba, bo pozostali będą w zasadzie bezczynni, dzieciaki to już w ogóle nie mają co robić na wakacjach. Jak dla mnie to WP jest porażką na całej linii. Trzymam je tylko ze względu na garstkę obiektów. No i zapisy mogłyby przestać działać bez WP.

Ale odeszliśmy od tematu... modzi nam dadzą reprymendę. Więc śpieszę ze stwierdzeniem, że to takie jednorazowe i już będziemy grzeczni... ;) Nie mogę się doczekać tych pokoleń, bo nie ma dla mnie większej frajdy niż nowe gadżety dla Simów i nowe możliwości. Kasiutę już zbieram i jak zwykle kupię na Allegro. Jak mi się to spodobało... Nie muszę biegać po całym mieście za jedną grą, dostanę ją "do rąk własnych". Mam co prawda MediaMarkt ze 30 km od domu, ale jednak to jest wystarczająco daleko, by mi się nie chciało tam jechać. A cena w MM i na Allegro jest porównywalna, czasami przepłacę ze 2 zeta max, a mam bez jeżdżenia...

hellraiser
14.03.2011, 18:05
No niby fajne jest takie kupowanie na allegro, no ale trzeba być uzależnionym od dostawcy, kiedy dowiezie tą grę, oraz jest ryzyko, że kupimy jakiś bubel (ale to chyba rzadkie przypadki). Ogółem gdybym kupował gry, to wolałbym kupywać je w sklepie.

anie_1981
14.03.2011, 18:50
Ja kupuję na Allegro od bardzo dawna, nie tylko gry. Tylko raz miałam problemy. Na początku lata pękła nam drabinka do basenu i koleś wysyłał ją prawie całe lato. Musieliśmy kombinować jak tu się do basenu dostać (i co ważniejsze wydostać ;) ) Kontakt niemal zerowy. Ale z grami i filmami nie mam problemów. Kupuję u sprawdzonych sprzedawców, sprawdzam opinie na ich temat. Nie jest źle. Jedyne co, no to oni wysyłają w dniu premiery, więc dostaję grę jakieś 3 dni po premierze. Ale gra wypływa do sieci około premiery, więc czekając na dostawę bawię się piratem. Mam Simsy oryginalne, leżą w pudełeczkach na półce, a ja korzystam z obrazów płyt. No bo niestety ale płyty EA Games nie są najlepszej jakości. Jak mają mi się zarysować po paru miechach to wolę korzystać z obrazów.

Levkoni
14.03.2011, 18:53
ja doszłam do wniosku,że po wyjściu Pokoleń/Zwierzaków zrobię reinstalkę simsów i wywalę Po Zmroku.nie używam zbyt wiele jego opcji,większość mnie wręcz wkurza (moje simy nie są gwiazdami,paparazzi to zło a wampirami już się zdążyłam zachwycić).mam wrażenie że po instalacji Po Zmroku gra mi zaczęła zmulać,a gdy wyjdą nowe dodatki to już w ogóle nie dam rady grać.
jeśli usunięcie PZ coś naprawi,to będę megaszczęśliwa :P
(i pomyśleć,że mam komputer za 3 tysiące,który jest o wiele lepszy niż maksymalne wymagania gry.i naprawdę nie rozumiem w jaki sposób simsy mi potrafią się ścinać.no ale,taka ich magia,że nawet na bajeranckim komputerze nie można sobie normalnie pograć...)

Boś pewnie nainstalowała masę dodatków i mebli i dla tego muli, założę się, że mam gorszy komputer od Ciebie a simsy u mnie śmigają ze wszystkimi dodatkami :D Dodatkowo, jeśli masz jakieś obiekty ze store zainstalowane nie launcherem tylko przez wklejanie ich do folderu "mods" to to też spowalnia baaaaardzo simy.

hellraiser
14.03.2011, 18:57
Dodatkowo, jeśli masz jakieś obiekty ze store zainstalowane nie launcherem tylko przez wklejanie ich do folderu "mods" to to też spowalnia baaaaardzo simy.

U mnie jest właśnie odwrotnie, od plików S3Pack gra mi się tak tnie, a od .package gra mi przyspiesza :|

Chryzantem Złocisty
14.03.2011, 19:04
Boś pewnie nainstalowała masę dodatków i mebli i dla tego muli, założę się, że mam gorszy komputer od Ciebie a simsy u mnie śmigają ze wszystkimi dodatkami :D Dodatkowo, jeśli masz jakieś obiekty ze store zainstalowane nie launcherem tylko przez wklejanie ich do folderu "mods" to to też spowalnia baaaaardzo simy.

może i masz rację,ale mam tylko dodatki ze store i parę z MTS/TSR.naprawdę nie jest ich tak dużo :((

sebi27
14.03.2011, 19:07
Ja bardziej wole pokolenia bo wole tak grać simsami "pokoleniami" jak jest w modzie na sukces i myślę że to fajne urozmaicenie w grze

Mroczny Pan Skromności
14.03.2011, 19:22
mnie ciekawi, jakie dadzą "stworki" w tym dodatku :D Tzn. istoty, w które możemy się zmienić, typu wampir, mumia.
Na razie zapowiada sie dobrze, ale jak wiemy, EA umie spieprzyć dosłownie wszystko...

kaka123
14.03.2011, 19:59
rageman fajnie by było. Co tu można dodać? Yeti, wielka stopa (raczej zmienić się w to coś nie da), wilkołak, UFO, czy jakieś inne skrzaty... Wilkołak to prędzej w zwierzakach (choć wątpię). Możliwe jedynie jest to, że mile zaskoczy nas obecność UFO. Najbardziej by pasowało.

Kamis
14.03.2011, 20:05
@up, oraz czarodzieji ;)

Nie wypowiadałam się w tym temacie, bo mnie zamurowało po pierwszych newsach i filmikach. Naprawdę nie wiem co powiedzieć, teraz tak patrząc to chyba wole te 'Pokolenia' od 'Zwierzaków'. Jak widzieliśmy, mała coś nagrywa kamerką, a cała rodzina ogląda w telewizorze hmm 'wspomnienia'? Być może i tak będzie. Może będzie można nagrać ślub i obejrzeć go na stare lata? :) Myślę, że mogą dodać także pogodę, noale na razie w sumie nic nie wiemy. Fajnie by było, jakby były te całe studia, i szkoła średnia. Kupię na 100% :>

@down: chodziło mi o liceum :P

Meggie
15.03.2011, 06:25
Ale przecież szkoła średnia jest rzekomo od podstawy xd

Frettka
15.03.2011, 07:50
No... wreszcie :)

Wielopokoleniowe i wielodzietne rodziny nabiorą sensu - dotąd było to przede wszystkim przewijanie dzieci i odrabianie prac domowych, w oczekiwaniu na zmianę grupy wiekowej. Niby wiało nudą, ale z drugiej strony graczowi takiemu, jak ja, nie odpowiadało urozmaicanie rozgrywki imprezami, skandalami itd.

