PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie zwierze chciałbyś mieć w sims 3?


Strony : [1] 2

Juhas
05.07.2011, 18:33
Tutaj możecie podyskutować o wymarzonych zwierzętach do the sims 3 zwierzaki :)

Lubie
05.07.2011, 18:36
E... Ta dyskusja była już dawno w przedpremierowych dyskusjach..

Spectrum
05.07.2011, 18:37
Ja najbardziej bym chciał posiadać shih-tzu (to taka rasa psa)w thesims3 zwierzaki ;)

Mixy
05.07.2011, 18:41
Ja bym chciała chomika;D.

Juhas
05.07.2011, 19:00
Ja najbardziej bym chciał posiadać shih-tzu (to taka rasa psa)w thesims3 zwierzaki ;)

Tak shih-tzu są śliczne takie włochate :) Ja chciałbym mieć west highland white terriera :) Taki piękny biały piesek :)
I pasuje do gwiazdorów bo malutki :D
A że uwielbiam świnki morskie to i je bym chętnie miał :)

Jeśli były takie rozmowy to teraz mamy tu temat z ankietą specjalnie do tego typu rozmów ;)

Lubie
05.07.2011, 19:06
No też prawda... :d

Oczywiste, że bardzo bym chciał te większe zwierzaki ... Koty, psy i konie. Ale oprócz tego, bardzo chcę mieć ptaki.. ;d

Chiyano
05.07.2011, 20:09
Mi się marzy szczurek, szynszyla, świnka m, fretka *o* Ale pewnie nie dadza żadnego z tych ; C

Fatumka
05.07.2011, 20:35
Ja może nie będę oryginalna, ale chciałabym psy i koty. Tak naprawdę nie marzę o żadnej konkretnej rasie, najchętniej, żeby to były kundelki i dachowce bo są najukochańsze :D
Ale inne zwierzaczki to duże urozmaicenie i bardzo chętnie zobaczyłabym jakieś dzikie zwierzęta leśne na przykład. O. :D

suomii
05.07.2011, 21:14
ja bym chciała żeby były wyżły
a tak to różne rasy koni :) , węże, jaszczurki, SZCZURY <3, no i koty oczywiście

Owl Finch
05.07.2011, 22:31
A ja bym chciała kurczaka no :P Ale skoro nie zaszczycili nas tym gatunkiem, wybieram psa :)

zelkam
05.07.2011, 23:00
Moją miłością są koty, ale chciałabym fretki, których autorzy nie zrobili :C a one sa takie śliczne :CCC

Mon.Ron
06.07.2011, 00:25
Kozy! Wielbię kozy <3

Hefalump
06.07.2011, 05:12
Ja bym glownie DUZOO gatonkow psow i ktow.
No i moze chomiczek

TheSims3Fan
06.07.2011, 06:27
Ja wszystko co mi nie zamuli (czyli, że nie będzie miejsca w rodzinie) po kilkanaście te rodzinne czyli chyba psy koty i konie 2 lub 3 :D Ale napewno Dobermana lub/i owczarka niemieckiego, moje ulubione rasy psów :D

Trykuu.
06.07.2011, 06:34
To powinna być ankieta wielokrotnego wyboru. Nie każdy chce mieć tylko jednego zwierzaka.
Ale jesli tak to ja bym chciał psa, koniecznie - owczarka Niemieckiego :D

Juhas
06.07.2011, 08:19
To powinna być ankieta wielokrotnego wyboru. Nie każdy chce mieć tylko jednego zwierzaka.
Ale jesli tak to ja bym chciał psa, koniecznie - owczarka Niemieckiego :D

Tu chodzi o to najbardziej wymarzone zwierzę :);) Ja chcem bardzo psa, ale że u mnie świnka morska bieże górę to na gryzonie głosowałem :)

hellraiser
06.07.2011, 08:31
Szkoda, że nie jest to ankieta wielokrotnego wyboru, bo tak to musiałem wybierać, które zwierzę zaznaczyć. Ale co do tematu, najbardziej czekam na psy i konie, a zwłaszcza na te drugie. Lubię konie, zawsze marzyłem aby go posiadać, a tak to chociaż w Simsach będę go mieć :D Bez reszty przeżyję. Na pewno przygarnę kota do jakiejś rodziny, ale to tylko na jeden raz, bo nie lubię kotów, no chyba że jakoś mi się wyjątkowo spodobają to być może kot będzie stałym bywalcem w moich rodzinach ;)
W ankiecie zaznaczyłem konia - tak jak wspomniałem, bardzo lubię konie i bardzo ich wyczekuję, bardziej niż psy.

anie_1981
06.07.2011, 11:01
Najbardziej cieszę się z koni, ale wiem, że będą, więc zagłosowałam na gryzonie, bo nie wiadomo w końcu czy będą czy nie.

No a tak z gryzoni to bym chciała chomika, świnkę morską, szynszylę... Ale może też być coś drobniejszego, np. białe myszki, albo myszoskoczki. Mogą być też szczurki, chciałabym mieć szczurka, teoretycznie mogłabym mieć, ale matka by mnie z nim wygnała z domu, panicznie się boi ;)

Ja jednak cieszę się z każdego nowego zwierzaka w Simsach, więc w zasadzie to mogłabym zaznaczyć wszystkie punkty tej ankiety.

A propos kurczaków, ja mam w domu przepiórki chińskie, parkę. Wyglądają jak miniaturowe kurczaki... wielkości wróbelka (ale spasionego :P ).

EDIT:

@UP: Ja też nie lubię kotów ;) Nawet w Simsach nie będę ich mieć. Ogólnie drażnią mnie swoim charakterem i skłonnością do mordowania małych zwierząt nawet gdy są syte. Wiem, że to ich instynkt, ale ja nie muszę go tolerować, skoro są miliony innych gatunków zwierząt do lubienia :P

suomii
06.07.2011, 12:01
a ja kocham wszystkie zwierzaczki :) sama mam 3 szczurki, kota, psa i chomika, a że jeżdżę konno, to oczywiście najbardziej czekam na konie. było bo megazarąbiście gdyby zrobili dzikie zwierzęta (lwy, tygrysy, słonie...) i dali zoo. to by było cudowne, pomarzyć można .. ;p

EDIT: anie, nie wszystkie koty są takie. mój na przykład to głupi grubas, który nie rusza tyłka z fotela. i jest miluuutki i przychodzi się przytulać, bo uważa że jestem jego mamusią. jedyne na co poluje to mój pies (xd) i drobne owady. ale przecież nie każdy lubi wszystkie zwierzęta, więc szanuję twoją opinię :p ja np nie lubię małp

Ejak
06.07.2011, 12:13
Ja bym chciał mieć rodzinę, która ma 2 konie (ogier, klacz) i jednego kota domowego (takiego dachowca), 2 psy (Dogue de Bordeaux, Yorkshire terrier), jedną rybkę, chomika, fretkę, gekona i 2 kanarki. Oczywiście, wiem, że nie wszystko będzie, ale pomarzyć można.

Juhas
06.07.2011, 12:36
Ja bym chciał mieć rodzinę, która ma 2 konie (ogier, klacz) i jednego kota domowego (takiego dachowca), 2 psy (Dogue de Bordeaux, Yorkshire terrier), jedną rybkę, chomika, fretkę, gekona i 2 kanarki. Oczywiście, wiem, że nie wszystko będzie, ale pomarzyć można.

Niezły zwierzyniec by z tego powstał :p Albo domowy sklep zoologiczny :D

Ja bym chciał mieć west highlanda white terriera oraz świnkę morską :)

Ejak
06.07.2011, 12:44
@up: Jaki tam zwierzyniec, po prostu bym stworzył historię. Dwa konie stoją sobie w stajni i się w sobie zakochują. Ogier agresywny, klacz spokojna tak jak ich panowie. Kot, który się czai na rybkę i kanarki. Gekon dla ozdoby, fretka by zaczynała się w Yorkshire terrier'a. A Dogue de Boreaux leży całymi dniami na kanapie, patrząc na stolik z chomikiem, który cały czas kręci się w kołowrotku.

Karel13
06.07.2011, 13:30
Pacząc :P?
Nie zrozumiałem zdania: 'fretka by zaczynała się w Yorkshire Terrier'.

Ja chciałbym w grze:
Szczury, fretki (to nie gryzonie :)), konie, psy, koty, ptaki, różne gady do kolekcjonowania (w terrariach), nowe gatunki ryb.

cejanek
06.07.2011, 14:16
Ucieszę się jak dołożą howawarty (rasa psa) Do wójki sam ją zrobiłem.

Ejak
06.07.2011, 15:11
Karel13 Poprawiłem to "pacząc", a co do fretki to chodziło mi o takie np. lekkie drapanie, gryzienie Yorkshire Terrier'a.

Karel13
06.07.2011, 17:21
@Up Dziękuję za wytłumaczenie :P.

anie_1981
06.07.2011, 18:33
Akurat małpy to ja znowu lubię ;) Oglądam na Animal Planet te małpie gangi czy coś, są niesamowite. To bardzo dobrze, że ludzie maja różne gusta, bo gdyby wszyscy nie lubili np. słoni, to byłby to straszny świat...

marnios
06.07.2011, 18:54
Ja liczę na psy i konie ale spróbował bym też mieć w rodzinie papugi i jakiegoś węża.Mam nadzieje że będą dalmatyńczyki

Vallentina
06.07.2011, 21:28
Ja liczę na psy i konie ale spróbował bym też mieć w rodzinie papugi i jakiegoś węża.Mam nadzieje że będą dalmatyńczyki
Dalmatyńczyki będą raczej na pewno bo były w zwiastunie (tym pierwszym) ;)
A ja czekam na kotki ^^ wyglądają tak uroczo :D

Madelaine
07.07.2011, 04:39
Ja wszystkie wymienione w ankiecie bardzo bym chciała, ale najbardziej to chyba psy ;)

Savigge
07.07.2011, 06:25
Jestem za kotami, kocham koty :)

anie_1981
07.07.2011, 10:26
Jakby dali wiewiórki... byłoby miodzio... Fajne z nich rudzielce (choć są i "nie-rude").

Kethael
07.07.2011, 12:36
Kanarki. Te ptaszki są takie urocze!

Beatrice
07.07.2011, 14:39
A ja bym z psów chciała: mopsa, nowofunlanda i owczarka niemieckiego długowłosego :P z kotów to po prostu jakiegoś z długą sierścią ;)
Najbardziej czekam na gryzonie, bo o nich nic nie wiadomo :/ chciałabym, aby były szynszyle :D
Kurcze - zoo - to jest to o czym marzę.... No i na marzeniach się napewno skończy :D

anie_1981
07.07.2011, 20:08
Ja mam już zoo w realu, więc w Simsach też chcę mieć... Mam psa, dwa koty (niestety), dwa samce mewek japońskich, dwa samce zeberek, parkę przepiórek chińskich, chomiczkę dżungarską i akwarium 112 litrowe z rybkami...

Beatrice
08.07.2011, 12:24
Ja mam już zoo w realu, więc w Simsach też chcę mieć... Mam psa, dwa koty (niestety), dwa samce mewek japońskich, dwa samce zeberek, parkę przepiórek chińskich, chomiczkę dżungarską i akwarium 112 litrowe z rybkami...

