PDA

Zobacz pełną wersję : Ciągłe ładowanie na widoku mapy.


L100
04.06.2011, 16:30
witam! Po zainstalowaniu wszystkich części THE SIMS 1 ( kupiłem w EMPIKU , EA Classic ) gra dziwnie sie zachowuje. Po załadowaniu wszystkiego włącza się mapa, no i oczywiście ładowanie do zwierzaków, gwiazdy oraz abrakadabry. Ale to się dzieje bez końca... tak jakby sie ładowało od nowa i od nowa i tak dalej. Pomocy! system windows 7.
/// Problem rozwiązałem. Wystraczyło ustawić zgodność z XP. Ale mam inne pytanie. Wgrywam dodatki do utworzonego przeze mnie folderu Downloads i nie ma ich w grze. Pomocy:)

Brutus
05.06.2011, 06:14
Folderu 'Downloads' się nie tworzy. On już jest. Przynajmniej u mnie. Może po prostu go nie znalazłeś, bo szukałeś nie tam gdzie trzeba i stworzyłeś ten swój w złym miejscu.

mój komputer ---> dysk, na którym masz zainstalowaną grę ---> program files ---> the sims ---> download

Gdyby Ci mimo wszystko nie wyszło, możesz też wgrywać dodatki do folderu 'Game Data', ale tam musisz wszystko rozpakowywać do odpowiednich kategorii, czyli przedmioty do Objects, skiny do skins itd.
mój komputer ---> dysk, na którym masz zainstalowaną grę ---> program files ---> the sims ---> game data ---> objects/skins/walls/floors/roofs

Mam nadzieję, że pomogłem

L100
06.06.2011, 16:56
Problem rozwiązany.:) Dziękuję serdecznie.