PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę zamówić usług, nikt nie przyjeżdża


malina
10.04.2011, 14:39
Hej, mam taki problem. Otóż kiedy dzwonię po usługi np. adopcję, czekam i czekam (nawet kilka dni) i tak nikt nie przyjeżdża, a ja nie mogę wejść do otoczenia, bo jest napisane, że "nie mogę wejść do otoczenia podczas gdy ma przyjechać nowy członek rodziny". Tak samo jest z wszyskimi NPC, czyli strażakami, gazeciarzem, listonoszem, opiekunką czy dostawcą pizzy. Mam tylko zwykłe The Sims 3, bez dodatków i najnowsze aktualizację. Czy ktoś już tak miał? Jak mogę rozwiązać ten problem? Proszę o pomoc.

Searle
12.04.2011, 14:36
"nie mogę wejść do otoczenia podczas gdy ma przyjechać nowy członek rodziny"

A nie adoptowałaś jakiegoś dziecka? Może coś się zawiesiło i dziecko nie może przyjechać?

Ewentualnie wyjdź z gry bez zapisywania. Może to coś da?

malina
13.04.2011, 19:43
A nie adoptowałaś jakiegoś dziecka? Może coś się zawiesiło i dziecko nie może przyjechać?

Ewentualnie wyjdź z gry bez zapisywania. Może to coś da?

No właśnie w tym problem że gdy chcę zaadoptować dziecko to dzwonie po opiekuna i czekam i czekam i nie przyjeżdża. Zawszę muszę wychodzić bez zapisywania

Trykuu.
14.04.2011, 04:38
Malina:
Tak jest we wszystkich rodzinkach?
*jak tylko w tej to ja po prostu przeprowadź powinno być po kłopocie
A jeżeli i to nie pomoże to reinstall gry

malina
15.04.2011, 18:16
Malina:
Tak jest we wszystkich rodzinkach?
*jak tylko w tej to ja po prostu przeprowadź powinno być po kłopocie
A jeżeli i to nie pomoże to reinstall gry

niestety we wszystkich... po reinstalowaniu gry pizza i opiekunka do dzieci już do mnie przychodzą, ale ani ludzie od adopcji ani kosiarz (simy nie mogą umierać, bo kosiarza nie ma) dalej nie... zaraz spróbuję pousuwać mody, zobaczę co wtedy

muffindance
15.04.2011, 18:24
To moze byc faktycznie wina modu, najlepiej wytnij folder Downloads i wtedy wlacz gre. Moze masz jakis wadliwy dodatek (przeciez bez sensu by bylo, gdybys usuwala kazdy mod/dodatek i wlaczala gre znowu)

malina
21.04.2011, 15:01
niestety ani reinstall ani usunięcie modów nic nie dało :/

shan
22.04.2011, 16:49
To może spróbuj odinstalować grę, wyczyścić wpisy rejestru. Zainstalować grę, nie instalować żadnych dodatków z netu. Według mnie to powinno pomóc.

malina
25.04.2011, 16:13
zrobiłam wszystkie te czynności i dalej nic :/ ale zauważyłam, że wszystko u mnie działa tylko wtedy, gdy nie aktualizuję gry - czyli tylko w pierwszej wersji gry..

kaka123
25.04.2011, 16:16
Ja też czasami tak miałam. Musiałam próbować parę razy ich wzywać, ale nie aż tak.
Jak Ci na tym zależy, to sformatuj komputer.

malina
25.04.2011, 17:25
komputer był niedawno formatowany, coś mi się wydaje że nie o to chodzi. właśnie stworzyłam nową grę i wszystko działa jak należy... kurcze, nie chcę zaczynać nowej gry bo w obecnej gram jakimś 16 pokoleniem, poświęciłam na nią tyle czasu... :( jeszcze poszperam w necie coś o rozwiązywaniu takich błędów, napiszę jak rozwiążę problem :)

EDIT: nic nie znalazłam, chyba się poddaję :P Nie ma rady - zacznę nową grę...