PDA

Zobacz pełną wersję : Złota Rezydencja [BRAK ZDJĘĆ]


Brutus
15.07.2011, 10:24
Witam po dość długiej przerwie. Niedawno znowu wróciłem do 1 i zbudowałem takie coś. W tym domu króluje złoto i symetria (przynajmniej z zewnątrz).
Bryła i ogród


Weranda

Jadalnia

Kuchnia

Łazienka

Salon


Przedpokój na górze (przepraszam, ale zapominałem o przedpokoju na dole, zobaczycie na rzucie)

Łazienka na górze

Sypialnia

Taras

Rzut parteru i piętra

kovalenko14
15.07.2011, 12:48
Bardzo podoba mi się bryła jak i ogród ;) 10/10
Jadalnia jest super ,lecz nie pasuje mi jedynie tam ten dywanik ...9,5/10
przedpokój na górze jest troszkę pusty brakuje mi czegoś na tym stoliczku i jakiegoś mniejszego obrazu nad fotelem...natomiast tak jest wszystko w porządku. 9,5/10
Sypialnia jest bardzo dobrze umeblowana i meble są perfekcyjnie postawione w dobrych miejscach ;) 10/10
Co do kuchni to trochę nie estetycznie wyglądają te zasłony nachodzące na blaty...oraz podłoga jak i tapeta nie pasują mi za bardzo do tych blatów 8/10
Razem: 47/50 Bardzo Dobrze ;) Zawsze dziwny zbieg okoliczności ,że jak mam premiere nowego domku to albo Trykuu Albo Ty dajecie w tym samym dniu swój domek ;D

Brutus
15.07.2011, 14:17
Dzięki za ocenę. Ja mój domek chciałem dać już wczoraj, ale jakoś nie wyszło.

Trykuu.
16.07.2011, 06:13
Okej. Ja tylko napiszę co mi się nie podoba więc:
*Niektóre rzeczy ZUPEŁNIE nie pasują
*Kilka pierdół z internetu wygląda sztucznie jak by były doklejone.
Bywało o wiele lepiej 7/10.
Kovalenko też to zauważyłem współgramy w trójkę po prostu :P

Shiver
16.07.2011, 06:47
Szczerze mówiąc to zawiodłem się na tobie Brutus. Spodziewałem się czegoś ciekawego, a tu bryła taka klockowata, wnętrza niby OK, ale dla mnie szczerze mówiąc robisz się przewidywalny. Cały czas budujesz domy w tym samym stylu (a przynajmniej większość). I co z tego, że meble, dodatki i reszta są dobrze dobrane do siebie, skoro w każdym Twoim domu są takie same. Ale muszę przyznać, że złoty kibel wymiata ^^. Za ten dom daję 6/10.

Savigge
16.07.2011, 06:48
Podoba mi się najbardziej Gabinet, a najmniej Ogród - taki monotonny. Niemniej bardzo mi się podoba. 7,5/10

Brutus
16.07.2011, 09:32
Dzięki za ocenki. Wiedziałem, że monotonia mnie dopadnie, ale raczej przy tym stylu już pozostanę. No, może mój kolejny dom będzie trochę bardziej nowocześniejszy. Albo jeszcze inny, jeśli będę miał na niego pomysł. W każdym razie dzięki, za te troszkę surowsze niż zwykle ocenki. To dało mi do myślenia, że muszę iść z duchem czasu.

Trykuu.
16.07.2011, 11:10
Dobra mam pomysł. Dodał dom Kovalenko dodałeś dom i Ty. To i ja idę coś zbudowac :P

Spectrum
16.07.2011, 19:34
ładna bryła jak na thesims1
Wnętrze jest pełne przepychu i widać, że mieszka tam ktos bogaty ;)
Nie pasują mi tylko te kanapy i fotele, według mnie są nie są dobrze wkomponowane ;)
ocena 9/10 naprawdę udana rezydencja ;)

cerastes
19.07.2011, 15:28
Widzę, że niektórzy zarzucają Ci, że wpadłeś w twórczą koleinę, ale nie wiem co jest złego w tym, że ktoś ma swój styl...? Najwybitniejsi artyści zawsze mieli jeden styl. :P
Nie pamiętam, czy kiedyś komentowałam jakiś Twój dom, ale na pewno wiele razy oglądałam. Robisz bardzo ładne projekty i choć simsy doczekały się trzeciej wersji, to dzięki Tobie przyjemnie powraca się do jedynki.
Ładnie i bardzo kunsztownie prezentuje się ta rezydencja. Ogród również mi się podoba, bo rośliny są ładnie dobrane pod względem koloru i formy. Wnętrza takie, jakich można było się spodziewać - eleganckie, umeblowane z dużym wyczuciem estetyki. 10/10 ;)

Brutus
19.07.2011, 19:37
Trykuu: Niech tradycji stanie się zadość!

