PDA

Zobacz pełną wersję : Walki


kamila
26.08.2011, 07:32
Gdzie mogę ustawić walkę w Chinach?
i jak wziąć udział w turnieju?

Simkami
26.08.2011, 11:11
Wiesz , ja też mnie to ciekawi... jedynie wiem jak przeprowadzić ''Spring'' i czasami mam jednego sima który ma napisane ''Rzuć wyzwanie na punktowany...'' (dalej nie pamiętam :P)
i jeszcze z tego ''Rzuć wyzwanie...'' zmienia się w ''Spring''. Głupio , co nie?! A i gdy jest to ''Rzuć...'' to zazwyczaj mam 8 simów.:P

Simkami
26.08.2011, 11:11
mnie nie ja (lol ze mnie :P)

jaja
26.08.2011, 13:20
Bardzo prosto zorganizować turniej, wystarczy, że klikniecie na telefon i - podobnie jak w przypadku szachów - jest opcja wezwania obecnego mistrza sim fu, nie pamiętam dokładnie jak to napisali, ale wystarczająco jasno:P

Nie pamiętam natomiast czy trzeba mieć określony poziom umięjętności sztuk walki, i czy koniecznie trzeba być w Akademii, ale ja właśnie tam to robiłam.

Po ustaleniu spotkania wezwany "mistrz" po jakims czasie (różnie bywało) stawia się na parceli, ale sam nie podejdzie - najlepiej zapamiętać imię przeciwnika, będzie podane po wykonaniu tel. i monitorować wchodzących do akademii simów. Gdy tylko się pojawi, klika się na niego i wybiera tą drugą opcję, nie "sparing". Tyle:P