Wielkie WOW :D kurcze, jak Ty sobie z nimi dajesz radę ? ;)
Ja mam 2 psy, kota i od września szynszylę. Kiedyś miałam hodowlę rybek - naprawdę niezapomniane piękno od nich biło :)

anie_1981
08.07.2011, 13:31
Od moich rybek biją niezapomniane glony ;) Muszę im wodę zmienić. Radzę sobie, roboty co prawda sporo, ale nie aż tyle, jakby się mogło wydawać. Najwięcej roboty jest przy ptakach, bo śmiecą dookoła klatki, najmniej kłopotliwa jest Misia, chomiczka.

No a wracając do Simsów, to bym chciała, żeby zwierzęta i opieka nad nimi były chociaż trochę podobne do realnych. Ja nie mogę patrzeć na "sprzątanie akwarium" w Simsach... Akwarium to nie tylko glony, trzeba jeszcze zmieniać 1\4 wody co dwa tygodnie lub częściej, czyścić filtry, gdyby chociaż pokazali skrótowo jak Sim znikąd wyciąga wiadro i wąż i odlewa trochę wody z akwarium i dolewa świeżej... ;) Wiem, nic z tym nie zrobią.

nmin
08.07.2011, 14:14
Animacja zajmowania się akwarium byłaby fajna, ale wiadomo, że to tylko gra, i pewne rzeczy trzeba pokazać skrótowo. Jeśli samo korzystanie z toalety trwa pół godziny, to ciekawe, ile trwałaby podmiana wody w akwarium, pewnie pół dnia :P

suomii
09.07.2011, 07:50
o a ja bym jeszcze gady chciała. miałam kiedyś legwana, fajny, stefan się nazywał :) i wogóle dużo gatunków, a nie tak jak w dwójce.

BlackBerry
09.07.2011, 09:21
anie_1981 ja też mam chomika dżungarskiego ^^. Wabi się Shadowfax heh ;P. Jeśli chodzi o mnie też mam niezły zwierzyniec w domu. Bardzo bym chciała aby były gryzonie i fretki tym bardziej <3. Za kotami nie przepadam . Mam wielką nadzieje, że będą gryzonie..

Karel13
09.07.2011, 09:40
Ja również mam chomika dż... Nazywa się Ążej Buchaił Buchajłowicz i moje nazwisko, którego nie podam :). Po dłuższym posiadaniu chomika uważam, że szczury są 100% bardziej inteligentne.

Dlatego, że w domu nie mogę mieć zwierzyńca, zrobię go w simsach.

suomii
09.07.2011, 12:48
szczury są świetne :p chomiki są głupie, wiem bo mam, tzn to jest mojego wujka chomik, bo mi go dał bo jest chory i u syna w krakowie zamieszkał, ale ja się boje mu sprzątać bo on mnie gryzie i to do krwi. nie ma imienia, nazywam go edek. to jest chyba chomik mandżurski. taki mały, a taka podła cholera. a szczury mnie liżą zawsze i je sztuczek nauczyłam :D mogłyby być w simsach też, to bym wtedy stworzyła całą moją rodzinke :D <3

anie_1981
09.07.2011, 18:48
Im więcej dadzą zwierzątek tym lepiej, chętnie założę Simowe Zoo. Oczywiście spróbuję złapać do ogrodzenia szopa, skunksa i sarnę, soba bym nie była ;) To taka moja Simowa tradycja.

Ja od dziecka miałam chomiki i nawet długo mi żyły, jak na chomika, bo ok. 5 lat. Z tym, że zawsze miałam syryjskie (te duże, lub jak kto woli, "normalne"). Teraz mam pierwszy raz dżungarskiego. Mnie jakoś nie gryzą. Gdy jako dziecko je czasem męczyłam, to mnie gryzły, ale odkąd nie męczę, to mnie ani nie gryzą, ani nie uciekają przede mną. Grunt to zrozumieć umysł gryzonia... ;) Ale szczurki też mi się podobają, zwłaszcza te z czarną główką i "zadkiem" a białym tułowiem. Ale mama ledwie chomika toleruje. Jestem dorosła, ale to nie oznacza, że mogę się nie liczyć z jej odczuciami :P

A co do kotów, to ja ich nie lubię najprawdopodobniej dlatego, że wolę małe zwierzęta, jak ptaki\gryzonie\ryby, a jak wiadomo takie stworzonka padają często ofiarą kotów. Jakoś nie potrafię znieść widoku kota niosącego szamotające się maleństwo, typu wróbelek np. Pod tym względem to już rasowe są lepsze, bo często mają słaby instynkt łowiecki.

Karel13
09.07.2011, 19:41
Suomii, nie ma chomików Mandżurskich :P.

suomii
10.07.2011, 11:07
no to jest inna nazwa dżungarskiego :p mój weterynarz tak go określił . a co do szczurów to te z białym tułowiem, czarnym zadkiem i główką to kapturki :p taka odmiana umaszczenia. sama mam takiego i jednego albinoska.

ja też oczywiście będę próbowała złapać jakieś dzikie zwierzęta. ciekawe czy będę wilkołaki tak jak w dwójce.

Ejak
10.07.2011, 17:45
Mi do zwierzaków, marzą się specjalne akcesoria coś w stylu prowadzenia, gospodarstwa i dodali by nowe zwierzaki typu: świnia, osioł, kury, krowy itd.

anie_1981
10.07.2011, 18:22
Na the sims farma, trzeba będzie poczekać... ;) Pewnie jednak nigdy nie będzie takiego dodatku, a szkoda...

nmin
10.07.2011, 18:33
Farma byłaby na pewno bardzo ciekawa dla takiego maniaka zwierząt, jak ja, i też baaardzo chciałabym mieć taki dodatek, ale pewnie zajmowanie się owcami i świnkami niewiele by się różniło od zajmowania się rybkami. Raczej nie należałyby do członków rodziny jak psy, koty i konie i tylko dokładałyby codziennej pracy, bo oglądanie ich w końcu by nam się znudziło. Jakoś więc przeboleję, zrobię sobie rodzinę wiejską z pełnego zdarzenia na tyle, na ile się da - kilka koni i wielki sad.

Takie małe, nowonarodzone prosiaczki... :redface:

Ejak
11.07.2011, 07:17
Mam nadzieje, że interakcja z końmi nie będzie się ograniczała tylko do: karmienia, głaskania, przeskakiwania przeszkód i jeżdżenie. Tego właśnie się najbardziej w tym dodatku obawiam.

anie_1981
11.07.2011, 11:00
Można by jeszcze się nim zajmować, ale zdaje mi się, że gdzieś czytałam o czyszczeniu konia., więc kto wie. Na razie EA nie zaszczyca nas mnóstwem informacji, ale myślę, że to się zmieni bliżej premiery.

Searle
11.07.2011, 11:33
Mi bardzo zależy na gryzoniach: szczurach, myszkach, chomikach, szynszylach itp. Oczywiście chciałabym by było z nimi więcej interakcji niż w dwójce.

Ejak
11.07.2011, 15:00
Coś mi się wydaje, że na odczepnego dadzą świnkę morską...

anie_1981
11.07.2011, 17:37
W sumie, to nie widzę powodu, dla którego mieliby nie dać gryzoni. Będą ptaki, gady, to dlaczego nie gryzonie? Bo są pospolite? Tym lepiej. Kto nie chciałby mieć w Simsach cyfrowej wersji swojego szczurka np... Wszystko okaże się bliżej premiery. Będzie to dużym minusem gry, jeżeli gryzoni nie będzie, ale nic na to nie poradzimy, a ze względu na inne zwierzaki (KONIE!) i tak kupię ten dodatek.

nmin
11.07.2011, 18:19
Kto nie chciałby mieć w Simsach cyfrowej wersji swojego szczurka np...Ja :P Szczurka co prawda nie mam, ale nigdy nie robiłam w Zwierzakach swoich psów, tak samo jak nie robiłam siebie i swoich znajomych. Nie chciałam, żeby mi umierali ;)

Saphira
12.07.2011, 10:00
Ja :P Szczurka co prawda nie mam, ale nigdy nie robiłam w Zwierzakach swoich psów, tak samo jak nie robiłam siebie i swoich znajomych. Nie chciałam, żeby mi umierali ;)
Ja tak samo :) Inaczej niż moja siostra :)

Kalia
12.07.2011, 11:52
Ja tak samo :) Inaczej niż moja siostra :)

Ja też nie robię swojej rodziny i zwierząt poza tym wątpie żeby można mieć 11 chomików dżungarskich i psa :D

patryk916
12.07.2011, 13:55
W The Sims 3 psa.Najlepiej goldenka :)

nmin
12.07.2011, 14:41
Ja też nie robię swojej rodziny i zwierząt poza tym wątpie żeby można mieć 11 chomików dżungarskich i psa :DW dwójce tylko psy i koty liczyły się do członków rodziny, klatek z gryzoniami (nie pamiętam, co to było, bo prawie nigdy ich nie kupowałam) można chyba było mieć, ile się chciało ;) Myślę, że w trójce będzie dokładnie tak samo.

Verdi
12.07.2011, 14:56
Szkoda, że można wybrać tylko jedną pozycję. :/
Najbardziej nie mogę się doczekać koni, bo psy i koty to taki bardziej obcykany temat. ;D

Ejak
12.07.2011, 15:20
Nowinka z ras psów, prawdopodobnie nie zabraknie Bulterier'a (http://republika.pl/blog_zt_4834217/7434156/tr/bullterrier.jpg)

nmin
12.07.2011, 15:25
Przecież bullterrier był nawet w trailerze, ten przestraszony szczeniaczek ;)

Ejak
12.07.2011, 16:41
@up: faktycznie, no ale przynajmniej przypomniałem :D

Juhas
12.07.2011, 17:15
Jeszcze fajnie by było gdyby dali coś w stylu pies policyjny- owczarek niemiecki oraz pies strażacki- dalmatyńczyk :)
To by urealniło grę jeszcze bardziej :)

anie_1981
12.07.2011, 17:59
Ja swojej rodziny też nie robię w Simsach, ale lubię tworzyć swoje zwierzaki. Może nie konkretnie utożsamiam jakoś swojego psa z reala ze swoim psem wirtualnym, no ale jeśli mam psa Yorka, to znaczy, że mi się podobają, więc w grze też chcę mieć :D

Ejak
12.07.2011, 18:11
Jeszcze fajnie by było gdyby dali coś w stylu pies policyjny- owczarek niemiecki oraz pies strażacki- dalmatyńczyk :)
To by urealniło grę jeszcze bardziej :)

Może zrobią, bo była wzmianka o jakiejś pracy dla psa, ale wtedy nie było to by tylko owczarka niemieckiego jako policyjnego i dalmatyńczyka jako strażackiego. Inne rasy też w tej branży pracują, a twórcy Sims'ów i tak by zrobili dla wszystkich, bądź prawie dla wszystkich, bo taki York ;)

Juhas
12.07.2011, 18:13
Może zrobią, bo była wzmianka o jakiejś pracy dla psa, ale wtedy nie było to by tylko owczarek niemiecki jako policyjny i dalmatyńczyk jako strażacki. Inne rasy też w tej branży pracują, a twórcy Sims'ów i tak by zrobili dla wszystkich, bądź prawie dla wszystkich, bo taki York ;)

Wiem że i inne rasy ale chodzi mi o to najbardziej popularne w tej roli :)
No raczej Yorczek nie byłby psem policyjnym :O:D

Ejak
12.07.2011, 18:40
Juhas: Owczarek niemiecki jest popularniejszy od dalmatyńczyka, także w straży pożarnej. Najciekawiej było by, gdyby w nowym mieście była policja konna.

anie_1981
13.07.2011, 11:57
Ciekawe, czy będzie kostucha jeżdżąca na koniku, czy to tylko na potrzeby trailera... Ale policja konna byłaby miodzio... Mój Sim na pewno byłby gliną... Żeby jednak to wyglądało jak trzeba, to musiałaby to być praca jak z Kariery. Robiłoby się patrole ulic w siodle.

