PDA

Zobacz pełną wersję : sims3 na netbooka?


evay
31.03.2011, 11:46
Hej, mam spory problem.
Otóż w The Sims3 gram już od jakiegoś czasu. Kupiłam oryginalne płytki, dodatki kariera i wymarzone podróże, wszystko działało super na moim starym laptopie.
Ostatnio kupiłam sobie netbooka i w nim jest problem. Otóż jak pewnie wiecie netbooki nie posiadają napędu CD ROM. I jak tu teraz dalej grać? Próbowałam skopiować dane z płyty na pendrive'a i zainstalować grę na moim nowym komputerze, ale operacja ta nie wyszła. Ściągnęłam więc grę (wiem, z piratami nie rozmawiacie) z torrenta i przy każdej próbie instalacji wyskakuje prośba o wpisanie kodu rejestracji, a moje wszytkie oryginalne kody do wersji z torrenta nie działają.
Co robić? Czy ktoś wie, jak temu zaradzić? I znowu zaznaczam - oryginalne płyty mam, ale nie wiem jak przenieść, skopiować pliki, jak uruchomić grę skoro nie mogę włożyć płyty do netbooka.
Jeśli taki temat już był to bardzo przepraszam, sporo się już naszukałam przez ostatnie dni na tym forum.
Pozdrawiam!

anie_1981
01.04.2011, 11:23
Otóż jak pewnie wiecie netbooki nie posiadają napędu CD ROM.

Nie wszystkie... Ja mam starego notka, kuzynki, brat, wujek i jakoś wszyscy mamy napęd DVD w lapkach. Zostaje Ci tylko zakup zewnętrznego napędu DVD. Ale DVD, nie CD, bo płyty z Simsami są na dyskach DVD.

Coś w tym stylu. O ile ten lapek spełnia wymagania gry i naprawdę chcesz na nim grać. Ale szczerze, to lapek bez DVD jest "mało przydatny".

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=Zewn%C4%99trzny+DVD

Wielebny
01.04.2011, 11:46
Kupowanie netbook'a by na nim pograć jest głupotą.
Jak sama nazwa wskazuje jest to małe urządzenie przenośne do pracy, przeglądania internetu czy oglądania filmów.
Netbooki nie są przystosowane do gier.
O Ts3 na netbook'u możesz zapomnieć.

lay
01.04.2011, 13:34
Wystarczy za pomocą specjalnych narzędzi zrobić obraz płyty na normalnym kompie bądź wypożyczyć podpinany napęd na usb.

Jeśli ci pójdzie to szczerze pogratuluje. Na netbooku nawet przeglądarka mi się przycinała.

@anie_1981
Netbook a Notebook (laptop) to jest różnica. Pierwszy charakteryzuje się często mniejszym wyświetlaczem, o wiele słabszym procesorem, brakiem karty graficznej i jak napisał Watchman - ma służyć jedynie do neta/filmów/muzyki/szybkiej edycji dokumentów. To nie jest normalny komputer.

Połówka
01.04.2011, 14:09
Nie zainstalujesz na netbook'a . nawet jeśli by Ci się jakoś udało, to wątpię, żeby gra odpaliła. Skoro masz laptopa, to graj na laptopie, a nie na netbook'u. Tak jak pisali, netbook nie jest po to, żeby sobie na nim grać

Alisha
01.04.2011, 15:56
Ściągnij EA download Manager'a i wpisz kod seryjny gry (/gier) i ściągnij simsy na niego!
Zadziałało na moim laptopie!!!

Wielebny
01.04.2011, 16:05
Alisha:
Nie ma to najmniejszego sensu, bez względu na to jaki to netbook i tak jego karta graficzna nie będzie obsługiwać Ts3.