PDA

Zobacz pełną wersję : by Linette


Linette
30.04.2011, 09:04
Witajcie, trochę już tu siedzę, myślę, że czas i na mnie ^^ Nadmienię, że lubię simki eleganckie, z klasą, gracją i takie też staram się tworzyć. Piękno to pojęcie względne, ale... lubię swoich simów xD Oczywiście nie wszystkie będą emanowały szykownością, pozwolę sobie odetchnąć przy kobiecych, delikatnych simkach.
Uprzedzam, że moje prezentacje pewnie nie będą najwyższych lotów, nigdy się tym nie zajmowałam ani nawet nie interesowałam. Będę starała się wiec głównie ukazać to, co "wyczarowałam." Ale może kiedyś nauczę się tworzyć cuda :D Liczę, że mi w tym pomożecie ^^



http://img607.imageshack.us/img607/8875/beznazwy1ae.png
http://img546.imageshack.us/img546/7793/03blackladycolourfinal.png

http://img864.imageshack.us/img864/7923/01blackladycolourfinal.png

http://img716.imageshack.us/img716/9049/02blackladycolourfinal.png

Master of Disaster
30.04.2011, 11:59
Interesująca Simka i ładna prezentacja. Jak na początek - łaaaał! Powiedziałabym, że ma dziwne oczy, wyglądają na nieco wyłupiaste... ale mnie to wcale nie przeszkadza :D

rudzielec
30.04.2011, 13:29
No fakt, oczy są trochę za duże, ale do reszty nie mam zupełnie żadnych zastrzeżeń :)
Jak na początek to prezentacja całkiem niezła, chociaż zdjęcia są trochę za jasne.
I czemu mi tu perfidnie kłamiesz, że nie umiesz dobierać szminek do ust simek? :D:D:D
Przecież ta pasuje całkiem nieźle ;)

Edit: zauważyłam jeszcze właśnie, że brwi różnią się kolorem od włosów, są troszkę za ciemne :)

Liv
30.04.2011, 13:55
Przedobrzyłaś, jeśli chodzi o obróbkę zdjęć.
Poza tym radzę zmienić oczy, a jeśli Ci się podobają, to zdobądź dla nich takie "kąciki" (najbardziej znane są te od Anvy).
Włosy za jasne.
Brwi tej Simki wyglądają jakby były pomarańczowe. Przy moich Simach preferuję ciemne brwi i dobrze na tym wychodzę :)
Prezentacja faktycznie taka jakaś bez pomysłu ;) Zastosowanie odbijającej światło podłogi nie jest imo dobrym rozwiązaniem w tym przypadku.
7/10

@up: masz oczy z justsims2, ale na MTS2 być może znalazłabyś lepsze (bardziej pasujące do tego skina). Oto mi chodzi mówiąc "zmień oczy".
Hm, to powiedz mi jeszcze, że nie widzisz sensu robienia zdjęć modelkom (weź byle jaki magazyn dla kobiet to będziesz wiedzieć o co mi chodzi) w plenerze? Tam się pokazuje, w jakich "okolicznościach" może być ubrany ciuch, poza tym zdjęcie ładniej wygląda ;)
O, albo czemu simowi (i nie tylko) twórcy mebli pokazują je w katalogach w otoczeniu dekoracji, podłogi i ścian, skoro sprzedają same meble?
Teraz rozumiesz, dlaczego prezentacja jest ważna? TY na tym zyskujesz.
Ale jak nie chcesz się chwalić ładnymi fotkami to nie musisz ;)
Nie wiem, czy tylko u mnie tak jest, ale jasnych brwi przy jasnym skinie u mnie w ogóle nie widać. Poza tym nawet naturalni blondyni mają ciemniejsze brwi ;)