Deer
13.07.2011, 16:45
Konie. Ciekaw jestem jakby sie na nich jezdzilo. Moze byc smiechowoooo. xD

revive
13.07.2011, 19:59
A ja psy uwielbiam i przy nich zostanę...

mrakad133
14.07.2011, 14:56
Ja najbardziej bym chciała gryzonie typu szczury, mysze, chomiki, świnki morskie, króliki itd. Ale pewnie jakby już by zrobili gryzonie to coś w stylu "szynszyli" z dwójki..
Najbardziej się cieszę, że będzie ponad 100 ras psów i kotów ;)

anie_1981
15.07.2011, 09:17
No i można będzie zrobić sobie jakieś psie "dzieło sztuki", wystarczy trochę przesadzić z suwakami. Zrobić jakąś za długą mordę np.... albo gigantyczne uszy. Nie mogę się już doczekać... :D

Saphira
15.07.2011, 10:34
No i można będzie zrobić sobie jakieś psie "dzieło sztuki", wystarczy trochę przesadzić z suwakami. Zrobić jakąś za długą mordę np.... albo gigantyczne uszy. Nie mogę się już doczekać... :D

Albo różowego, długowłosego dobermana...:D CZyli nie do końca psa tej rasy :)

anie_1981
15.07.2011, 17:17
Psy z osiedla miałyby ubaw :D

Saphira
17.07.2011, 10:18
Psy z osiedla miałyby ubaw :D

Albo jakieś ubranka, typu różowa, brokatowa sukienka dla dobermana :D
I minispódniczka dla rotwailera.


Ale tutaj akurat wolę, by dla dużych psów w ubrankach były tylko jakieś niby przeciw zimnie :) , np. takie bluzy dla amstaffów ;)
A dla yorków, shih tzu itd. takie ubranka różowe , ""słitaśne"" itp.

Spectrum
17.07.2011, 10:56
Mari777

Jak dla mnie żaden pies nie powinien nosić ubrań dla ozdoby czy to shih-tzu czy Bernardyn
Przeciw zimnie oczywiście ;) ale nie do każdej rasy jest to konieczne
ale wracając do gry to może dadzą ubrania dla psów ale takie dla normalne a nie jakieś kapelusze lub inne dziwactwa, bo kiedy dodadzą pogodę takie ubrania dla psów stały by sie potrzebne;)

anie_1981
17.07.2011, 11:53
Jestem raczej przeciwniczką ubierania psów w jakieś "switaśne" ubranka. Pies to pies, a nie pluszowa zabawka. Owszem takie ubrania na zimę czasami są konieczne, ale ja akurat takich psów, by tego wymagały, nigdy nie miałam. Nawet york nie koniecznie musi mieć ubranka, chociaż nasza suczka ma taki płaszczyk, bo nie chce wychodzić zimą na dwór "na siusiu".

No a w Simsach to raczej ubrania nie będą potrzebne, no chyba, że po wydaniu pogody. Ale póki co, to nie takiej potrzeby.

Electric Shabet
17.07.2011, 13:52
Taa, ubieranie psów jest takie... Dziwne? Co do ubrań zimowych, to się zgadzam. Przyda się jakiś sweterek, czy coś, ale bez przesady. Chociaż wydaje mi się prawdopodobne, że idąc simką/simem po mieście spotkamy małego pieska w obcisłej różowej sukieneczce, który się nazywa "Diva". Bo tak na prawdę z każdą częścią simsów EA posuwa się do coraz to dziwniejszych rzeczy. W pierwszej części nikomu nawet by do głowy nie wpadło, żeby zrobić pół-sima pól-roślinę. W Simsach 2 już mieliśmy taką możliwość - mało tego. Były wampiry, wilkołaki wyjące do księżyca, i różne inne cuda na kiju. A w trójce wyjeżdżamy do Egiptu, Chin, wampiry czytają w myślach. Więc jak już mówiłem, jest 50% szans, że będziemy mogli ubierać zwierzęta. Ale z drugiej strony, w zwiastunie może by coś z tych ubranek pokazali... Sam już nie wiem.

Jessica
17.07.2011, 14:14
Mnie do szczęścia wystarczą jedynie koty < 3 Stworzę swojego Pucia i SIamprytka :D !

TheSims3Fan
18.07.2011, 10:32
Ja zagłosowałem na coś na co nikt nie głosował przedtem tak dla odmiany ale ogólnie chce miec po 2-3 wszystkiego co będzie morzliwe :D :D Kyrdę będę musiał wybierac z posród moich pięciu ulubionych ras psów jeśli będzie limit do ośmiu ;/

figa
18.07.2011, 12:24
Zagłosowałam na konie :) Mam nadzieję, że będą Araby, moim zdaniem najpiękniejsze konie.

Kupię moim simom na pewno także psy, przy okazji mam pytanie, orientuje się ktoś, czy w grze będzie taki piesek? :) (foksterier krótkowłosy)

http://i.pinger.pl/pgr463/d32dfae50020131b4af1b573/784866738.jpg

anie_1981
18.07.2011, 12:31
Ja na 200% zrobię sobie parkę, która zamiast dzieci, będzie miała stado zwierzaków, wszystkiego po trochu. Rozpocznę nową grę w nowym mieście i będę tam miała "Rancho". Nawet zrobię wybiegi dla szopów, skunksów i sarenek. Mam nadzieję, że będą też trochę chodziły po boksach, a nie tak jak w dwójce czy jedynce, że będą stały w miejscu i nic nie robiły. Już się normalnie nie mogę doczekać :D

EDIT:

@UP:

Araby to moja ulubiona rasa koników, jak ich nie będzie, to będzie mi przykro. Co do Fox Terrierów to są całkiem ładne, takie jak słynny "Reksio". Ciekawe czy będą, ale na razie niestety nie dostaliśmy listy ras psów\kotów\koni. Jak taka lista się ukaże, to przeczytam ją "od deski do deski". Mi się marzą beagle.... Słodkie są...

Juhas
18.07.2011, 16:24
Tak beagle ładne są :) Ja jeszcze chciałbym mieć pieski o płaskich mordkach :D Maltańczyka z różową kokardką dla moich gwiazd :D A tak to jeszcze shit-zhu oraz pekińczyka :) Bo są śmieszne :)

Spectrum
18.07.2011, 19:46
Tak beagle ładne są :) Ja jeszcze chciałbym mieć pieski o płaskich mordkach :D Maltańczyka z różową kokardką dla moich gwiazd :D A tak to jeszcze shit-zhu oraz pekińczyka :) Bo są śmieszne :)

taa taki jeden shih-tzu wyleguje się teraz na moim łóżku xd
gdyby dodali psy które wymieniłeś ;) Można pomarzyć ;)

Ejak
20.07.2011, 11:23
Na razie nie zastanawiałem się nad rasami psów, tylko wspomniałem o Yorkshire terrier (http://republika.pl/blog_cj_4478575/7131127/tr/yorkshire-terrier1.jpg) i Dogue de Bordeaux (http://4.bp.blogspot.com/-m7wDfUzgJZ0/TXyVFqWfz_I/AAAAAAAAACU/ZO6Tk9Si3Ds/s1600/Dogue%2Bde%2BBordeaux%2BPuppy%2BBest%2BImages%2B33 .jpg), natomiast z ras kotów to najbardziej zależy mi na:
Turecki Van (http://www.koty.pl/files/(wl2YhKjUcGJc65tVnmyd11htirKSXs2EX6Nxm1uqnJaee2eNZ lRc4ZtWn71nnGpsQ6mVVZqCZaRsaVqmy5PLbGjo)/pl/kotykatalogras/28/33/1/1426889679.jpg)
Bengalski (http://www.uniwersytetdzieci.pl/files/Work/file.7928156263622c573211c8e1f6bba677.jpg)
Manx (http://pu.i.wp.pl/k,NjkyMTI5MTMsNDcxMTk1Njg=,f,Manx1.jpg)
Niebieski Rosyjski (http://www.galathilion.pl/www/userfiles/Image/rbelakarolyi%5B1%5D.jpg)
Perski (http://www.koty.org.pl/zdjecia/rasy/kot_perski.jpg)
Kot Mieszany (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/58/Collage_of_Six_Cats-01.jpg/240px-Collage_of_Six_Cats-01.jpg)

Saphira
20.07.2011, 13:05
Na razie nie zastanawiałem się nad rasami psów, tylko wspomniałem o Yorkshire terrier (http://republika.pl/blog_cj_4478575/7131127/tr/yorkshire-terrier1.jpg) i Dogue de Bordeaux (http://4.bp.blogspot.com/-m7wDfUzgJZ0/TXyVFqWfz_I/AAAAAAAAACU/ZO6Tk9Si3Ds/s1600/Dogue%2Bde%2BBordeaux%2BPuppy%2BBest%2BImages%2B33 .jpg), natomiast z ras kotów to najbardziej zależy mi na:
Turecki Van (http://www.koty.pl/files/(wl2YhKjUcGJc65tVnmyd11htirKSXs2EX6Nxm1uqnJaee2eNZ lRc4ZtWn71nnGpsQ6mVVZqCZaRsaVqmy5PLbGjo)/pl/kotykatalogras/28/33/1/1426889679.jpg)
Bengalski (http://www.uniwersytetdzieci.pl/files/Work/file.7928156263622c573211c8e1f6bba677.jpg)
Manx (http://pu.i.wp.pl/k,NjkyMTI5MTMsNDcxMTk1Njg=,f,Manx1.jpg)

Niebieski Rosyjski (http://www.galathilion.pl/www/userfiles/Image/rbelakarolyi%5B1%5D.jpg)
Perski (http://www.koty.org.pl/zdjecia/rasy/kot_perski.jpg)
Kot Mieszany (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/58/Collage_of_Six_Cats-01.jpg/240px-Collage_of_Six_Cats-01.jpg)
No ja też liczę na kota perskiego i na vana, to moje ulubione rasy :) A koty syjamskie będą na pewno, widziałam na screenach.

Karel13
20.07.2011, 13:39
Nienawidzę kotów. Są tylko i wyłącznie ładne, a zostają przy Tobie tylko dlatego, że im żreć dajesz :). Wiem, że nie zawsze tak jest, ale niestety w większości przypadków to jest prawda. Jednak wolałbym, aby w grze się pokazały.

