PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę zakutalizować gry.


Dikson
30.04.2011, 09:33
Witam wszystkich!
Na wstępie chciałbym wszystkich poinformować, że nie posiadam oryginalnej gry the sims 3, gdyż skończyłem kupować the simsy na części 2 :)
Mam TH3 od kilku dni gdyż bardzo mnie interesuje co zostało zmienione i podobno jest nawet perkusja :)
Mianowicie chodzi o to, że po zainstalowaniu podstawki i dodatku(chodzi mi tutaj o dodatek - po zmroku) nie mogę uruchomić gry, gdyż wyskakuje mi informacja "Twoja gra podstawowa The Sims 3 jest niezgodna z aktualnym dodatkiem do The Sims 3. Zaktualizuj grę w programie startu."
W pierwszej chwili zbytnio się tym nie przejąłem bo przecież to banał zaktualizować grę, ale niestety nie ma dostępnych żadnych aktualizacji a ludzie którzy mieli taki sam problem jakoś niezbyt jasno tłumaczą jak to naprawili.
Dlatego zwracam się do was :)
Bardzo proszę o pomoc, gdyż chciałbym przetestować tą grę :)

Chryzantem Złocisty
30.04.2011, 09:44
a ja cię chcę poinformować,że wg.regulaminu na tym forum (który powinieneś znać,po rejestracji),nie rozmawiamy tutaj o pirackich wersjach gry :)
dziękuję,dobranoc.

Dikson
30.04.2011, 09:47
Ja również Cię z chęcią poinformuję, że nie mam zamiaru kupować kota w worku :)
Jeżeli ktoś nie zauważył to wszystkie inne części gry (tj. the sims i the sims 2) mam oryginalne wraz z niektórymi dodatkami, które mnie interesowały.

Chiyano
30.04.2011, 09:48
jakbyś się nie przyznawał do pirata to może dobrzy ludzi by ci pomogli . A jak widze zarejestrowałeś się tu tylko po ty by ogłosić że masz pirata którego nie możesz zaktualiować .
Do widzenia . ; >

Dikson
30.04.2011, 09:55
szczerość nie popłaca, znająć życie nie wszyscy mają oryginalne gry ale najwidoczniej lepiej jest oszukiwać :)
Pozdro :)
Rozumiem, że nie otrzymam żadnej pomocy, bo jak narazie to same osoby, które nic nie wnoszą do tego wątku.

Chiyano
30.04.2011, 09:57
Mogę ci tylko powiedzeć, żebyś ściągnął aktualizaje gry . Takie trudne to to chyba nie jest, nie? ; )

Dikson
30.04.2011, 10:13
No nie jest kolego, ale problem tkwi w tym, że jak próbowałem ściągnąć aktualizacje ręcznie to wyskakiwał komunikat, że moja gra nie jest zgodna z regionem, czy jakoś tak.

Chryzantem Złocisty
30.04.2011, 10:54
tak to jest z piratami - jak się na nich nie znasz,to masz problemy.
i nie rozumiem na co liczysz.nikt ci tutaj nie pomoże.

Wielebny
30.04.2011, 10:59
Nie interesuje mnie Twój stosunek do pirackich kopii gry.
TheSimsPolska nie propaguje i nie toleruje piractwa.
Więc szukaj pomocy gdzie indziej.
Warn+topic closed


Chryziu i Nayi, Wasza dyskusja była zupełnie zbędna, wystarczyło poinformować poprzez choćby raport zarząd :)