PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy Kod dla simowych reżyserów


Ilona
18.05.2011, 10:51
moviemakerCheats enabled [true|false] - Przełącza Tryb Filmowca, który umożliwia nowe kody dla graczy, wspomagające tworzenie filmów. W celu włączenia Trybu Filmowca musi być ustawiony kod [testingcheatsenabled true]. Umożliwia to wybieranie postaci niezależnych za pomocą kliknięcia prawym przyciskiem z wciśniętym klawiszem SHIFT na Simie. Dodatkowo, po kliknięciu z klawiszem SHIFT na Simie aktywne są następujące interakcje kodów:

* Animacja: Odtwarza określoną animację Sima
* Wyłącz wszystkie Spojrzenia: Przełącza stan wszystkich Spojrzeń Simów.
* Edycja w Stwórz Sima: Przenosi klikniętego Sima do narzędzia Stwórz Sima, gdzie można go w pełni edytować.
* Wyłączenie Sima: Uniemożliwia wszystkim Simom robienie czegokolwiek poza interakcjami zadanymi przez gracza.
* Pętle Wł./Jednorazowe: Ustawia animacje zapętlone bądź odtwarzane jednorazowo.

źródło http://www.simy.pl/news/kod-dla-simowych-rezyserow-w-pokoleniach/

Searle
28.05.2011, 10:54
* Edycja w Stwórz Sima: Przenosi klikniętego Sima do narzędzia Stwórz Sima, gdzie można go w pełni edytować.


Genialne! Dla tych, którym nie działa Nraas, jest to super rozwiązanie do edycji NPC w CAS. W końcu twórcy pomyśleli, że nie każdemu odpowiada jak w Sunset chodzą w strojach Egipcjan albo piratów.

Cynthia
28.05.2011, 13:10
moviemakerCheats enabled [true|false] - Przełącza Tryb Filmowca, który umożliwia nowe kody dla graczy, wspomagające tworzenie filmów. W celu włączenia Trybu Filmowca musi być ustawiony kod [testingcheatsenabled true]. Umożliwia to wybieranie postaci niezależnych za pomocą kliknięcia prawym przyciskiem z wciśniętym klawiszem SHIFT na Simie. Dodatkowo, po kliknięciu z klawiszem SHIFT na Simie aktywne są następujące interakcje kodów:

* Animacja: Odtwarza określoną animację Sima
* Wyłącz wszystkie Spojrzenia: Przełącza stan wszystkich Spojrzeń Simów.
* Edycja w Stwórz Sima: Przenosi klikniętego Sima do narzędzia Stwórz Sima, gdzie można go w pełni edytować.
* Wyłączenie Sima: Uniemożliwia wszystkim Simom robienie czegokolwiek poza interakcjami zadanymi przez gracza.
* Pętle Wł./Jednorazowe: Ustawia animacje zapętlone bądź odtwarzane jednorazowo.

źródło http://www.simy.pl/news/kod-dla-simowych-rezyserow-w-pokoleniach/

ja głównie dlatego kupuję ten dodatek, ten kod jest rewelacyjny, nie, EPOKOWY!

Kethael
28.05.2011, 14:38
No... edycja sima? I to pełna edycja... No to super, na to czekałam :D

Violet
28.05.2011, 17:11
W końcu!Nraas mi nie działał.Koniec z miastowymi w ubraniach sportowych B)

Tofik
01.06.2011, 10:25
wpisalem kod i co -.- Jest jedynie edytowanie sima ^^

anjanka
01.06.2011, 11:40
i co działa ten kod?

Tofik
01.06.2011, 12:14
jedynie na edycje przynajmniej u mnie ^^