PDA

Zobacz pełną wersję : Nie ma interakcji z simami.


Nessa
07.05.2011, 15:59
Ostatnio, gdy klikam na innego sima nic się nie pojawia. Nie ma tych interakcji, nie ma nic. Tak samo simowie nie mogą iść spać - niby się przebierają w piżame ale zostają w stroju codziennym i nie kładą się do łóżka.

Björk
07.05.2011, 17:49
A spróbuj resetSim imię nazwisko
Możliwe, że też gra długo "myśli" i dopasowywuje stroje, w które sim ma się przebrać...

Searle
09.05.2011, 06:20
julciajar a masz moda na romantyczne interakcje między nastolatkami albo stroje ciążowe dla nich? Ja miałam i to samo mi się działo. Wyrzuciłam i jest ok.

czarnapuma
13.06.2011, 20:32
mam ten sam problem co julciajar. moj sim przebiera sie w pizame i kładzie do łóżka i od razu wstaje. interakcji tez nie mam

czarnapuma
13.06.2011, 20:33
nie mam zadnych dodatkow z neta. wiec nie wiem jak rozwiazac ten problem

rycho_44
14.06.2011, 06:14
wczytaj wcześniejszego save`a

Björk
14.06.2011, 08:41
To niestety błąd gry.
Pomaga:
a) zmiana aktywnej rodziny (na chwilkę)
b) Nraas - kliknięcie na ratuszu i zresetowanie miasta oraz kliknięcie na ścianie domu i zresetowanie parceli.
c) Spakowanie domu do skrzyni i rozpoczęcie gry w innym mieście.

Ale to pomaga do czasu.
Ostatnio rozpoczęłam nową grę, bo po raz kolejny już mi się nie chciało w to bawić :(

Połówka
21.06.2011, 12:54
a nie ma innego sposobu? bo mi żaden z powyższych nie działa... wcześniej było wszystko okej, dopiero po instalacji pokoleń (z którymi były problemy ale w końcu się udało zainstalować, chociaż w dalszym ciągu było coś nie tak, np. za mało miejsca zajmowały) zauważyłam, że w romantycznych jest tylko "daj kwiaty", w przyjaznych "daj prezent" i w złośliwych "przestrasz". Poza tym nic więcej. Jak np. dawałam "Zaproś do bitwy na poduszki" to stawali koło siebie i za chwilę automatycznie oddalali i koniec. Tak samo z kwiatami. Po odinstalowaniu pokoleń dalej jest to samo...

edit: dobra, usunęłam folder mods i działa... może innym też pomoże.

OgH
26.07.2011, 13:06
Mam ten sam problem. Mogę prosić o dokładne wytłumaczenie, co mam zrobić, ponieważ nie jestem zbyt doświadczonym graczem.....Z góry dziękuję!