PDA

Zobacz pełną wersję : Akcesoria - wasze pomysły, oczekiwania itp.


theqatrick
02.04.2011, 10:51
Akcesoria - wasze pomysły, oczekiwania itp.

Ja bym chciał żeby były cały czas (nie koniecznie) nowoczesne meble i okna oraz drzwi. Na oknach i drzwiach bardzo mi zależy, bo w sieci jest dużo nowoczesnych, ale wolę wydane przez EA.

Fajnie by było też, gdyby doszło kilka nowych interakcji... i było więcej obiektów.

Tofik
02.04.2011, 15:06
A ja chcę w końcu te duże szafy a nie komody...Idzie oszaleć ;d

theqatrick
02.04.2011, 15:36
Tofik, zgadzam się z tobą. Powinny być też szafy.

hellraiser
02.04.2011, 16:10
Fajnie by było też, gdyby doszło kilka nowych interakcji... i było więcej obiektów.

Za dużo oczekujesz od EA. Interakcje?! Im się nie chce dopracowywać dużych dodatków, co dopiero akcesoria, haha. Tylko kasa, kasa i jeszcze raz kasa się liczy ;)

Ale co do tematu, mogliby zrobić jakieś akcesoria z meblami takimi bardziej klasycznymi, bo budowałem sobie dom we Francji i tak jakoś styl nowoczesny mi tam nie pasował, i okazało się, że właśnie takich mebli brakuje.

theqatrick
02.04.2011, 16:48
Można zrobić nowoczesny dom we Francji :P

Wg. mnie dodatki są bardzo dopracowane. Pomimo błędów to jest i raczej będzie najlepsza gra bez dyskusyjnie (bynajmniej dla mnie) :D

Ejak
02.04.2011, 16:58
A oczekuję, ubrań i obiektów, za czasów epoki gotyku, renesansu i średniowiecze, też może być :P

theqatrick
02.04.2011, 17:05
Właśnie ubrania, bo te z internetu często mają jakość fatalną. Tylko te ze store mają bardzo dobrą.

Master of Disaster
02.04.2011, 17:13
@up - ośmielę się nie zgodzić, można znaleźć w necie ciuchy całkiem dobrej jakości. Całkiem ładne znalazłam na lilisims, trochę niezłych darmowych było nawet na TSR. Zresztą - akcesoria do trójki są po prostu kiepskie. W tych dwójkowych było chyba więcej nowych mebli czy ciuchów, a i czasem jakieś nowe interakcje dodali. A w tych trójkowych? No, za przeproszeniem, ochłapy jakieś.

theqatrick
02.04.2011, 17:36
@up "bo te z internetu często mają jakość fatalną" często - nie zawsze

Aperlaxive
03.04.2011, 07:46
Ja na annamariasims3 mam fajne ciuszki
Dobra jakośc

Searle
04.04.2011, 08:40
Zgadzam się z Kathy. W dwójce akcesoria były bardziej liczebne. W Trójce dają kilka obiektów i każą sobie za to płacić sporo kasy.

patryk916
05.04.2011, 08:32
Powinni zrobić 2 akcesoria.
1."Styl"-poświęcone głównie fryzurom,biżuterii i ubraniom
2."Meble"-poświęcone głównie meblom itp.

Scheiße
05.04.2011, 12:44
@up może i dobry pomysł, ale na pewno inne nazwy ^^

theqatrick
07.04.2011, 15:37
Jak narazie:
NA - 8/10
SJ - 5/10
IwP - 10/10
23/30 z tych dodatków co są (moje oceny)

Ejak
08.04.2011, 14:07
Jak narazie:
NA - 8/10
SJ - 5/10
IwP - 10/10
23/30 z tych dodatków co są (moje oceny)

Jak dla mnie
NA-8/10
IwP 9,9/10 :D

Ja wole, aby zajęli się dzisiejszym subkulturami, fajni by zrobić jakieś emo, metala czy punka.