Jak ktoś już wspomniał wyżej, najgorsza jest obawa przed wiecznie zapaskudzonymi drzwiami (jajka, odchody w podpalanej torbie i inne), bo EA uwielbia pewne rozwiązania narzucać. No i oczywiście błędy - ale o ile pozostaną "w normie" - nie przekroczą ilości bugów z PZ, to to dla mnie NA PEWNO będzie lepszy dodatek od poprzedniego.

Tylko żadnych mumii, zombie, wampirów, x-menów, magów, zmiennokształtnych, strzyg, utopców i inszego tałatajstwa. Ble.

Wyrażam więc radość :).

eklera123
15.03.2011, 08:24
Tymi Waszymi komentarzami się nakręciłam na Pokolenia. Nadal wolę Zwierzaki, ale może się to zmieni :D Ciekawi mnie ta kamera. Fajnie by było zrobić np. młodszej siostrze kawał i ją nakręcić jak chrapie, a potem wrzucić do You: Viev (Czy jak to tam szło :P). Tak więc dodatek wniesie sporo. Tyle, że już sobie wyobrażam ile będzie błędów..

anie_1981
15.03.2011, 10:38
Tylko żadnych mumii, zombie, wampirów, x-menów, magów, zmiennokształtnych, strzyg, utopców i inszego tałatajstwa. Ble.

Wyrażam więc radość :).

Podpisuję się... Simowe miasta dla Simów! Mutanty go home! Nigdy mnie nie kręciły upiory, duchy , zombiaki, wilkołaki, wampiry itd. Bawiłam się chwilę mumią, bo lubię Egipt, ale też się mumii szybko pozbyłam. Pamiętam, że lubiłam kosmitów z dwójki, ale w trójce kosmitów raczej nie będzie, skoro od początku dali nam zieloną, niebieską i czerwoną skórę.

hellraiser
15.03.2011, 12:32
Tylko żadnych mumii, zombie, wampirów, x-menów, magów, zmiennokształtnych, strzyg, utopców i inszego tałatajstwa. Ble.

Wyrażam więc radość :).

Właśnie jak najwięcej tego typu stworów! Ja tam je lubię, granie samymi "ludzkimi" Simami jest dla mnie zwyczajnie nudne. A tak to zawsze jakieś urozmaicenie. Nie trzeba przecież tymi stworami grać. Gorzej, jeżeli gra samoczynnie tworzy nowe stwory, a tego nie chcesz, np. masowe zmienianie Simów w wampirów. Mnie też to irytowało, bo lubię trójkowe wampiry, ale chciałem, aby byli nimi tylko nieliczni.

anie_1981
15.03.2011, 14:33
Właśnie o tym cały czas mówię (piszę). Niech sobie będzie nawet ze 100 różnych mutantów, ale znając politykę EA Games i PZ, boję się, że też gra będzie zmuszać do gry tymi stworami. A ja nie chcę nimi grać i żadne automatyczne generowanie dziwadeł mnie do tego nie zmusi. Teraz mam moda NRaas Story Progression i on nie pozwala na generowanie wampów, mam spokój. Mam tez NRaas Master Controller'a, którym mogłam skasować wszystkich wampów z miasta i w ten sposób mam spokój z wampami.

Fallen
15.03.2011, 14:38
Ja również chciałabym, by było jak najwięcej paranormalnych stworków ^^ Uwielbiam duchy, mumie, zombie, wampiry, wilkołaki, ufo - wszystko! :D Dzięki nim, gra staje się ciekawsza... A czy dodatek kupię - nie wiem...

anulqa
15.03.2011, 14:41
Skoro mają być kamery, to być może wróci coś na kształt wspomnień z TS2 :) A może będzie bardziej rozbudowane? Mogliby coś więcej powiedzieć :D

Owl Finch
15.03.2011, 16:12
Generalnie powinni według tradycji dać jakieś "stwory". Ja uwielbiam te rzeczy, moje rodzinki zawsze są paranormalne :P

kaka123
15.03.2011, 17:19
Ale przecież sim-wampiry i tak przypominają ludzi. Nie wiem co w tym złego. Trochę stworków latałoby po okolicy i nic by nie robiło waszym simom. Zawsze w razie czego można użyć modów tak jak to anie 1981 robisz. Większym problemem jest zrobienie sobie paranormalnej istoty, której nie ma w grze niż usunięcie tej, która jest. Wykasować wszystkie potwory i problem z głowy, a miłośnicy fantastyki by ich nie kasowali i graliby normalnie. Ja tam bym chciała, aby wyszedł osobny dodatek z paranormalnymi rzeczami. Nawet to by było dobrym rozwiązaniem. Wszystkie stwory itp. zebrane w jedną kupę. Nikt by nie marudził. Jak już nie ma takiej możliwości, to mogliby chociaż te UFO dodać.

maciu67
15.03.2011, 17:53
moim zdaniem dodatek jest podobny do czasu wolnego z sims 2
tam simem specjalnym był dżin

anie_1981
15.03.2011, 18:58
Wykasować wszystkie potwory i problem z głowy, a miłośnicy fantastyki by ich nie kasowali i graliby normalnie.

No patrz, a według mnie to granie takimi stworami jest nienormalne. I nienaturalne. Z jednej strony gracze marudzą, że chcą bardziej realnej rozgrywki, a z drugiej chcą mutantów... Jak tu takim dogodzić... ;) Okultyzm i wszystko co za nim idzie jest dla mnie obrzydliwy. Są ludzie którym to pasuje. Dlatego właśnie podobała mi się dwójka i jej mutanty. W dwójce nie trzeba było kombinować i korzystać z modów, jeśli się nie chciało korzystać z jakiegoś elementu gry. Ja tylko się martwię, że jeśli dodadzą nowe mutanty, to znowu przez jakiś czas trzeba będzie czekać aż modderzy zrobią moda, który to wyłącza. A do tego czasu jakieś dziwadła będą mi łazić po mieście i straszyć "normalnych" Simów.

kaka123
15.03.2011, 21:21
Jak dogodzić? Kto wie? Ja czasami lubię pobawić się jak najbardziej realną grą, a czasami odskoczyć od szarej rzeczywistości i pobawić się w coś różniącego się od codzienności. Hehe... Jakoś nie oceniam okultyzmu itp. w ten sposób, czy jest obrzydliwy, czy piękny. Według mnie jest ciekawy. Fakt. Jest problem z czekaniem na mody, ale tak samo trudno znaleźć jakiś nieoryginalny dodatek, który niestety tylko wizualnie zamienia kogoś w jakieś dziwadło. Każdy gra w inny sposób i trzeba to zaakceptować. O gustach się nie dyskutuje.Tak w ogóle, to EA sobie postanowili, że gra ma być bardziej realistyczna. Ja tam za matkę-polkę nie chcę robić w simach;)

Levkoni
15.03.2011, 21:34
Co do różnych nadnaturalnych istot, które już tradycyjnie dochodzą w każdym dodatku do simów, to jeśli takowa tutaj się pokarze, to ja na 80% daję, że będą to kosmici :) Skoro to mają być "pokolenia" a UFO porywało w dwójce i zapładniało sima to... :D

anie_1981
15.03.2011, 23:01
Kosmici już są, to znaczy można sobie samemu zrobić kosmitę w CAS. No niby nie jest to typowy kosmita, nie przyleciał statkiem i nie porwał Sima w celach rozrodczych. Ale nie wiem czy twórcom gry chciałoby się tworzyć typowego kosmitę, skoro można zrobić "niby-kosmitę".

Mroczny Pan Skromności
16.03.2011, 04:53
"Niby-wampira" tez mozna zrobic, tzn. "ufarbowac" sima na bialo:?

Searle
16.03.2011, 16:40
Mogli by zrobić opcję w ustawieniach gry typu:
"Włącz/Wyłącz wszystkie postacie paranormalne"
i byłby spokój.

neville
16.03.2011, 16:58
Racja , anie nie musiałaby ich kasowac , ja tam lubię stworki =)

Analisse
17.03.2011, 07:37
Ja jakoś nigdy nie przepadałam za nadnaturalnymi postaciami, zawsze tylko jakimiś spróbowałam i tyle, wole normalne simy.

Dodatek zapowiada się nawet dobrze, w sumie jak wcześniejsze dodatki, a później lekkie rozczarowanie, więc z tym będzie tak samo. Ale myśle że sobie go kupie, zawsze przez jakiś tydzień będzie cieszenie się nowościami i odkrywanie ich. A później już standardowa nudna gra.

theqatrick
17.03.2011, 13:07
Dla mnie The Sims 3 (sama podstawa) nie jest nudna, a co dopiero z dodatkami :)

anie_1981
17.03.2011, 13:36
Mnie też gra nie nudzi, ale wpada się w taką monotonię po jakimś czasie gry. Jednak lata grania w jedynkę i dwójkę, stale na jednej parceli, swoje robią. Nie czuję potrzeby wypuszczania moich ludzi z domu. Dopiero jak im się pojawia nastrójnik "istne szaleństwo" wypuszczam ich z domu. Tak na co dzień, to siedzą w domu i stale robią to samo. Dlatego ja sobie nie wyobrażam grania tylko jedną rodziną, byłoby to zbyt nudne.

hellraiser
17.03.2011, 13:43
Ja tam w TS3 nie gram dłużej niż 30 minut, dłużej nie jest na moje nerwy :P Ciągłe zacinanie się i błędy robią swoje. Dlatego jak gram w Simsy, to w Dwójkę. Tam mi chodzi wszystko gładko, prawie się nie zacina (prawie, jednak te 11 rozszerzeń jest+dodatki z neta), Simy nie są brzydkie, nie stoją minutę realną i nie stoją jak słupy gdy im się coś rozkaże.
anie, ten nastrójnik można przecież kasować boolpropem, więc nie musisz ich nawet z domu wypuszczać ;) ale to by może była przesada.

Porando
17.03.2011, 15:48
@Nightfall

Uważasz,że simy z trójki są brzydkie ? :P

@anie_1981

Robię dokładnie to samo,tylko,że czasem se pływają w ogródku xd

Owl Finch
17.03.2011, 16:17
@up: ja uważam, że są paskudne. Simy w dwójce były ładniejsze, mniej jakby... Plastikowe...

anie_1981
17.03.2011, 16:37
@Up: Nie tak dawno instalowałam kumpeli dwójkę na jej lapku i chwilę pograłam... Sorry ale już mnie dwójka nie wciąga... Ma sporo zalet i sporo rzeczy jest w niej znacznie lepiej rozwiązanych niż w trójce, ale jednak wieje mi nudą. A jeśli chodzi o grafikę, to gdy instalowałam trójkę wydawało mi się, że dwójka ma lepszą grafę, jednak teraz myślę zupełnie odwrotnie. Simy trójkowe też mi się podobają. Jakoś tak się przyzwyczaiłam do trójki, zaakceptowałam jej wady i marudzę tylko na bugi, których ostatnio mam niewiele. Mogę grać 2 godziny i nic mi się nie zawiesi ani nie wyłączy. Miodzio.

Ale offtop... No cóż. Ja uważam, że Pokolenia warto mieć i chciałabym, żeby w końcu wydali to średniowiecze i zajęli się większą promocją Pokoleń. Może w końcu się czegoś więcej dowiemy. Wiem, że na razie wiadomo całkiem sporo, ale ja lubię wiedzieć baaardzo dużo o grze przed jej kupnem. Już się kamery nie mogę doczekać, bo mnie intryguje i nie wiem na jakiej zasadzie będzie to zorganizowane. Coś nagram i odtwarzam na TV lub kompie? To całe You: View to będzie na prawdę (odpowiednik Youtube), czy tylko umieścili to w filmiku na potrzeby tego trailera? Ciekawe to i intrygujące.

hellraiser
17.03.2011, 16:44
@Nightfall

Uważasz,że simy z trójki są brzydkie ? :P



Tak, tak uważam.

@up mnie też ta kamera ciekawi. Lubię oglądać stare filmy i zdjęcia rodzinne, więc takie rozwiązanie bardzo mnie cieszy. Oczywiście, zobaczymy czy okaże się to prawdą.

Levkoni
17.03.2011, 17:59
Simy w dwójce wszystkie wyglądają tak samo prawie, a jak któryś jest inny to zawsze paskudny, z takimi nienaturalnie wielkimi ustami i policzkami, w 3 jest dużo większa różnorodność twarzy, chociaż też nie jest idealnie, ogólnie trójkowe simy mi się bardziej podobają. A co do Pokoleń to mnie interesuje ta laska u staruszka... zawsze chciałem, żeby była możliwość chodzenia o lasce w simsach, bo tacy staruszkowie wyglądają bardzo klimatycznie :D Tylko jeśli takowa się pojawi na serio w grze, to ciekawe, na jakiej zasadzie będzie działać. Czy może będzie musiał ją nosić przy jakiś schorzeniach, zmęczeniu czy może wystarczy wsadzić mu ją do ekwipunku i wtedy automatycznie będzie chodził o lasce? To ostatnie rozwiązanie najbardziej mnie urządza, bo miałoby się największą swobodę w decydowaniu, kiedy sim ma chodzić o lasce :)

sebi27
17.03.2011, 18:32
Nie mogę się doczekać tego dodatku ciekawe ile będzie możliwości

sebi27
17.03.2011, 18:45
Co będzie w tym dodatku :Nowe interakcje:
- oblewanie szampanem
- śmierdzące bomby
- rzucanie jajkami
- nagrywanie filmów

BAH:
- lampa lawa
- kamera
- wózki dziecięce
- stojak na buty
- półka na książki w kształcie zamku
- sportowy samochód
CAS:
- owłosienie ciała
- laska dla starszych Simów
- dziecięce przebrania (wróżka, dinozaur itp.)
- nowe 'codzienne' ubrania



- domek na drzewie
- wodna ślizgawka
- nowy rodzaj huśtawki
- kręcone schody
- nowe radio

