PDA

Zobacz pełną wersję : Czy używasz obiektów z The Sims 3 Store ?


Levkoni
22.08.2011, 21:59
Witam, zakładam ten temat głównie dlatego, że tworzę od pewnego czasu nową okolicę do The Sims 3 (którą zamieszczę do pobrania dla zainteresowanych), która tematycznie będzie przypominać prowincjonalne miasteczko U.S.A., a co za tym idzie, chciałbym wiedzieć czy wielu z Was używa obiektów ze Store, internetowego sklepu The Sims 3 z nowym wyposażeniem i ciuchami dla simów. Nie pytam się, czy kupujecie to na Store czy ściągacie mniej legalnie... interesuje mnie po prostu czy posiadacie to, a to dlatego, że jest tam wiele przydatnych elementów, które zamieściłbym w nowym mieście, ale jeśli mało ludzi używa tych obiektów to nie ma sensu i wtedy będę musiał zadowolić się tymi które są zaimplementowane w grze. Z tego co wiem, to osoba która nie posiada danych elementów ze Store i ściągnęłaby taką okolicę to rzeczy te zostaną zastąpione innymi, tak gdzieś czytałem, ale nie wiem. Tak więc ostateczne pytanie: czy posiadasz w swojej grze elementy z The Sims 3 Store?

Aperlaxive
23.08.2011, 06:58
Ja głównie pobieram ciekawe urozmaicenia typu: Księga czarów, fotel do masażu, i dzwoneczki:) Mam też parę mebli i fryzur

Searle
23.08.2011, 06:59
Tak, mam chyba wszystkie dodatki ze Store.

Spectrum
23.08.2011, 07:27
Posiadam niektóre dodatki, ale nie wiele, może z 20 obiektów :)

carineesz
23.08.2011, 08:40
Nie mam. Kiedyś pobierałam ze Store niektóre fryzury, czasem sukienki. Teraz nie używam Store.

hellraiser
23.08.2011, 09:23
Posiadam chyba z 5/6 setów ze Store, używam ich często ;)

Levkoni
23.08.2011, 10:45
To ja jeszcze dodam od siebie że pobieram głównie te "normalne" czyli takie, które nadają się do codziennego użytku, a nie jakieś zwariowane jak zestaw "przez lunetę", nie mam też tych wszystkich darmowych obiektów z okazji różnych rocznic i świąt bo mi się nie podobają :) Ciuchy i fryzury raczej większość mam bo są lepsze niż w samej grze.

miłośniczka zwierząt
23.08.2011, 11:05
Ja mam parę rzeczy ze store i używam ich czasami.

Lubie
23.08.2011, 13:24
Ja mam chyba tylko 2 fryzury ze store..
I tam paręnaście mebelków.

neville
23.08.2011, 17:23
Używam rzeczy ze Store, są według mnie bardzo przydatne.

suomii
23.08.2011, 19:40
ja uwielbiam fryzury i ubrania ze store. pobieram głównie kompilacje np sierpień 2011.

Fisia
25.08.2011, 06:07
Ja nie mam niczego ze store, bo nie wiem jak wakować rzeczy do sims3. Sims3pack osobno, package osobno... W głowie mi się miesza. W dwójce wystarczyło tylko włożyć do downloads, a na pliki pack dwa razy kliknąć...

hellraiser
25.08.2011, 17:04
Ja nie mam niczego ze store, bo nie wiem jak wakować rzeczy do sims3. Sims3pack osobno, package osobno... W głowie mi się miesza. W dwójce wystarczyło tylko włożyć do downloads, a na pliki pack dwa razy kliknąć...

W Trójce jest niemalże identycznie, więc w czym problem :|
edit: albo że chyba chodzi Ci o tworzenie jakichś tam folderów typu Mods, Packages to wtedy owszem, może się pomieszać. Ale dokładna lektura poradników na pewno powinna pomóc.

suomii
25.08.2011, 17:06
poza tym od czego jest install helper monkey? ja też nie umiem wrzucać plików packages i zawsze używam małpki.