Mi najbardziej zależy na chihuahua, pudlach i labradorach/golden retriverach :).

Spectrum
20.07.2011, 13:53
Myślę, że te wszystkie rasy jakie wymieniliście będą zarówno koty jak i psy, bo przypominam sobie, że w 'dwójce' były ;)
Ale myślę, że już twórcy nie mają czym reklamować tych dodatków, mnie nie ździwiło, że będzie tyle ras w dwójce też było dużo,
EA myśli, że fani the sims nie pamiętają co było pare lat temu ;)
To mnie trochę denerwuje ;)

Karel13
20.07.2011, 14:09
Chihuahua nie było! Musiałem robić sam... Już to gdzieś pisałem :).

Ejak
20.07.2011, 14:24
Karel13: Nie gadaj głupot na temat kotów. To są typowe stereotypy, to co powiedziałeś jest równie głupie jak bzdura o tym, że koty śmierdzą rybami.

Mam nadzieje, że będzie koń holsztyński

Spectrum
20.07.2011, 14:45
A była mowa o arabach (konie)?
myślę, że powinny być bo to rozpoznawalna rasa
i myślę że dodadzą do gry rasy koni, które są popularne w USA

KattyLoo
20.07.2011, 15:50
Ja bym chciała na pewno koty. A tak po za tym, to konie i psy ;)

Karel13
20.07.2011, 16:15
Ejak@
Nie piszę głupot. Koty, które do tej pory poznałem były egoistyczne. Widać to po oczach... xD
Niektóre koty jakie znam są na prawdę fajne, ale jest ich tylko kilka.

anie_1981
20.07.2011, 16:32
Pisałam wielokrotnie, że kotów nie cierpię. Więc solidaryzuję się w tej sprawie z Karelem. Koty mają specyficzny charakter, którego nie każdy musi lubić. Po to mamy na Ziemi miliony gatunków zwierząt, żeby każdy miał to co lubi :D

Ejak
20.07.2011, 18:36
Karel13: Chodzi mi o to, że kot nie jest psem. A na pewno większość osób wie, że psy żyją w stadach i mają przywódce, w świecie gdzie jest pies i człowiek tym przywódcą jest właśnie człowiek, więc pies robi to co (zazwyczaj) rozkaże przywódca. Kot natomiast ma inny zwyczaj i jest niezależny. Z łatwością sobie upoluje zdobycz itd. Natomiast jeśli jest w domu z człowiekiem, to zazwyczaj człowiek zastępuje mu jakiegoś członka rodziny lub uważa go za przyjaciela. Koty nie są ufne wobec obcych (nie wszystkie) to tym bardziej nie będą bawić się, a ni tym podobne interesować się zanadto obcym, bo może określić go jako wroga. Natomiast psy osobę obcą, zazwyczaj zaliczają do swojej grupy, gdzie są inni domownicy. Więc to nie winna kotów, że są z natury samotnikami, ale potrafią szanować i ufać swojemu właścicielowi. Mam nadzieje, że to przynajmniej przeczytałeś :)

Mam nadzieje, że dodadzą gryzonie, bo to zawsze spowoduje, że gra będzie realistyczna.

anie_1981
20.07.2011, 21:10
Na trailerze widać było kota, który ubił rybkę... To właśnie jest kwintesencja tego, czego nie lubię w kotach. Rozumiem, że instynktu łowieckiego nie wytępi się u kota, nawet jeśli ma "pełną miskę". Ale jako, że wolę małe zwierzęta, które są ofiarami kotów, więc przez to obrzydza mnie wizja kota trzymającego w paszczy coś małego i wyrywającego się... Jak widzę kota, który przyniósł do domu upolowanego wróbla, nie potrafię nie myśleć o tym, że tym wróblem mógł być któryś z moich ptaków... Jestem na to za miękka.

Ejak
21.07.2011, 08:03
anie_1981 Tak jako ciekawostkę, dodam, że koty nie polują na ryby (oprócz znanego Tureckiego Van'a), ponieważ koty tylko lubię łapką przeganiać i uderzać w rybę. Każde zwierzę ma instynkt przetrwania, i zaspokaja go tak jak musi. Wilki, lwy, rysie, niedźwiedzie nie polują bo chcą tylko, bo muszą, bo ich organizm nie jest przyzwyczajony do samych roślin. Taka jest natura.

Yuki
21.07.2011, 09:11
Mi by się węże marzyły. Sama chciałabym mieć jednego, wiec może w grze będą? ^^

Chryzantem Złocisty
21.07.2011, 09:50
ja oczywiście chcę świnki morskie :D albo chociaż chomiki...kota zapewne też bym sobie załatwiła.w dwójce uwielbiałam koty i ich zabawy,mam nadzieję że w trójce też będą takie "stuknięte" :)

anie_1981
21.07.2011, 10:18
anie_1981 Tak jako ciekawostkę, dodam, że koty nie polują na ryby (oprócz znanego Tureckiego Van'a), ponieważ koty tylko lubię łapką przeganiać i uderzać w rybę.

I tu się mylisz. Może mam dziwnego kota, ale on poluje na wszystko, do czego ma dostęp. Chłopakom wszystkie "żywce" z wiadra powybierał, gdy się szykowali na ryby. Z akwarium ryb nie wyjmie, bo niby jak... jest przykryte. Ten nasz kot to "chodząca śmierć". Znosi nam do domu ptaki, myszy, wiewiórki, jaszczurki, żaby. Nawet raz przyniósł padalca. Rozumiem, że Ty lubisz koty. To bardzo dobrze, że ludzie mają różne gusta, ale mnie do kotów nie przekonasz, choćby nie wiem co.

No a wracając do tematu Simsów, to ja uważam, że im więcej stworów dadzą tym lepiej i na pewno każdego zwierzaka wypróbuje. Czekam z niecierpliwością na więcej szczegółów o dodatku i listę zwierząt i ich gatunków, jakie będzie można mieć. Nie tylko psy, koty i konie są fajnymi zwierzakami i chciałabym, żeby wreszcie pokazali też zwierzęta "klatkowo-akwariowe".

Juhas
21.07.2011, 11:06
ja oczywiście chcę świnki morskie

Oj tak też jej wyczekuję :) Sam mam samicę prosiaka i jest wspaniała :)
Tylko by nie dali śwince tych samych interakcji co chomikowi...
Bo świnka jest mądra i komunikatywna a chomik jest głupi i ma swojego właściciela w... no wiadomo gdzie. Sam raz widziałem jak taki jeden biegł po stole tak by spaść. Moje simowe dzieci napewno będą posiadać swoje świnki morskie jak będą. Te ich piękne pyszczki są warte wprowadzenia do gry :)

Ejak
21.07.2011, 12:08
I tu się mylisz. Może mam dziwnego kota, ale on poluje na wszystko, do czego ma dostęp. Chłopakom wszystkie "żywce" z wiadra powybierał, gdy się szykowali na ryby. Z akwarium ryb nie wyjmie, bo niby jak... jest przykryte. Ten nasz kot to "chodząca śmierć". Znosi nam do domu ptaki, myszy, wiewiórki, jaszczurki, żaby. Nawet raz przyniósł padalca. Rozumiem, że Ty lubisz koty. To bardzo dobrze, że ludzie mają różne gusta, ale mnie do kotów nie przekonasz, choćby nie wiem co.

Ciekawe, większość kotów jaki znałem/znam uderzały tylko w rybki. Mogę tylko dodać, że może Cię to denerwuje lub jeszcze inną reakcje wywołuje, ale gdy kot przynosi zdobycz do domu, to znaczy, że robi to z szacunku dla właściciela i tak właśnie okazuje przyjaźń :)

Dla mnie najmądrzejszy z przedstawicieli popularnych hodowlanych gryzoni to jest szczur, reszta nie jest, aż tak inteligentna.
Mam nadzieje, że te szopy itd. będą jakąś interaktywną stroną gry, a nie tylko jak gołębie w Bridgetpoint.

anie_1981
21.07.2011, 15:11
Ja lubię chomiki. Może i są mniej inteligentne od szczurków, ale są za to słodsze :P

W wywiadach piszą stale to samo, tylko innymi słowami. Nic nowego jak dotąd nie powiedzieli. Mogliby przestać pisać o psach\kotach\koniach i powiedzieć coś o rybach\ptakach\gadach\gryzoniach...

Juhas
21.07.2011, 18:32
Ejak świnka jest bardzo porównywalna inteligencją do szczura :)

Annie widziałaś kiedyś pyszczek świnki? :) W takim to się można dopiero zakochać :) Świnkę właśnie wyróżnia to że ma "własny" pyszczek bo szczury myszy chomiki itp. mają praktycznie taki sam :)

Karel13
21.07.2011, 19:05
Świnki morskie mają inteligencję chomików... Może troszkę większą. Szczury to najinteligentniejsze ze wszystkich gryzoni.
Bynajmniej nikogo nie obrażam, stwierdzam fakty :).

Master of Disaster
21.07.2011, 19:05
Łał, jaka dyskusja na temat kotów. Ja tam je w sumie lubię, o ile są przyjacielskie. I w pewien sposób mnie fascynują... Moi Simowie (TS2) mają właśnie zwykle koty. Ewentualnie coś, co w wersji PL jest znane pod nazwą szynszyla :| jeśli to jest szynszyla, to ja jestem Marylin Monroe.
Osobiście... szczególnie zależy mi na koniach - głównie dlatego, że konie w takiej grze zapewne niełatwo zrobić. Gdyby zrobili je dobrze, może to zachęciłoby mnie do gry w trójkę :D Cóż, zobaczymy.

Juhas
21.07.2011, 19:09
Świnki morskie mają inteligencję chomików...

I TU się mylisz. Sam mam świnkę. I są to bardzo inteligentne i komunikatywne stworzenia. Potrafią wyczuć człowieka i przeanalizować czy nadaje się do kontaktu. Dodatkowo moja świnka bardzo dobrze rozumie co się wokół niej dzieje. Awięc jak takiego zwierzątka nie posiadałeś bo stwierdzam to po Twojej wypowiedzi to proszę nie wypowiadaj się :)

Spectrum
21.07.2011, 19:58
Ja bym chciał inne dzikie zwierzęta, np jeże, dziki, lisy, wtedy jednak powierzchnia miasta musiała by dorównywać powierzchni bridgeport ;(
Już wyobrażam sobię wielki las otaczający miasto a gdzieniegdzie wielkie polany ze stadninami koni :)

Karel13
21.07.2011, 20:17
Einarr, zawsze można zrobić taką miejscówkę :). Tylko bez tych dzikich zwierząt.

Spectrum
21.07.2011, 20:18
można, ale maxisowe miasta są dla mnie najlepsze ;)

Ejak
21.07.2011, 21:33
Annie widziałaś kiedyś pyszczek świnki? :) W takim to się można dopiero zakochać :) Świnkę właśnie wyróżnia to że ma "własny" pyszczek bo szczury myszy chomiki itp. mają praktycznie taki sam :)

Nie chce nic mówić, ale gryzonie z rodziny marowatych mają bardzo podobny pyszczek co świnka morska, więc proszę się nie dziwić, że mysz i szczur mają podobne pyszczki. I dodam, że miałem 11 chomików i żaden nie był z pyszczka podobny do myszy czy szczura.

