PDA

Zobacz pełną wersję : Po zmroku vs pokolenie


marysiaq
31.07.2011, 11:39
Czesc. Niedlugo wybieram sie zakup nowej czesci do the sims 3 i nie moge sie zdecydowac, ktory dodatek wybrac. The sims 3 po zmroku czy pokolenia ? Co byscie wybrali ? W the sims 3 po zmroku podoba mi sie mieszkanie w apartamentach a w pokoleniach dodatki slubne i imprezy itp. Wiec mam problem, ktory dodatek wybrac...Mam nadzieje ze mi doradzicie :)

justinea4
31.07.2011, 12:05
Myślę, że sama powinnaś zdecydować, aby potem nie mieć do kogoś pretensji (;
Osobiście bardziej podoba mnie się TS3 po zmroku, ale w pokolenia tez gra się fajnie...

suomii
31.07.2011, 12:05
wg mnie pokolenia. ale jak kto woli. czy np. wolałabyś bawić się w klubach, czy płatać psikusy, mieć wymyślonego przyjaciela , robić duże imprezy rodzinne itp.

Trykuu.
31.07.2011, 12:08
Ja bym wybrał Po Zmroku.
Wampiry, nowe miasto, kluby, bycie gwiazdą, drinki, jacuzzi, apartamenty....
A Pokolenia mnie nie przekonały i miałem mega problem z płytą.

Angelka_96
31.07.2011, 12:17
Ja również wybrałabym po zmroku, myślę (choć moze się mylę), że jest po prostu ciekawsze niż "pokolenia" i wnoszą więcej do gry :)

nmin
31.07.2011, 12:51
Nikt za Ciebie nie zdecyduje. Poczytaj tematy o tych dodatkach, pooglądaj screeny i zastanów się, czy częściej grasz singlami, czy dużymi rodzinami. Jeśli singlami, to może spodoba Ci się chodzenie po klubach. Jeśli rodzinami, to kluby będą stały puste, bo Simy będą siedziały w domu z dziećmi, i "Pokolenia" wniosą do Twojej gry dużo więcej.

Osobiście wolę "Pokolenia", bo gra jednym Simem szybko mnie nudzi.

Lubie
31.07.2011, 13:01
Według mnie lepsze są pokolenia, dlatego że w "PZ" nie mam nic do roboty. Jak dla mnie chodzenie po klubach jest męczące, bo po jednym wypadzie na miasto doprowadzam sima do porządku przez ok. 5dni, co odbija się na karierze.. Pokolenia wnoszą wiele do gry. Imprezy, tworzenie rodziny, dorastanie.
Tak jak napisał nmin, zależy czym lubisz grać. Rodzina czy singiel.

shan
31.07.2011, 13:45
Ja wolę Po zmroku. Ponieważ wprowadza nowe miasto, kluby, wampiry, można być gwiazdą. Dodatek wnosi więcej do gry niż Pokolenia.

Carolayn
31.07.2011, 16:28
Ja bym wybrała Po Zmroku! Pokolenia też są fajne, ale Po Zmroku jakby więcej wprowadza! Ale nie będę za ciebie wybierać :)

Savigge
31.07.2011, 16:46
Po Zmroku, okolica, fajne kluby i nowi simowie. Oraz bycie Gwiazdą. Pokolenia miały być och i ach ale niestety tak nie było :)

Ilona
31.07.2011, 17:59
temat rzeka,bez konkretnej odpowiedzi,dlatego poczytaj sobie Wrażenia z Gry obu dodatków i wtedy zdecyduj-temat zamykam