Linette
03.05.2011, 19:14
Dziękuję za komentarze. To prawda, na brwi sama zwróciłam uwagę, jakimś magicznym sposobem brak mi było blond -.- Ciemnych nie dam, bo przy blondzie wygląda to groteskowo/śmiesznie/żenująco.
Nie rozumiem niestety sformułowania "zmień oczy'. Kolor? Wygląd? Włosy jasne, gdyż takie miały być. W simową fotografię bawić się nie lubię, więc nie spodziewajcie się lepszych prezentacji. Ja tu Sima, nie krajobraz pokazuję xd

@up A to stąd, że nie chce naśladować obeznanej profesjonalistki. Simsy imho naśladują świat realny, a nie nim są, dlatego daruję sobie takie "szczegóły". Z oczami pokombinuję, a kącików poszukam. Postaram się xd



Czas ruszyć dalej. To jedna ze starszych simek. Następna pojawi się jak znajdę dla niej godne ubranie ^^
Znowu ten durny problem z brwiami >< Nie wszyscy są tlenieni, naprawdę, istnieje jeszcze blond z natury. Postawiłam na ciemną szminkę, gdyż taką lubię :D Następnym razem bardziej pokombinuję z rysami twarzy, aby nie napotkał nas nieprzyjemny atak klonów. Może następnym przy budowaniu jakiegoś domu najdzie mnie ochota na wykorzystanie wnętrza w twórczy sposób i powstanie coś... zacnego. Tymczasem idę czarować dalej :D



http://img710.imageshack.us/img710/21/beznazwy1xd.png

http://img40.imageshack.us/img40/795/03blonde.png

http://img151.imageshack.us/img151/2866/02blonde.png

http://img847.imageshack.us/img847/9270/01blonde.png

Liv
04.05.2011, 08:01
Nosek ma za bardzo zadarty imo ;]
Dopiero teraz zauważyłam, że każda Twoja Simka na każdym zdjęciu ma taką samą minę. Mogłabyś to zmienić?
Ten blond brwi dalej mnie nie przekonują :P
I z tymi uniesionymi kącikami ust przesadziłaś xD
Oczy (!) natomiast wyglądają tak, jakby były za małe na ten oczodół xD Albo dałaś jej taką nakładkę, która dodaje im takiego "cienia" (nie wiem jak to określić). Ona się spisuje u panów, bo u pań wolę jej nie używać :D
I pod oczami niepotrzebnie ma tak rozświetlone - nie wiem, czy to wina skina czy efektów specjalnych, w każdym bądź razie nie zachwyca.
Simka mnie nie przekonuje.
6/10

rudzielec
04.05.2011, 13:38
Oczy i nos są trochę za duże, brwi nadal za ciemne :P
Paznokcie ma zabójcze <333 podobnie jak włosy i sukienkę.
Szminka również jej pasuje :)

Ten uśmiech faktycznie jest przesadzony, najlepiej pstrykać foty z neutralnym wyrazem twarzy.

chętnie zobaczyłabym simkę po poprawkach, bo na pewno wyglądałaby bosko :)

agacarter
10.08.2011, 18:10
1.Victoria
Jest cudowna i bardzo piękna :)
2.Naomi
Ma ładną twarz ale jest trochę za długa i za mała szerokościowo i trochę te włosy jej nie pasują.

Kethael
11.08.2011, 17:29
Za duży nos i oczy... no i skin mi się nie podoba. Poza tym jest całkiem ładna. Co do brwi... faktycznie ten kolor nie pasuje.
Victoria bardzo mi się podoba, tylko te brwi... no wiesz.

Ogólnie to nie jest źle 8,5/10

revive
11.08.2011, 18:07
1.Victoria : Po prostu cudowna bardzo mi się podoba...
2.Naomi : Oczy za duże i te brwi nie pasują ale tak to ładna...

