PDA

Zobacz pełną wersję : Brak simów podczas wyjazdu na wakacje.


Björk
06.06.2011, 19:06
Po wybraniu się w podróż grupą simów i wczytaniu odpowiedniego miasta (sprawdzałam w Champs Les Sims i Shing La - czy jakoś tak) simowie znikają. Niby życie toczy się normalnym torem, mogę edytować miasto i nawet pozwala mi grać jakąś miejscową rodzinką, jak w trybie normalnym gry w okolicy wakacyjnej, ale nie ma moich simów (ani ich avatarów, nie są dostępne żadne opcje, po prostu nic nie mogę zrobić). Czy ktoś poradził sobie z takim błędem? Dodam, że mam Pokolenia i zaktualizowaną grę. Oczywiście gram na starym zapisie.

Edit: W al Simhara też ich nie ma :(

A chciałam im zrobić podróż poślubną...

Ilona
06.06.2011, 19:12
sprawdź czy masz zaktualizowane haki,bo to może być ich wina

Björk
06.06.2011, 19:31
Ha. Mam b. mało hacków. No i to akurat bład tego zapisu. Na innym jadę sobie do Chin i mogę je odkrywać. Oczywiście jest to jakieś rozwiązanie, ale za bardzo lubię moją rodzinkę, by tworzyć nową :)
No i to nie wina hacków z tego wniosek, skoro zapis utworzony po instalacji "Pokoleń" działa bezproblemowo.
Ale czekam na propozycję rozwiązania problemu :)

eyvee
06.06.2011, 20:06
ja mialam to samo - jedyne rozwiazenie to bylo spakowanie rodzinki <jesli jeszcze sie da> do biblioteki, skasowanie zapisu i otwarcie nowego zapisu ->rodzine z biblioteki dajesz do miasta i grasz dalej. Kombinowalam i tylko tak sie dalo, moja bratowa tez miala to samo, ale ze jej 2 simki zniknely calkowicie...bo ktos poradzil resetsim...to stworzyla nowa.

Björk
06.06.2011, 20:15
http://www.forum.thesims.pl/picture.php?albumid=544&pictureid=4076

O tak to wygląda :)

Dzięki. Tylko, że i tak się wtedy traci drzewo genealogiczne, kontakty... Po prostu jestem lekko wściekła na EA, że dopuszcza do takich błędów...
Aha - reinstalacja "Wymarzonych Podróży" nic nie dała.

Searle
07.06.2011, 06:53
Ja jeszcze nie wysyłałam swoich simów na wakacje od Pokoleń, ale byłby to bardzo poważny problem, gdyby każdemu tak się działo. Sprawdzę i dam znać (ja gry nie mam zaktualizowanej).

Björk
07.06.2011, 15:29
Searle - eyvee sposób jest dobry, bo działa :) Tak przy okazji bardzo dzięki :) no, ale i tak mam żal... stracone nastrójniki, stracone powiązania i kontakty... ech, szkoda gadać...

AdeleBlanc
14.06.2011, 12:46
Identyczna sprawa i to wlasnie teraz mi sie zdarzylo Sim jechal do Chin i zniknal. Cholera tyle kasy biora za te gre a zawiera ona mnostwo bledow. Zla jestem bo juz mialam rozwinietego sima i teraz znowu musze grac od nowa. Chamstwo!!!!!

Jeszcze chcialabym dodac ze mi simowi znikaja w Chinach ta sytuacja zaczela sie po zainstalowaniu dodatku pokolenia nie wiem czy po prostu nie jest on kompatybilny z innymi dodatkami czy co? Wogole po zainstalowaniu tego dodatku simy zacinaja sie w sensie ze np jak ma do wykonania jakies zadanie to czas zatrzymuje sie na chwile i pozniej rusza bardzo szybko. Chyba tworcy cos nie dokonca przetestowali najnowszy dodatek na kompatybilnosc:|:|:|

sephora
10.01.2014, 10:47
Mam ten sam problem.. spróbuję ich spakować :/

Pomogło wyprowadzenie do innego otoczenia :)