PDA

Zobacz pełną wersję : Zamrożone Irysy - pytania


lithium
10.05.2011, 16:38
Tutaj możecie zadawać wszelakie pytania, lub jakieś sugestie/prośby i tak dalej.

Scheiße
11.05.2011, 12:21
Mam pytanko - no bo "Belle Rose" ma rozdziały i one są podzielone na części. To trzeba nagrać do całego rozdziału, czy do jednej części?

lithium
11.05.2011, 13:48
minimalnie do jednej czesci, jak chcesz/dasz rade mozesz caly rozdzial

mario
11.05.2011, 19:16
Jeśli ktoś się zgłosi, to niestety trzeba uważać na YouTube. Jeśli pojawi się jakaś piosenka chroniona prawem autorskim, to film może zostać zablokowany np. po sekundzie od wrzucenia albo nawet po tygodniu. Ja bym proponował zgłaszającym wrzucić film na YouTube oraz na jakiś inny serwis umożliwiający wrzucenie filmu, np. megavideo (moim zdaniem najlepsze po YT). Co prawda YouTube jest najpopularniejszy i myślę, że każdy, kto się zgłosi, wrzuci swoją pracę tylko tam, ale co będzie, jeśli obejrzenie danej pracy nie będzie możliwe ze względu właśnie na prawa autorskie. Autor może nawet o tym nie wiedzieć, a głosów w sondzie nie dostanie "za nic".

PS. Poza tym cieszę się, że konkurs wrócił. Nie wróżę mu jakiejś ogromnej popularności, ale fajnie by było, jakby zgłosiło się chociaż 5 osób. Może nawet sam się zgłoszę. Pomyślę jeszcze. ;D I trochę mnie intryguje, że konkurs nadal nosi nazwę Zamrożone Irysy, mimo że jest o zupełnie innym fotostory. ;P Ale to dobrze. Tytuł od razu przyciągnął moją uwagę. :)

lithium
12.05.2011, 10:46
uznalam po prostu, ze ta nazwa jest fajna i oldschoolowa 8D poza tym wymyslanie innej w kazdej edycji tylko z powodu zmiany obranego FS mija sie z celem;p chociaz ja tez mu nie wroze popularnosci no ale!
dobra, koniec offa >D

Bacardi
15.05.2011, 16:16
Mam pytanie: czy będzie edycja z inną fotostory? Chciałam wziąć udział, ale fs nie przypadła mi do gustu.

Liv
15.05.2011, 16:35
FotoStory jest rodzaju nijakiego.

Centa pisała, że jest to konkurs na próbę. Jeśli będą chętni w tej edycji to prawdopodobnie powstaną następne, więc i FS będzie inne ;P

zolnierz1973
16.05.2011, 18:14
Jest jeden tyci problemik! Bo w The Sims 3 nie ma niektórych czynności! Czy można niektóre czynności, które są w FS pominąć?

lithium
17.05.2011, 09:25
kombinuj jak tu zaradzic