PDA

Zobacz pełną wersję : Akcesoria a "inne nowości" w grze.


theqatrick
20.03.2011, 20:05
Oczywiście mam wszystkie dodatki do The Sims 3 :D ...
Ale akcesoriów nie mam.
Ciekawi mnie więc fakt, czy dochodzą jakieś nowości, które nie są meblami, architekturą czy ciuchami?
Może dochodzą nowe interakcje/możliwości?
Obiło mi się o uszy że tak, ale Google mało mi podpowiada :P.
Z góry dzięki :)

Liv
20.03.2011, 20:12
Muzyka dochodzi :D
Poza tym fryzury i animacje (np. w RiO zjeżdżanie po poręczy).

theqatrick
20.03.2011, 21:43
Dzięki :P

Coś jeszcze dochodzi? Zainteresowało mnie to Rezydencje i Ogrody :D

Pan_Laptop
21.03.2011, 13:40
Miałem to, ale zgubiłem płytę :(
Doszły trzy nowe style, fontanny, drzewka (ogólnie mówiąc roślinki) oraz możliwość zmiany nachylenia dachu.

Scheiße
21.03.2011, 15:32
@up: theqatrickowi chodzi o nowe interakcje w akcesoriach, a nie rzeczy...

Co do tych interakcji to w Na święta dochodzi św. Mikołaj i wg...

kessaris
27.03.2011, 19:25
może powiem, co mają poszczególne akcesoria do gry ; ) kolejność akcesorii jest przypadkowa iż nie pamiętam w jakiej kolejności wychodziły.

rozrywka rodzinna :
dochodzą nowe elementy, ubrania - m.in stroje bohaterów bajek, piratów, smoków, syrenek. z tego co widać na zwiastunie to można nurkować, ale nie jestem w 100% pewna.

kuchnia & łazienka:
dochodzą nowe meble, fryzury i ubrania. w sumie to nic specjalnego bo meble można sobie pobrać z internetu...no chyba że ktoś gra bez dodatków z sieci.

ikea:
dodaje nowe meble. w sumie to bardzo ładne ; )

rezydencje i ogrody:
jak nazwa mówi, te akcesoria skupiają się na ogrodach ( krzewy, kwiatki, fontanny itp. ) a co z rezydencjami? do gry dochodzą trzy nowe style : marokański, art deco oraz drugie imperium. dużym plusem - jak napisano w powyższych postach - jest opcja zjeżdżania po poręczy, oraz wąchanie kwiatków. pojawiają się też nowe rzeczy, których nie było wcześniej w rozgrywce, np. wiatraki sufitowe i panele słoneczne.

impreza :
dochodzą głównie meble i ubrania. dodatek ten skupia się na bibach urządzanych przez naszych simów : urodziny, wesela, domówki bądź złoty jubileusz. w ubraniach nowościami są suknie ślubne oraz stroje wizytowe.

młodzieżowy styl:
ubrania i meble. można udekorować pokój nastoletnich simów stylami : ' gotycki ' , ' surfery/skaterzy ' i ' dusza towarzystwa ' można je oczywiście mieszać, ciekawy efekt wychodzi ^^ '

moda z h&m :
ubrania, ubrania i jeszcze raz ubrania ; ) oprócz tego dochodzą nowe meble, które pomogą zbudować ładny sklep odzieżowy - oczywiście h&m x D

szyk i elegancja :
ubrania, meble - to co w większości. osobiście bardzo podoba mi się fontanna oraz meble do sypialni.

na święta:
meble i ubrania nawiązujące do Bożego Narodzenia. jak napisano wyżej - nowością jest święty mikołaj.

---------------------

to chyba wszystkie ; )

Björk
27.03.2011, 20:39
No i jeszcze warto wspomnieć, że jak ktoś nie posiada niektórych dodatków (np. Osiedlowe Życie) to w Rezydencjach dochodzi opcja widocznego sufitu, w Rozrywce Rodzinnej (chyba) dochodzi możliwość budowania podestów i wybierania co kręci, a co odrzuca w innych simach...

theqatrick
28.03.2011, 16:03
Dzięki wszytkim osobom powyżej :)

Filleable
13.04.2011, 13:50
W akcesoriach świątecznych dochodzi nie tylko Mikołaj i Boże narodzenie, ale też Nowy Rok.

Master of Disaster
13.04.2011, 16:21
Rezydencje i Ogrody dodają także narzędzie nachylenia dachu, dzięki czemu nie trzeba już do tego używać kodów. A jeśli mamy wiatrak lub panel słoneczny, to możemy trochę na tym zarobić, bo zamiast rachunku może do Sima przyjść zawiadomienie, że wyprodukowaliśmy więcej czystej energii, niż jej zużyliśmy i dostajemy trochę kasy :D