PDA

Zobacz pełną wersję : Można mieć dziecko z kochanką?


podejrzany22
17.04.2011, 14:35
gram od niedawna i zastanawiam się czy jest to możliwe

Abigail
18.04.2011, 17:30
Nie sądzę, aczkolwiek nie jestem przekonana na 100%

Master of Disaster
18.04.2011, 21:03
Można, jeśli mieszka się z kochanką. Lub jeśli wejdzie się do domu tej Simki, a ona zajdzie w ciążę z Twoim Simem i urodzi dziecko.

muffindance
18.04.2011, 21:03
No oczywiscie, ze mozna. Wystarczy zaprosic kochanke do domu, zaprosci do lozka i bedzie opcja 'postaraj sie o dziecko' - radze jednak przed tym poprawic relacje bo ta opcja moze sie nie pojawic.

e: o, Kathy mnie uprzedila, ale w sumie napisalysmy to samo :d

rose99
19.04.2011, 16:54
Czytałam gdzieś że jeśli simowie nie mieszkają razem to nie można
Ale u mnie simka zaszła w ciąże z kochankiem co może to być winą insimenatora

Abigail
19.04.2011, 17:00
Ja zazwyczaj nie mogę mieć dzieci w związku, w którym para nie jest narzeczonymi lub małżeństwem. Nie wiem dlaczego

Owl Finch
19.04.2011, 18:16
Nie można chyba, jeśli kochanka jest NPC. Jeśli mieszka w miasteczku, to będzie w ciąży dopóki nie będziemy nią sterować i nie urodzi.

Liv
19.04.2011, 19:06
Ale u mnie simka zaszła w ciąże z kochankiem co może to być winą insimenatora
Jej, nie zwalajcie wszystkiego na hacki/mody/boolpropa, bo to śmieszne.

Jeśli to się działo w domu Simki, to Insimenator nie miał nic wspólnego.
W ciążę bardziej ingeruje InTeen, bo dzięki niemu są poronienia i inne cuda, ale nieważne :P

Poza tym, nawet miastowa może zajść w ciążę i może ona być widoczna, ale to wymaga użycia pewnych środków w postaci modyfikacji do gry.
Wszystko zależy od "arsenału", jaki dany gracz ma do dyspozycji ;)
Ale jak komuś wystarczają opcje z podstawy i dodatków, to normalnym sposobem nie da się ;)

Filleable
22.04.2011, 09:12
muffindance no nie do końca. Bo to jest tak, że jeśli jest się w domu simki to można zaprosić sima i zrobić dziecko, ale jeśli jesteśmy w domu sima i zaprosimy simkę to można robić tylko bara-bara. Oczywiście w powyższych sytuacjach simy nie mieszkają razem.

muffindance
22.04.2011, 11:52
Filleable, mialm tak w jednym przypadku (u Dona Lotario, zaprosil Kasie i pojawila sie ta opcja ^^). Nie raz sie zdarza, ze jest a raz nie :| Nie wiem, moze to jakis blad gry ;p

Kulusia81
12.05.2011, 17:20
No jasne ja raz moją simką miałam dziecko z Maksymem Sękiem.