PDA

Zobacz pełną wersję : FTS Newsletter 9 [11] - 1.07.2011. KOMENTARZE


Chryzantem Złocisty
30.06.2011, 11:50
Zapraszam do komentowania :)

modesté
30.06.2011, 12:19
Moja persona jako pierwsza oceni niektóre działy w gazetce.
1.Z rankingu nicków jestem zadowolony.
W czołówce są wedlug mnie najlepsze nicki.
Cieszy mnie moje 2 miejsce w rankingu(dzięki i pozdrawiam!)
Lecz Nargynem mnie prześcigla.
Ale cóż raz sie przegrywa a raz wygrywa.
Gratuluje jej.
2.Miejskie życie
Z twojego opisu wychodzi na dość ciekawy dodatek.
Zgadzam się z tym że dodatek zostal zrobiony dla kasy.
Niestety nie mogę z niego korzystać, bo simsów narazie wgrać nie mogę, bo mam walnięty czytnik w laptopie ,a nie stać nas w rodzinie na kupno nowego więc gry narazie nie zaistaluje.
Obrazek prezentuje się dość ciekawie.
Tylko myślalem że będa jakieś nowoczesne miejskie okna i drzwi.
A tu tylko jakie przedmioty codziennego użytku.
Ubranie niezle kilka z nich po przeróbce moglbym moim simsom kazać nosić.
3.Wywiad.
Zadroszczę tej osobie talentu w rysunkach.
Ale jednocześnie brawa dla niej.
Fajnie mieć talent i móc go pokazać przed dużo publicznością jaką jest forum.
Prac jeszcze nie oglądalem lecz z ciekawości obejrzę twoje prace.
Bo z wywiadu wychodzisz na osobę ktorą warto obejrzeć.
Brawa za talent jeszcze raz.
4.Artykuł Cioci Chryzi.
Artykul mnie bardzo poruszyl.
Zacznę od tego że w moim wypadku koniec podstawówki byl dla mnie smutny.
Bo mialem dość ciekawą klasę oprócz strasznej wychowawczyni.
Poszedlem we wrześniu do gimnazjum.
I tu zaczął sie koszmar.
Kompletnie sobie nie mogę poradzić z nauką.
Pały z 9 przedmiotów.
Część oczywiscie z lenistwa ale wiekszość z powodu że sobie nie radzę.
I też mam nadzięje ze wraz z kolejną szkolą nie wpadnę w kolejne problemy.

I to byloby na tyle ode mnie.
Numer świetny wedlug mnie 10/10.

Savigge
30.06.2011, 12:32
Nie no, Master of Diaster (czy jakoś tak) jest osóbką miesiąca. Podoba mi się nowy dział 10/10

motyka
30.06.2011, 12:48
Kompletnie sobie nie mogę poradzić z nauką.
Pały z 9 przedmiotów.
Część oczywiscie z lenistwa ale wiekszość z powodu że sobie nie radzę.
I też mam nadzięje ze wraz z kolejną szkolą nie wpadnę w kolejne problemy.

wiesz co? jakby jeszcze było się czym chwalić, swoimi dziewięcioma pałami nikomu nie zaimponujesz. co najwyżej w drugą stronę.

żeby nie było offtopicu, nieskromnie mówiąc, numer wyszedł bardzo fajnie, zachęcam wszystkich do lektury, warto!:)

Master of Disaster
30.06.2011, 14:55
Łał, ależ zostałam doceniona, aż boję się popaść w samozachwyt :D Nie no, szczerze - cieszę się, że moje FS oraz moi Simowie cieszą się takim uznaniem i postaram się nie zawieść Was w przyszłości ;)
Co poza tym... podobało mi się opowiadanie, nabrałam ochoty na odwiedzenie zamku Neuschwanstein, co do dodatków do trójki - no, czekam na te Zwierzaki, ale nie mam jeszcze Pokoleń, poza tym, póki jest lato (lub póki nie będę miała lepszego procka, zasilacza oraz dodatkowego chłodzenia), zostanę przy dwójce, bo przy trójce pozdespoły mojego kompa za bardzo się grzeją. A akcesoria - co tu mówić, jak zwykle ubogie i drogie :(( Rady Cioci Chryzi zmuszają do refleksji... a mnie ogarnia letnie lenistwo.

MjM - przy planowaniu polecam papier w kratkę i jakiś dobry ołówek, najlepiej automatyczny.
Ach, pinpon - muszę z pewnym wstydem przyznać, że nie potrafię poznać po wyglądzie, czy to Chińczyk, czy Japończyk... Za to też lubię "Nanę", a i "Katekyo Hitman Reborn" liznęłam, że tak powiem.

