PDA

Zobacz pełną wersję : praca dla simów na studiach


impreza
07.09.2011, 19:31
Witajcie, ostatnio w moich simach odkryłam jak można pracować będąc na studiach(nie znalazłam takiej wskazówki na forum więc piszę). Pojechałam z moimi simami do ich domku letniskowego na wyspę tam w gazecie sim może znaleźć pracę. Wróciłam na kampus i kolejnego dnia o danej godzinie przyjechał samochód aby zabrać sima do pracy. (Simowie mieszkają w domu) Mało tego dostałam awans!
Nie wiem czy to odkrycie czy nie ale piszę...
Mam nadzieje, że nie był to błąd gry bo drugi raz już nie sprawdzałam

Pralinka
10.09.2011, 08:24
Być może to nie był błąd gry, ale na pewno bardzo trudno jest pogodzić pracę z nauką. ;)

Adamsims
11.09.2011, 10:29
Fajnie. Poszukać sobie pracy policjanta, bądź przestępcy(oni pracują czasem w nocy) i można uczyć się i pracować.

Fisia
17.09.2011, 05:16
Ahah, ciekawe jakby to wyglądało: student policjant z niską logiką ''poprawia'' sobie stopnie komputerem (jest ta opcja kiedy wstąpi się do tajnego stowarzyszenia), aż tu nagle przychodzą policjanci i dają mu grzywnę xd Hehe, muszę to wypróbować. Ale chyba da się ustalić pracę z boolprop testing itd. za pomocą gazety? W końcu dorosły to prawie to samo co młody dorosły, więc ta opcja powinna być...

Liv
17.09.2011, 12:08
Po kliknięciu na gazetę z shiftem jest opcja wyboru pracy, więc pewnie działa normalnie ;]
Tylko zastanawiam się jak wtedy będzie wyglądał ten panel z ocenami i umiejętnościami po zdobyciu przez Sima pracy.
Chyba, że EAxis przewidziało ten glitch i szalone pomysły graczy :D

Weraxera
29.09.2014, 06:20
Raz dałam Simowi pracę, ale nawet w tym panelu co powinna być jej nie było, więc kazałam mu rzucić :smile: