PDA

Zobacz pełną wersję : HIM [Oficjalny Teledysk]


Malfurion
12.03.2011, 03:02
Moj trzeci teledysk. Przedewszystkim rozni sie on tym ze nie byl robiony pod utwor ktory mi sie podoba, a dostalem ze tak powiem zlecenie ;)
Licze na szczere komentarze

http://www.youtube.com/watch?v=OISdusNG1HM&feature=channel_video_title

Searle
12.03.2011, 10:19
No, Val, znów pokazałeś klasę. Podoba mi się. Super. Wszystko w rytm, sim wygląda jakby naprawdę śpiewał i ta świetnie tańcząca simka (a w zasadzie jej cień ) :)

Malfurion
12.03.2011, 13:35
Dzieki Searle :)
Ja mam takie do ciebie pytanie (troche taki offtop) ale widzialas tam w teledysku te czarne pasy na gorze i na dole, uwazasz ze lepiej by sie ogladalo O.P z nimi??

Połówka
12.03.2011, 14:08
ja myslę, że z pasami lepiej ;) .
a co do teledysku - świetny ^^ . genialne dopasowanie, facet wygląda jakby śpiewał, a dziewczyna wspaniale tańczy, i wygląda realistycznie.

Iminashi
12.03.2011, 22:53
Fajny teledysk, szczególnie 0:23, ona prawie nie wyglada jak sim XD
tylko piosenki z lekka nie trawię ^^'

mario
12.03.2011, 23:11
OMG, co to za wybór piosenki? :O I czemu to się nazywa oficjalny teledysk? ... Sceny są ok, ta z tańczącą simką najlepsza. Szczerze mówiąc nie dotrwałem do końca, ta "piosenka" rani moje uszy. Największe gówno jakie słyszałem. Na twoim miejscu zabrałbym się raczej za jakieś spokojniejsze piosenki. Twój styl montażu nawet bardziej pasuje do innego repertuaru. Ciężko mi to skomentować. Wszystko jest poprawnie wykonane, ale ten utwór zupełnie zniekształcił mój zmysł oceniania.

Malfurion
12.03.2011, 23:24
mario autor tego utworu poprosil mnie o stworzenie tego teledysku, wiec to nie ja wybieralem piosenke

Dziekuje wszystkim za opinie

Searle
13.03.2011, 09:05
Val, te pasy, czyli coś na wzór panoramy mogą być, ale mogły by być większe.

Jeśli chodzi o utwór, to melodia bardzo mi się podoba, bo wpada łatwo w ucho.
Natomiast ten angielski faktycznie te uszy rani :) Mimo to, pozdrowienia dla Norberta i Sławka :)

Malfurion
14.03.2011, 01:31
Searle zgadzam sie z toba. Melodia jest okay ale angielski........
W kazdym badz razie to nie ja spiewalem, moja robota byla zupelnie inna :D