theqatrick
10.04.2011, 12:10
The Sims 3: Jysk Urządza Dom albo Moda z Primark. Haha ;d

hellraiser
10.04.2011, 14:25
@up Primark to jest jakiś sklep z ciuchami? :P Pierwsze słyszę o takim czymś jak Primark :D ale to tak samo jak PEPCO, do którego muszę zajrzeć <ok>

muffindance
10.04.2011, 15:04
o obecnych akcesoriach sie nie wypowiem, bo zadnych jeszcze nie kupilam
jednak bardzo bym chciala, zeby wydali cos pokroju TS2 Mody z H&M, bo te simowe ciuchy sa kiepskie - a ja nie sciagam tak czesto z internetu. fryzury tez by sie nowe przydaly...

theqatrick
11.04.2011, 17:32
Nightfall, tak to sklep z Ciuchami :)
Podobają mi się ciuchy z Po Zmroku, tzn. niektóre z podstawy też były OK. Simki mają gorsze ciuchy i to znacznie ale za to mają większy wybór :)

Scheiße
11.04.2011, 17:51
Ja bym chciał akcesoria "The Sims 3 Wystrój Salonu", albo coś w tym rodzaju...

theqatrick
11.04.2011, 18:06
Żeby dużo nowoczesnych drzwi, okien i dachów doszło.

Scheiße
11.04.2011, 18:22
Mi by się przydały fajne dywany :D

Ejak
12.04.2011, 10:55
A mi by się przydały, ładne piękne plakaty/obrazy.

Trykuu.
13.04.2011, 13:52
Edit: a jednak był już post o modzie z H&M
To może .... hmm mnie czasami brakuje różnych dodatków tak zwanych 'gówienek' i w pokoju ubierania sima i gdy się urządza dom :P ( no wiecie że te dodatki i dla domu i dla sima) ^^

Ejak
29.04.2011, 13:30
Niech dodadzą jakieś drogie antyki...

Spectrum
08.05.2011, 16:27
A ja chce ''The Sims 3 Garderoba, Ubrania i Stara Szafa'' czyli prawdziwe garderoby, ozdoby związane z ubraniami, fajne szafy, dużo nowych ubrań, fryzur i ładne łazienki , wanny na dwie osoby to by takie urealnienie do simsów wpłynęło. Tak sądzę... ;)

Maszka
08.05.2011, 16:30
Ja bym chciala takie coś jak "The Sims 3 Nauka" choć to byłby bardziej dodatek a nie akcesoria.No i tam by były np. nowe umiejetności,biurka,krzesła,albo tez w szkole przedmioty oddzielnie!Może byc tez [dodatek] "The Sims 3 Magia" i tam by były magczne stworzenia i mutanty :D

Ejak
30.06.2011, 11:23
Byle nie magia, już i tak dodają jedno magiczne stworzenie i to wystarczy.

shan
28.07.2011, 18:50
By mogły wyjść akcesoria, coś w stylu Szyk i elegancja z dwójki.

Master of Disaster
29.07.2011, 07:31
Byle nie magia, już i tak dodają jedno magiczne stworzenie i to wystarczy.
VETO, stanowczo żądam porządnej magii i to najlepiej w formie dodatku, jak w jedynce :P
Potraktujcie to pół żartem, pól serio, jakby co.

manika360
09.09.2011, 15:35
Ja bym chciała bardziej coś w stylu ,,Dom starej Kociary"
Czyli były by to typowo wiejskie meble
A nowoczesnych mebli już nie potrzebuję
W internecie jest ich tyle że ho ho

Ja chcę magiczne stworzenia czary itp

octavessens
11.09.2011, 11:02
Magia to coś dla mnie :> Mogli by zrobić jeden totalnie magiczny dodatek lub akcesoria. Taki ktory zmiecie abrakadabre ;d Ci ktorzy nie chca nie muszą go kupowac.
Fajnie jak by był czarownice, wróżki, mnóśtwo magicznych miejsc, przedmiotów i osób ;d
I chciałbym syreny ;> nie takie żeby nimi grać, bo to chyba niemożliwe, ale takie które siedziały by na jakiejś skale lub podwoda i trzebaby było zrobić jakieś zadanie by zdobyć ich łzę lub łuskę z ich ogona która potrzebnaby była do czarów lub eliksirów ;>
(za duzo piratow z karaibow itd) hah