Master of Disaster
25.08.2011, 17:59
Ciekawe, bo z tego co ja wiem, to w przypadku posiadania nowszych aktualizacji małpka tylko miesza :| BTW: ze Store pobrałam trochę rzeczy. W większości meble (jeden zestaw, który był w promocji), czasem ciuchy. Fryzury może ze dwie - większość zupełnie mi się nie podoba, wydają mi się kiepsko zrobione.
EDIT: mrakad133 - jeśli mówisz o obiektach tworzonych przez fanów, to imo nie są wcale mniej legalne, niż ze store... Po prostu EA bardzo by chciało, żeby gracze kupowali tylko dodatki tworzone przez nich, ze TS3Store. Buce

suomii
25.08.2011, 18:18
mi małpka działa jak należy

mrakad133
25.08.2011, 19:58
Ja mam pare rzeczy ze store, ale ich w ogóle nie używam. Jak już to mam dodatki z internetu, czyli te mniej 'legalne' ;)

Ejak
25.08.2011, 21:11
Mam jeden zestaw i kilka pojedynczych rzeczy.

Levkoni
26.08.2011, 18:53
Dla informacji rzeczy ze Store NIE WYMAGAJĄ małpki jeśli ktoś aktualizuje regularnie grę. Po którejś łatce do simsów, a może to było po instalacji Wymarzonych Podróży, już nie pamiętam, faktycznie miał miejsce błąd, który powodował zniknięcie obiektów ze store w grze i wtedy trzeba było je instalować wrzucając do katalogu MODS. Jednak któraś kolejna łatka naprawiła ten błąd i teraz pobrany obiekt instaluje się przez launcher albo klikając dwa razy na jego ikonce, WSIO :P

miłośniczka zwierząt
07.08.2012, 12:03
tak używam ich ;) są fajne . Ja mam tylko pojedyncze rzeczy i ubrania zawsze kupuje to co mi się podoba, mam tylko jeden zestaw ciuchów ;).

anie_1981
07.08.2012, 12:08
Ja mam dużo obiektów Store, co zresztą widać na moich zdjęciach z gry. O ile z ubrań nie bardzo korzystam, i raczej unikam ich kupowania, to obiekty mają ładne. No i zawartość "specjalna", czyli np... dzwonki na wietrze.. uwielbiam je, tak jak frytkownicę czy fontannę czekolady.

Pink Panther
07.08.2012, 12:54
Cóż... Gdybym miał więcej SimPoints, pewnie obiekty bym kupował :D Niektóre są naprawdę ciekawe, ale nie doładowuję sobie konta - SimPoints mam z dodatków ;)

easey
07.08.2012, 16:12
tak, używam. Mam ich dość dużo, najwięcej to chyba ubrań :)

Lubie
07.08.2012, 18:30
Obecnie mam praktycznie większość store. Używam głównie mebli, ale fryzury też są niczego sobie. Ciuchy są nudne, ale czasami się przydadzą.

Pink Panther
07.08.2012, 18:32
Dziś kupiłem sobie 2 tys. SimPoints, więc pewnie zaczną się zakupy :D

@down Napisałem Ci już na profilu, muffinko ;)

muffindance
07.08.2012, 19:11
Dziś kupiłem sobie 2 tys. SimPoints, więc pewnie zaczną się zakupy :D
ile ta przyjemność kosztuje?
ja kupuje tylko fryzury, i to tylko po przecenie :P

Mamełe
24.03.2013, 12:44
Do jutra do 9 rano jest kolejna promocja obiektów store w grze. kilka obiektów jest do kupienia za 0 simpoints :)

Królewicz Grudkowego Kosmosu
17.09.2013, 19:30
Ze store to ja posiadam tylko takie rzeczy,które są w dodatkach, których nie mam takie jak: pralki, kluby. Czasami zdarzy mi się też kupić jakieś ciuchy ale tylko w stylu gotyckim.

KarolinaJ
17.09.2013, 22:37
W Store można znaleźć naprawdę świetne obiekty ;) Najbardziej cieszą mnie (oraz moich Simów:D) przedmioty użytku codziennego, takie normalne, przydatne obiekty jak np. przewijak dla maluchów, kosz do koszykówki, czy tablet ;)
Stamtąd mam też troszkę dekoracji do domu, fryzury i ubrania...

Jestem zadowolona z tego co oferuje Store :)

Bella555
11.10.2013, 19:23
Najlepsze ze Store są światy (ale drogie :P ) Najlepszy świat jaki widziałam, jest Północna Grota ;) Po prostu świetne miasto! Trochę mroczne, ale jak ma się Nie Z Tego Świata, można zrobić np. wampira i szaleć :D Poza tym, ubrania ze Store też są fajne ;)