PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wygląda praca aktora lub reżysera?


Artiziom
08.08.2011, 21:43
To jest tak że ty to reżyserujesz?I w ogóle sam robisz film? Czy twój sim kręci film a ty nie masz nic do gadania? Czy w ogóle widać to nagrywanie? Czy sim sobie idzie do pracy i wraca do domu np o 18:00 tak jak w dwójce?

Björk
09.08.2011, 06:10
Sim głównie chodzi do pracy i z niej wychodzi. Można na komputerze pisać scenariusze i je ekranizować (do tego trzeba mieć chyba odpowiednio wysoki poziom umiejętności "pisanie"). Czasami zdarzają się okazję, że musisz promować film np. w klubach - wtedy zaczepiasz innych simów i rozdajesz im ulotki. Jest też okazja z dokręceniem kilku scen, wtedy sim jest wysyłany np. do parku i chodzi w nim przez jakiś czas z kamerką.
A - i jest jeszcze okazja "casting na nowych aktorów" i zaczepiasz innych simów na wybranej parceli i robisz z nimi wywiady.

Spectrum
09.08.2011, 20:54
@Bjork

sam nawet nie wiedzialem za ma sie takie okazje jako pracownik krysztalek pikczers, a czy te okazje sa dla aktorow czy rezyserow?
(sory ze sie pytam, ale aktualnie nie mam wolnego sima aby on pracowal jako aktor/rezyser)

Krzychu
11.08.2011, 23:10
jedne dla aktorów drugie dla reżysera;) a ja mam takie pytanie jakie umiejętnośći powinien posiadać aktor i reżyser?

Rosemarie
18.10.2011, 14:41
aktor musi mieć opanowaną charyzmę, a reżyser nie wiem, bo nigdy nim nie grałam

Björk
18.10.2011, 14:56
Reżyser pisanie, a obydwoje powinni mieć maksymalny poziom gwiazdorstwa.

Noemi:3
08.11.2011, 14:08
Ohoho, no to sporo się dowiedziałam :3
Nie miałam pojęcia, że są jacyś aktorzy i reżyserzy :D
No to się zacznie graa!