PDA

Zobacz pełną wersję : Fałszywe Oskarżenia


monisiaczek
27.08.2011, 21:29
Witam. Czy można ściągnąć jakiegoś moda albo coś by moja simka nie miała już fałszywych oskarżeń? Mam 5 gwiazdek i zaczeło mnie wkurzać że codziennie wyskakuje mi takich 3-4, wiem że można pozwać za znieśławienie w sądzie albo przekupić paparazzi czy jakoś tak ale nie chodzi mi o nastrój sima tylko że wszyscy w mieście już nienawidzą moją simke nawet jej mąż i dzieci, używałam kody testingcheatsenabled true i przekierowywałam pasek tak żeby spowrotem mieli dobre kontakty ale nie chce mi sie każdego simowego dnia tego powtarzać. Z góry dziękuje

Wampirencja
28.08.2011, 08:10
Moze po prostu odczekaj swoje i zakup "Monitor Nastrójników" z nagród życiowych? [chyba koło 60tys kosztuje...] Będziesz mogła kasować te złe i nie będzie nienawiści.

beata18ns
29.08.2011, 21:48
o co chodzi z tymi oskarzeniami ? chodzi o to ze np ktos tam niby w miescie powiedzial ze sim sie posikał a wcale tak nie bylo ? jak sie oskarza ?

Vallentina
29.08.2011, 22:06
Jeśli chcesz usunąć nastrójnik musisz wpisać kod testingcheatsenabled true i z wciśniętym ctrl'em naciśnij na ten nastójnik o oskarżenie :)

Searle
30.08.2011, 07:00
o co chodzi z tymi oskarzeniami ? chodzi o to ze np ktos tam niby w miescie powiedzial ze sim sie posikał a wcale tak nie bylo ? jak sie oskarza ?

Tak, właśnie o to chodzi. Gra oskarża samoistnie, ale nie zawsze fałszywie. Moja simka grzebała po śmietnikach w poszukiwaniu klejnotu tęczowego i słusznie została oskarżona właśnie o grzebanie nocami po śmietnikach :)