Porando
17.03.2011, 19:00
No żesz kurcze...Musicie tak cały czas kopiować ze stron internetowych informacje,a nawet nie podacie linku ? Może autor nie pozwolił na kopiowanie informacji...Już mnie to denerwuje,że co kilka stron jest to SAMO.Jak będziecie kopiować od innych - wcale nie będziecie lepsi =/=

lecieyek:)
18.03.2011, 13:12
Jak dotąd żaden dodatek do ts 3 mnie nie zachwycił niestety... ts2 było lepsze pod tym względem. Teraz wszystkie rozszerzenia robione są tak jakoś chaotycznie i wrzuca się do nich niektóre elementy na siłę, tak jak np. apartamenty w PZ. Tak jakby w EA chcieli do wątku głównego wpleść po trochę rzzeczy z dodatków do ts2, które nie pojawią się w tej serii. Jest jeszcze za wcześnie, by jakąkolwiek opinie na temat pokoleń wygłaszać. Mam cichą nadzieję, że tym razem się nie zawiodę i nie znudzę po tygodniu grania. Oczywiście zagram, bo chyba bym była chora, gdybym nie spróbowała. :)

Mixy
18.03.2011, 13:40
Fajnie. Ja niedawno kupiłam 'Po Zmroku', ale szybko kupię 'Pokolenia'. Ej kiedy premiera?

Owl Finch
18.03.2011, 13:57
Podobno w maju.

Aperlaxive
18.03.2011, 18:04
W każdym dodatku jest nowa rasa. Ciekawe jaka będzie tutaj?

Owl Finch
18.03.2011, 18:59
Pewnie coś w deseń wilkołaka...

Chimcharo
18.03.2011, 19:44
Uważam, że największe szanse są na zombie :)

Może powiem, czego oczekuję od tego dodatku. Po pierwsze nałogi (papierosy i inne takie). Brakuje mi już tego od dawna, może to działać w ten sposób, że jeśli przez jakiś czas Sim będzie dużo palił, to wtedy co jakiś czas automatycznie włącza się interakcja "Zapal papierosa", której nie da się anulować. Potem najwyżej można by było pójść na odwyk, czy coś w tym stylu :)

Następną rzeczą jest owłosienie całego ciała (nie tylko klaty, bo to trochę za mało). Aby można było regulować długość itp. W przypadku kobiet, musiałyby one co kilka dni golić sobie nogi, aby jakoś estetycznie to wyglądało (jak nie będą tego robić, to pojawi się jakiś nastrójnik :))

Chciałbym również, aby powstało więcej interakcji romantycznych. Przy okazji mogliby sprawić, aby Bara Bara mogłoby być robione w większej ilości miejsc. Moim zdaniem łóżko to zbyt mało.

Kolejna rzecz, której mi brakuje, to sklep z ciuchami. Zredukowałoby się ilość ubrań przy tworzeniu i dodało je (przy okazji jakieś nowe) do sklepu. Mogłaby dojść do tego także opcja, że kiedy Sim się budzi, to pojawia się okienko "Co dzisiaj ubrać?" Pewnie niektórych by to denerwowało, jednakże dla mnie dodałoby to o wiele więcej realizmu do gry.

Oczekuję także na większą ilość brudów w domu (kurze, brudna podłoga, itp.). Obecnie ciężko jest mi się starać o trochę syfu w domu, a woda porozlewana po dywanach niefajnie wygląda.

Jeśli chodzi o nową okolicę, to liczę na jakieś spokojne miasteczko niedaleko dużego lasu. Nic więcej mi do życia nie potrzeba ;]

neville
18.03.2011, 21:12
Jeśli mowa o Miastach to może dołożą jakieś takie fajne sąsiedztwo , takie , że sąsiedzi są zaprzyjaźnieni itp. No I Pod Laskiem , pod Malinką :D

A potwór to może .... nie nie wiem , a wilkołak to prędzej w Zwierzakach

kaka123
18.03.2011, 21:17
Chimcharo wątpię, że dodadzą coś takiego jak papierosy. To w sumie niemożliwe. Ewentualnie jakieś drewniane fajki smakowe. Simsy są przeznaczone dla osób, których wiek przekracza 12 lat. Jakby moja każda simka miała golić nogi, to ja bym zwariowała. Nie wiem jakiej jesteś płci, ale kobiety raczej nie lubią sierści na nogach. Wiesz jak okropnie te włosy by wyglądały na tych plastelinowopodobnych ludziach? Z tymi interakcjami... dobra może być więcej, ale nie przesadzajmy, bo młodsi też chcą pograć. Uciążliwa gra by była : golenie nóg, zmywanie kurzy, okienko "Co dzisiaj ubrać", bomby z kupy, jajka na drzwiach... Fajnie - rzeczywiście, ale kiedyś zaczęłoby to wszystkich męczyć. Często jak ktoś chce by gra była bardziej realistyczna, to ma na myśli to, że w dobry i przyjemny sposób, a nie męczący... Ja przynajmniej tak mam.
Zgadzam się. Wilkołak w zwierzakach. Tutaj to UFO, albo zombie. Oczywiście mogą w ogóle żadnego stwora nie dodawać. W karierze chyba nie dodali, nie?

sebi27
18.03.2011, 21:24
Ja myślę że nie będzie jakiegoś nowego stwora w tym dodatku ponieważ nie był żaden pokazany na thilleze a na innych dodatkach były.Takie np: papierosy nie będą ponieważ twórcy nie chcą ukazywać "zła" w tej grze a owłosienia jak słyszałem będą u mężczyzn nie wiem co jeszcze będzie nowego w tym dodatku jeszcze musimy poczekać na więcej informacij

Owl Finch
18.03.2011, 21:32
Pewnie coś w deseń wilkołaka...

Ach, myślałam, że jesteśmy w temacie ze zwierzakami :P Wilkołaka dadzą pewnie w zwierzakach, a w pokoleniach obstawiam zombiaka.

anulqa
18.03.2011, 23:22
Okienko "Co dziś ubrać" można by było wyłączyć w opcjach i byłby spokój :) Co do stworów - w karierze chyba żaden nie doszedł, lub się mylę :) Ja chciałabym w tym dodatku magię, i na tym koniec paranormalności w TS3.
Jak w Zwierzakach dojdą wilkołaki to się pochlastam :<

Chiyano
19.03.2011, 07:46
W Karierze był Simbot. : >
Tutaj obstawiam zombiaka, ew. coś co sim może zbudować, zrobić, stworzyć...

kaka123
19.03.2011, 09:31
Ja bym chciała...
Paranormalne: coś a'la ezoteryka i wszystko z parapsychologii i tak jak w Naruto i w innych podobnych zabawa z czakrą. Pokemony też fajnie :) Simy by miały swoje magiczne stworki. Takie śmieszne.
Fantastyka: Władca pierścieni (elfy, krasnoludy, czarodzieje), lub nawet takie fajne, niebieskie avatary... Nie no... miasto na wzór tej planety byłoby ładne.
Wiem, że to przesada, ale bajecznie by było. Ogólnie chyba nie ma co liczyć na czary w Pokoleniach. Może do tego zrobią osobny dodatek jak w jedynce. Co w tym złego by pomieszać rzeczywistość z fantastyką. Byłyby normalne rodziny i takie bardziej dziwaczne, albo dwa miasta. Simy mogliby podróżować z jednego do drugiego. Miasto takie bardziej czarodziejskie i normalne. Można by nawet zrobić tak by paranormalne istoty nie pojawiałyby się często w świecie zwykłych simów, bo chciałyby się przed nimi ukryć. Wiem cuduję. Zapewne nic takiego nawet się w simach nie pojawi

Aperlaxive
19.03.2011, 09:54
Ja bym chciała w tym dodatku:
Magie
miasteczko pod laskiem
wózki w których można wozic dzieci
choroby (to taka romantyczna śmierc brakuje mi jej)
więcej interakcji dla zakochanych
studia i studniówke
tyle by mi wytstarczyło

Chimcharo
19.03.2011, 10:58
Wiem, że raczej nie mam, co liczyć na te wszystkie rzeczy, które wypisałem, ale zawsze można pomarzyć, nie?