Ejak
14.09.2011, 17:54
Taki dodatek, akcesoria mogły by powstać, ale najlepiej jak w ustawieniach gry była by opcja, że w każdym momencie, można wyłączyć "działanie" dodatku, żeby przeskakiwać między zadaniami magiczny,mi, a grą normalna.
Tak jak zrobili The Sims: Średniowiecze powinni zrobić coś w stylu "The Sims: Magia", tylko o wiele lepsza i bardziej rozbudowaną.

distractme
20.09.2011, 19:44
A ja bym chciała zeby byl dodatek Ikea urządza dom, tak jak w TS2 no chyba ze juz taki jest? ale czemu by o nim nie bylo na necie? :P

BlueDinosaur
01.10.2011, 13:58
Magia to coś dla mnie :> Mogli by zrobić jeden totalnie magiczny dodatek lub akcesoria. Taki ktory zmiecie abrakadabre ;d Ci ktorzy nie chca nie muszą go kupowac.
Fajnie jak by był czarownice, wróżki, mnóśtwo magicznych miejsc, przedmiotów i osób ;d
I chciałbym syreny ;> nie takie żeby nimi grać, bo to chyba niemożliwe, ale takie które siedziały by na jakiejś skale lub podwoda i trzebaby było zrobić jakieś zadanie by zdobyć ich łzę lub łuskę z ich ogona która potrzebnaby była do czarów lub eliksirów ;>
(za duzo piratow z karaibow itd) hah

Taki dodatek był by super. W dwójce praktycznie każda moja rodzina była czarodziejami... Przydało by się więcej magicznych ubrań, akcesoriów, działek i takich tam. To było by naprawdę super!

BlackBerry
02.10.2011, 09:07
Akcesoria Magia może i byłyby fajne, ale jakby zrobili to jako dodatek ( z czarami itp. ) miałabym wielki dylemat czy kupić czy nie o.O . Ale jeśli chodzi o akcesoria to kupiłabym z chęcią :D. Lepiej jakby stworzyli dodatek akcesoria dla zwierząt, więcej tych dupereli itp. :P

Narutoman
16.10.2011, 00:25
Całkowicie zgadzam się z Dżemikiem. :) Ostatnio jak szedłem ze szkoły to nad tymi akcesoriami dla zwierząt myślałem, byłoby fajnie. Bardzo mnie ciekawi czy ta lista:

http://i.imgur.com/3CIJq.jpg

jest prawdziwa, bo jeśli tak to następne akcesoria to ''Stary Świat'' czyli zapewne jakieś stare rzeczy sprzed 100 lat :P

octavessens
16.10.2011, 12:01
Fairy Falss byłoby pewnie ekstra miastem..
Cos jak Hidden Hills ale bardziej mistyczne i magiczne. Pełne wróżek i magii :)

Maszka
16.10.2011, 14:43
Fajnie, że mają kiedyś tam wyjść te stare rzeczy. Przydadzą mi się ^^ Zrobię pokój dla babci i tam będzie, np. taki stary zegar, fotelik i jeszcze coś ;)

Ebony
19.10.2011, 20:19
Gdyby naprawdę wyszły akcesoria "old world stuff", kupiłabym je bez wahania. Właśnie czegoś takiego mi brakuje.
Może przydałyby się również bardzo eleganckie, wyniosłe ubrania i fryzury.