Co do miasta, to mam nadzieje, że będzie to trochę taki leśny klimat.

anie_1981
22.07.2011, 13:37
Moim zdaniem chomiki (zwłaszcza syryjskie), mają pyszczki podobne do niedźwiadków, dlatego zawsze nazywam moje chomiczki "Misia". Zawsze mam samiczki. Teraz pierwszy raz w życiu mam chomika dżungarskiego i też jest bardzo fajna z niej "Misia", ale to trochę za mała wersja chomika jak dla mnie. Jest za to inteligentniejsza, szybsza i budzi się później niż syryjskie, w rezultacie rzadko ją widuję.

Świnkę morską miałam raz, jest bardzo fajna i komunikatywna. Nasza mieszkała w kuchni w misce, takiej jakby kuwecie dla kota, może trochę większej. Chodziła po domu jak pies. Ja jednak wolę chomiki.

Scheiße
23.07.2011, 13:22
Do której kategorii zalicza się ogry? <3

Saphira
23.07.2011, 17:33
Do której kategorii zalicza się ogry? <3
jeszcze trochę i będzie to uznane za spam :) Ogr to nie zwierzę :O

Ejak
23.07.2011, 18:47
Ja bardzo bym chciał aby były Mustangi! (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/Bureau_of_Land_Management_horses.jpg)

Karel13
23.07.2011, 18:50
Czy te mustangi na zdjęciu nie powinny mieć długich grzyw skoro są mustangami? Czy mustang to rasa?

Ejak
23.07.2011, 18:52
Mustang – RASA zdziczałych koni, wywodzących się od koni przywiezionych do Ameryki Północnej z Hiszpanii w XVI wieku przez hiszpańskich konkwistadorów. Część przywiezionych przez nich koni, w różnych okolicznościach dostała się na wolność i wtórnie zdziczała, tworząc na prerii nową RASĘ. źródło Wikipedia Wolna Encyklopedia.
Nie nie muszą mieć długich grzyw.

Saphira
24.07.2011, 14:06
Czy te mustangi na zdjęciu nie powinny mieć długich grzyw skoro są mustangami? Czy mustang to rasa?

Nie muszą mieć długich grzyw, bo koniom grzywa rośnie bardzo długo, w sensie wolno.
A mustangi będą w dodatku, przeczytałam to gdzieś w internecie.

anie_1981
24.07.2011, 14:22
Mustangi są śliczne... no ale który konik nie jest... Ja już chcę ten dodatek...

Scheiße
24.07.2011, 14:43
Ogr to nie zwierzę?
Wow, nie wiedziałem ^^

Karel13
24.07.2011, 14:48
Do tej pory słowo 'mustang' rozumiałem jako dzikiego konia, dlatego się zastanawiałem, dlaczego mają krótkie grzywy?

Saphira
24.07.2011, 15:17
Do tej pory słowo 'mustang' rozumiałem jako dzikiego konia, dlatego się zastanawiałem, dlaczego mają krótkie grzywy?

co jakiś czas w niektórych rejonach ta rasa jest wyłapywana i hodowana jako "typowo kowbojski koń z westernów".To nie do końca dzika rasa.Naprawdę dzikie konie to tarpan i koń przewalskiego.Koń taroan wymarł, a dokładniej w Polsce został wybity i za pomocą koników polskich go odtworzono, ale już nie jest koniem dzikim, natomist Koń \Przewalskiego nadal jest dzikim, naprawdę agresywnym koniem.

Ale jeśli myślałeś, że koń rasy mustang jest dziką rasą kon9ia, to jesteś na dobrym tropie, że tak powiem :D


A na początku zwiastuna nr 2 widać agresywnego konia, który bardzo przypomina mustanga...To chyba on...Bo jesli chodzi o kaształt głowy, to wiadomo, żew simach go się nie odtworzy :(

Karel13
24.07.2011, 15:43
Agresywny, bo miał taką cechę :).

anie_1981
24.07.2011, 17:20
Ale od czego są mody.... Z modami można kobyłce zrobić pranie mózgu.. :D

suomii
24.07.2011, 18:34
Mari, no nie do końca. Mustangi żyją nadal, w małych stadach na zachodzie USA. Są zdziczałe i są pod ochroną, gdyż podczas wojny prawie wszystkie je zabito. Rasa pochodzi z Hiszpanii, została przywieziona do USA około XVI wieku, nie wolno ich wyłapywać, więc nie są hodowane jako "typowo kowbojskie konie z westernów''.

nmin
24.07.2011, 19:00
A ja Wam powiem, że rasy koni, które będą, kompletnie mnie nie obchodzą - ważne, żeby wyglądał jak koń, woził Simów i miał źrebięta :D Ale na co dzień nie interesuję się końmi, a ras zbytnio nie rozróżniam.

Karel13
24.07.2011, 19:10
Ja w sumie nawet nie próbuję ich rozróżniać... Wolę psy.
Koniem w grze nie pogardzę :).

anie_1981
24.07.2011, 21:04
Po części się z Wami zgadzam, w sumie to też mi wszystko jedno jakie będą rasy koni. Po raz pierwszy w historii Simsów będą konie i nie mogę się doczekać tych koników i tego, jak to będzie wyglądać w praktyce. Oczywiście chciałabym dużo ras koni, a zwłaszcza moją ulubioną rasę, koń pełnej krwi arabskiej. Ale jeśli będą tylko 2, czy 3 gatunki to nie będę mocno marudzić :P

Searle
24.07.2011, 21:34
A to będą jakieś rasy koni? Mnie się wydaje, że wrzucą jednego i na tym się skończy.

Paka
24.07.2011, 21:44
nie noo, podstawowo piees :>

suomii
25.07.2011, 07:26
ma być podobno 5, ale to jeszcze nie potwierdzone. ale mnie rasy nie obchodzą :) wszystkie konie są fajne. mi najbardziej chodzi o to , żeby było jak najwięcej zwierzątek różnych gatunków :>

Saphira
25.07.2011, 09:37
Ja już chcę stworzyć klacz, nawet dwie, psa, kota, żrebaka i grać ! NBo i sim też musi być...

kasiakaplon5
25.07.2011, 09:57
Bardzo chciałabym aby były konie. I moje marzenie się spełni. Widziałam na każdym ze zwiastunów oficjalnyck. Hurraaa!!

Mam nadzieje że będą psy, koty,chomiki,szczurki. itp.

suomii
25.07.2011, 10:00
psy i koty będą. mi bardzo na szczurach zależy no i może na chomiku, bo chciałabym stworzyć zwierzyniec który mam w domu :)

Saphira
25.07.2011, 11:14
Bardzo chciałabym aby były konie. I moje marzenie się spełni. Widziałam na każdym ze zwiastunów oficjalnyck. Hurraaa!!

Mam nadzieje że będą psy, koty,chomiki,szczurki. itp.
Żadna nowość, że konie będą.Widać to na zwiastunach, ale też na tzw.CAP (create a pet).
No i są już zdjęcia .I będzie 5 ras koni, więc będziesz mieć wybór.

Ejak
25.07.2011, 11:15
Może, ktoś dać link do tego, że będzie 5 ras koni, bo takie gadanie do niczego nie prowadzi...

anie_1981
25.07.2011, 11:35
@UP, popieram. Dużo ludzi pisze, że będzie te 5 ras, ale nikt nie podaje linka do potwierdzenia tej informacji. Ja też mogę sobie coś napisać... będzie 50 ras koni! Ale skoro nie podaję linka do takiej informacji od EA, to znaczy, że to może być bujda (w tym wypadku jest, bo wątpię by było 50 ras koni). Linki ludzie, linki!

neville
25.07.2011, 12:31
Ja bym chciał jednoroshca, kotołaka XD, i sterowanie papugami, i sranie gołębiem na simów. XDDD <marzenie>

Scheiße
25.07.2011, 14:07
Ja chcę krowę. I żeby można było je doić http://i.imgur.com/BAY5p.gif

carineesz
25.07.2011, 14:13
Chciałabym, żeby były gady ;) Zwłaszcza jaszczurki. Albo myszy, żeby mogły zalęgnąć się w domu Simów i zastawiało by się pułapki czy coś :D

Chiyano
25.07.2011, 14:58
Anie, kiedyś pisano o tym, zapomniałam gdzie, ale było ;)

Ja bym chciała, żeby zrobili chociaż świnki morskie, kilka ras do wyboru, żeby można je było puszczać po pokoju/mieszkaniu :D

symfonia
25.07.2011, 15:19
Ja bym chciała mieć małpkę,ale pewnie niebędzie takich zwierząt.:((

Ejak
25.07.2011, 17:22
Anie, kiedyś pisano o tym, zapomniałam gdzie, ale było ;)

Właśnie o to chodzi, każdy mówi, że "gdzieś było", ale jest takie niedostępne ? Osobiście w to wątpię, albo jest, albo nie, link lub zwykłe gadanie.

Niedługo wiekszość z was będzie chciała mieć The Sims 3: Dżungla ;)

Séverine
25.07.2011, 17:57
Ja bym chciała mieć małpkę,ale pewnie niebędzie takich zwierząt.:((

Nie przesadzasz czasem? To nie jest Zoo tylko zwierzaki (proszę o nie uświadamianie mnie, że zwierzaki to nie tylko zwierzęta domowe, wiem o tym). Zauważyłam, że niektórzy strasznie dużo by chcieli, ludzie to jest EA, chyba nie powstał jeszcze taki dodatek który miał wszystko co potrzebne i fajne :P

Ejak
25.07.2011, 18:37
EA to nazwa ogólna, ale może zostaniemy zaskoczeni, bo z tego co mi wiadomo, ale nie jestem pewien to producentem ma być The Sims Studio, a nie tak jak zawsze EA Games.

anie_1981
25.07.2011, 21:58
Jeśli zrobili by to ludzie Willa Wright'a, to może byłoby mniej bugów a gra byłaby bardziej dopracowana.

Scheiße
26.07.2011, 07:54
Podobnież będzie jednorożec jako postać specjalna. Ale żadnego potwierdzenia nie mam.

Séverine
26.07.2011, 08:12
Podobnież będzie jednorożec jako postać specjalna. Ale żadnego potwierdzenia nie mam.

Hmm... Dla mnie spoko, może być i pegaz w dodatku. Oby to się nie rozprzestrzeniało w ciągu jednej nocy na całe miasto.

Saphira
26.07.2011, 09:12
Hmm... Dla mnie spoko, może być i pegaz w dodatku. Oby to się nie rozprzestrzeniało w ciągu jednej nocy na całe miasto.