Ja tam bym się ucieszył, z większej ilości interakcji domowych. Zazwyczaj moja rodzinka po powrocie z pracy/domu i poprawieniu sobie humoru nie ma nic do roboty. Tak to mogliby chociaż sobie domek posprzątać jakoś ;]

Przy okazji stwierdziłem, że podczas tworzenia rodziny powinna być też możliwość ustalenia ich funduszy. Zawsze chciałem sobie zagrać jakimś biedakiem z lodówką i starą wanną (ten z Riverview ma za dużo tych rzeczy), który stopniowo staje się bogaczem. Jednakże wątpię w takie umilenie ze strony EA, więc...

Co do golenia nóg. Mogłoby to trwać max. 10 min Simowych. Nie oczekuję nie wiadomo czego od nich. Mi to by bardzo urozmaiciło grę :) Po prostu doszła by kolejna czynność codzienna (która i tak by wiele czasu nie zajmowała).

Potrzebuję jeszcze cechę charakteru "Lubi nagość". Ogólnie rzecz biorąc, polegała by ona na tym, że Sim czasem automatycznie rozbiera się przy innych, a także kąpie się w basenie bez bielizny :)

To chyba wszystko. Wiem, że mam wygórowane zachcianki, ale taki jestem ;] Nie wierzę jednak w to, że któraś z nich zostanie spełniona... Nie można mieć wszystkiego...

Porando
19.03.2011, 11:10
Jak chcecie taką fantastykę itd. to wyjdzie 25 marca oddzielnie The sims : Mediewal (Średniowiecze) więc wiecie.W pokoleniach może nawet nie być żadnego mutanta :P

zelkam
19.03.2011, 11:23
Mi również wisi czy będzie zombiak czy coś, bo i tak nie gram simami 'nie-simowymi'

kaka123
19.03.2011, 11:30
Porando Średniowiecze mi nie podchodzi. Według mnie wieje od niego wiochą. Nie lubię historii, bo wtedy jest mniej opcji. Wolę jak jest wszystko w jednej kupie, a nie jakieś osobne gry. Chimcharo masz w sumie rację, bo często simy nie mają co robić i gra się zdaje nudna. Ustalanie funduszy przy starcie to dobry pomysł. Po co się męczyć z robieniem biedaka, lub arystokraty?

Aperlaxive
19.03.2011, 11:52
Jak nie będzie żadnego mutanta to Nie kupie i koniec! Bo po kiego grzyba potrzebny mi taki nudny dodatek?
Szczerze mówiąc nic mnie nie zachwycił zwiastun ani obrzucanie drzwi jajami! Moje nastolatki to fajne młode osoby a nie jakieś łobuzy.

Agrafia
19.03.2011, 14:19
Super że wyjdą w Maju...

hellraiser
19.03.2011, 16:27
Ja chciałabym w tym dodatku magię, i na tym koniec paranormalności w TS3.

Jak w Zwierzakach dojdą wilkołaki to się pochlastam :<

Nie! Broń Boże zakończyć dodawania paranormalnych stworów w dodatkach! Wtedy wszelkie rozszerzenia straciłyby tą fajną atmosferę. Ja tam chcę jak najwięcej postaci okultystycznych. Nie trzeba nimi grać ani na nie patrzeć, tylko z tym gorzej, bo gra samoczynnie generuje nowe stwory. Ale i na to jest sposób.

Jak w Zwierzakach NIE dojdą wilkołaki, to ja się pochlastam :( To jest moja ulubiona paranormalna postać i chcę ją w TS3.

Aperlaxive
19.03.2011, 16:34
Nie! Broń Boże zakończyć dodawania paranormalnych stworów w dodatkach! Wtedy wszelkie rozszerzenia straciłyby tą fajną atmosferę. Ja tam chcę jak najwięcej postaci okultystycznych. Nie trzeba nimi grać ani na nie patrzeć, tylko z tym gorzej, bo gra samoczynnie generuje nowe stwory. Ale i na to jest sposób.

Jak w Zwierzakach NIE dojdą wilkołaki, to ja się pochlastam :( To jest moja ulubiona paranormalna postać i chcę ją w TS3.
nie tylko ty! ja kupuje dodatek w 50% dla stworów i ja je chce!B)

anie_1981
19.03.2011, 18:15
Nie wiem czy w Karierze doszedł jakiś mutant. Ja mam nadzieję, że jeżeli jakiś dojdzie w Pokoleniach lub Zwierzakach, to będzie można tymi stworami nie grać. No bo to co zrobili w PZ to jakieś nieporozumienie. To od gracza powinno zależeć czy dziwadła mają chodzić po mieście, a nie od "postępu historii".

Chiyano
19.03.2011, 18:46
Mnie też to wkurzało z PZ, albo z tymi gwiazdami całymi - w całym Twin były kilku gwiazdkowe sławy, moja simka i kilku tam simów byli normalni. Chociaż fajnie tak raz za czas odejść od normalnych simów i pograć stworkiem. : >

theqatrick
19.03.2011, 19:25
W pokoleniach raczej nie dojdzie, i oby tak było bo to jest bezsensu. Chyba że w umiarze jak np. mumia w WP.

kaka123
19.03.2011, 20:44
Wkurzające trochę jest to, że zawsze jest inne miasto. Tak jak pisze Nayi - 90% simów w Bridgeport to same sławy. Kiedy już wydadzą wszystkie dodatki mogliby zrobić bardziej uniwersalne miasto. Przerobione Sunest Valley niezbyt fajnie wygląda i jest w nim mało miejsca. Ogólnie ich gadanie na temat ogromu miast jest bezsensowne, bo jak już zbierze się więcej rozszerzeń, to będzie ciasno. Bo gdzie niby człowiek ma pomieścić miasto, wiochę, tereny mieszkalne, slumsy, plażę, moczary itp? Wniosek jeden. Za mało miejsca. Jakby było go więcej nikt by nie marudził na zbyt dużą ilość wampirów, czy gwiazd. Mogliby miasta robić większe i dzielić je na dzielnice. Np. centrum, zwykłe domki mieszkalne, blokowiska, slamsy i tereny naturalne. Każdy sim wtedy by wiedział skąd jest inny sim. Opcja pozwalająca bogatszym omijać tych bezdomnych też bardzo by urzeczywistniła grę. Byłaby mniejsza szansa na to, że grasowaliby tam sami celebryci. thegatrick rozwiń Twoją myśl na temat bezsensowności stworów w Pokoleniach. Nie grałam zbyt długo w PZ i nie wiem jak z tymi wampirami było, ale mumie w WP były trochę zbyt ograniczone (o opcje chodzi).

theqatrick
19.03.2011, 21:10
I miasta są często nie dopracowane. Może w pokoleniach wydadzą duże miasto i zostawią trochę miejsca na nowe parcele.