Rudolf
12.08.2011, 09:04
Victoria - No właśnie coś mi w tych oczach nie gra. Wyłupiaste i takie dziwne :/ 8/10
Naomi - Na pierwszy rzut oka jest śliczna, ale gdy się przyjrzeć to nie. Kąciki ust mnie przerażają o,o Ciut przesadziłaś. Te brwi są rude a powinny być blond, to trochę psuje efekt :/ 6,5/10

Spectrum
16.08.2011, 19:22
Victoria, baardo mi się podoba i nie mam zastrzeżeń 10/10
Naomi MA taki jakiś 'potężny' nos, wydaje mi się że jej twarz jest za wąska i za długa, i do tego ta fryzura jeszcze bardzie wydłuża jej buzię, jej oczy są za okrągłe
Ogólnie simka przeciętna i nie wyględna 4/10

Yuki
17.08.2011, 12:50
Naomi jest taka... trochę sztuczna. Pomimo dodatków wygląda jak maxisowa twarz. ta pierwsza, mam nadzieję, ze wiesz o którą chodzi. Ma ładne włosy i usta, choć tutaj ma za bardzo podniesione kąciki. Nie podoba mi się za to jej nos. Bardzo mi się nie podoba.

Arisane
24.08.2011, 19:16
Z Victorii cudna modnisia, Naomi chętnie bym zobaczyła całą.

Searle
17.09.2011, 08:38
Victoria jest bardzo ładna. Nawet te nieco za duże oczy jej pasują :)

Naomi natomiast ma zbyt podłużną twarz, no i z noskiem też ma coś nie tak.

Arisane
12.10.2011, 16:18
Simki mają ładne skiny, pierwsza ma fajną spódnicę, tyle, że dajnie by było, gdybyś uczesanie im zmieniała. 7/10

Mroczny Pan Skromności
21.10.2011, 06:09
Brwi w ogóle nie pasują, makijaż za mocny, dziwnie zadarty nos... Na dodatek każde zdjęcie jest identyczne, brakuje mi profilu.
Niezbyt mi się podoba, Moja ocena: 5/10.

Muse
22.10.2011, 12:11
Naomi...
Zacznę od karnacji. To jakaś pomyłka chyba. Strasznie się błyszczy -,- O wiele lepiej wyglądałaby z naturalną.
Brwi powinny być o wiele ciemniejsze. Coś nie tak jest z kącikami ust i nosem...
Przedobrzyłaś z makijażem. Jeżeli podkreślasz oczy to zrezygnuj z ciemnej pomadki i na odwrót :)
Ładna fryzurka i kolor oczu.
Moja ocena: 4/10 - za kształt twarzy i fajną pozę na drugim zdjęciu :)

Marcin07
25.10.2011, 10:57
Victoria 10/10
Naomi 9/10

Victoria - idealna blond bogini, nie można się do niczego doczepić.
Naomi - trochę gorsza od poprzedniczki i widać to od razu ale ładne blondynki zawsze oceniam wysoko :D

Aleksandra
05.12.2011, 19:24
Victoria - Mnie wyjątkowo Oczy się podobają . :) . Ma bardzo ładny skin , I fajnie się prezentuje . :)
Naomi- Tak jak już ktoś pisał Brwi nie pasują i za mocny makijaż , ale nie jest źle . ;)

kessaris
08.12.2011, 13:07
Victoria - jest idealna...ciekawa prezentacja :)
Naomi - pierwsze co mi się rzuciło w oczy to te konciki ust...i te brwi nie pasują do włosów ; > podobają mi się jej paznokcie.

Rosemarie
08.12.2011, 15:50
Prezentacja genialna! Taka klimatyczna. Victoria jest śliczna, taka eteryczna niemalże. 10/10

Naomi ma dziwny nos, poza tym też całkiem ładna.
Oby tak dalej. 8/10

Pozdrawiam. :)

Inez
23.01.2012, 12:03
Victoria: za duże oczy, a tak na marginesie jest podobna do mojej przyszłej cioci :D ocena: 9/10
Naomi: duże oczy (co ty z nimi ,masz? ;) ) kąciki ust zbyt wysoko jak dla mnie. 8/10

Yuki
23.01.2012, 12:07
Eee, Naomi wcale mi się nie podoba - takich simek widziałam już bardzo dużo. Przejadło się.
Za to Victoria jest urocza. Prezentacja, choć krótka, wyjątkowo mi się podoba. ^ ^