Pegazy i jednorożce...Raczej szybko się nie rozmnożą :D...
Ale to nie sąjakieś simo-mutanty, tylko zwierzaki.

suomii
26.07.2011, 09:46
jednorożec? :D hmm to trochę unierealnia (nie wiem czy jest takie słowo) grę. ale może być fajny

Lubie
26.07.2011, 10:09
Jednorożce. ??? :| Nie sądzę. W każdym dodatku specjalne stworzenia były podobne do simów, jak WP, mumia, wampir, sim-bot. Mogły "korzystać z życia", czyli jadły itp. A ja nie wyobrażam sobie jednorożca, który siedzi na toalecie.

suomii
26.07.2011, 10:18
no ja też nie. ale może wilkołak /?

Lubie
26.07.2011, 10:22
Bardziej by było prawdopodobne. Jednorożca nie chciał bym widzieć. Mógłby być też Kotołak.. :D

suomii
26.07.2011, 10:54
kotołak ? haha :D a może kobieta - wąż, kiedyś taki film był

symfonia
26.07.2011, 10:55
Nie przesadzasz czasem? To nie jest Zoo tylko zwierzaki (proszę o nie uświadamianie mnie, że zwierzaki to nie tylko zwierzęta domowe, wiem o tym). Zauważyłam, że niektórzy strasznie dużo by chcieli, ludzie to jest EA, chyba nie powstał jeszcze taki dodatek który miał wszystko co potrzebne i fajne

Posiadanie małpki to żadna ekstrawagancja,jest to zwierzak tak samo udomowiony jak psy i koty.Może w Plolsce mało popularny bo nie kazdego byłoby stać.Nie porównuj moich pomysłów do zoo bo niepisałam ,że chce mieć słonia.xd

Ejak
26.07.2011, 11:01
symfonia: Mimo wszystko małpa nie jest popularna tak jak pies i kot ;) Co za tym idzie, nadal w oczach ludzi małpa to nie jest zwierze, do trzymania w domu, chyba, że chcemy się w czuć w rolę Ace Ventury

symfonia
26.07.2011, 11:22
Ejak:jakby nie kwestia to funduszy to bys widział,że małpki by były tak samo popularne jak psy i koty. Małpę można nawet wychować!xd I dziwne,że będą weże i jaszczurki a nie będzie małpek.:P

anie_1981
26.07.2011, 11:25
Zgadzam się z symfonią, małpka nie jest ekstrawagancją. Zależy jeszcze jaki gatunek, ale taka np. kapucynka to świetne zwierzątko domowe. Niedaleko mojego domu klatka z kapucynką stała w sklepie z gadżetami do komórek. Słodkie stworzonko. Gdybym miała kasę i warunki sama chciałabym taka kapucynkę :P Ale małpy bardzo śmierdzą i nie da się ich nauczyć załatwiania się na dworze czy coś.

symfonia
26.07.2011, 11:28
anie_1981, no właśnie myślałam o takiej kapucynce,szkoda że EA nie zaskoczyła graczy takim uroczym zwierzakiem i do tego przezabawnym.:(

Lubie
26.07.2011, 11:29
Ja też bym chciał mieć tak ą kapucynkę.
A może tym specjalnym stworzeniem będzie małpka. ? :D
Byłoby extra. :x

symfonia
26.07.2011, 11:30
No proszę,chyba załozymy fanklub kapucynek.xd

suomii
26.07.2011, 11:40
trzymanie małpy w domu to głupota. takie zwierzęta powinny żyć na wolności, a nie w zamknięciu. tak samo jak gdzieś w azji trzymają tygrysy na łańcuchu. to nie jest miejsce dla nich one nie są tam szczęśliwe. ja jednak myślę że to specjalne zwierze to będzie wilkołak, bo w każdym dodatku jest taki dziwny stwór. ale i tak można sobie pogdybać , ja mimo wszystko chciałabym zoo , że będą dzikie zwierzęta i pacela publiczna, można by było odwiedzać i np dokarmiać zwierzaki, albo pracować tam :D

Juhas
26.07.2011, 12:11
A ja myślę że tym "mutantem" może być jakiś extra treser lub coś w ten deseń ;) No chyba że wolą "odgrzane kotlety" to wtedy będzie wilkołak.
Właściwie jak się takie stworzenie pojawi to tak jak wampir będzie miał stałą pozycję w moich pierwszych rodzinach ze zwierzakami :)

Co do kapucynek zgadzam się z suomi. To kompletnie dzikie zwierze którego nigdy nie przekonamy do naszych warunków bytu ;)

suomii
26.07.2011, 12:35
małpki są mądre i można je nauczyć wielu rzeczy, ale mimo wszystko szkoda mi kiedy są trzymane w niewoli. tak samo jak nie jestem zwolenniczką ptaków w klatkach. przecież one nie mają gdzie latać.. zawsze chciałam mieć papugę albo kanarka ale mi szkoda ich było

Ejak
26.07.2011, 13:02
Tu się zgodzę ,nie jestem za trzymaniem takich zwierząt w domu, oraz nie popieram trzymania ptaków w klatkach, ryb w kuli, psa w budzie (z łańcuchem), a tym bardziej w klatce. W Simsach też nie chce żadnych egzotycznych zwierząt, ale mogli by dać Zoo jako parcele publiczna.

symfonia
26.07.2011, 13:05
W Simsach też nie chce żadnych egzotycznych zwierząt, ale mogli by dać Zoo jako parcele publiczna.

Niezapominajmy,że kiedyś i koń był egzotycznym zwierzęciem.xd

Ejak
26.07.2011, 13:13
Kiedyś, ale nie w chwili obecnej.

Nie zaśmiecając dodam, że mam nadzieje, że dodadzą wiewiórkę.

Lubie
26.07.2011, 13:21
Wiewiórki są extra... :D
Ale tak jak gołębie w PZ, czy inaczej?

Ejak
26.07.2011, 13:26
trochę jak gołębie, ale, żeby były z nimi jakieś interakcje, np. "spróbuj złapać", "oglądaj", "spróbuj nakarmić" itd.

shan
26.07.2011, 13:29
Chciałbym mieć gady oraz dzikie zwierzęta błąkające się po mieście tj. lisy, wiewiórki, itd.

Lubie
26.07.2011, 13:32
Przydałoby się. Fajnie by było takiego szopa w miejskim śmietniku spotkać, albo jelenia jak wyjada jedzonko z koryta konia. :D

Ejak
26.07.2011, 13:34
Ale fajna wiewiórka :) (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/43/Callosciurus_prevosti.jpg)

suomii
26.07.2011, 13:43
no. na zwiastunie były szopy :D ale możliwe, że to kolejne 'oszustwo' twórców. a ryby w akwarium jak najbardziej mogą być, tylko takim ogromnym z filtrem i innymi wynalazkami. zawsze chciałam z mamą takie mieć, ale za duzo prądu ciągnie. wiewiórki byłyby super. i lamy. idzie sim do zoo i go lama opluwa ,albo wielbłąd :p

anie_1981
26.07.2011, 13:46
Co do ptaków w klatkach, to wszystko zależy od właściciela, jakie im zapewni warunki do życia. To nie prawda, że się męczą w klatkach w ogólności. Takie teksty mogą mówić ludzie, którzy nigdy ptaków w domu nie mieli, więc piszą takie rzeczy. Moje ptaki mają wielką klatkę i do tego są codziennie wypuszczane z klatki. Na "za mało ruchu", to one bynajmniej nie mogą narzekać. No ale jeśli kupi się ptakowi miniaturową, switaśną klateczkę i do tego się ich z niej nie wypuszcza no to zgadzam się w zupełności, w TAKICH KLATKACH ptaki naprawdę się męczą.

A wracając do kapucynek, to wracamy do tego co napisałam wyżej... wszystko zależy od właściciela i od tego jakie im zapewni się warunki. Nie wyobrażam sobie trzymania takiej kapucynki tylko w klatce, to bestialstwo. Ale tutaj mówimy o grze, nie o realnym życiu. W realu nie mam warunków na kapucynkę, kajmana czy coś w tym stylu, ale w grze chętnie miałabym egzotyczne zwierzęta.

suomii
26.07.2011, 13:54
Ale ja nie uogólniam, wiem że wszystko zależy od właściciela. Jeśli mają odpowiednią pielęgnację, są wypuszczane, to nie mam nic przeciwko. Tylko większość ludzi tego nie rozumie i ptaki całe życie są zamknięte. Mój sąsiad z działki na przykład zbudował ogromną klatkę ( dosłownie całe podwórko zabudował) i puszcza tam swoje papużki . Ale naprzykład mojej koleżanki kanarek cały czas siedzi zamknięty .

poza tym wracając do tematu gry, to jak najbardziej egzotyczne zwierzątka byłyby mile widziane. zrobiłabym małe zoo :D

shan
26.07.2011, 14:01
Ja bym chciał żeby były dzikie zwierzęta tj. lisy, wiewiórki itd. błąkające się po okolicy :D

anie_1981
26.07.2011, 14:11
@UP, ja tak samo. Wiewiórki, gołębie, lisy, kuny, jeże. Zwierzęta, które niekoniecznie muszą się znaleźć w klatce, ale biegają po podwórku. Chciałabym, żeby w simowym ogródku jeże zrobiły sobie gniazdo.

suomii
26.07.2011, 14:13
albo żeby krety niszczyły rośliny, i potrzebny byłby pies żeby je przeganiać .

Saphira
26.07.2011, 16:04
No właśni.fajnie będzie z tym sterowniemkońmi, psami i kotami.Biorę na pierwszy ogień psy, potem od razu konie, a na końcu koty do dżungli .

neville
26.07.2011, 16:20
Jak już mówiłem:

JEDNOROSHCE! *_*
PEGAZY! *_*
WIEWIÓÓÓRKI! *_*

+

SURYKATKI <333333

Uwielbiam Surykatki!

Ale w grze na stówę ich nie będzie. XP

suomii
26.07.2011, 17:10
ja kocham pancerniki :)

a mi się nie podoba że można sterować zwierzakami. wolałabym żeby były bardziej niezależne.

ola2199
26.07.2011, 17:13
A ja najbardziej na świecie chciałabym mieć maltańczyka i beagla <333 <rasy psów):):):):)

anie_1981
26.07.2011, 18:05
Ja jeszcze dodam hipogryfy... to dopiero są fajne stworki... A z prawdziwych zwierząt, to podobają mi się jeszcze "niełazy plamiste". Słodziaki...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nie%C5%82az_plamisty

Saphira
26.07.2011, 19:06
No i to chyba w sumie...jeszcze bym dodała więcej ras psów niż ma być.

neville
26.07.2011, 19:19
ŻABKI!!!!

Ja chcę żab!!!

Żabki mmm miec terrarium z żabami i nazywac je.
I byłyby Ró$H00Ff33!

shan
26.07.2011, 19:34
Myszy, szczury- żeby łaziły po domu :P

Ejak
26.07.2011, 19:44
A mi wystarcza dużo ras psów, kotów i parę ras koni, żeby graficznie wszystko ładnie wyglądało i nic się nie przycinało + jak najmniej bugów i jestem szczęśliwy.