Meliona
19.03.2011, 21:53
Nie wiem czy w Karierze doszedł jakiś mutant. Ja mam nadzieję, że jeżeli jakiś dojdzie w Pokoleniach lub Zwierzakach, to będzie można tymi stworami nie grać. No bo to co zrobili w PZ to jakieś nieporozumienie. To od gracza powinno zależeć czy dziwadła mają chodzić po mieście, a nie od "postępu historii".
Simbot doszedł. xD

Ja mam nadzieję, że w pokoleniach będzie można mień sima-czarodzieja. Chociaż i tak ich na pewno nie kupię, bo simy i tak wgrywają mi się strasznie długo, a z każdym dodatkiem jest gorzej.

Chiyano
20.03.2011, 07:26
Gdyby zrobili dodatkowe, większe miasto to by wydali na półki w sklepie i sprzedawali po jakieś 60 zł. BB, mała wysepka kosztuje już 49zł, ciekawe ile by kosztowało wieeeelkie miasto...

patryk916
20.03.2011, 07:54
Lepiej żeby dodali nowe miasto do gry(jak w Karierze Twinbrook albo w Po Zmroku Bridgeport)

sebi27
20.03.2011, 08:24
Myślę że taką "paranormalną osobą" w tym dodatku są czarodzieje bo w zwiastunie widać jak taka mała simka macha taką różdżką i jest przebrana za czarodziejke i z różdżki coś leci :D

zelkam
20.03.2011, 08:49
To raczej mi wygląda na zabawę dla dzieci. Pewnie będzie interakcja typu Baw się w ... dinozaury/księżniczki/rycerzy itp.

Sheila
20.03.2011, 08:55
Fajnie by było :) Choć mile wspominam magię z TS2 OŻ

kaka123
20.03.2011, 10:29
Nie zgadzam się z patryk916. Tyle tych miast, a nie ma żadnego porządnego i zawsze trzeba rezygnować z jakiejś części dodatku. Kupujesz PZ i rezygnujesz z miasta, które było w karierze. Jedno, duże, w którym byłyby rzeczy i budynki ze wszystkich dodatków i DOBRZE ZROBIONE. Takie miasto dałoby więcej możliwości niż cały jeden dodatek. Jakby tak złączyli wszystkie dotąd wydane i te, które jeszcze dojdą, to by było lepiej i bardziej praktycznie. Heh... a no nawet zapomniałam o simbocie :) Magia do samego tytułu "Pokolenia" nie pasuje. Zdaje mi się, że to będzie bardzo życiowy dodatek. sebi27 - jakby dodali do gry taki rodzaj czarodziejek, to ja bym sobie za granie w to podziękowała, chociażby ze względu na strój.

Meggie
20.03.2011, 10:55
Odejdę trochę od tematu ale bardzo mnie zaciekawił post powyżej. To jak ma się PZ to w Twinbrook nie ma mowy o gwiazdach, wampirach itp a w Bridgeport czy jak to tam się pisze (nie mam PZ) nie ma obiektów z Kariery?

Scheiße
20.03.2011, 11:36
Dobry pomysł z tym złączeniem miast, ale wg tradycji pewnie dodadzą jakieś badziewie do Pokoleń...
___________
A ja już instaluję trójkę i zbieram kasę na pokolenia, albo zwierzaki :D

Owl Finch
20.03.2011, 11:45
Złączenie miast to wręcz moje marzenie. To co teraz jest to jakiś żal... Lepiej było jak simy mogły sobie jeździć na przedmieścia czy na lazurową promenadę... Rozumiem, że tu jest inaczej, bo nie ma tego wczytywania jadąc na każdą parcelę publiczną, ale mogliby znaleźć jakieś rozwiązanie. Choćby tak, jak się jedzie za granicę. Po prostu się włącza ekran wczytywania, chwilę czekamy i jesteśmy w zupełnie innym otoczeniu.

anie_1981
20.03.2011, 12:58
Ja nie narzekam. Nie we wszystkich miastach muszę mieć wszystko. Np. po co mi salon piękności, skoro moje Simy tam nie jeżdżą. Z niektórych budynków w ogóle nie korzystam. Nawet w Bridgeport udało mi się znaleźć miejsce na niektóre moje budynki. Pozbyłam się knajpy "Plazmowa" czy jakoś tak, koło "portu" znalazłam miejsce na moją siłownię, pralnię i łowisko zbudowałam wyburzając jakiś kurort czy coś, na półwyspie gwiazd. Nie jestem aż tak wymagająca co do miast. Może jestem dziwna, ale ja lubię różne miasta. Obecnie mam 3 zapisy z trzech różnych miast i nie narzekam. Ciekawi mnie to czy i jakie miasto dojdzie, ale bardziej interesują mnie nowe interakcje i gadżety.

kaka123
20.03.2011, 18:14
Odejdę trochę od tematu ale bardzo mnie zaciekawił post powyżej. To jak ma się PZ to w Twinbrook nie ma mowy o gwiazdach, wampirach itp a w Bridgeport czy jak to tam się pisze (nie mam PZ) nie ma obiektów z Kariery?
W Twinbrook i w Bridgeport nie grałam zbyt długo. W tym pierwszym odkąd mam PZ w ogóle, ale np. w Sunest Valley trzeba poustawiać budynki, które dojdą do nowego dodatku. Nie wiem czy bez tego nie ma mowy o gwiazdach, ale jak nagle simy mają stać się sławne, skoro w okolicy żadnego celebryty nie ma?
W miastach tak małych rozmiarów nawet jak wykasuję te wszystkie salony itp. nie pomieszczę apartamentów i domów, które są i które ja sama wybuduję. Założę się, że niektórzy z was tworzą mnóstwo swoich domów, na które nie ma miejsca. Nierówność terenu jest naturalna, ale przez to też często jest problem z ustawieniem parceli.
Ja też bardzo bym chciała aby doszło więcej interakcji i przedmiotów. Ten dodatek bardzo pasuje do tego, bo nie ma fabuły, Mam nadzieje, że zrobią sporo nowości i nie byle jak.

