PDA

Zobacz pełną wersję : Dekorator wnętrz


xMalwina
25.06.2011, 21:14
Cześć!
Jakieś przemyślenia odnośnie tej profesji? Denerwuje mnie fakt, że cechy wpływają na ocenę pracy. Nie potrafię ich racjonalnie połączyć (jedyne, co rozumiem, to cecha oszczędny).
Macie jakiś 'przepis' na właściwe zaprojektowanie pomieszczenia? Moi klienci są wiecznie niezadowoleni... :(

Chocolate
28.06.2011, 10:44
Spróbuj poznać ulubiony kolor i pracę. Kolor - musisz kliknąć na poznaj i wypatrywać dymków. Jeśli sim jest molem książkowym możesz postawić mu w pokoju regał z książkami, jeśli komputerowcem (czy jaka to cecha) to komputer. Nie wiem czy to dużo pomoże, ale może trochę.

xMalwina
01.07.2011, 10:23
Ooo, dzięki. :)

Verdi
01.07.2011, 15:28
Ja na przykład staram się stawiać dużo dodatków (co chyba robi większość projektantów), ale żeby nie było tak przytłaczająco. Dobrze jest kupić projektantowi nagrodę szczęścia życiowego (bodajże Spostrzegawczy), wtedy po opcji "Poznaj" poznaje 3 cechy sima, z którym rozmawia. To częściowo ułatwia mi pracę. ;)
Na razie tylko raz pewna simka nie była zadowolona z mojej pracy, bo zrobiłam to nie w tym pokoju, co chciała.

Linda
25.07.2011, 07:49
Wiem jedno. Musi być przestronnie. Ciągle mi mówią, że jest zagracone. No i zła ocena. Powinno być jakieś specjalne narzędzia dla dekoratora, które pokazuje stopień zagracenia i sumuje punty wystroju z pojedynczych przedmiotów. Ach marzenia...:)

suomii
25.07.2011, 08:17
Dużo ozdób. Musisz poznać ulubione kolory itd. Wydaje mi się też że aroganccy simowie chcą mieć jak najdrożej (?)