PDA

Zobacz pełną wersję : Wiele simów w jednym mieście


zocha1990
31.08.2011, 10:21
Może jestem jakaś ... . Ale niech mi ktoś powie jak sie wprowadza sima do tego samego miasta?

Mam simke i chciałabym żeby wyszła za mąż bądz miała partnera ale tu jest pies pogrzebany nie moge wprowadzic innego sima do tego samego miasta. Jak uruchamiam simsy wyskakuje mi okieno z ,,Graj'' Giełda wymiany itd. W opcjach nic nie znalazłam. Więc daje ,,Graj'' i wyskakuje Dalej ( jak to nacisne wczytuje mi gre w tym momencie w którym zakończyłam poprzednią gre). Później jest Wczytaj i Nowa gra

GRAM na PS3

Z góry dziękuje

Angelka_96
01.09.2011, 10:56
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale:
Zacznij grać normalnie swoją aktualną rodziną. Potem klikasz na tą wieżę po lewej stronie na którą klikasz jak chcesz jechać z simem np: do księgarni, czy do spa. Następnie klikasz na trzy kropki, tam na edycja miasta, a potem na dole będzie taki kwadracik a w nim "zmień aktywną rodzinę", i wtedy tworzysz nową rodzinę, a tamta żyje sobie dalej . ;)

jaja
01.09.2011, 11:14
tu chyba chodzi o to, że zocha1990 nie wie jak zrobić nowego sima w mieście, ale grac starą simką, która ma wychaczyć z tłumu tego nowostworzonego, i zrobic z niego męza:P
możesz podczas gry wyjsc do edycji miasta (pamietaj kliknąc, zeby zapisała się gra) i dalej do CAS (stwórz sima). Tzn nie pamiętam dokładnie poszczególnych kroków, ale powinno byc jasne wszystko. jak juz go zrobisz będziesz mogła go dodac bezposrednio do domu Twojej simki, lub gdzie chcesz; ta simka nadal będzie Twoją aktywną rodziną, dopóki sama tego nie zmienisz.