Chiyano
20.03.2011, 18:57
To jak ma się PZ to w Twinbrook nie ma mowy o gwiazdach, wampirach
Fajnie by było, ale u mnie w Twin ostatnio całe miasto było oblężone przez sławy i wampirki...: <

@anie, dawaj namiary na te mody, bede wdzięczna. ; 3

anie_1981
20.03.2011, 19:21
Na szczęście są mody wyłączające wampirki. Ja osobiście korzystam z NRaas Story Progression i NRaas Master Controller. Pierwszy zastępuje oryginalny postęp historii i, między innymi, zabrania grze tworzenia wampirów. Drugim można zmienić wybranym Simom poziom gwiazdorstwa, można wpisać "0" i wtedy Sim nie jest wcale sławny. Można to stosować grupowo i wyłączyć gwiazdorstwo, np. wszystkim ludziom w mieście. Ja tak zrobiłam i w Bridgeport... nie mam nikogo sławnego... Bye bye Paparazzi!

Searle
20.03.2011, 20:34
Połączenie wszystkich miast byłoby wspaniałym rozwiązaniem, ale chyba awykonalnym. Gra strasznie by wtedy muliła. Dziś chwilę musiałam pograć w Brigdepoint, bo robiłam zdjęcia do MTU - okropnie się zacinało, bo to otoczenie, moim zdaniem, pożera dużo pamięci.

Osobiście nie chcę nowego otoczenia, gdyż zapewne chwilę w nim pogram, a i tak później powrócę do Sunset, gdzie mam (już nawet nie wiem ile pokoleniową) rodzinkę.

Chryzantem Złocisty
20.03.2011, 20:35
no NRaas wydaje się coraz bardziej interesujący.brak paparazzi i upierdliwych agentów jest kuszący :P

szkoda tylko,że już zupełnie nie mam ochoty grać w trójkę...chyba poczekam do Zwierzaków albo chociaż Pokoleń.

anie_1981
20.03.2011, 21:46
Ja też ostatnio straciłam zapał do grania w Simsy. No ale cóż, ja tak mam gdy ma wyjść jakiś nowy dodatek.

theqatrick
21.03.2011, 08:35
Serio tak szybko Wam się nudzi? :P
Ciekawe czy w Pokolenia dojdzie nowe miasto, bo nie sądzę.

Owl Finch
21.03.2011, 11:30
Moim zdaniem dojdzie. I stawiam na jakieś countryside. Pewnie będzie w takim farmerskim stylu :P

Gio
22.03.2011, 14:08
Coś mi się wydaje, że ten dodatek, to sobie sami gracze zgotowali.
Przecież jest możliwość monitorowania tego co robimy w grze (można się nie zgodzić, ale to nie jest do końca powiedziane, że dalej nie mogą obserwować twojej gry), a że większość po prostu żyje rodzinkami i dorabia sobie coraz to więcej pokoleń, no to mamy: Pokolenia :D

Searle
22.03.2011, 15:31
Gio, o co chodzi z tym monitorowaniem gry?

Gio
22.03.2011, 17:52
Gdy instalujesz grę, to instalator pyta się, czy mogą rejestrować to co robisz w grze, w celu doskonalenia jej pod kątem tego, co gracze lubią robić (które opcje najczęsciej wybierają, wolą rozbudowywać rodziny, czy też raczej preferują tryb budowy itd). Można tą opcję odznaczyć (co większośc chyba czyni, albo przynajmniej ja :P). To działa chyba przez EA Downloader, ale nie jestem pewien (mimo, że go nie instalowałem, to opcja i tak wyskoczyła). Więc EA monitorując poczynania w grze graczy stwierdzili, że wiele z nich po prostu rozbudowuje rodzinki, które są wielopokoleniowe, simy robią simów i tak w kółko. Stąd chyba pomysł na taki (moim zdaniem) nietematyczny dodatek.

anie_1981
22.03.2011, 20:19
Podczas instalacji gry można zaznaczyć taką dziwną opcję, która pozwala EA Games na podglądanie Twojej gry. Ja to mam oczywiście wyłączone.

maciu67
23.03.2011, 13:00
Domek na drzewie.
Czy można go będzie zbudować samemu,
od podstaw, czy można będzie go kupić gotowego?

Chryzantem Złocisty
23.03.2011, 13:07
a skąd my to mamy wiedzieć? :)

kaka123
23.03.2011, 18:32
To chyba ie było pytanie skierowane do nas ;p maciu67 głośno myśli. Na SimPress napisali, że 31 marca coś ogłoszą. Fajnie by było jakby powiedzieli nam coś o Pokoleniach lub Zwierzakach. Tak się zastanawiałam... Możliwe, że ten dodatek wydadzą właśnie ostatniego marca? Taka suprise :) Choć wątpię, ale byłoby świetnie. Jakoś nie widzę, by zamierzali nam coś powiedzieć po premierze średniowiecznych simów. Najwyraźniej zrobią to trochę później. Mi też się trójka nudzi.

Owl Finch
23.03.2011, 19:40
Na pewno nie wydadzą go na koniec marca tego roku :P Gdyby tak miało być, to już od dawna byśmy wiedzieli o mnóstwie rzeczy związanych z grą, poza tym premiera jest przewidziana na jesień.

Chiyano
23.03.2011, 19:50
jaka jesień? o.o
mi się wydawało że na maj/czerwiec...

Owl Finch
23.03.2011, 19:55
argh, no tak, ciągle mi się myli z tymi cholernymi zwierzakami. Za dużo informacji na raz! :P

hellraiser
24.03.2011, 12:55
Na SimPress napisali, że 31 marca coś ogłoszą.

Ja gdzieś przeczytałem, że EA ma oficjalnie potwierdzić Pokolenia w oświadczeniu 25 marca, no to czyli jutro. Trzeba czekać.

Scheiße
24.03.2011, 13:26
Właśnie, na fejsie dali wydarzenie Super Secret Surprise. Pewnie coś powiedzą o dodatkach.

Searle
24.03.2011, 20:17
Przypomniało mi się coś, czego nie ma jeszcze w The Sims 3, a co mogliby dodać w Pokoleniach. Mianowicie chodzi mi o mycie i kąpanie niemowląt i małych dzieci. Zawsze w '2' lubiłam jak małe dzieci pluskają się w wannie :)

Master of Disaster
24.03.2011, 22:04
@up - szczerze to jestem oburzona, że teraz tego nie ma. Kąpanie maluchów - musowo! Od podstawy to powinno być :(( Przydałyby się także stoliki do przewijania.

Searle
24.03.2011, 22:21
No faktycznie - stoliki też powinny być.

patryk916
25.03.2011, 12:53
Co do małych dzieci to powinni dodać coś takiego,że można dać im smoczek i wozić w wózkach lub spacerówkach.A dla mających "Karierę" możliwość prasowania ubrań.

