PDA

Zobacz pełną wersję : List do Julii - regulamin i pytania


Björk
11.04.2011, 16:09
List do Julii

http://www.forum.thesims.pl/picture.php?albumid=544&pictureid=4017

Witajcie Użytkownicy Forum TheSims.pl

Nadeszła wiosna. Czas kiedy przyroda budzi się do życia, dni stają się coraz dłuższe, a serce się raduje :)
W związku z tym zapraszam Was do udziału w konkursie, który będzie polegał na napisaniu listu do Julii. Listu miłosnego oczywiście, w którym wyznacie Julii swe płomienne uczucie ;)

Proszę tylko, by ten list nie zawierał treści chamskich i obrażających kogokolwiek.

Swoje prace umieszczajcie w formie posta w odpowiednim temacie (http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?p=1387122#post1387122) do dnia 24 kwietnia 2011 roku do godziny 20:00.

Po tym terminie wątek zgłoszeniowy zostanie zamknięty i zostaną utworzone sondy, w których użytkownicy forum będą mogli zagłosować na najlepszą według nich pracę konkursową.

Głosować będzie można przez kolejny tydzień – czyli do dnia 1 maja 2011 roku do godziny 20:00.

Uprasza się o niegłosowanie na swoją pracę. Takie praktyki będą uhonorowane dyskwalifikacją oraz trzydniowym banem.


Uprzejmie proszę także o nieedytowanie raz wysłanych postów, chociaż rozumiem, że czasami zdarzają się pomyłki, lecz w tym wypadku proszę o skontaktowanie się ze mną zanim podejmiesz próbę edycji - Prywatna wiadomość do Björk (http://www.forum.thesims.pl/private.php?do=newpm&u=22363)

Samowolna edycja posta zamieszonego w dziale z prezentacją prac konkursowych nagrodzona zostanie dyskwalifikacją.

_______________________________________

Nagrodą za zwycięstwo będzie ranga Romantyczny Romatyk w kolorze wybranym przez zwycięzcę, którą zwycięzca będzie mógł z dumą nosić przez okres jednego roku

lub do wyboru 1 000 Simpoints na romantyczne zakupy w sklepie EA Store :)


Życzę miłej zabawy i wspaniałych pomysłów.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu możecie zadawać tutaj.

_______________________________________

Pomysł, opracowanie, regulamin konkursu i logo by Björk (http://www.forum.thesims.pl/member.php?u=22363)

theqatrick
12.04.2011, 07:42
Czy tu chodzi o odwołanie się do dramatu "Romeo i Julia"?

muffindance
12.04.2011, 08:41
Na ile slow ma byc dlugi ten list?

Björk
12.04.2011, 09:42
Czy tu chodzi o odwołanie się do dramatu "Romeo i Julia"?

Niekoniecznie - ale list ma być skierowany do jakiejś Julii :)

Na ile slow ma byc dlugi ten list?

Zależy od Twojej weny :)

kalafjor
12.04.2011, 18:01
Jak na razie chciałbym tylko napisać, że świetny pomysł.:)

e: A jednak coś mam! : D Czy będzie brana pod uwagę ortografia, interpunkcja i ogólnie, że tak powiem styl? Fajnie by było. : D

Björk
12.04.2011, 19:26
No to zależy od osób oceniających, czyli całego forum.

Pan_Laptop
14.04.2011, 10:34
Już.
Napisany :)
A można go np. wydłużyć, jak coś jeszcze przyjdzie mi do głowy ?
(wiem, że nie wolno edytować, pisze w regulaminie)

Cynthia
15.04.2011, 17:19
Napisane;)
żałuję, że taki krótki napisałam. podpisuję się pod Panem_Laptopem.

kalafjor
15.04.2011, 18:38
Dziwne pytanie.:|
Skoro jest napisane, że NIE WOLNO, to chyba raczej nie wolno...
Dlaczego już dajecie? Nie lepiej dać pracę ostatniego dnia? Hm? Może do wtedy was olśni.:|

muffindance
15.04.2011, 19:58
mozna dodac do listu zalaczony obrazek w pierwszym poscie?

Björk
15.04.2011, 20:30
No prace można edytować wkrótce po zamieszczeniu, np. jak się zauważyło "gupi" błąd ortograficzny, albo źle postawiony przecinek. Ale po co umieszczać a później kolejną,całkiem inną. Jak wspomniał Seth - najpierw się zastanówcie, później umieszczajcie :)

mozna dodac do listu zalaczony obrazek w pierwszym poscie?

Można, można...

Cynthia
16.04.2011, 15:14
Dziwne pytanie.:|
Skoro jest napisane, że NIE WOLNO, to chyba raczej nie wolno...
Dlaczego już dajecie? Nie lepiej dać pracę ostatniego dnia? Hm? Może do wtedy was olśni.:|
Bjork napisał, że w razie czego można się z nim skontaktować. Po drugie, ostatniego dnia nie olśni mnie, bo kiedy chcę, żeby mnie olśniło, to nigdy mnie nie olśni :P

Liv edit: Bjork to pani administrator, nie pan ;)

neville
16.04.2011, 17:23
Bardzo Fajny Konkurs , już wysłałem :P