PDA

Zobacz pełną wersję : Móje Simy cały czas młodnieją!


Ejak
17.03.2011, 17:56
Mam problem, bo za każdym razem, kiedy włączam grę to moje Simy, młodnieją np.mój sim ma 36 dni do zmiany wiekowej, to po wyłączeniu i włączeniu ponownie gry mój sim ma 44 dni do zmiany wiekowej. ;(

*mam włączony tryb starzenia się
*zapisuje grę

Co mam robić, żeby tak nie było ?

Searle
22.03.2011, 15:37
Masz zainstalowane aktualizacje gry?

Ejak
24.03.2011, 15:52
Nie mam, ponieważ, raz jak zainstalowałem, aktualizacje gry to nie chciała mi się włączyć gra i musiałem odinstalować i zainstalować jeszcze raz.

corvus
24.03.2011, 16:27
Raz zainstalowałeś, ale teraz jest inna aktualizacja i może po tej "twóje" simsy nie będą młodnieć : >

Anulaa89
12.06.2011, 19:13
Wejdź na stronę http://www.windowmaker.kiev.ua/sims3updates.php

Tam są najnowsze aktualizacje i są sprawdzone.

Aktualizacje są po to aby naprawić w grze to co jest złe, więc nie mów, że nic nie dadzą. Mi bardzo pomogły.

xMalwina
19.08.2011, 11:46
Nie mam, ponieważ, raz jak zainstalowałem, aktualizacje gry to nie chciała mi się włączyć gra i musiałem odinstalować i zainstalować jeszcze raz.

Co masz na myśli mówiąc, że nie chciała Ci się włączyć gra? W ogóle nie odpalała?
Też miałam ten problem, ale gdy grałam tzw. "demo"... :P Kiedy kupiłam grę, problem zniknął. ;)

suomii
19.08.2011, 12:57
ciekawy przypadek benjamina buttona o.O też tak miałam kiedyś, ale przeszło, nie wiem jak

Levkoni
22.08.2011, 22:16
Zwróć uwagę kiedy dokładnie młodnieją. W Wymarzonych Podróżach po raz pierwszy pojawił się ten błąd i simy młodniały po każdej zmianie wyglądu w lusterku. Potem błąd został naprawiony i w Karierze powrócił, ale tylko kiedy zmieniasz wygląd na toaletce do stylistyki, ja mam to i dotąd żadna jeszcze aktualizacja go nie naprawiła, jednak chyba kiedy drugi raz klikasz "zmień wygląd" na lustrze to wiek sima wraca do normy, ale już nie pamiętam czy to był na pewno dobry sposób, spróbuj.

Ejak
23.08.2011, 11:11
Moje Simy już nie młodnieją, przestały samo, prawdopodobnie po którymś z dodatków.

hellraiser
23.08.2011, 12:53
Aktualizacje są po to aby naprawić w grze to co jest złe, więc nie mów, że nic nie dadzą. Mi bardzo pomogły.

Ooj, żebyś się nie przeliczyła :) Owszem, aktualizacje mogą naprawić grę, ale także tak dobić, że nawet włączyć się nie będzie chciała :D Ryzyko zawsze jest.

Co do tematu, również mam ten błąd i mam na niego sposób z modem Nraas Master Controller. Przed zmianą wyglądu zapamiętuję wiek danego Sima, jeżeli po zmianie wiek się cofnął, to wtedy klikam na Nraas/Opcje zaawansowane/Wiek i ustalam, za ile Sim powinien przejść do następnej grupy wiekowej :P