PDA

Zobacz pełną wersję : Dzieciaki


Aperlaxive
26.03.2011, 20:21
Witam nie widze takiego tematu w forum. Chciałabym się dowiedzieć jak wychowujecie dzieci, Jak mają na imię czy są własne czy adoptowane jakie mają obowiązki można też pisać o małych dzieciach.

Ja zacznę:
Moja simka adoptowała dziewczynke w wieku szkolnym. Ma na imię Oliwia. Musi codziennie odrabiać lekcje i wyrzucać śmieci. Mama ją codziennie odwozi do szkoły. Rozwija umiejętność malarstwa. :)

Reserved
29.03.2011, 20:18
moja simka adoptowała dziewczę o imieniu Laura. gdy stała się nastolatkiem okazało się, że jest poootwornie gruba. stara się odchudzić, a ponadto obrania lekcje, chodzi do szkoły i szuka celu życia ;]

lazuryt00
29.03.2011, 20:26
Moja simka urodziła bliźniaczki o imieniu Pamela i Holly, jako dzieciaki bawiły się zawsze razem i kształtowały swe umiejętności na kuchence:) W wieku nastolatka Pamela zaczęła się uczyć grać na wszystkich instrumentach (gitara, perkusja, kontrabas i pianino), a Holly zaczęła malować i rzeźbić.

Aperlaxive
01.04.2011, 16:57
Mnie się urodziła Julia teraz jest dzieckiem dobrze się uczy pomaga rodzicom przy Sandrze Kamilu i Marlenie

Czyniąca_Hałas
01.04.2011, 17:51
Moja najwieksza rodzina to Szczerbcowie. Maja 6 dzieci: dziecko (najstarsze) Karolinka, ona jest geniuszem i rozwija logike, a potem (nastolatek) sztuki (muzyka i malarstwo) oraz gotowanie. Potem sa blizniaki (dzieci), Dominik i Adas. Dominik pasjonuje sie wedkarstwem, a Adas malarstwem i sportem. Te dzieci musza tylko odrabiac lekcje i rozwijac swoje zainteresowania. Dalej mam trojaczki. Elzbietka, Agatka i Olcia. One tylko bawia sie klockami, i tymi ksylofonami i tym pudelkiem z otworami na klocki. Nie musza wykonywac zadnych prac domowych, bo mam lokaja ;). Te dzieci Marta rodzila sama.

Continue.
08.04.2011, 19:45
Moja Simka urodziła śliczną dziewczynkę. Nie pamiętam jak ma na imię, bo nie mam dostępu do TS3 już z miesiąc. :P Rozwija chyba malarstwo i trochę pichci. ;)

miłośniczka zwierząt
19.04.2011, 19:17
moja simka urodziła dziewczynkę Patrycję jest bardzo słodka jak na razie jest w wieku małe dziecko. Moja simka spodziewa się kolejnych dziec,i albo dziecka to zależy bo wykupiłam jej wzmożoną płodność i może urodzi bliźniaki albo trojaczki ;).

Trykuu.
20.04.2011, 08:17
A jakoś nie mogę się na dzieciaka zdecydować :P

miłośniczka zwierząt
18.08.2011, 09:26
Ja obecnie mam 2 dzieci i jedno jest niemowlakiem drugie małym dzieckiem które uczy się, wszystkiego co mu jest potrzebne. A rodzice starają się swoim dzieciom zapewnić szczęśliwe dzieciństwo.

Godka99
14.09.2011, 17:10
Moja simka urodziła dwoje dzieci : Samuela i Emannuelle.
On jest dzieckiem szkolnym, ona berbeciem. Umie chodzić, mówić i się załatwiać.
A Sam ma w szkole 5, musi odrabiać lekcje , zmywać po kolacji i wynosić śmieci :)

Troya
18.03.2012, 19:01
Moja simka urodziła syna o imieniu Natan . Teraz jest już nastolatkiem. Ma psa o imieniu Alex który jest niesamowicie Agresywny :P Alex jest posłuszny gdy Natan mu każe ;)
Chłopak jest niesamowicie przystojny :D Ma kolczyk który kręci każdą dziewczynę xD
Jest samotnikiem :P Gdy jest smutny, i chce przebywać sam idzie na plac zabaw i wdrapuje się na zabawkową wieżę. Siedzi tyłem i rozmyśla :D Miał kolegę ale pokłócili się. Jego kolega oskarżył go o bycie primadonną i tak zaczęła się między nimi bójka. Alex zakończył bójkę. Zaczął warczeć i przegonił Nicponia :D Ma złe oceny. Nie lubi się uczyć :c

zuzapets
19.03.2012, 07:15
Moja simka Nina Lotario ma 2 dzieci Dziewczynkę Dinę która obecnie jest nastolatką i synka Sebastiana który jest w wieku szkolnym Dina ma 2 zwierzaki konia Alis i psa Snołflejka;).Dina to jest bardzo przystojną simka która jest w związku ze swoją sympatią;) zaś Sebastian w wolnych chwilach albo ogląda telewizję albo bawi się ze zwierzakami;).Dina i Sebastian są podobni do swojego taty ponieważ ich tata Don Lotario jest nie tylko przystojniakiem ale także ma czarne włosy i po nim Sebastian i Dina odziedziczyli kolor włosów;)