Saphira
26.07.2011, 19:45
O własnie ! I żaby, jeaszczurki i węże byłyby kolekcjonerskie, za to myszy i szczury - na nie polowałaby koty, a na te większe też psy.I by mozna było kupić spray i trutkę na szkodniki i zostać kimś, kto przregania szkodniki, jak ten zawód się nazyw ? mm..hmm??

suomii
26.07.2011, 19:46
nie! żadną trutkę. myszy i szczury to najwspanialsze gryzonie :) szczury mogłyby uczyćsię sztuczek albo można by było mieć hodowlę myszek :)

Cherry_Coke
26.07.2011, 20:07
Witam :)
Wiem że jest dużo znawców na forum, więc chciałbym się dowiedzieć co to jest za pies (rasa, lub dwie w przypadku zmieszania).
http://www.youtube.com/watch?v=O5OMpvVwzIY
Od 1:12 DO 1:15.
Z góry dziękuję za wszelkie wiadomości.

suomii
26.07.2011, 21:23
wygląda na pitbulla , swoją drogą beznadziejne pytanie. czy w jakiś sposób ta informacja zmieni Twoje życie lub wpłynie na Twoje poglądy?

carineesz
26.07.2011, 21:44
nie! żadną trutkę. myszy i szczury to najwspanialsze gryzonie :) szczury mogłyby uczyćsię sztuczek albo można by było mieć hodowlę myszek :)

Hehe :D Spoko by było jakby te myszki/szczury czasem gryzły Sima. By było tak realistycznie :)

Saphira
27.07.2011, 07:59
Nie no z tą trutką przesadziłam.Ale myszki i szczury bdomowe fajnie by było gdyby można było stworzyć.
A ta rasa psa na trailerze to jakiś mieszaniec husky, bo na niego nie wygląda, lub czechosłowacki wilczak, który twórcom nie wyszedł.

Séverine
27.07.2011, 08:49
Na początek to bym wybrała swoją Simkę (jest sama) i kupiła bym jej wszystkie zwierzęta jakie są dostępne :P Pies to bym chciała żeby był yorkshire terrier, kot mógłby być dachowiec a inne zwierzęta to jeszcze nie wiem jakie będą dostępne. No i bym sprawdzała wszystkie możliwości, jakie są zwierzęta dzikie, misje (mają być podobno jakieś misje dla zwierząt) itp. Ogółem to bym nimi wszystko odkryła :D

symfonia
27.07.2011, 17:31
Mogli by dać dużo różnych dzikich zwierząt na parcelach publicznych, jeże w szczególności jak pisała anie1981.^^ A gdyby tak do tego jeszcze jakiś duży park z niespodziankami typu niedźwiedź wyskakuje zza drzewa....xd Najlepiej miniaturowe Yellowstone,to dopiero EA by zaskoczyła wszystkich.

Séverine
27.07.2011, 18:39
wygląda na pitbulla , swoją drogą beznadziejne pytanie. czy w jakiś sposób ta informacja zmieni Twoje życie lub wpłynie na Twoje poglądy?

Po prostu zapytała, korona ci z głowy spadła jak odpowiedziałaś? Chciała wiedzieć co to :rolleyes: Podobno miał być wilk a ten mi go trochę przypomina. Chociaż człowiek by tak świetnie się dogadywał z wilkiem? Możliwe, że to np. jakiś mieszaniec. A mogłabym cię o co coś zapytać? Jak taki owłosiony i szary pies/wilk może ci przypominać pitbulla skoro pitbull jest np. brązowy i nie ma długiej sierści ? :|

Ejak
28.07.2011, 10:25
Witam :)
Wiem że jest dużo znawców na forum, więc chciałbym się dowiedzieć co to jest za pies (rasa, lub dwie w przypadku zmieszania).
http://www.youtube.com/watch?v=O5OMpvVwzIY
Od 1:12 DO 1:15.
Z góry dziękuję za wszelkie wiadomości.

Mi trochę przypomina Canaan Dog'a, ale nie jestem pewien.

shan
30.07.2011, 09:00
W dodatku mogłyby być kury, które znoszą jajka. A nie jak dotąd rosną na ''drzewie''... :P

Ejak
31.07.2011, 19:19
Mam, nadzieje, że dadzą rasę psa Alaskan malamut, albo chociaż kształt głowy.

Fisia
01.08.2011, 08:04
A ja bym chciała konie, nie tyle że je lubię ale jeszcze w żadnej części gry się nie pojawiały :). Pieski obowiązkowo, mogą być nawet kundelki byle tylko z oklapłymi uszkami <3

Carolayn
01.08.2011, 08:40
Konie obowiązkowo! I koty też! Psy wiadomo, ze muszą być bo to jedne z popularniejsszych zwierząt (ja i tak ich nie lubię). I żeby były chomiki, papugi i jakieś nowe gatunki rybek! I jakieś egzotyczne zwierzaki np. węże, kameleony itp.

Jam Sim :D
10.08.2011, 14:20
Ja kotka, ale również konia.. Jestem fanką kociaków dlatego postawiłam na koty, ale koty były w 2 i mi się chyba przejadły.. wolałabym coś nowego jak właśnie konie.. więc zmieniłabym głos chętnie.. :D

Saphira
11.08.2011, 08:41
Węże będą, nawet trochę mnie zdziwiło, że na wsi będą pytony itp., no ale może będą w dżungli dla kotów ?

Séverine
11.08.2011, 10:20
Węże będą, nawet trochę mnie zdziwiło, że na wsi będą pytony itp., no ale może będą w dżungli dla kotów ?

Takie większe to będą w terrariach a mniejsze czy tam niejadowite będą na wolności i będzie je można złapać. Poza tym jak można do dżungli dla kotów wpuścić zwierzę które je zabije ? :|

Searle
11.08.2011, 10:22
Węże będą, nawet trochę mnie zdziwiło, że na wsi będą pytony itp., no ale może będą w dżungli dla kotów ?

Raczej nie będzie tak, że egzotyczne zwierzęta będą chodziły/pełzały po okolicy. Może będzie je można kupić za pomocą telefonu albo komputera z jakiegoś sklepu zoologicznego?

anie_1981
11.08.2011, 14:27
W sumie to dlaczego nie? To nawet fajnie by wyglądało. Tak jak się motyle łapie np. Tylko oczywista, że chcę mieć więcej opcji niż z robalami... Chciałabym też, żeby było jak w jedynce, że możesz kupić klatkę w kilku rozmiarach. I to samo z akwarium, terrarium itd. Jak masz biedniejszego Sima, to kupujesz mu tańszą klatkę, jak chcesz, żeby zwierzak lepiej się czuł, to kupujesz większą :P

Searle
11.08.2011, 16:49
@up: z tymi klatkami i akwariami się zgodzę. powinien być ich spory wybór.
A egzotyczne zwierzaki nie powinny biegać po okolicy, ale te bardziej pospolite, to jak najbardziej :)

Séverine
11.08.2011, 17:54
@up: z tymi klatkami i akwariami się zgodzę. powinien być ich spory wybór.
A egzotyczne zwierzaki nie powinny biegać po okolicy, ale te bardziej pospolite, to jak najbardziej :)

W sumie to dlaczego nie? To nawet fajnie by wyglądało. Tak jak się motyle łapie np. Tylko oczywista, że chcę mieć więcej opcji niż z robalami... Chciałabym też, żeby było jak w jedynce, że możesz kupić klatkę w kilku rozmiarach. I to samo z akwarium, terrarium itd. Jak masz biedniejszego Sima, to kupujesz mu tańszą klatkę, jak chcesz, żeby zwierzak lepiej się czuł, to kupujesz większą :P

No te egzotyczne to powinny raczej być w zoologicznym czy coś w tym stylu. No i tymi klatkami, akwariami i terrariami to się zgodzę, klatka dla gryzoni w dwójce była okropnie mała. Mogliby zrobić tak, że np. kanarek czy inny mniejszy ptaszek może mieszkać w mniejszej klatce a papuga w o wiele więcej. No i liczę na ,,patyk" na którym będzie mogła sobie siedzieć papuga ;)
No i jestem ciekawa czy wprowadzą opcje wystaw i prawdziwych hodowli w których byłyby rodowodowe szczeniaki za 1500-2000 simoleonów. Wątpię w to ale pomarzyć można...

anie_1981
11.08.2011, 21:23
Co do klatek dla ptaków, to bardzo często te małe ptaszyny potrzebują takiej samej klatki jak te duże. Ja mam w wielkiej klatce mewki japońskie i zeberki i one mają w sobie tyle energii, że czasem mam wrażenie, że nawet tak duża klatka to dla nic za mało, a są codziennie wypuszczane ;)

Spory wybór klatek itd w moim przypadku oznaczałby tyle, że kupowałabym tylko największe :P

Séverine
11.08.2011, 21:27
Co do klatek dla ptaków, to bardzo często te małe ptaszyny potrzebują takiej samej klatki jak te duże. Ja mam w wielkiej klatce mewki japońskie i zeberki i one mają w sobie tyle energii, że czasem mam wrażenie, że nawet tak duża klatka to dla nic za mało, a są codziennie wypuszczane ;)

Spory wybór klatek itd w moim przypadku oznaczałby tyle, że kupowałabym tylko największe :P

Ale ja nie napisałam, że koniecznie trzeba :P

Saphira
12.08.2011, 08:15
No co do węży, to w simach w dwójce PODOBNO było tak, że można było wypuścić węża i chomika i nic sobie nie zrobiły.A teraz będzie mozna kotem sterować, więc będzie można chyba uciec, hmm ?

Séverine
12.08.2011, 08:28
Zacznijmy od tego, że w dwójce w ogóle nie było węży. Po drugie nie można było wypuszczać chomika, ewentualnie brać na ręce. Co do trzeciej sprawy to raczej będzie można psem albo kotem zwiedzić miasto.

Saphira
12.08.2011, 08:34
Zacznijmy od tego, że w dwójce w ogóle nie było węży. Po drugie nie można było wypuszczać chomika, ewentualnie brać na ręce. Co do trzeciej sprawy to raczej będzie można psem albo kotem zwiedzić miasto.

A niby dlaczego nie mogłoby się sterować zwierzakiem wybierając interakcje takie jak zabawa z innym psem czy "przymilanie się" do innego zwierzęcia, czyli okazywanie czułości, które jest nawet pokazane na zwiastunie gdy kot ociera się o zwieszoną głowę konia ?

Séverine
12.08.2011, 08:38
A niby dlaczego nie mogłoby się sterować zwierzakiem wybierając interakcje takie jak zabawa z innym psem czy "przymilanie się" do innego zwierzęcia, czyli okazywanie czułości, które jest nawet pokazane na zwiastunie gdy kot ociera się o zwieszoną głowę konia ?

A ja skąd mam wiedzieć dlaczego i czy w ogóle to będzie? Ja chcę jakieś screeny z gry, już się nie mogę doczekać...

Saphira
12.08.2011, 08:43
Jak chyba każdy :D
Z reszta mnie interesują cechy i sposób poruszania się zwierząt.

Séverine
12.08.2011, 08:48
Jak chyba każdy :D
Z reszta mnie interesują cechy i sposób poruszania się zwierząt.

I jak będą Simowie wsiadać na konia. To już chyba raczej naprawią, nie wydaje mi się, że koń będzie jadł a tu nagle go teleportuje z zagrody na ulicę bo właściciel się chce przejechać :P I jestem ciekawa czy dzieci będą mogły wsiąść na konia.