Laselight
22.10.2011, 09:43
ja bym chciała gotyckie ! xD

Angie60
25.10.2011, 14:52
1.Ja lubię styl morski(W Sims 2 Rozrywka Rodzinna były takie meble)więc chiałam by meble w tym stylu no no o! Może "Sims 3 Morski Świat Akcesoria"

2.Podoba mi się też styl gotycki ale głównie to łóżka z tego stylu lubię czekam więc na akcesoria: "Sims 3 Gotycki Styl Akcesoria"

3.Często gdy grałam w sims 2 używałam rzeczy z KIŁWW(Kuchnia i Łazienka Wystój Wnętrz)czasami tylko z neta albo z podstawówki więc czekam na jakieś akcesoria tego typu np: "Sims 3 Łazienka I Kuchnia Twój Dom Akcesoria"

4.Lubię Magię dlatego czekam na jakieś magiczne meble np: latające łóżka,zanikający stół,kominek-teleport i takie tam i jeszcze magiczne ubrania no może akcesoria: "Sims 3 Czarodziejski Dom Akcesoria"

To Moje Propozycje :)

Deer
17.06.2012, 21:15
Ja licze na akcesoria świąteczne. ^^

zuzapets
18.06.2012, 15:19
mogliby zrobić:
The sims 3 wspaniałe zoo-pojawiłyby się tam akcesoria do robienia zoo zwierzęta dzikie lub dekoracje :D.
The sim 3 Africa-pojawia się nowe otoczenie Afryka :D
The sims 3 Święta-Pojawia się tam Święty Mikołaj oraz akcesoria świąteczne :)
The sims 3 Hollywood-Są tam nowe kariery oraz akcesoria,ciuchy itp.w stylu Hollywood :D

Lubie
18.06.2012, 15:24
Haa haa haaaa. Nie żeby nic, ale macie takie oczekiwania że się w głowie nie mieści. Jak oni z łaską robią 3 kariery w dodatku, to nie ma co się spodziewać ich w akcesoriach ...

Pink Panther
18.06.2012, 15:41
A ja bym chciał takie akcesoria, żeby dało się sterować Simem w króliczych norach (więc, żeby je usunęli). Ale to niestety nierealne, znając EA :(

Lubie
20.06.2012, 17:12
Oj nigdy tego nie zrobią. Przecież wtedy całą gre by trzeba było poprawiać.

tallje
22.06.2012, 16:31
ja tam czekam tylko na święta, jestem realistą.

Mixy
07.02.2013, 14:40
Ja chciałabym akcesoria z jedzeniem. Bo potrawy które są w trójce mogą się szybko znudzić.. mogliby dodać jakieś dania i przekąski np. słone paluszki albo dania dla dzieci np. kaszki.

Gejowniczek
10.02.2013, 22:30
Ja mam kilka morowych pomysłów i myślę, że je zrealizują, bo każdemu z nas pykałoby się o wiele raźniej. Mianowicie dodatek LGBT czyli o gejuchach i transach itp. Bardzo mi tego brakuje. Można by na przykład być bigamistą, być w związku kazirodczym i poliamorycznym. Supcio. Byłyby zmiany płci, chłop by się mógł przebrać za babę. Płeć można by ustalać na suwaczku. Do chorób doszłoby AIDS i choroby weneryczne. Pary homoerotyczne miałyby darmowe sztuczne zapłodnienie. I doszłaby kariera baletmistrza. Fajne? No ba.

ginsei
11.02.2013, 07:24
Mixy - przekąski są: chipsy, słone orzeszki i słodycze. Nie wiem w którym to dodatku dochodzi (mam wszystkie do 4PR), ale jak się kliknie na wyspę kuchenną, to można na niej postawić wymienione przekąski. Na stole tego zrobić nie można.

Gejowniczek - przydałyby ci się takie funkcje przy tworzeniu nowego FS? :D Takiego dodatku niestety nigdy nie będzie... już i tak dobrze, że pary jednopłciowe mogą związek partnerski założyć...
Co do ubrań, to pomysł dobry - brakuje mi możliwości ubrania dziewczyn w męskie ciuchy, faceci spokojnie by się mogli przebierać na jakieś bale przebierańców... Na Juwenalia na przykład, czemu tego nie zrobią w dodatku studenckim? :D