PDA

Zobacz pełną wersję : Kram małego piekarza - problem


Natix
04.07.2011, 09:26
Zamieszczam to tutaj, ponieważ kram pochodzi z dodatku Kariera.
Wiem, że to dość błahe, ale zaczyna mnie to poważnie wkurzać.
Otóż simka Angel (wiek szkolny) zapragnęła mieć kram małego piekarza. Nigdy wcześniej z niego nie korzystałam, więc przeczytałam co tam pisze, postawiłam przed drzwiami i zrobiłam babeczki - jedna taca waniliowych, druga jagodowych. Ustaliłam cenę (2$ żeby nie było za dużo) i się zaczęło. Ludzie ciągną tam od świtu do nocy - potrafią stać z 2-3 godziny aż zaczynają rozmawiać z innymi, korzystać z domowych sprzętów, choć nikt ich nie zapraszał i generalnie się narzucać, aż muszą jechać do pracy. Bezrobotni potrafią stać aż do wielkiego głodu, a potem po prostu idą sobie do ogródka i zrywają. Co ciekawe, korzystają tylko z tego, co jest poza domem, w ogrodzie. 2 simowe tygodnie już się tak dzieje, ale nikt nigdy nic nie kupił (w słoiku nie ma kasy a babeczki nie znikają).
Jak zrobić, żeby zaczęli kupować te babeczki?
(Wiem, że mogę usunąć kram i się skończy, ale w końcu nie po to to kupiłam!)

suomii
04.07.2011, 12:02
ja zawsze idę z tym do parku, czy gdzieś. a poza tym moja simka stała cały weekend i tylko 1 babka coś kupiła :/

Ejak
04.07.2011, 12:22
Właśnie idź do parku, choć ja jak to wystawiłem przed dom, to 2 osoby tylko kupiły, a jak schowałem "Kram Małego Piekarza" do wyposażenia, to sobie poszli. Przy okazji podnieś cenę bo 2 Simoleony to mało ;)

nmin
04.07.2011, 17:38
Pamiętam, że mój Sim to kiedyś miał i trochę sprzedał, działało. Może na Simach jest opcja namówienia do zakupu? Albo babeczki muszą być lepszej jakości?

suomii
04.07.2011, 21:00
trzeba też sprawdzać raport piekarski.

Ejak
06.07.2011, 11:54
A właśnie, gdzie jest raport piekarski w gazecie ?

suomii
06.07.2011, 12:20
musisz dzieckiem kliknąć na gazetę i tam powinna być taka opcja

Searle
11.07.2011, 10:28
Z tego co pamiętam, to te babeczki z czasem się psują, więc nie dziwota, że simy nie chcą tego kupować.

nmin
11.07.2011, 20:25
Z tego co pamiętam, to te babeczki z czasem się psują, więc nie dziwota, że simy nie chcą tego kupować.Ale wtedy dzieciak miałby nastrójnik o zepsutej żywności w wyposażeniu, to raczej trudno przegapić.

Ejak
12.07.2011, 16:39
Mi się jeszcze nie zepsuły nigdy babeczki, bo nie trzymam w wyposażeniu Sima, tylko od razu do lodówki jak nikt nie kupi.

Searle
13.07.2011, 07:40
Ale wtedy dzieciak miałby nastrójnik o zepsutej żywności w wyposażeniu, to raczej trudno przegapić.

Babeczki psują się na tym kramie, gdy je wystawiamy.

Lubie
19.07.2011, 08:28
Gdy wystawiłem babeczki w parku w tym mieście, co dochodzi w Karierze to trochę kasy (ponad 50simoleoinów) zarobiłem.. Ale te babeczki muszą być dobrej jakości, i w parku osób musi być dużo..

RXezo
22.07.2011, 12:47
Ja jeszcze napiszę taką pomocną rzecz: musisz kliknąć na drzwi od domu(wszystkie wejściowe!) i ustawić opcje: Zablokuj - wszyscy poza moją rodziną. Wtedy przynajmniej nie będą wchodzić do domu. Ludzie walą od świtu do nocy bo strasznie niskie ceny :D Przeglądaj raporty piekarskie w gazecie, sprawdzaj co się opłaca, co nie...

NygaOfLife
28.07.2011, 15:26
Ale musisz dać swojej simce, żeby stała za stołem czy coś takiego.

Irbis
17.05.2014, 18:31
Nie chciałam zakładać nowego tematu, więc piszę tutaj.

Proszę, niech ktoś mi wskaże, gdzie mogę znaleźć stolik do sprzedaży ciastek.

Wiem, problem dość błahy, ale już naprawdę nie mam wyjścia. Przeszukałam wszystkie katalogi w grze chyba trzy razy i nie znalazłam. Szukałam podpowiedzi w internecie i nie znalazłam.
Dawniej, kilka dodatków temu, używałam tego stolika. Zastanawiam się czy przypadkiem po instalacji któregoś z dodatków nie wystąpił błąd i stolik zniknął, czy też po prostu oślepłam :|

Pink Panther
17.05.2014, 18:32
Wydaje mi się, że jest razem z zabawkami dla dzieci ;)

Irbis
17.05.2014, 18:46
Dziękuję :)
Jest rzeczywiście, a więc wyjaśniło się ... oślepłam :D