Scheiße
25.03.2011, 13:28
Przypomniało mi się coś, czego nie ma jeszcze w The Sims 3, a co mogliby dodać w Pokoleniach. Mianowicie chodzi mi o mycie i kąpanie niemowląt i małych dzieci. Zawsze w '2' lubiłam jak małe dzieci pluskają się w wannie :)

NIE MA TEJ OPCJI?! omg ;<
Nie wiedziałem, nie mam dzieciaków ;D

anie_1981
25.03.2011, 13:40
Opieka nad niemowlakami i małymi dziećmi została drastycznie uproszczona w trójce.

kaka123
25.03.2011, 13:47
Kacpersky nie jesteś jedyny. Ja też o tym nie wiedziałam. Nie podobają mi się dzieci w TS i ogólnie za nimi nie przepadam, więc nie skupiałam na tym szczególnej uwagi. Zawsze jak się urodzi, to wpisuje kod i robię im urodzinki. patryk916 z tego co mi wiadomo w pokoleniach będą wózki. Odchodząc od tematu... ja jestem jakaś głupia, coś mnie ominęło, komputer mi nawala, czy rzeczywiście tamci z EA nie dbają o oficjalną stronę i nie publikują żadnych newsów? Nawet nie ma nic o premierze Średniowiecza, a przecież dzisiaj jest. O Pokoleniach już w ogóle nic nie wspominają. Wcześniej pełno wiadomości dodawali i bardziej się skupiali na prowadzeniu tej strony. Mam nadzieję, że nie będzie trzeba czekać do 31 ( z tą premierą dodatku ostatniego marca tak sobie tylko marzyłam ;P), i że dzisiaj opublikują jakieś informacje na temat Pokoleń.

Aperlaxive
25.03.2011, 16:36
A ja bym chciała żeby można było czytac dzieciom do snu w ts2 oż to było

patryk916
26.03.2011, 07:55
Ja bym jeszcze chciał żeby dzieci na koniec podstawówki pisały test,a skoro będą studniówki to żeby pod konie szkoły średniej była matura.A tak w ogóle to powinni dać osobno podstawówkę a osobno liceum.

Piothr
26.03.2011, 09:52
Z sims wiki znalazłem takie coś:

Pokolenia:

Nowe interakcje:

* oblewanie szampanem,

* śmierdzące bomby,

* rzucanie jajkami,

* nagrywanie filmów.


Nowe rzeczy:


* lampa lawa,

* kamera,

* wózki dziecięce,

* stojak na buty,

* półka na książki w kształcie zamku,

* sportowy samochód,

* domek na drzewie,

* wodna ślizgawka,

* nowy rodzaj huśtawki,

* kręcone schody,

* nowe radio.


Nowe interakcje w tworzeniu simów:


* owłosienie ciała,

* laska dla starszych Simów,

* dziecięce przebrania (wróżka, dinozaur itp.),

* nowe "codzienne" ubrania.

Chryzantem Złocisty
26.03.2011, 09:57
już to było podawane x stron temu.

Searle
26.03.2011, 11:18
Mam nadzieję, że dodadzą dużo nowych fryzur dla małych dzieci i tych w wieku szkolnym, bo na razie jest z tym bardzo ubogo (wiem coś o tym, bo ostatnio w mojej rodzince pojawiły się trojaczki i nie mam a czym wybierać).

Owl Finch
26.03.2011, 13:58
@up: to prawda. U mnie wszystkie dzieci wyglądają tak samo, bo mam z trzy propozycje ubrań, które jako tako wyglądają, a reszta mi się nie podoba, nawet nie ma w czym wybierać...

Scheiße
26.03.2011, 14:00
@up i up up: nie wiecie co to dodatki z internetu? :P

Searle
26.03.2011, 14:05
Ja wolę grać clean. Posiadam tylko dodatki ze Store i bardzo mało fryzur z MTS (ale dla dorosłych).

kaka123
26.03.2011, 14:05
To co podałeś było pokazane w filmiku :) Zgadzam się z wami, że powinni podzielić szkoły. Możliwe jest, że teraz będziemy mogli ustawić dokładny wiek naszym simom (te 40th na lodówie). Wtedy mogliby zrobić podstawówkę, gim, liceum. Więcej możliwości dla młodych simów. Jakby umożliwili chodzenie do szkoły (szkoła widoczna) i uczestniczenie na zajęciach, to byłoby świetnie. Ściągi na sprawdzianach, żarty z nauczycieli, dywanik et cetera. Przydałaby się też taka opcja jak siedzenie na stołach, skałach, szafach, podłodze. Wspinanie się na mury, wyskakiwanie z okna, jak ma się szlaban lub zwyczajny parkour - umiejętność przydatna, kiedy będą nas gonić policjanci. Podział na subkultury, ulubione style pomieszczeń (nowoczesne, starodawne itp.), możliwość wykorzystania simfu podczas bójki. Można wymyślić tego wiele, jak weźmie się za przykład normalne życie.

Owl Finch
26.03.2011, 15:57
@up i up up: nie wiecie co to dodatki z internetu? :P

Ja też wolę grać bez dodatków. Poza tym one często dziwnie wyglądają w grze. np. włosy dla kobiet są takie jakby... Podniesione. Nie opadają na ramiona, tylko się trzymają jak półka na ścianie :P

Aperlaxive
26.03.2011, 15:59
To co podałeś było pokazane w filmiku :) Zgadzam się z wami, że powinni podzielić szkoły. Możliwe jest, że teraz będziemy mogli ustawić dokładny wiek naszym simom (te 40th na lodówie). Wtedy mogliby zrobić podstawówkę, gim, liceum. Więcej możliwości dla młodych simów. Jakby umożliwili chodzenie do szkoły (szkoła widoczna) i uczestniczenie na zajęciach, to byłoby świetnie. Ściągi na sprawdzianach, żarty z nauczycieli, dywanik et cetera. Przydałaby się też taka opcja jak siedzenie na stołach, skałach, szafach, podłodze. Wspinanie się na mury, wyskakiwanie z okna, jak ma się szlaban lub zwyczajny parkour - umiejętność przydatna, kiedy będą nas gonić policjanci. Podział na subkultury, ulubione style pomieszczeń (nowoczesne, starodawne itp.), możliwość wykorzystania simfu podczas bójki. Można wymyślić tego wiele, jak weźmie się za przykład normalne życie.

Matko ja nie mam co z dzieciakami w domu robic a co dopiero w szkole stanowcze nie

Alisha
26.03.2011, 17:14
Trailer znowu nie działa! xD
CO?! Będą zwierzaki?? I KRĘCONE SCHODY?!! Yey!!!! :D

Ejak
26.03.2011, 17:31
The Sims 3: Pokolenia (ang. Generations) - Czwarte rozszerzenie do gry The Sims 3.

W The Sims 3: Generations, Simowie w każdym wieku mogą zanurzyć się w to, co lubią robić najbardziej! Dzieci będą mogły bawić się w domku na drzewie. Nastolatki będą robić zabawne wybryki. Dorośli Simowie mogą cierpieć na kryzys wieku średniego.



Nowe interakcje:
oblewanie szampanem,
śmierdzące bomby,
rzucanie jajkami,
nagrywanie filmów.



Nowe rzeczy:


lampa lawa,
kamera,
wózki dziecięce,
stojak na buty,
półka na książki w kształcie zamku,
sportowy samochód,
domek na drzewie,
wodna ślizgawka,
nowy rodzaj huśtawki,
kręcone schody,
nowe radio.



Nowe interakcje w tworzeniu simów:


owłosienie ciała,
laska dla starszych Simów,
dziecięce przebrania (wróżka, dinozaur itp.),
nowe "codzienne" ubrania.