Saphira
12.08.2011, 08:55
No i żeby była nauka jazdy na lonży - nauczyciel/instruktor/dorosły trzyma lonżę, sznurek, a koń idzie na nim dookoła , a jedziec na nim wykonuje proste cwiczenia, a potem spada :D
Zapowiada się smiechowo :P

anie_1981
12.08.2011, 09:49
Nigdy nie spadłam z konia na lonży, raz spadłam w galopie, ale na lonży? Swoją drogą to od tak dawna nie siedziałam w siodle, że już chyba zapomniałam co i jak. No i oczywiście powtarzam się, nie mogę się doczekać zwierzaków. Jak zobaczyłam pierwszy zwiastun zwierzaków i konika na końcu, to się niemal popłakałam ze szczęścia. Wreszcie dadzą koniki! Miałam w dwójce takie podróby koników, nie działały jak trzeba, ale zawsze to jakaś namiastka.

Searle
12.08.2011, 10:39
Ogólnie uważam, że dodanie koni do tej gry jest fajnym pomysłem, ale ja osobiście nie będę z niego często korzystała.
W dwójce każda moja rodzinka miała jakiegoś zwierzaka (przeważnie kota lub psa). W trójce pewnie nie zawsze będzie możliwość posiadania konia na każdej parceli, bo będzie się z tym wiązać (zapewne) wybudowanie stajni i chociaż małego wybiegu.
Wolę moim simom wybudować basen, czy ogródek z warzywami, a nie by cały czas koń stał im na podwórku :)

Séverine
12.08.2011, 11:22
Ogólnie uważam, że dodanie koni do tej gry jest fajnym pomysłem, ale ja osobiście nie będę z niego często korzystała.
W dwójce każda moja rodzinka miała jakiegoś zwierzaka (przeważnie kota lub psa). W trójce pewnie nie zawsze będzie możliwość posiadania konia na każdej parceli, bo będzie się z tym wiązać (zapewne) wybudowanie stajni i chociaż małego wybiegu.
Wolę moim simom wybudować basen, czy ogródek z warzywami, a nie by cały czas koń stał im na podwórku :)

Ja raczej też wolę poświęcić to miejsce na np. ogród niż na konia. Myślę, że z konia ,,skorzystam" raz, góra dwa razy. Fakt, nowe zwierzę ale jak dla mnie zbyt dużego szału nie ma, raczej będę wolała tworzyć koty, psy i małe zwierzątka.

zelkam
12.08.2011, 11:30
Ja pewnie wypróbuję każdy rodzaj zwierzaka, ale najczęściej będę miała chyba koty ;)

Searle
12.08.2011, 11:43
Ja pewnie wypróbuję każdy rodzaj zwierzaka, ale najczęściej będę miała chyba koty ;)

Koty, przynajmniej w dwójce, były najmniej wymagającymi opieki zwierzakami i nie panoszyły się pod nogami simów tak, jak psy :)

Narutoman
12.08.2011, 12:34
A jak ja założyłem taki temat to go usunieto :/ <foch>

mi sie podobaja wszystkie zwierzata, nie moge doczekac sie tej gry :)

Saphira
12.08.2011, 13:21
Nigdy nie spadłam z konia na lonży, raz spadłam w galopie, ale na lonży? Swoją drogą to od tak dawna nie siedziałam w siodle, że już chyba zapomniałam co i jak. No i oczywiście powtarzam się, nie mogę się doczekać zwierzaków. Jak zobaczyłam pierwszy zwiastun zwierzaków i konika na końcu, to się niemal popłakałam ze szczęścia. Wreszcie dadzą koniki! Miałam w dwójce takie podróby koników, nie działały jak trzeba, ale zawsze to jakaś namiastka.

Ja też spadłam w galopie,ale gdy koń mi się spłoszył.Ale - uwierz mi - naprawdę duzo jezdzców spada z konia jeszcze na etapie lonży.

Shannon
12.08.2011, 13:49
Ja pewnie wypróbuję każdy rodzaj zwierzaka, ale najczęściej będę miała chyba koty ;)

me too ;)

Saphira
13.08.2011, 16:01
Ja zamierzam grać wieloma rodzinami w N.M. ( Nowym Mieście ) , mimo to w Sunset Valley wybuduję jakąś stadninę koni i sprezentuję moim simom zwierzaka :D

I bardzo ciekawią mnie gotowe rodziny w N.M. , które już tam mieszkają, ich domy i zwierzaki <<marzy>> ...

anie_1981
14.08.2011, 11:38
No a ja się zastanawiam, gdzie by tu upchnąć parcele dla zwierząt w SV i BP, skoro już teraz jest z tym wielki problem, że nie wspomnę o tym, że jest okropnie trudno postawić pustą parcelę na miejscu innej. Np. w SV jest wielka parcela ze szkołą, żeby na jej miejscu postawić jedną działkę 30x40 i jedną 20x30, musiałam poświęcić co najmniej 10 minut na kombinowanie. Niedługo dojdzie do tego, że będzie trzeba zbudować własne miasto, bo w tych od EA nic się nie da zrobić.

Saphira
17.08.2011, 10:53
W najnowszym zwiastunie na YouTube można zauważyć napisy, jak te zwierzaki biegną - baw się z...psami, końmi, kociętami, listonoszem, blablabla...z sokołami.Więc papug chyba też będą.

Spectrum
17.08.2011, 10:54
Papugi będą przeczytałem te napisy w spowolnieniu i chyba zobaczyłem napis papugi :)

Saphira
17.08.2011, 11:12
Einarr, nom masz rację.Ale to tak szybko leci, że musiałam wpatrywać się w ekran szukając tego jednego, jedynego słowa, heh.

Searle
17.08.2011, 12:25
W zwiastunie wymienili tyle zwierząt, ale do jasnej ciasnej kiedy w końcu je pokażą?

Spectrum
17.08.2011, 12:38
Mają jeszcze ponad 2 miesiące do powiedzeniu nam wszystkiego o dodatku, trzeba tylko poczekać,
chciałbym mieć jeszcze żółwia, ciekawi mnie jak to będzie wyglądało

anie_1981
17.08.2011, 14:01
Nie wiem dlaczego nie napisali o gryzoniach, w jednym wywiadzie je potwierdzili, ale na zwiastunie o nich nie wspomnieli, jak to rozumieć...? :(

Scheiße
17.08.2011, 14:17
Może coś przeoczyłem, ale będą wiewiórki, tak? : D

anie_1981
17.08.2011, 16:49
Nie wiem... Jakiś czas temu ktoś wstawiał wywiad z kolesiem i on wspominał, że będą wiewiórki i coś tam jeszcze. A ja dzisiaj widziałam żywą wiewiórkę. Biegała po ulicy, koło takiego parku ze zwierzętami.

Beep
17.08.2011, 21:45
Ja bym BARDZO chciała pawia:D

mrakad133
18.08.2011, 11:32
Pawie? Raczej ich nie dodadzą *.* Ja się cieszę, że będą psy, koty i konie. Reszta to takie 'dodatki'. Każdy by się obszedł bez nich, ale wiadomo, że dodają grze uroku ;)

Searle
18.08.2011, 11:33
Mnie również niepokoi, że nic nie było wspomniane na temat gryzoni. Nawet w tych urywkach "Baw się z..." nie było żadnego gryzonia. Niech mnie nawet nie denerwują.

anie_1981
18.08.2011, 11:45
Ludzie mają różne upodobania, co prawda mam w domu psa i dwa koty, ale dla mnie ciekawsze są są drobne zwierzęta i konie. Dlatego brak informacji na temat drobnych zwierząt nieco mnie niepokoi. OK, piszą o gadach i ptakach, ale o gryzoniach ani słowa. Tylko w jednym z wywiadów koleś wspominał o nich. Mam nadzieję, że jednak będą gryzonie, bo jeśli ich nie będzie, to będzie to wielka strata w grze.

Karel13
18.08.2011, 11:52
Anie, mogłabyś dać linka do tego wywiadu?

mrakad133
18.08.2011, 12:01
Bardzo możliwe, że będą szczury, były na tej liście, na której póki co wszystko się sprawdza.

suomii
18.08.2011, 12:12
szczury <3 mam nadzieje, że nie tylko jako szkodniki, tylko też hodowlane

Nessa
20.08.2011, 09:29
Ja bym chciała stadko szczurów. Bo skoro mama nie pozwala w domu trzymać to sobie chociaż w simsach odbiję.
I węża. Bo zawsze strasznie interesowało mnie jak to jest mieć go w domu.
Poza tym na pewno psa, bo jestem maniaczką.
Podejrzewam zresztą, że sprawdzę wszystkie futra ;)

anie_1981
20.08.2011, 11:14
Linka do wywiadu w którym ktoś wspominał o gryzoniach, podawał ktoś z użytkowników tego forum i jest wiele stron temu, nie chce mi się szukać. Nie pamiętam też czy link był podawany w tym temacie, czy w tym drugim, bo przeznaczenie obydwu tematów dawno się zatarło. Wszystko jednak wskazuje na to, że będą gryzonie, skoro na screenie z dodatku jest karma dla świnki morskiej :P

TheSimka3
22.08.2011, 12:03
Ja bym chciała królika którego nie będzie....
No ale najbardziej to chyba psa rasy Corgi :P

Shannon
26.08.2011, 19:11
najpierw na pewno wypróbuję wszystkie, a potem będę każdej rodzinie wciskać koty <3
dużo kotów <3 czasami też psy i jeszcze jakieś zwierzę, które mi się spodoba ^^

Wampirencja
27.08.2011, 08:29
Króliki. Chcę i domagam się królików.

Już 3 serię simsów EA odwraca głowę od problemów KRÓLIKÓW [aka Królisiów, Kjujików, Króliczkóff] jakby go nie było.
Symulacja życia? Psy i koty ma się w mieszkaniu.
Psy i koty, psy i koty, psy i koty.... ARGH! JUŻ MAM DOŚĆ!

Aby zwrócić honor minimalnie powiem- tak, był chomik.
Ale to nie królik. I ja królika nigdy nie trzymałam w klatce - miał kuwetkę, łóżeczko i miskę.

Symulator życia? Dobra, dajmy nowe zwierzęta.

Konie.

....

ILE LUDZI TRZYMA W DOMU KONIE????

<spokój spokój>

Nie lubię koni, próbowałam 4 lata jeździć, one mnie nie lubią. Ja ich nie lubię.

Chcę króliki - z opcją "gryź kable", "niszcz meble", "żuj zasłonki".
Króliki które biegają po pokoju i dają się głaskać.

Króliki.

anie_1981
27.08.2011, 09:53
Mnie za to króliki nie kręcą, wolę chomiki :D A konie są najwspanialszymi stworami na świecie i nie dam sobie przegadać :P

Ejak
27.08.2011, 12:18
Ja uwielbiam koty, ale konie to fajny pomysł, zresztą jest to fajna odskocznia. Może wydadzą kiedyś dodatek z gryzoniami, ale raczej nie w 3.

Spectrum
27.08.2011, 13:17
Mogli by wydać akcesoria do trójki w których dodali by różne nowe gryzonie, i jakieś nowe bonusowe rasy psów :)