Czuję się aż "za bardzo" doceniona, heh...
Przy okazji, spokojnie, moje lenistwo nie obejmuje "prac" nad FS, Simami, czy dodatkami :P

Ilona
30.06.2011, 16:41
jestem pod wrażeniem,ze moje domki tak się Wam podobają,ale Chryziu kochanie „Mieszkanie Jensenów” jest autorstwa Figi nie moim :D

Gio
30.06.2011, 16:44
@up: :O! Przepraszam, to mój błąd, a nie Chryz ;) Jeżelibym mógł prosić Chryzantema, albo jakiegoś modka, to bym prosił, żeby ktoś to poprawił :rolleyes:

Ilona
30.06.2011, 16:49
już poprawiłam

Rocket
30.06.2011, 18:24
kocham kreację Rocket w opowiadaniu, jestem *****ista B)

lithium
30.06.2011, 21:08
obydwie jestesmy *****iste, tworzymy elo duet, nie wypieraj sie! B)

Rocket
30.06.2011, 22:42
tak, ale to ja dominuje w tym zwiazku, bede cie ochraniac moim meskim ramieniem!

lithium
30.06.2011, 22:45
OK <3333 nie wiem tylko ile jeszcze pozyje :(((

rudzielec
01.07.2011, 11:57
umarłam. co ja robię w forumowej gazetce? O.O
ale ogólnie mówiąc dziękuję za wyróżnienie, jak zwykle jest mi niezmiernie miło i czuję się doceniona :)

no tak FS się kończy, planowałam jeszcze 3 odcinki ale może rozciągnę to do 4 bo nie wiem czy wszystkie wyjaśnienia w 3 zmieszczę ;p

jeśli chodzi o NEUSCHWANSTEIN to mam nawet puzzle z tym obrazkiem, wiszą w moim starym pokoju, w mieszkaniu mamy :P
piękny zamek, uwielbiam jego historię :)

natomiast co do forumowego FS... :D

Miała lat 27, wyglądała na 40 po mocnym retuszu chirurgów.
padłam przy tym zdaniu :D
Idealnie prosty nosek i nadmuchane usta współgrały z mocno natapirowanymi włosami w kolorze platynowego blondu. Kilka kilogramów złotej biżuterii, błyszczące bikini w panterkę i tipsy- znaki rozpoznawcze Centauery, która znana była już nie tylko w hotelu ale i całej okolicy Venice Beach.

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTq-Qw4HlJU5ND8LrnO1M5VpkY8prRJipdyHTkYsI2J0Uet1b7Pgg

proszę cię Centa, powiedz, że nie masz nic wspólnego z Donatellą Versace:D:D:D

przeciętny
03.07.2011, 19:56
Czyżby zmiana systemu oceniania w rankingu - z od 1 do 10 na od 1 do 5?

Numer w porządku, zwłaszcza przemyślenia na temat nowej szkoły. Wg mnie wszystko zależy od środowiska, jeżeli w nowej szkole będą same debile z IQ równym gaśnicy pianowej, ciężko będzie się przystosować tam nawet ludziom z silnym charakterem i "wsparciem" w postaci paru znajomych z poprzedniej szkoły, no chyba że chcąc zdobyć szacunek wśród tych "debili", człowiek sam stanie się takim bezmózgiem.

ddo bwayo
03.07.2011, 20:06
pomarańcza - ranking tym razem robiłam sama, bez Nysi, więc dałam tylko swoją ocenę :)

neville
05.07.2011, 08:57
Gazetka spoksik, wyszła nieźle, szczególnie podobała mi się "Bezsenna Noc" :)

10/10

Gejowniczek
17.07.2011, 17:50
Z uwagą przeczytałem tekst Chryzi. Mam bardzo podobne przeżycia jeśli idzie o studia, ale nie będę się w to zagłębiać. Jestem tu krótko (choć intensywnie :) ) i już zauważyłem, że to naprawdę spoko dziewczyna.

Searle
25.07.2011, 07:40
Gazetka fajna, ale czuję jakiś niedosyt. Ranking ok, ale nie zgadzam się z wieloma pozycjami.

Podoba mi się ranking FSów i działów.

Najlepsze w tej gazetce było, moim zdaniem, opowiadanie bezsennej :) Super po prostu! :)

Wednesday
03.08.2011, 14:41
Czytam sobie ranking... a tu ja :) dzięki za te gwiazdki :D

Candle
03.08.2011, 17:30
Gazeta jak zawsze super, a rady cioci Chryzi wezmę sobie głęboko do serca, bo będą mi w tym roku baaardzo potrzebne ;D .
10/10

Cynthia
09.08.2011, 07:31
Super, naprawdę. A opowiadanie bezsennej... Dzieło sztuki!
10/10

Aperlaxive
09.08.2011, 19:13
Mi się bardzo podoba. Kiedy następny numer?

eyade
19.08.2011, 09:35
Po raz pierwszy spotykam się z ideą prowadzenia forumowej gazety opartej na wydarzeniach na forum, z życia realnego i z gry The Sims. Cóż, powiem że jestem przyjemnie zaskoczona. Wychodzi naprawdę nieźle (oprócz tego, że w opowiadaniu powinno się stawiać spacje przed i po myślnikami ;)). Fotostory godne polecenia to dobry dział. Ze wstydem przyznam, że tylko najechałam myszką na parę opowiadań w tym dziale i zniechęciłam się, widząc ich początek. Teraz podejdę do tego nieco inaczej ;)
Cóż, gratulacje!