Einarr: Kanapy i fotele "wkradły" się do tej rezydencji by przełamać trochę ten styl i dodać mu szczyptę nowoczesności.

aniołek: Dzięki, że rozumiesz mój styl. Jak już powiedziałem, raczej go nie zmienię ;) Może troszkę podciągnę go w kierunku, z którego wziąłem kanapy i fotele.
Prawda, artyści mieli jeden styl, ale raczej delikatnie ewoluowali. Jeżeli zna się dobrze twórczość tego artysty to da się to dostrzec. Na przykład twórczość Enyi (piosenkarka) z początków jej kariery znacznie się różni niż ta z ostatniego albumu, ale jak śledzi się jej losy po kolei to widać, że zmiany przebiegały dość płynnie. Tak samo jest ze mną. Najpierw średniowieczny zamek z mniej więcej XIVw. Potem nawiedzone dwory z XIXw. Następnie francuskie dworki z XIXw. A ten dom datowałbym na lata 50-te XX wieku.
Twoje domy też wiele razy oglądałem (przynajmniej te, do których linki masz w sygnie). Masz styl dość podobny do mojego, nie dajesz się zbytnio opanować nowoczesności.


Jedno jest pewne: następnym razem was zaskoczę. Planuję gruntowną przebudowę dzielnicy showbiznesu (nie jestem pewien jak to się pisze), wyspy wakacyjnej, centrum, abrakadabrowa i starówki. Myślę o tym, żeby poprawić parcele, które moim zdaniem Maxisowi nie wyszły, umeblować puste domy na starówce (może trochę przebudować), ale nie zmieniać ogólnego stylu tych miejsc. Chcę po prostu tchnąć w nie nowe życie.
Co o tym myślicie?
PS: ale się rozpisałem.

Shiver
20.07.2011, 12:21
Jedno jest pewne: następnym razem was zaskoczę. Planuję gruntowną przebudowę dzielnicy showbiznesu (nie jestem pewien jak to się pisze), wyspy wakacyjnej, centrum, abrakadabrowa i starówki. Myślę o tym, żeby poprawić parcele, które moim zdaniem Maxisowi nie wyszły, umeblować puste domy na starówce (może trochę przebudować), ale nie zmieniać ogólnego stylu tych miejsc. Chcę po prostu tchnąć w nie nowe życie.
Co o tym myślicie?


A wiesz, że niedawno też myslałem o czyms podobnym? ;P

Brutus
20.07.2011, 13:24
To zrób też i zobaczymy komu wyjdzie lepiej. Zrobimy sobie konkurs :)

Shiver
20.07.2011, 18:10
Czemu nie, ale zaznaczam, że mogę zrobić tylko Wyspę Wakacyjną i Przedmieście (to z Randki, nie jestem pewny jak się nazywa) ;).

kovalenko14
20.07.2011, 19:40
Hehe ;) Z jakiego jesteście znaku z zodiaku ? ? Podobno te same znaki potrafią sobie czytać w myślach ... Już bardzo dawno myślałem nad dodawaniem parceli publicznych na forum ... lecz nie ma wgl podstrony takie jak parcele publiczne są tylko domy dlatego też nie zabierałem się za dodawanie np ; budynków z Wyspy Wakacyjnej czy tez Dzielnicy Showbiznesu...

Brutus
20.07.2011, 19:53
Mi chodziło to, żeby w 1 temacie mieć wszystkie parcele z gwiazdy, abrakadabra, wakacji, randki i zwierzaków.
Ludzie, nie zapominajcie o Maxisie. Oni mają całkiem ciekawe obiekty, ale nie potrafią ich wykorzystać. Ja mam już studio Fairchild, KWLW i Buckghinhgama.
A znak to rybki!

Trykuu.
21.07.2011, 06:13
Mój znak zodiaku to Byk =P
Aaa no i nie zbuduję nic bo mi simsy siadły i dodatki jak narazie przepadły =<<

Cam
22.07.2011, 22:53
Ale super!
Tylko tyle mi przychodzi na myśl? :|
Wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach. Przemyślnane. Złote ;) Dobrze zrobione zdjęcia.
Bardzo ładna bryła, ciekawa. Symetria w ogrodzie ma swój urok. Wnętrza ładne, drewno, złoto, te sprawy... super.

12/10 - u mnie to ekstremalnie dużo, z reguły, jak coś mi się b. b. b. b. b. podoba to daję 11/10 :D

Btw, czymże jest ta piekielna machina obok sedesu w łazience na górze? :|

Brutus
23.07.2011, 09:34
Dzięki za ocenę. Ta "piekielna machina" :D to urządzenie do brania kąpieli parowej, taka mała sauna. Pojawia się w dodatku "Gwiazda".

piostrze
03.08.2011, 00:25
Patrząc na bryłę, spodziewałem się wewnątrz czegoś innego (choć nie twierdzę, że wnętrze do bryły nie pasuje, bo pasuje!), ale faktycznie, mnie tez się wydaje, że niektóre pomieszczenia są strasznie podobne, do tych które już prezentowałeś w innych domach, no ale, że już inni to zauważyli, a ty bardzo fajnie streściłeś, jakimi trasami podąża twój styl, to ja dodam, że symetria na zewnątrz jest bardzo atrakcyjna:), wewnątrz meble tworzą ładną, spójną całość, nie będę się bardziej rozpisywać, ty już po prostu masz talent do robienia domów w jedynce i z każdym projektem coraz bardziej go szlifujesz, tworząc coś jeszcze lepszego:)