PDA

Zobacz pełną wersję : "magiczka"? o.O


Sabrina:)
05.05.2011, 18:28
Wiatam. Otoz dzisiaj postanowilam z nudow zagrac w The Sims 3(czysta, sama podstawowa wersje, bez dodatkow). Poszlam do parku i zobaczylam jakas dziwna babke w cylindrze i zagadalm. Kiedy wzielam opcje "spytaj o kariere" okazalo sie ze jest magiczka. Kiedy chcialam dalej pogadac, uznala ze moj sim jest nudny i uciekla o.O Nazywala sie Jennifer Mora, czy cos w tym stylu. I teraz moje pytanie: Czy w podstawowej wersji Sims 3 mozna byc magikiem? Chyba to to nie jest normalnie mozliwe, no ale... Albo czy mozna jeszcze ja jakos "przywolac", nie wiem, jakimis kodami, czy czyms? Zaciekawilo mnie to. Probowalam czegos szukac w necie, ale nic konkretnego nie ma, tylko krotkie wzmianki jakies...

Savigge
05.05.2011, 18:34
Dziwne, a może to jednak chłop ;) ? Taki jeden... Gwidon Ćwir się zwie. Ale ma karierę biznes. Chyba nie ma magicznych parcel (TS2: OŻ) i chyba nie można zostać magikiem.

Chiyano
05.05.2011, 18:39
Z tego co pamiętam, taka magiczka czasem przychodzi na przyjecia organizowane przez simów. W sumie też nie wiem o co jej chodzi, kilka razy ją spotkałam, może twórcy chcieli zrobić coś a'la Zadkowa, czy inne NPC z dwójki? ; )
A, i nie można być magikiem .

Sabrina:)
05.05.2011, 18:40
Nie, nie, to nie byl chlop;p Na pewno to byla kobieta. Kurcze, moglam fote jej zrobic. Poza tym, napisalam ze to nie byl Gwidon Cwir tylko jakas Jennifer Mora :D

Kurcze, szkoda ze nie mozna byc. A moze wiecie jak by ja sciagnac, np. przylaczyc do rodziny? Chcialabym chociaz sprobowac, zeby zobaczyc czy ona cos potrafi robic innego niz inni;p

Chiyano
05.05.2011, 18:51
Próbowałam, po dodaniu do rodziny zmienia się w zwykłego sima, ma tylko taki strój. Tak samo jak ze strażakiem w podstawce - po dodaniu do rodziny jest zwykłym simem. ; )

Searle
06.05.2011, 08:35
Można prosić jakieś zdjęcie tej simki? Będzie mi lepiej ją wypatrywać, bo również chciałabym ją spotkać :)

Sabrina:)
06.05.2011, 09:00
Searle, na necie znalazlam tylko cos takiego: http://pu.i.wp.pl/k,NjE0MzExMjIsNDUzODMwNTg=,f,Magiczka.jpg
Moja byla troche inna, jezeli chodzi o wlosy, karnacje, itd. ale stroj miala identyczny. Mysle wiec, ze jest ich kilka w grze;p

Owl Finch
06.05.2011, 12:04
Każda gra generuje magików losowo, ja np. miałam magika (faceta). To jest postać NPC, tak jak listonosz czy gazeciarz. Na forach pisano, że można go zaprosić na przyjęcie urodzinowe, jednak niewiele osób (jeżeli w ogóle ktokolwiek) wie jak to zrobić, ponieważ dzwoniąc po usługi nie ma do wyboru zaproszenia magika.
http://sims.wikia.com/wiki/Magician

Searle
06.05.2011, 18:06
Dzięki za zdjęcia :) To raczej się z takim simem nie spotkałam, a jest bardzo charakterystyczny.
Pamiętam, że gdzieś czytałam dyskusję, że ten "magik" to sam na przyjęcia przychodzi.

Lubie
06.05.2011, 18:13
Ja ją w parku spotkałem.. :D Rozmawiałem z nią, zaprzyjaźniłem i... sobie poszła

Ani do niej dzwonić ani nic.. :<

Sabrina:)
06.05.2011, 21:37
A ja taka postac widzialam dzisiaj znowu, jak wlaczylam gre. Tym razem to byl facet;p Zaprzyjaznilam sie z nim, prawie na maksa, jest w kontaktach. Ale tak jak piszecie, nie da sie zadzwonic ani umowic z nim o.O

Narutoman
14.10.2011, 15:29
Ja jeden raz widziałem w Sunset, w górach jakiegoś faceta w cylindrze ale nie zdążyłem na niego kliknąć a on zniknął, ciekawe...

kaarlla
04.11.2012, 19:02
widziałam takiego magika u siebie w parku :P ale nawet nie zdążyłam zagadać bo zaraz gdzieś mi uciekł

10ola01
22.11.2012, 17:25
http://pl.sims.wikia.com/wiki/Magik Tu jest wszystko wyjaśnione :)